Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Primitivizam velikog brata Čović vs Vujošević  (Pročitano 5241 puta)
06. Apr 2014, 22:34:52
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
Browser
Safari 537.74.9
mob
I-mate 30 Pro
Čović: Ti si priučeni trener! Vujošević: Ja sam doživotni trenerski profesor

N. Todorović / V. Bojčević    | 06. 04. 2014. - 20:46h  izmena vesti 22:18h | Komentara: 137

Pola Srbije biće od 21 čas uz "Utisak nedelje", duel trenera Partizana i predsednika JSD Duška Vujoševića i predsednika košarkaškog kluba Crvena zvezda Nebojše Čovića izazvao je nezapamćeno interesovanje, čak i onih koji ne prate sport, a možete da ga pratite uživo uz Blicsport.rs.

Njihove rasprave odavno su izašle iz sportskih okvira, a poslednji čin mogao bi da bude u autorskoj emisiji Olje Bećković, koja je u intervjuu za Blic poručila gledaocima da očekuju neočekivano.
 

 
Da u pitanju nije obična emisija govori i prisustvo oko 15 novinara ispred televizijskog studiju, kao i 10 policijaca uz tri policijska automobila i jednu "maricu".
 
Kako javlja reporter Blicsporta sa lica mesta, Bećkovićeva je bila vidno raspoložena, a novinarima je u prolazu samo rekla: "Gospode Bože, šta je ovo"?
 
Prvi je stigao Vujošević koji je po izlasku iz automobila poručio kako nije znao da je emisija "Utisak nedelje" toliko popularna.
 
"Došao sam da razjasnimo neke stvari, jednostavno, moje izjave se okreću i došao sam da kažem šta je srž i meso", rekao je Vujošević i odgovorio na pitanje da li mogu da zakopaju ratne sekire.
 
"Nije u pitanju lični konflikt mene i Čovića, već potpuni autsajderski položaj SD Partizan kada je u pitanju odnos sponzorskih ugovora prema klubovima. Ostalo možete da čujete u TV duelu, a verujem i u Olju", poručio je trener Partizana.
 


Prvi čovek Zvezde Nebojša Čović nije hteo da komentariše duel pre početka emisije.
 
Emisija je počela obraćanjem Olje Bećković: Večeras je trebalo ovde da budu Nebojša Čović i Dušan Vujošević i sve što treba da bude - i bude. Razgovarali smo malopre i rekla sam da sam najavila Obamu i Putina, ne bi bilo veće interesovanje. Ispred se dogodilo nešto što se nikada desilo a zašto nemam pojma. Benigno ću reći, večeras razgovaraju Čović i Vujošević, dva bivša partizanovca.
 
Vujošević:
Nisam Dušan nego Duško. Bio je taj neki period kada smo trenirali u jednoj sekciji Partizana na KAlemegdanu, sa 15, 16 godina, trener bio Branko Jokić. Zvezda je imala bolje mlađe selekcije, Zdravko Kubat je radio sa Zvezdinom igračima, trenirao Slavnića i Kapičića, bili tada neuporedivo jači. Ne mora da znači da smo partizanovci, ja jesam. Družili smo se tada normalnije nego sada.
 
Čović: Sećam se toga, imali smo 11,12 gpodina, bila je pionirska sekcija Partizana. Prošli smo je i nastavili u kadetskoj, bili smo mali da merimo ko je bolji, gospodin Vujošević ne znam da li je nastavio da igra, ja jesam. Nikada nisam bio partizanivac, nikada nisam navijao za Partizan niti bih, bio sam za Zvezdu ali ne nešto tradicionalno i porodično vezan.

 DOBRO VEČE, DOBAR DAN
 
Čović: Krajem 2003. i početkom 2004 normalno smo razgovarali, ali se nismo slagali niti ćemo kada je košarka u pitanju, biznis, život. Fenomen Duška Vujošević sam prepoznao i nikada mu nisam dao za pravo. Poslednji put smo komunicirali u Kragujevcu, na finalu Kupa prošle godine.
 
