Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pritužba na rad admina Cg_ac ili na nekoordinisanost admin tima  (Pročitano 6000 puta)
11. Mar 2017, 01:40:01
Zodijak
Pol
Poruke 4
Juče lepo prijavim igrača koji je, iako je pobedio , napisao sisaj (moj nick) i on ne snosi nikakve posledice.  Ja onda skapiram da je sisaj reč koja se može koristiti u raspravama sa drugim igračima, pa na javnom napišem sisaj Dalibore92 i gle čuda, bivam odstranjen sa javnih i igračkih shvatova od strane admina Cg_ac.  Molio bih nekog razumnog da mi pojasni u čemu je problem? Zbog čega sam banova? I zbog čega nije odgovoreno na moju prijavu? Hvala.  FB profil Bjeli
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
Prijava je poslata u 16:13, cetvrtak...ja sam tada uveliko spavao posto moja smena pocinje u 17h.
Takodje koristite mail za prijave igraca, posto se mail direktno prosledjuje i drugima pa je lakse dobiti obavestenje o prijavi nego li na FB strani. Ja licno FB slabo koristim pa ni ne pratim puno desavanja.
A rasprava se malo vise otegla od sisanja do palamudjenja...pa sam odreagovao i banovao obojicu.
« Poslednja izmena: 11. Mar 2017, 01:57:33 od cg_ac »
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
Onda lepo recite da to što neko vidi prijavu na fbu nea nikakvu težinu, vec se mora prijavljivati vredjanje na mail. Ima  vas troje, i ne možete se doogovoriti oko kriterijuma?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
Ovo se tiče drugih admina, a ne cg_ac -a, pošto je on spavao kada sam prijaavio vredjanje, pa nije bio u toku da sisaj (moj nick) nije uvedeno u normalan razogovor. Ok, prihvatam izvinjenje kad se admini dogovore, pa da me odbanuju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
mob
Apple iPhone 12, S21
Banovani ste obojica.
Ti, za ovo veceras, on sa zakasnjenjem.
Ako si nekoga prijavio, i nisi dobio povratnu informaciju o statusu, slobodno pitaj i trazi odgovor o statusu prijave.
U 99% slucajeva na prijavu dobijes povratnu informaciju da je prijavljeni igrac banovan, ili da nije banovan, ako za to nema osnova.
Nedostatak odgovora je u samom startu razlog za sumnju.

Sa druge strane, i sada pricamo ljudski...ako si ga u cetvrtak prijavio za vredjanje, krajnje je logicno da ti tu istu rec ponovis na javnom nakon 24h, jel da?!   Smile
Ovde nisu kriterijumi u pitanju, vec cinjenica da se na pojedine prijave ne odreguje odmah, sto nije niti prvi, niti poslednji put.
Cimnes nas da proveris gde je zapelo, i ako nismo videli prijavu, tog momenta ce se odreagovati. Ljudi budu banovani i posle 2-3 dana.
Iz tog razloga se godinama unazad i govori da je mail za prijave mesto na koje se salju sve prijave, jer to pregledamo redovnije, i ne postoji opcija da notifikacija kasni, sto je vrlo cest slucaj kod FB-ka.

Ako ti je za utehu, imas moje izvinjenje, ja nisam video tvoju prijavu na vreme, i za to ti se izvinjavam, ali to ne menja sadasnju situaciju i status vasih banova.

Ziv bio  Smile
« Poslednja izmena: 11. Mar 2017, 04:09:51 od chelavi1 »
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
I moram da dodam da po novom pravilu prva prijava uslovljava upozorenjem, pa tek onda ide ban.

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.