Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 11:02:48
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7 8 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Price iz kladionice  (Pročitano 35198 puta)
Pocetnik


Pobednik je onaj koji veruje u pobedu!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 8800 Arte
Meni je 2006. god u novembru umro konj na kog sam se kladio na 200 metara pred cilj. Dobitak bi bio 3500 eura da je preziveo :/
IP sačuvana
social share
Ceo svet se sklanja sa puta čoveku koji zna kuda ide!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 17211
Zastava Peru
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Motorola GLEAM
Meni je 2006. god u novembru umro konj na kog sam se kladio na 200 metara pred cilj. Dobitak bi bio 3500 eura da je preziveo :/

to nije ništa, ima još gore, ali stvarno, nije fora... dedu iz sela od mog drugara ubio je konj kog je čuvao 7-8 godina... propeo se na zadnje noge, tras direktno u grudi i srčka bato... ode deda  Smile
IP sačuvana
social share
"Piksi, centrišiii, centrišiii...."

"A be ne moguu, blokišu me"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Pobednik je onaj koji veruje u pobedu!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 8800 Arte
Mislim da to nema veze sa kladjenjem...
Ja sam bio pretplacen na neki servis koji je davao prognoze konjskih trka, uzimao sam stvarno dobru kintu, i fora je sto je taj konj bio nasprican, kvota je bila 17.5 usao sam sa 200 eura na Ladbrokes kladionicu, slusao prenos preko internet radia, taj konj na kog sam se kladio je vodio do zadnje krivine i tu je samo pao :/
Bilo je i pogodaka, ne mogu da gresim dusu, ali verujte mi da su price o konjskim trkama jos gore u stvarnosti nego u prici, ubedljivo najzaraznija igra i igra u kojoj se gubi najvise novca, vise i od ruleta!
Znam jer sam probao i jedno i drugo
IP sačuvana
social share
Ceo svet se sklanja sa puta čoveku koji zna kuda ide!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 17211
Zastava Peru
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Motorola GLEAM
Mislim da to nema veze sa kladjenjem...

Ma naravno da nema, samo sam se setio nesrećnog slučaja... te nesreće sa konjima uvek vuku teške posledice... Tebi za 3500e, a ovom drugaru za dedu...
IP sačuvana
social share
"Piksi, centrišiii, centrišiii...."

"A be ne moguu, blokišu me"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Pobednik je onaj koji veruje u pobedu!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 8800 Arte
U pravu si
Ja mog dedu ne bi dao ni za 350 000 Wink
IP sačuvana
social share
Ceo svet se sklanja sa puta čoveku koji zna kuda ide!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 17211
Zastava Peru
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Motorola GLEAM
Uhapšeni internet kladioničari

Policija je uhapsila dvojicu osumnjičenih iz Kragujevca koji su nelegalno stekli više od pola miliona evra neovlašćenim organizovanjem igara na sreću na internetu i pranjem novca.

Policija je uhapsila dvojicu osumnjičenih iz Kragujevca koji su nelegalno stekli više od pola miliona evra neovlašćenim organizovanjem igara na sreću na internetu i pranjem novca, saopštilo je Ministarstvo unutrašnjih poslova (MUP).

Policija navodi da je to prvi put da je u Srbiji otkriven nov način neovlašćenog organizovanja igara na sreću putem interneta.

Osumnjičeni Đorđe Đ. (35) i Dušan J. (35) su od 1. marta 2005. godine registrovali internet domene kladionicar.com i freebetting.net, na čijim stranicama su omogućili on lajn klađenje na fudbalskim, košarkaškim, teniskim i NFL mečevima, iako nisu posedovali odobrenje za organizovanje igara na sreću.

Kladioničari su, preko linkova na tim sajtovima, otvarali naloge na raznim internet kladionicama, a nakon toga platnim karticama uplaćivali depozit za klađanje.

Osumnjičeni su tako pribavili protivpravnu imovinsku korist u iznosu više od 55 miliona dinara, odnosno 550.000 evra, a taj novac primili su na svoje lične račune otvorene kod više banaka u Srbiji, a sa računa nekoliko "of šor" kompanija i nekih od najpoznatijih svetskih kladionica.

Novac su oročili u više banaka.

U akciji je, kako navodi policija, otkriveno a potom i blokirano oko 60.000 evra na bankarskim računima, zaplenjeno 11 računara, dva putnička automobila, kao i dokumentacija koja se odnosi na uplate deviznog novca iz inostranstva.

Osumnjičeni su, kako se navodi, uhapšeni u koordiniranoj akciji Službe za borbu protiv organizovanog kriminala i Odeljenja za borbu protiv visokotehnološkog kriminala.