Vujošević: Van tog nekog poznastva, tenzija je počela kada sam se vratio u Partizan, a Čović je bio u Zvezdi i posle nekog članka, on je u najavi sezone rekao, naslov je izvučen iz teksta: "hvataćemo za gušu". Neće dozvoliti da se Zvezdi otima titula. Ja sam odgovorio, sa neke današnje perspektive i malo možda oštrije, ali je to bio poziv i od tada je krenulo. Koga će hvatati, sudije?
 
Zanimljivo, da se učesnici TV duela nisu pozdravili na početku, ali su onda rekli jedan drugom "Dobro veče" u studiju.


 
SUŠTINA I SPONZORSTVA
 
Vujošević: Ne slažem se da sam prvi počeo, a ta konferencija je trajala sat i po kada sam Zvezdu pomenuo toliko puta.
Nismo imali para za put u Krasnodar, a koliko igrači nisu plaćeni koji krvavo rade i ni jednim gestom to ne pokazuju. Dosta iziritiran sam došao na konferenciju i poredio odnos države prema SD Crvena zveda i JSD Partizan. Možda sam previše puta pomenuo, ali je to i bila tema. Suština problema sponzorisanje klubova od javnih preduzeća, NIS, Telekom, Dunav Osiguranje... Tadašnji direktor Telekoma Branko Radujko je 2011. objavio najveće sponzorstvo u istoriji sporta, i FK Zvezda je dobila tri miliona evra po godini, naredne četiri godine. Zvezdini navijači su brojniji od Partizanovih i tada su skanidrali protiv tadašnjeg predsednika Borisa Tadića...
 
U međuvremenu se malo zakuvala atmosfera u studiju, pa je Vujošević nešto oštrije poručio Čoviću: "Nemoj da me prekidaš čoveče"!

Vujošević: Gasprom je dao četiri miliona godišnje Zvezdi. Suština je u parama, od države dobijaju 15 puta više. Milion i 200.00 za TV prenose od Arene, Dunav osiguranje ukinuo Partizanu sponzorstvo, jer je u teškoj situaciji, a dala 400.000 donacije FK Zvezda prošle godine u decembru. Ukupno 15,16 miliona poslednje četiri godine, a mi smo dobili 800.000 od EPS-a i 200.000 od Dunava.
 
Čović: Gospodin Vujošević me neće prekinuti i da hoće. Priznao da je preterao u odgovoru i to je super. Netačno da je Telekom sipao pare, fudbalski klub je juna 2011. potpisao ugovor sa Telekomom i FK Crvena zvezda na mesečne rate otplaćuje u 46 rata, tri godine i 10 meseci, a bruto prihod fudbalskog kluba je oko 21 miliona evra.
 
VREĐANJE
Nakon što je reč dobio Vujošević i počeo da priča o sponzorskom ugovoru Zvezde sa TV Arena sport, da li je na godišnjem nivou ili ukupnom, došlo je do žučne rasprave i međusobnog upadanja u reč.
 
Vujošević: Nemoj da me prekidaš, nemoj da ti priđem kao Džajić što ti je prišao
Saslušao sam te fino... Ti si moralni gmizavac, ti mi pričaš o blatu..
 
Čović: To mi je referenca kada mi kaže belosvetska baraba! Ponašajte se normalno, niko vas se ne plaši. Primitivac!
 


BANKOMAT
Vujošević: Država se pretvorila u bankomat fudbalskog kluba Crvena zveda. Sponzorstva od Telekoma i Gasproma, oko 15 miliona evra ide njemu, a Partizan je primio oko milion i to nije pošteno, to je država obezbedila i protiv toga se borim.
 
