Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: "Presretači" vrebaju bahate vozače  (Pročitano 9701 puta)
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Bio sam mlad zelen, ponekad i zut

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 24688
Zastava Lausanne
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Motorola V3i
srkich  ti prelazis jos malo pa kao taksista Smiley

Pa ni moj otac, kome nije zanat shoferstvo, ali koji ne moze bez kola, ne prelazi vise od 50.000 km godisnje, i veruj mi, koliko god revnosan bio nisu tolike kazne koje na kraju plati Smiley

Ja razumem da ja recimo za 8 dana predjem 2000 km kao sto sam prve nedelje jula ali to su posebne prilike!!!
IP sačuvana
social share



And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who would attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee.

Neke price koje kruze forumom ne moraju biti istinite. Mogu biti samo tracevi zlih jezika.

I'm gonna make him an offer he can't refuse.

Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Over & out

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 4706
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Nokia E51
Srkich

Ma samo ti loži po gasu...
Pre ćeš završiti vozačku karijeru, samo nemoj još nekoga osim sebe da ubiješ.
IP sačuvana
social share
Happiness has 4 paws and a blue tongue

Daniel Alves da Silva
Ako ima Boga, teško da se zove drugačije.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 924
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
anea ja znam i te kako dobro sta sam napisao a ti sto nisi htela da razumes moj post vec si trazila dlaku u jajetu to je druga stvar napisao sam da sam preesao 50000 km gde vreba opasnost od prresretaca!!
u srbiji presretaci stigli pre mesec dana tako da ono pre se ne vazi kao i po gradu nema presretaca!!!
a ri rajah ko neka baba samo kunes ti znas dali cu ja da zavrsim karijeru ili ne!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4306
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Srkich-a nije lako razumeti, ali ja sam jos na osnovu prve poruke razumeo da je mislio na 50.000km auto-putevima gde vreba opasnost od presretaca!!

S druge strane, postoje i "akcije" vozaca, u smislu - u Hrvatskoj nesto duze traje ta prica, tako da, kada su saznali koja su vozila u pitanju (u pocetku bili samo "pasati") "nehajni" vozaci kao srkich obavestavali "centralu" na kojoj je deonici presretac i da se pazi...  Smile
IP sačuvana
social share
"A great many people think that they are thinking when they are merely rearranging their prejudices."  William James
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 924
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
naravno to je lako da se raspitas koja kola voze presretaci a pogotovo kad su panduri jos dobri i fini pa onaj koji te zaustavi objasni ti gde je sledeci presretac i sta vozi pa popricas jos sa par ljudi koji bili zaustavljani od strane istih tako da sad znam sve sta voze i koja kola imaju imaju i bmw 335 d skode superb crne i imaju jedan rs4 za ekstremne situacije ali kao sto sam objasnio onom decku presretaci ne sluze za oduzimanje dozvola vec za cisto opominjanje zaustave te platis kaznu i zdravo dovidjenja i dosta preventivno deluju ako ne u smislu da zbog njih recimo vozim sporije onda u stilu da pazis dobro koja kola pretices gledas na daljinu i zevas sa strane dali nije neki sumnjiv auto parkiran mnogo vise gledas u retrovizor sto je vec i vise nego dovoljno kad si obazriviji manja je sansa da dodje do udesa!!!

postoje drzave koje zbog ekonomskih interesa odobravaju divljacko ponasanje na putu cisto ti uznu neke pare za kaznu i cao zdravo svajcarci su u stanju da oduzmu 5 ferarija ljudima koji su tu dosli da potrose 2 miliona za 5 dana i sem sto im oduzmu auto stave ih na robiju i kad izasli posle 2 ned ne da nece da potrose te pare nego nikad nece tu ni da se vrate jel za njih nepostoji para zbog koje ce da dopuste da neko bude veci od drugoga dok tako nesto je u tranzitnim zemljama apsolutno nezamisivo italijani za tako nesto ce da te rebnu sa 2000 evra i cao a kod nas i da ne pricamo u svajcarskoj ako preteknes nekoga 200 pozvace policiju a ajde da vidim ko ce u srbiji hrvatskoj grckoj italiji da zove muriju zato sto ga je neko preteko i sa 300 vec ce 90 posto ljudi da gledaju to sa odusevljenjem a 10 da jebu majku u picku i sve se zavrsava na tome!!

