Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 08:28:42
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Price iz kladionice  (Pročitano 35131 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 59
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
Kod mene u kladzi ko bas dolazi redovno moze i telefonski da zove i uplati ,upisu ti na crtu i kad dodjes oni ti daju tiket a ti njima kes,i moj ortak pre jedno dve godine zove da mu odigraju Jang Bojs-Grashopers1-1 za tri hiljade kvota 4,i lik koji je radio(inace jedini smrad od trojce koji rade  i jajara nesme da stavi vise od 100din na tiket mu odigra).Prica je sledeca poluvreme 3:0 za Jang Bojs ortak krene po tiket i ponese tri soma.Dolazi u kladzu pet minuta pre pocetka drugog
poluvremena i lik koji mu je otkucao kaze zvali iz centrale da se stornira tiket,a lagao je video 3:0 i uzeo ga za sebe ,a kao sa pricom da je storniran,ortak ga otera u 3 lepe i ode .Pocinje drugo pol 3:1,3:2,3:3 80min. i zavrze 3:3 i eto vidite da ima boga,a kad smo kod tih stizanja velikih rezultata ja stavio 1000 na Angola-Mali 1-1 kvota 4,25 75 min 4:0 za Angolu ja krenem po kes ulazim u kladzu kad tamo haos svi u euforiji 4:3 90min i nadoknada i u 95min 4.4i kraj smorio sam se ko lav.(uzasan osecaj)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Go ahead, make my day

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 664
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
HTC one m9
E bas bedak,secam se tekme Kanute i drustvo se raspucali Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
Tiket od petka:

Kosice - Slovan 1  2.15
Partizan - Hemofarm 6-10  3.50
Salzburg - Rapid (1.p.) X  2.20
Kortrijk - Club Brugge 2-3  1.90
Cesena - Empoli (d/n) DA  1.70
Velez - Tigre (1.p.) X  2.20
Miami - Boston 2  2.40

Igrao Partizan od 6 do 10 razlike a bilo 5... Smile Smile Smile Citavu tekmu vode tih nekih 10 koseva a na kraju Hemofarm spusti. Kecman promasi ZADNJE bacanje.  Smile Smile Smile Cekao sam 564 marke (282 evra), uplatio 1 evro... Smiley 1
« Poslednja izmena: 25. Apr 2010, 18:30:07 od Raven_Claw3190900 »
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 11508
Zastava Buenos Aires
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Samsung Galaxy
2 anegdote su mi ostale u secanju  Smile

1. marsej-monpelje pre jedno desetak godina... cela kladionica ceka keca za pare ono poluvreme 0-4 Smile

jedno 70 % ljudi je pobacalo tikete i otislo kucama kad ono medjutim nekim cudom  Smile marsej stize na 4-4 oko 75.min.
jedno pola naselja je uletelo kao stampedo da trazi tikete po kanti  Smile i marsej na kraju dobije 5-4  Smile da li je neko uspeo da naplati od tih ostataka tiketa to vga se vec ne secam  Smile

edit: evo nasao sam i snimak tog cuvenog meca  Smile

http://www.dailymotion.com/video/x39apj_marseillemontpellier-54-1999-om_sport


2. milan-bologna isto pre desetak godina...

kozmin kontra daje gol za milan u 90.min prakticno za pobedu.. lik u kladionici zove pice svima, bilo je jedno 10-ak ljudi unutra... cekao milana za velike pare, medjutim taman sto je konobarica pocela da sluzi pice bolonja u 95. izjednacuje  Smile Smile

na kraju je jadan puko pare i za pice jer ga je bilo sramota da kaze da nece da casti  Smile
IP sačuvana
social share
Marco Materazzi World Champion


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
Trebma li spominjati cekanja tiketa na kojem je liverpool bio oznacen kao konacni pobjednik finala lige sampiona 2005, bacanje te panicno trazenje istog nakon treceg gola liverpoola?  Smile
« Poslednja izmena: 26. Apr 2010, 18:32:00 od Raven_Claw3190900 »
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 193
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
moj drug igrao tada 1-X za 300 din i na poluvreme zguzva tiket i baci ga,mislim da ga je nasao u korpi na kraju...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1043
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Sad citam ovo, ima dobrih prica  Smile

Eto, ima likova kojima se osmehne sreca, uzmu dobru lovu, ali ne treba se osloniti na srecu jer je dosta veci broj onih koji su izgubili dobru lovu, unistili sebi zivote... E da, pogledajte film Two for the money, ako niste gledali... poucan film, pokazuje malo stvari oko kladjenja, uticaj pohlepe, pritiska, gubitnog niza...

Nego prica oko utakmice Angola - Mali sa ovogodisnjeg Africkog kupa nacija. Neki lik je u 70 i nekom minutu stavio 7.000 eura na kvotu 1.01 na betfairu za dobitak od 70 eura... Znate kako se utakmica zavrsila. Cini mi se da je u 78. minutu pao prvi gol, zatim u 83. drugi pa u 90. i u nadoknadi zadnja 2.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


No lord shall stand before myself

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7465
Zastava Sahara
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.10
mob
Nokia 
ovo mi je pricao drugar,tako da ne znam jel istina il pak urbani mit.

Dolazi djed u kladionicu i gleda onu ponudu i pise parove naravno.
i pita trebu sto radi jel normalno da su ovako velike kvote da nece pasti gol na utakmici?
i lik odigra da na 7 utakmica iz engleskog premiershipa nece pasti gol , isplata ogromna.

sutra djed doso i daje tiket da mu cura isplati.
cura kuca jednom, nema nista
drugi put, opet nista
ode ona po rezultate i kaze mu da je on promasio 4 utakmice na tom tiketu.

a djed ce ljutito : "pa sta oni rade tamo? ja mislio to kulturni ljudi a oni obaraju golove"  Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


No lord shall stand before myself

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7465
Zastava Sahara
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.10
mob
Nokia 
pronadjite se :
ako neko nije gledo, lik ceka Inter - Siena 1 na 2800KM

http://www.youtube.com/watch?v=mvcysr4uMGY

IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


This time, next year, we'll be millionairs ...

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 467
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 7.0.517.44
mob
Nokia 5228
Nego prica oko utakmice Angola - Mali sa ovogodisnjeg Africkog kupa nacija. Neki lik je u 70 i nekom minutu stavio 7.000 eura na kvotu 1.01 na betfairu za dobitak od 70 eura... Znate kako se utakmica zavrsila. Cini mi se da je u 78. minutu pao prvi gol, zatim u 83. drugi pa u 90. i u nadoknadi zadnja 2.


Ima i ludjih...
http://www.rsplaneta.com/Forum/21-Kladionica/1877-Hrabri-kladioni%C4%8Dar-profitirao-remijem-Angole-i-Malija.html
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 08:28:42
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.