Čović: Funkcionišu ne transparentno. Ne razumem kada se na konferenciji direktno pominje Zvezda 48 puta, to je svake 144 sekunde. To nije normalno, to nema veze sa finansiranjem Partizana. Notorna je laž da je Zvezda dobila 15 puta više od Partizana. Košarkaški klub je od grada za pet prethodnih godina dobio 48 miliona dinara. KK Partizan za isti period 153 miliona i to je tačno. KK Partizan je dobio 700.000 evra od Telekoma, 800.000 od NIS, i 200.000 od Komercijalne banke. To je milion i 700.000, Vučić im obezbedio još 200.000, to je dva miliona evra za KK Partizan.
Dogovor je bio da Zvezda dobije milion i po, a oni 200.000 više. To su konkretni podaci, sramota je napadati Zvezdu i Vladu za prihode Partizana koje sami treba da obezbeđuju. Vlada im je otpisala i reprogramirala milion i po evra za poreze. To može bahatošću i primitivizmom da se pokriva.
Pesmice koje ispevaju navijači Partizana na račun Vučića naložio je Vujošević, kao i pesmice o suprugama i tuđim porodicama, a njegovu niko nikad nije pominjao.
 
Vujošević: To je kleveta! Ti u lice kažeš laž, što ti nikada nije problem. On kada je došao u Zvezdu zatekao je dug od 16 miliona evra, koji su rezultati za to napravljeni, u šta je uložen taj novac? Unapred pripremljenim planom i radnjama koje su protivzakonite smanjili, ali dobro, poraz je svede na 2,5 odsto, a dug smanjen. Nemam rezervna zanimanjam, nemam servis DB-a, niti fabriku...
 
Nakon toga je došlo opet do upadanja u reč.
 
Čović: To su neistine i kontinuirane laži. Uvek ćemo da se izmerimo, ponosan sam na fabriku. Šta imate od imovine, koliko plaćate porez? Ja sam javna ličnost i svako može, svaki bezveznjak da me... Volite večeras da pričate o fudbalu, a trener fudbalskog kluba Partizan je presluškivan. Pominjete političare u Zvezdi a nijednom one u Partizanu. Svaki podatak potkrepljujem zvaničnim državnim dokumentom. Svašta može da bude u njegovoj glavi. Ne moram da trpim vređanje i laži manipulatora. Niko da kaže: Gospodine Vujoševiću, ne može tako, morate da položite račune i vi, i Partizan. Sram vas bilo.
 
Nakon toga je Vujošević pokazao sliku, prema njegovim rečima, iz Bujanovca na kojoj je Čović sa navijačima Partizana.
 
Vujošević: Tada je govorio da je partizanovac. Čović: To je nadogradnja laži.
Vujošević: Svetski je poznat kao doktor mašinstva. Čović: Bolje to, nego priučeni trener.
 
Vujošević: Ja sam doživotni trenerski profesor. Iz moje struke su me proglasili za najboljeg tgrenera.

PESMA
Vujošević: Samo da kažem, ortodoksna laž je da sam ja smislio pesmu "Čović Vesna j... se kao besna". Pa, jeb***, kada bih sastavljao...
 
Čović: To je paket laži i netačnih stvari. On švrlja po nekim klipinzima. On spominje Andreja Vučića, brata Aleksandra Vulića, niko ne može da bira čiji će brat biti. On je bivši košarkaš i to je bio bolji od nas, igrao u većim klubovima i veliki je navijač Zvezde. Došao je u Zvezdu i samo pomaže, ništa ne dobija od nje, dobija da ga svako ko hoće provlači kroz usta.
I kad vas napada i kad vas hvali, uzima vam pare. Ne bavi se politikom, ali sve uvlači u politiku i ima lobi agenciju. Kada dođemo do njegovih pitanja, od čega živiš, šta imaš od imovine i kako si stekao - sve je stekao krvavim radom, a svi ostali krađom. Koliko čovek ne priča istinu i ne trepne - Zvezda kada je prezentirala unapred pripremljeni plan imala je neplaćenih poraza 100.000 što je ušlo u klasu po zakonu. Šta god da objasnim, pokažem i papir, a vi se namerno sada ne razumete u ekonomiju. Nije dug bio 16 miliona evra, to je javni dokument samo treba ljudi da čitaju.