mentalitet ljudi sistem vrednosti jedne drzave su sve sto se saobracaja tice reko sam to vec nece presretac da maltretira coveka jel i sam je nalozen na brzu voznju i jedva ceka da neko vozi brzo da bi ga jurio i da bi se trkao sa nekim kad ustane ujutru pomoli se bogu da ima sto vise ludaka da bi mu bilo zanimljivije i da mu lepse prodje dan naplati neku kaznu ispuni svoju obavezu i boli ga kurac kada budu vozaci presretaca razmisljali kao onaj momak od malopre da ovakvima kao ja treba noge polomiti onda mozda nesto i bude ali trenutno nema takvog u presretacu ni u hr ni u srbiji niti bilo gde!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.51
mob
Apple iPhone SE 2020
anea ja znam i te kako dobro sta sam napisao a ti sto nisi htela da razumes moj post vec si trazila dlaku u jajetu to je druga stvar napisao sam da sam preesao 50000 km gde vreba opasnost od prresretaca!!
u srbiji presretaci stigli pre mesec dana tako da ono pre se ne vazi kao i po gradu nema presretaca!!!
a ri rajah ko neka baba samo kunes ti znas dali cu ja da zavrsim karijeru ili ne!!!
Kada bi koristio bar tacke, razumela bih te...
Ovako mogu da procitam samo gomilu nabacanih slova... Smiley
I dalje mislim da baronises... Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
Nokia ispo iz modu
Citat
ali kao sto sam objasnio onom decku presretaci ne sluze za oduzimanje dozvola vec za cisto opominjanje zaustave te platis kaznu i zdravo dovidjenja


Какво опомињање ако је законом предвиђено одузимање дозволе? Јел знаш ти шта је судија за прекршаје?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Over & out

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 4706
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Nokia E51
Какво опомињање ако је законом предвиђено одузимање дозволе? Јел знаш ти шта је судија за прекршаје?  Smile

Ma zna, samo neće da se kurči znanjem.

postoje drzave koje zbog ekonomskih interesa odobravaju divljacko ponasanje na putu cisto ti uznu neke pare za kaznu i cao zdravo

Greška, prika moj. To se ne toleriše čak ni u Turskoj. Smile
Divljanje po putevima nije ekonomski isplativo nijednoj državi.
IP sačuvana
social share
Happiness has 4 paws and a blue tongue

Daniel Alves da Silva
Ako ima Boga, teško da se zove drugačije.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 924
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
prike nista tebi nije jasno jel ti dalje od tvog nosa video nisi u grckoj je kazna za voznju motora bez kacige 260 evra a u paraliji niko zivi ne stavlja kacigu jel to tolerisanje ili sta??

jbt sudija za prekrsaje ako se drzis zakona ko pijan plota da ali presretaci u vecini slucajeva nemoraju da se drze zakona ko pijan plota vec naplate kaznu i cao mog caleta su prekljuce uhvatili na 110 umesto 50 i naplatili mu kaznu od 2000 dinara nije mito i korupcija vec minimalna kazna i vozi bato i da neko ne razume pogresno moj cale mi prica isto kao i vi najebaces jednog dana sinko smiri se pa evo i njemu se desi da napravi prekrsaj skoro za zatvor cak i najnormalnijem vozacu ako vozi jak auto malo jace stiskanje po gasu moze da dovede do oduzimanja dozvole i to sami panduri znaju i razumeju zato su i tolerantni!!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
Nokia ispo iz modu
prike nista tebi nije jasno jel ti dalje od tvog nosa video nisi u grckoj je kazna za voznju motora bez kacige 260 evra a u paraliji niko zivi ne stavlja kacigu jel to tolerisanje ili sta??

jbt sudija za prekrsaje ako se drzis zakona ko pijan plota da ali presretaci u vecini slucajeva nemoraju da se drze zakona ko pijan plota vec naplate kaznu i cao mog caleta su prekljuce uhvatili na 110 umesto 50 i naplatili mu kaznu od 2000 dinara nije mito i korupcija vec minimalna kazna i vozi bato i da neko ne razume pogresno moj cale mi prica isto kao i vi najebaces jednog dana sinko smiri se pa evo i njemu se desi da napravi prekrsaj skoro za zatvor cak i najnormalnijem vozacu ako vozi jak auto malo jace stiskanje po gasu moze da dovede do oduzimanja dozvole i to sami panduri znaju i razumeju zato su i tolerantni!!!!


То што ти причаш су појединачни случајеви. Дешава се и да те зауставе због било ког прекршаја па и прекорачења брзине па ти наплате казну за појас. Али кад те ухвати радар у коме остаје снимак који полицајац не може да избрише а ти си например возио 200 на сат онда нема шансе да ти наплати минималну казну и ту нема толеранције.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.