Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8 10 11 ... 44
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Преводиоци опет штрајкују :)  (Pročitano 42242 puta)
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 39.0


  Umesto da sankcionišu lopinu oni ga još unaprede ali samo dok ćuti i radi to što radi. Svako ko pita nešto što im ne odgovara dobije ban, bez obzira o čemu se radi.

  Ono tamo je prava diktatura.

  Ovi sa prijevoda su se baš raspisali, ne mogu da ih pratim. Neka istraju do kraja.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ovde ce izgleda biti tri polufinala

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11678
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.16
mob
Apple 5
Vidim da si i lazu uzeo pod svoje  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 39.0
  Odakle ti ta ideja ?

  Član sam prijevoda iako nikog ne znam tamo, nemam nijednu napisanu poruku za razliku od Laze, čak sam zbog svog idiotizma izbegavao taj sajt.

  Ovo što rade je u redu iako su počeli da se kalimerišu i ponavljaju. Valjda je dosadno ljudima koji su avikli da pišu prevode pa pišu da bi ostali u formi.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Бранилац државе

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9228
OS
Windows
Browser
Chrome 43.0.2357.134
Pa vidis da na tiltovima teze da podignu broj poseta zbog reklama a kad pise u prevodu

Preveo- vasabi -prijevodi-online

Onda posle 5 takvih prevoda za seriju vise nece dolaziti na tiltove nego ce da odu direktno na PO i preuzmu titl

Nece covek da rizikuje da mu opada poseta. Sto je u neku ruku legitiman razlog dok ne postoji autorsko pravo, intelektualna svojina na internetu itd.

Po meni nije u pravu administracija tiltova jer je zesce dzukacki da ti bez tvog odobrenja prebace kod njih prevod a onda posto ga nisi ti kao autor prebacio pobrisu i ime autora i maticni sajt.. to mi je glibavo do daske.

A ovi sa PO su gomila Kalimera, kao oko da im je neko izvadio i sad se pozivaju na bankovni racun osnivaca tiltova.. ne kapiraju ljudi da onog momenta kad izbacis nesto na internet to vise nije tvoje ako je u formi teksta..

Setite se sta su radili liku koji je na bodibilding forum okacio sliku i pitao "do I have potential?"

Pa ja ne znam da li je bilo vece povrede svojine od tog thread-a na netu ikada.. i sta je trebalo da strajkuje gladju i tuzi 2500 sajtova koji su ga editovali u Zvoncicu i puza i tampon itd..

E to je ona prica o dobrom delu. Secam se da je ovde na forumu isla ta tema. Da li je dobro delo zaista odlika dobrote ili je dobro delo zapravo da se onaj koji pomaze oseca bolje i dobije zahvalnost. Ja spadam u onu manjinu koja i dalje brani stav da kada nesto radis za tudju dobrobit, ne treba da ti bude bitno ni hvala ni bravo ni ti si tako caroban. Ne ocekujes nista i samim tim nista ne treba da te iznenadi.


Колико видим...ниједан потпис аутора са ПО није обрисан. Један део проблема је испао кад су риперима титлова (значи...не преводиоци већ они који рипују титлове са ДВД-а или ТВ-а) уместо ПРЕВЕО тај и тај стављали ОБРАДА тај и тај. Плус и ови са ПО су исто радили што и ови са Титлова тј преузму превод филма са Титлова, поставе на ПО и у титлу додају "преузето са пријеводи-онлине". Тако да оно...нема невиних Smile
IP sačuvana
social share
"Једном су ми пустили Балашевића. Од тада сам у бесповрат изгубио пословну способност."


Неки лик са Твитера  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 39.0


 
Citat: zoranjurkovic5@gmail.com 20. Jul 2015, 21:32:08


  Umesto da sankcionišu lopinu oni ga još unaprede ali samo dok ćuti i radi to što radi. Svako ko pita nešto što im ne odgovara dobije ban, bez obzira o čemu se radi.