MUP je saopštio da će nastaviti istragu u cilju utvrđivanja svih finansijskih tokova nelegalno stečenog novca i načina na koji je novac ulagan u legalne finansijske tokove u Srbiji, kao i akciju otkrivanja internet sajtova preko kojih se obavlja takva nelegalna aktivnost.

Izvor: Mondo 24.02.2010
IP sačuvana
social share
"Piksi, centrišiii, centrišiii...."

"A be ne moguu, blokišu me"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Drugovi, drugovi, ... pa u drugom stanju...

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2954
Zastava Vienna
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
HTC Sensation XL
Moja prica od danas....
1000e otislo na barnli....

Ja tacno da se kladim da ce nocas biti noc, bio bi dan...
IP sačuvana
social share
To je kao da kazes da nisi primetio ljubicastog slona sa neonskim osvetljenjem u guzici kako stoji pored tebe u mracnoj sobi Smiley
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Semper fidelis

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 97
Zastava Bačka Palanka
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Da da...o njemu sam čitao u novinama (ako Alo može tako da se nazove) dekica je iz Niša

Ojađene kladionice u Bačkoj Palanci
Masimo Odo, fudbaler Lacija, autogolom u 93. minutu doneo je Empoliju bod u Rimu (3:3) a penzioneru iz Bačke Palanke dva miliona dinara (oko 23.000 evra) na sportskoj kladionici!

I.J. (64) u nedelju je, sat i po pred početak 32. kola italijanskog šampionata, uzeo olovku u ruku i otišao u kladionicu „Mocart“ (13.25 časova), zatim u „Atlantik“ (13.35), pa „Brazil“ (13.51) i, na kraju, u „Premijer“ (14), u svakoj je odigrao po tiket na kojem su se nalazili mečevi: Lacio - Empoli tip 1-X (domaćin dobija prvo poluvreme, na kraju remi), Sampdorija - Kaljari 1-X, Fiorentina - Roma 1-X i Palermo - Askoli 1-X, uz uplatu od po 50 dinara!

Pet minuta pre 17 časova završeni su bili dueli Sampdorija - Kaljari 1:1 (1:0), Palermo - Askoli 1:1 (1:0), Fiorentina - Roma 1:1 (1:0), dok je Lacio protiv Empolija vodio 3:2 (2:1), međutim arbitar još nije svirao kraj.

- Ko nema sreće u ljubavi, ima u kocki, hajmo Rimljani - povikao je ovaj neženja iz Bačke Palanke prateći meč u kladionici, a u tom trenutku, u trećem minutu sudijske nadoknade, u 16.57 Odo, prvotimac Lacija, zatresao je svoju mrežu za 3:3 i kraj utakmice!

Dva miliona dinara su tako završila u džepu ovog penzionera koji je pre tri meseca takođe u kladionici „Brazil“ dobio 270.000 dinara. Svaka čast!

Toliko o tome da je iz Nisa XD
Preuzeto iz "BLIC-a"
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 15606
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
LG Nexus 4
Odavno mi se ovo desilo... Bio sam sa drugarom u kladji, i gledali utakmicu Inter sa iskreno nemogu da se setim sa kim je igrao... Glavno cela, ali bukvalno cela kladionica je igrala 1. 70 i neki minut 0-0, nervoza raste, i sudija nesto pre 80. min svira penalza Inter... Loptu uzima Vijeri, namesta je, a ja onako iz zezanja prokomentarisem "gledaj kad zvekne stativu... Pogadjate, Bobo je zalepio stativu, a cela kladionica se okrenula ka meni, dok su im kroz glavu verovatno prolazile razne scene iz horor filmova, samnom u glavnoj ulozi... Povremeno su do kraja bacali poglede ka nama, drug ne je psovao govoreci da necemo zivi izaci, ali na srecu Inter je oko 90-tog minuta dao gol, i svi su odahnuli... Bilo je jos po koji komentar meni, ali sve je bilo ok...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


SD-Crvena Zvezda!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 7417
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia N95
Prije dva dana..

Svratili ja i ortak u kladzi,lik koji radi tu nam je dobar poznanik.
I u sali "e momci,ima li sta sa 20e da uplatim",kaze ortak "Ima,ima Makabi H1,Real H2 i Oly H1" ,ladno lik otkuca,mislio sam nece.Sa 20e 126 dobitak.Sjutra dan odemo do klade,da vidimo,da nije stonirao tiket.Mangup jeste stonirao,ali lijepo dodao i Real(fudbl) i Teplice i dobije oko 180e  Smile

A ja i ortak,pukli kintu.. Smile
IP sačuvana
social share
Ovo je jedan od najtežih dana u mojoj karijeri, životu... Teško mi je iz jednog, jedinog razloga: Ja Crvenu zvezdu vodim sa emocijama. To je moj klub - rekao je Robert Prosinečki.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7 8 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 11:02:48
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.