Kako se zigaju.... Smile
« Poslednja izmena: 06. Apr 2014, 22:50:08 od inicio »
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows 7
Browser
Chrome 33.0.1750.154
како рече ова... ''испаде да је храброст споменути то да је брат Александра Вучића у Звезди'' ...

приде и овај Човић оптужује Вујошевића за то да смишља навијчке песме на рачун Вучића и тога како се јебе Весна... оптужује га и за вређање личности Андреја Вучића за кога зна да каже да је био кошаркаш и то добар и да је у Звезду дошао да помогне... а не зна да каже зашто га нису довели како рече Оља ... ''кад је и пре две године био кошаркаш'' ...

ми смо Вучићу запослили брата а ви Вучићу певате погрдне песме, рећи ћу те Вучићу, Вучић вам укинуо порез, Вучић нам није дао...

ало бре рођаци... ајд лепо отиђите код Вучића па нек човек одлучи ко му боље пуши... а не да се где год стигнете утркујете да понудите уста за орал и приде поручите да они други не желе да му пуше...

емисија је толико одвратна да поред овог Човића заборављам колико је Бећковића иритантна...
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 33.0.1750.154
mob
Samsung SGH-E590
Jao sutra moram ovo da gledam... Smile
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 6942
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 28.0
Људи ово је маестрално. Smile Антологија, треба за 30 година да препричавамо какав смо циркус гледали. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 28.0
kako gledam utisak u poslednje vreme - sacekam da se pojavi na netu - tako izbegnem gubljenje vremena na reklame + mogu da premotam ako me gost izuzetno nervira

a ovo cu ipak da preskocim - EVENTUALNO, kada druga polovina napravi kokice i oboje budemo u raspolozenju kao ona dvojica iz mapetovaca  Smile

lately, to je najbolji nacin za gledanje ovakvih/slicnih emisija edukativnog  Smile karaktera
« Poslednja izmena: 07. Apr 2014, 00:23:07 od krouli »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Бранилац државе

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9228
OS
Windows
Browser
Chrome 33.0.1750.154
Не пратим кошарку...шта је са овом двојицом шушумига и зашто се гложе? Smile
IP sačuvana
social share
"Једном су ми пустили Балашевића. Од тада сам у бесповрат изгубио пословну способност."


Неки лик са Твитера  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.53
retardi  Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows 7
Browser
Chrome 33.0.1750.154
Не пратим кошарку...шта је са овом двојицом шушумига и зашто се гложе? Smile
Dvojica primitivaca koji se svadjaju oko toga kome je Drzava dala vise para i kome treba vise da da para.  Smile

Inace, Brakus u svojoj kolumni za Mondo.  Smile

Citat
Za to vreme, na sestrinskoj ili bratskoj televiziji, gostovali su moralni gmizavac i baraba belosvetska.

Prisustvovao sam toliko impresivnom izlivu besa, zla, čemera, jeda i frustracije, da sam, u trenutku, shvatio koliko je meni ustvari super u mom životu, za kojeg mislim da je poprilično dosadan.

Gmizavac i baraba bi se sigurno poubijali da su imali oružje.

Predlažem da se organizuje još jedan njihov duel i da im se podele kašikare. Rejting emisije bi, cenim, bio veći, a rezultat, pretpostavljam, nerešen, nakon čega bi srpski klupski sport mogao napokon da odahne... ili izdahne...
« Poslednja izmena: 07. Apr 2014, 14:27:08 od marko 284 »
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 28.0
Čović je teško govno,to je svako normalan znao i pre ovoga.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7787
Zastava
OS
Windows
Browser
Ucweb 2.0
Naravno
IP sačuvana
social share
ГРОБАРИ ТРОШКА ИЗА СВАКОГ ЋОШКА
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.103 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.