  Ono tamo je prava diktatura.

  Ovi sa prijevoda su se baš raspisali, ne mogu da ih pratim. Neka istraju do kraja.

IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Бранилац државе

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9228
OS
Windows
Browser
Chrome 43.0.2357.134
И шта...тај један пример који се поставља већ недељу дана је круцијални доказ да бришу све потписе? Smile
Лепо је рекао админ на Титловима...уколико неко од преводиоца то примети нека пријави администрацији и проблем ће бити решен. Не могу они испратити баш све титлове и да знају да ли је нешто мењано у њима. Али...уместо да пријавии онај дебелогузи диктатор их је оптужио за крађу и најжешће испсовао. Шта очекују онда? Smile


И да...интересантно ми је како се јављају на оној теми на ПО ликови који чекају преводе. Као...подржавамо вас, браво, штрајкујте, ми смо са вама итд а најрадије би им јебали све по списку зато што не могу да одгледају серије које прате Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Једном су ми пустили Балашевића. Од тада сам у бесповрат изгубио пословну способност."


Неки лик са Твитера  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 39.0
  Koliko sam mogao da primetim ovaj slučaj nije bio jedini ali samo ovaj čova je dpkazao svoju tvrdnju. Prijavljivali su ali su bili banovani.

  Nisam pratio dalje, možda je neko isto to uradio.

  Video sam to ali nisam od takvih, strpljivo čekam prevod ako ga biude. Možda cimnem nekog preko pp-a ako baš zagusti ali ne kao zoran već kao njihov registrovan član. Neću se predstaviti u svakom slučaju.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 39.0
mob
LG Nexus 5
Strajkuju ljudi koji prevode piratske filmove/serije zarad opsteg dobra nekog sajta, a ne zbog toga sto nemaju pisljivog dinara od prevodjenja?  Smile


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ovde ce izgleda biti tri polufinala

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11678
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.16
mob
Apple 5
И шта...тај један пример који се поставља већ недељу дана је круцијални доказ да бришу све потписе? Smile
Лепо је рекао админ на Титловима...уколико неко од преводиоца то примети нека пријави администрацији и проблем ће бити решен. Не могу они испратити баш све титлове и да знају да ли је нешто мењано у њима. Али...уместо да пријавии онај дебелогузи диктатор их је оптужио за крађу и најжешће испсовао. Шта очекују онда? Smile


И да...интересантно ми је како се јављају на оној теми на ПО ликови који чекају преводе. Као...подржавамо вас, браво, штрајкујте, ми смо са вама итд а најрадије би им јебали све по списку зато што не могу да одгледају серије које прате Smile Smile
Znaci antiprotivan si  Smile
Siso banatska  Smile  Sto nisi otvorio odma i stranicu na titlovima ,verovatno zato sto je pobrisana bila  Smile
I sad u zadnja dva dana moze i tamo demokratski da se kenja  Smile pa si se brzi bolje tamo priklonio  Smile
Al da si usran moj si  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 39.0
  Tako oni tvrde.

  Prevode iz hobija ili da bi usavršili jezik. Nisam ih nešto posećivao ali po onom što sam video komunikacija je opuštena a ban se dobija samo ako se prtera u traženju prevoda.

  Suprotna strana je što se komunikacije tiče grozna, tamo sam obilazio deo sa filmovima. Ova novopečena moderatorka iz Zagreba je stalno provocirala neke koji su zbog nje banovani. Nisu se žalili zbog prevoda, pisali su o filmovima i serijama ali su naseli na provokacije. Znam tamo neke banovane ljude (ja nisam banovan) koji su na pravdi Boga stradali.

  Neko se muči da prevede nešto i to objavi a onda dođe lešinar i to preuzme. Suprotna strana to nagrađuje a kad se tamo žali onaj ko je uložio vreme i znanje dobije ban a poruka se briše. U stvari, brišu sve što im kvari idilu.

 
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8 10 11 ... 44
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.