Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pretnje devojci zbog odbijanja osobe koja se javila na oglas za cimera  (Pročitano 1999 puta)
30. Apr 2014, 16:52:32
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
Browser
Chrome 33.0.1750.154
mob
Apple iPhone SE 2020
"Ako mi se nešto desi, da znate ko je"




R. Ivanoska    | 30. 04. 2014. - 15:10h | Foto: Copyright Profimedia.rs   
Devojka iz Ruskog Krstura objavila je na Jutjubu snimak manijakalnih pretnji koje joj je uputio M. M. (28) pošto se javio na njen oglas u kom je tražila cimerku, a ona ga odbila, zbog neispunjavanja uslova.

“Glupačo, što ćutiš?”, “Kosti ću ti polomiti te kad te nađem”, “Šta si? Mađarica? Šta tražiš u Srbiji, glupačo? Treba vas sve pobiti”, “Slobodno me prijavi, videćeš kako ćeš proći” - samo je deo šokatnog snimka telefonske torture koju već gotovo 10 dana trpi 28-godišnja B. R. iz Ruskog Krstura.
 
Tortura se nastavila i nakon što je na internetu objavila fotografiju nesuđenog cimera i brojeve telefona sa kojih prima manijakalne pozive, a preplašenu devojku dodatno je obeshrabrilo i prebacivanje nadležnosti policije od Kaća gde on živi, Novog Sada gde ona živi i radi, do Kule gde je od pretnji pobegla kod roditelja.
 

Život B. R. (28), devojke iz Ruskog Krstura koja živi i radi u Novom Sadu, pretvorio se u pakao kada je dala oglas da traži cimerku.
 
Prvo je zvučao pristojno, a onda je nastao pakao

“Baš kako bih izbegla neprijatnosti, precizirala sam da tražim žensku osobu. Javio se muški glas. Zvučao je pristojno. Predstavio se kao M.M., rekao da je iz Kovilja i da radi u Izvršnom veću AP Vojvodine. I ja sam mu se predstavila i objasnila da mi ne odgovara cimer. Nisam mogla da pretpostavim šta će se desiti. Poslao mi je zahtev za prijateljstvo na FB i poslao par poruka kako bi želeo da vidi stan, da se vidimo, itd. Odbila sam, a kada je nastavio-obrisala sam ga sa liste prijatelja. Tada je nastao pakao. U roku od par sati me je zvao više od 20 puta. Stotine poziva i danju i noću. Kada se javim-ćutim i slušam uvrede, vulgarnosti i pretnje. Već danima ne idem na posao, vratila sam se kod roditelja u Ruski Krstur i čekam da li će manijak ostvariti svoje pretnje. U međuvremenu su mi se javile još neke žene koje su bile žrtve istog manijaka, među kojima je i majka maloletne devojčice koju je M.M. Maltretirao preko FB. Saznala sam da ne radi u Izvršnom veću i uopšte ne traži stan, već da traži žrtve - priča vidno uznemirena B.R koja je na youtube napisala “ako mi se nešto desi- da znate zašto kako i ko”.
 
Sumnju u to da će policija sprovesti hitru intervenciju delimično je potvrdila kada je odlučila da prijavi slučaj.
 
 
Kada će neko reagovati?

“Najpre su me iz Novog Sada uputili da se obratim policiju u Kaću jer je ona nadležna za Kovilj gde M. M. živi. U Kaću su me upućivali na Novi Sad jer sam se tamo nalazila kada su mi pretnje upućene. Kada sam rešila da se sama zaštitim i odem kod roditelja u Ruski Krstur, rekli su mi da se obratim policiji u Kuli. Policija u Kaću je primila moju prijavu, iako sam morala da objašnjavam zašto smatram pretnjom to što mi je rekao da sve što nije srpsko u Srbiji treba pobiti”, revoltirana je B. R. koja je juče podelila status na Fejsbuku “ovim putem sam želela samo da upitam “ nekog ko je nadležan “ – kada će neko reagovati i zaustaviti maltretiranje koje trpim?”.
 
Telefon na koji prima pretnje nije isključila.

“S jedne strane se bojim da će ga to naterati da me nađe, a sa druge strane - to je moj poslovni broj. Ionako mi je već život postao pakao. Vratila sam se kod roditelja, ne radim i ne izlazim iz kuće. Ne mogu da spavam. Sada mi preti privatnom tužbom zbog objavljenog snimka ”, kaže B. R. i dodaje da se broj poziva otkako se obratila javnosti i policiji, nije smanjio, već da je M. M. sada zove sa skrivenog broja.
 
“Ugasio je i FB profil i mobilne telefone. Ostao je samo fiksni ”, kaže B. R.
 
Na fiksni telefon koji je takođe objavila na internetu juče se javila žena koja je rekla da ne zna za nikakve pretnje i snimak na internetu i da M. M. ne živi tu, kao i da ne zna gde je.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17305
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
 Smile
IP sačuvana
social share

Calmly.. walk down the road.. and into your death..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Chrome 34.0.1847.114
lik ju ju zvao, odbila ga je, onda joj je trazio da budu prijatelji na fb i ona ga prihvatila  Smile

bravo, jako si mudra, evo jedna maltretatorska sargarepa za tebe  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 28.0
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 28.0
lik ju ju zvao, odbila ga je, onda joj je trazio da budu prijatelji na fb i ona ga prihvatila  Smile

bravo, jako si mudra, evo jedna maltretatorska sargarepa za tebe  Smile
Можда је на фејсу био мање луд  Smile
« Poslednja izmena: 30. Apr 2014, 18:47:02 od Raven_Claw3190900 »
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Chrome 34.0.1847.131
izmisljena prica kao i vecina u bljicu
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 260
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 28.0
Nije izmisljeno, ima i snimak, izbrisan je sa youtube. Da li moze neko da pronadje i okaci !?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows 7
Browser
Chrome 33.0.1750.154
Pa nije fora da se stvara linc na lika, iako je debil.

Ti snimci su za policiju i ende.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Chrome 34.0.1847.114
jel joj lajkovao statuse  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Chrome 34.0.1847.131
ne verujem da je ova tako nevinasce,tako jedan drugar preko fejsa ugovorio snosaj kad doso na sastanak ova zvala murju pa morao da se objasnjava Smile
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.