Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Privlačnost izmedju ljudi sa Astro tačke gledišta  (Pročitano 21706 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
A ovo:

 njegovih 5 planeta (sunce, venera, mars, merkur, neptun) + asc u mojoj petoj kuci (a njegovo sunce tu pravi konjukciju sa mojim jupiterom).

 moji sunce, mesec, merkur i venera u njegovoj sedmoj.

 vladar njegove sedme kuce, merkur, u konjukciji sa mojim jupiterom u mojoj petoj kuci. I vladar njegove 5 kuce, venera, u konjukciji sa marsom isto u mojoj petoj kuci.

 njegov mesec u mojoj cetvrtoj kuci, pravi egzaktan trigon sa mojim suncem u njegovoj sedmoj kuci.
 
 a treba videti taj kompozit, 8 planeta u konjukciji, plus mars u trigonima sa svima njima.

 ovo je mega ljubav (a ne steti takodje sto su u pitanju rak i skorpija = bozanstveno).

[Edit by Makishon: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] zabranjeno Pravilnikom Burek Foruma. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako zelite nesto naglasiti!]
Pa ti si prava  sreckovicka,a sto je sa Uranom,Plutonom i Saturnom?
Obrati paznju malo na njih Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 12
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Hvala, Angella, za sada je super....ovo je prva veza da se potrefilo bas tako sve ko kec na desetku, i mogu ti reci, oseti se. U stvari, to je bila ljubav na prvi pogled.

Uran i Pluto moji u njegovoj trecoj, moj Saturn u njegovoj sestoj, bez teskih aspekata.

Njegovi Uran i Pluton u mojoj 9 (pogodila si, inostranstvo umesano....), njegov Saturn u mojoj 11 (trigon sa mojom Venerom).

   Primetila sam bar u mojim ozbiljnim vezama (prethodne dve), da su peta, sedma i osma kuca uvek jako izrazene. Npr. moj bivsi muz, obe nase venere su u uzajamnoj petoj kuci, gde  njegova venera pravi egzaktnu konjukciju sa mojim Jupiterom, a opet moje tri planete u njegovoj sedmoj. Brak se raspao zbog nezrelosti, bili suvise mladi oboje, inace, bilo mnogo lepo, jos uvek smo prijatelji.

Primetila sam takodje da i ti u tvojim tumacenjima na to jako obracas paznju, u mom slucaju 5 i 7 kuca u sinastriji definitivno jako deluju. Samo, kada moj stelijum pada u neciju sedmu kucu, ne samo da on mene vidi kao idealnog partnera, nego i ja njega. Primetila sam da je to kod mene uzajamno, ne znam da li su drugi primetili isto?

A najgora veza do sada:  masa njegovih planeta u mojoj osmoj kuci u konjukciji sa mojim Marsom tamo, plus moja Venera u kvadratu sa njegovim Plutonom, a njegova Venera u opoziciji sa mojim Plutonom, obe egzaktno (manje od 1 stepena).
   Ozbiljno, klanjajte se Venera-Pluto uzajamnih kvadrata/konjukcija/opozicija, ta vrsta obsesivnosti, posesivnosti i ljubomore umalo da me je kostala glave. Mislim da jedna moze da se izdrzi, cak mozda i daje neku intenzivnost, ali dupli Ve-Pl, ozbiljno, bezite glavom bez obzira!!!!








« Poslednja izmena: 03. Okt 2006, 13:48:02 od prebranac »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 

 Samo, kada moj stelijum pada u neciju sedmu kucu, ne samo da on mene vidi kao idealnog partnera, nego i ja njega. Primetila sam da je to kod mene uzajamno, ne znam da li su drugi primetili isto?
Kod mene tako ne funkcionise,bitno mi sto ulazi u moju sedmu kucu,od doticne osobe.

Citat

 A najgora veza do sada:  masa njegovih planeta u mojoj osmoj kuci u konjukciji sa mojim Marsom tamo, plus moja Venera u kvadratu sa njegovim Plutonom, a njegova Venera u opoziciji sa mojim Plutonom, obe egzaktno (manje od 1 stepena).
   Ozbiljno, klanjajte se Venera-Pluto uzajamnih kvadrata/konjukcija/opozicija, ta vrsta obsesivnosti, posesivnosti i ljubomore umalo da me je kostala glave. Mislim da jedna moze da se izdrzi, cak mozda i daje neku intenzivnost, ali dupli Ve-Pl, ozbiljno, bezite glavom bez obzira!!!!

 

Da nisu se lijepo mogle osjecati u kuci smrti,kad strast prodje,ostaje,lagano umiranje...

Sto se tice Plutona,slazem se sa tobom,on privlaci na fatalan nacin,pa razara,demonski Smile
« Poslednja izmena: 03. Okt 2006, 15:02:49 od andjela pizelly »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Caos! Mene interesuje jedno...ja sam Devica u horoskopu (ne znam podznak rodjena sam 31.avgudta 1979 godine u 16. 20h Beograd), a muskarac koji mi se dopada je isto Devica (ne znam ni njegov podznak, ne zna ni on sam rodjen je 10. septembra 1972. godine u Iraku)....Treba mi neko da mi kaze kakve su nase sanse za opstanak, koliko se slazemo i npr, kako da ga osvojim, ako nisam vec Smile
:help:Hvala unapred!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 32
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
to sto je njegovih pet planeta i asc u tvojoj petoj znaci da si se morala u njega zaljubiti. isto ko da i tebi i njemu zivot ovisi od te veze. rak i skorpija, to su jake emocije, duboka ljubav. ali sta je sa Uranom i Plutonom? Neptun njegov u tvojoj 5 pa je tu i idealiziranje ljubavi i te veze izrazeno. A sta je sa Saturnom? Bas me zanimaju Ur i Sa!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 44
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Caos! Moj decko je Devica(rodjen 14.9.1984),u podaznaku Vodolija, a ja sam Vodolija(rodjena 11.2.1987) , u podznaku Ovan.... interesuje me kako nam se slazu znaci, i kakva nam je perspektiva za buducnost  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
Ljudi imate temu Sinastrije-Uporedni horoskop. kad ispunite uslov-minimum 20 poruka postavite pitanja tamo. Ovo nije tema predvidjena za tumačenje!
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Bosch ima centrifugu
20 poruka plus 200eurica na rachun u Swiss banci. Maki prihvata i zlatne zube, vestacke kukove i ordernje iz I i II svetskog rata.

Zadovoljstvo zagarantovano  Smile Smile
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 32
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
felicita draga, pa to je ko da si na pijaci! a astrologija je puno vise od tog! Smile
ne moze se o slaganju ljudi suditi samo na osnovu znaka i podznaka. planete i kuce, dodiri planeta, posebno konjukcije, to je bitno!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
20 poruka plus 200eurica na rachun u Swiss banci. Maki prihvata i zlatne zube, vestacke kukove i ordernje iz I i II svetskog rata.

Zadovoljstvo zagarantovano  Smile Smile

Eh, kad bih se ja pitala... Smile
Uslov je samo 20 poruka  Smile I dobra volje Andjele,a ima je na pretek  Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.