Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prevara s čestitkama: Samo 20 odsto novca od prodaje ide za ugroženu decu!  (Pročitano 3820 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.02
Kod nas skupljaju obicno za jedan manastir u blizini grada. Ne znam sta je gore, da li to sto oni zarade ili sto salju posalju i deo toga Crkvi kojoj pare i ne trebaju jer je taj manastir onako, bas lepo sredjen i priuredjen.  Smile

Uglavnom, ja ih izbegavam. Lepo kazes "Ej, nemam i to je to". I nikad i nisam imao problema sa istima.
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.89
Moram napravit "majicu za Knez Mihajlovu" s natpisom "Ne kupujem cestitke za ugrozenu dijecu"  Smile

EDIT: ili ipak "Ne, hvala".. univerzalnije je
« Poslednja izmena: 05. Sep 2012, 22:55:45 od Slagvort »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
mob
LG Nexus 5
Bio ja za vikend u Novom Sadu i prilazi mi tip na ulici, pita u sred Srbije da li govorim Srpski i tutnuo mi u ruke 2 cestitke i kao za decu, dajte 200dinara, bas sam lud.. Smile

Iso ja tako gradom i kod slavije me zaustavi tip i odmah: "Do you speak english?"
A u zadnje vreme vazda mile po gradu strejndzeri pa reko aj, "yes".

"E super, aj da kupis cestitku za decu, ja sam iz humanitarne orgaznizacije te i te". I poceo da se cereka kao da me je zajebao vanserijski. Nisam bio pri inspiraciji da ga nekako omracim, a i isla dobra muzika na mp3 playeru, samo produzih pravo.

Ne kupujem cestitke, ne dajem prosjacima po tramvaju, na ulici, na semaforu, ne kupujem ruze na ulici od cigancica da bih se uslihtao devojci, kao ni svece.

Ista je to prevaranstka sorta.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 15.0
Inace, od svih tih dobrotvornih organizacija ( cak i po belom svetu, za nepoverovati ) ide najvise 30% (optimisticki) gde je potrebno. Ostalo ide na zaposlene, i najvise reklamu (print, TV itd). Mislim, imaju na zapadu i volontere ali porfesionalni deo je ipak placen, i to ne minimalno...  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows 7
Browser
MSIE9.0
Како ми приђу, одговарам "не" и пролазим даље. Ако ипак питају зашто, одговарам "зато што сам зао"  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Бог чува Србију!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3973
Zastava Beogard
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.02
mob
Samsung S8 Plus
Citat
da ga nekako omracim

 Smile Smile Smile


Citat
a i isla dobra muzika na mp3 playeru

Da nije bila mozda ona od Roblje Corbe, "Neću da ispadnem životinja"???      Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 06. Sep 2012, 13:24:55 od GoxyMaster »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Linux
Browser
Mozilla Icecat 3.6.3
Како ми приђу, одговарам "не" и пролазим даље. Ако ипак питају зашто, одговарам "зато што сам зао"  Smile

Volim da slusam te njihove argumente i da ih zavlacim. Strasno koliko zivaca imaju da ih tako ljudi jebu.

Jedna je isla sa mnom  da isprobam pantole u Knez Mihajlovoj  Smile

I na kraju "kako imas za pantole a nemas za cestitku, -- "eto tako  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0
где ће ти душа Шлагворте ... где ће ти душа  Smile Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 15.0
mob
Sony 
Bio ja za vikend u Novom Sadu i prilazi mi tip na ulici, pita u sred Srbije da li govorim Srpski i tutnuo mi u ruke 2 cestitke i kao za decu, dajte 200dinara, bas sam lud.. Smile

Iso ja tako gradom i kod slavije me zaustavi tip i odmah: "Do you speak english?"
A u zadnje vreme vazda mile po gradu strejndzeri pa reko aj, "yes".

"E super, aj da kupis cestitku za decu, ja sam iz humanitarne orgaznizacije te i te". I poceo da se cereka kao da me je zajebao vanserijski. Nisam bio pri inspiraciji da ga nekako omracim, a i isla dobra muzika na mp3 playeru, samo produzih pravo.

Ne kupujem cestitke, ne dajem prosjacima po tramvaju, na ulici, na semaforu, ne kupujem ruze na ulici od cigancica da bih se uslihtao devojci, kao ni svece.

Ista je to prevaranstka sorta.



Pa dobro meni se i dogodi da ponekad i dam koji dinar nekom prosjaku, bio je pre davno jedan matori videlo se da covek stvarno nema sanse da radi bilo sta, njemu sam davao ponekad neku sicu, zahvalan je covek bio, mada uglavnom u 95% izbegavam prosjake i sl.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Linux
Browser
Safari 533.1
Citat: 3maj001 link=topic=58  6607.msg10627173#msg10627173 date=1346934335
где ће ти душа Шлагворте ... где ће ти душа  Smile Smile

mwuahaha  Smile

Dam muzicarima jedino. Kad su dobri.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.