Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Preseljenje iz Hrvatske u Srbiju  (Pročitano 4130 puta)
19. Apr 2016, 20:20:28
Clan u razvoju


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 41
Browser
Chrome 49.0.2623.112
mob
Samsung Galaxy S4
Ovako, imam jedno pitanje na koje mi treba sirok i adekvatan odgovor, situacija je sledeca:

U vezi sam sa jednom Hrvaticom vec dugo, i dosli smo do faze u kojoj bi ona trebala da se preseli iz Hrvatske u Srbiju, pa me zanima, sta joj treba od papirologije u Hrvatskoj, sta joj treba od papira ovde u Srbiji, dakle zanima me sta je sve potrebno kako bi ona mogla da boravi kod mene na duge staze, sa punim pravom na zaposljenje, lecenje, prijavljivanja na biro i sve ostalo sto je potrebno.. Molio bih da mi se jave samo oni koji mogu da pomognu..
P.S. Ako sam promasio rubriku molio bih administratore i moderatore da ne brisu ovaj post, vec samo da ga prebace gde mu je mesto jer se ne snalazim sa forumima bas najbolje..
Hvala unapred
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows
Browser
Chrome 50.0.2661.75
Kao i svuda u svetu najjednostavnije resenje je da se uzmete, sve ostalo veoma tesko i dugotrajno.


http://www.besplatnapravnapomoc.rs/tekstovi/upravni-postupak/uslovi-i-postupak-sticanja-drzavljanstva-republike-srbije/
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 41
OS
Windows 7
Browser
Chrome 49.0.2623.112
mob
Samsung Galaxy S4
Kao i svuda u svetu najjednostavnije resenje je da se uzmete, sve ostalo veoma tesko i dugotrajno.


http://www.besplatnapravnapomoc.rs/tekstovi/upravni-postupak/uslovi-i-postupak-sticanja-drzavljanstva-republike-srbije/

Znaci bilo bi najbolje da ona dodje na privremeni boravak u Srbiju, pa da se onda za to vreme uzmemo, i pocnemo raditi na njenom stalnom boravku?
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 49.0.2623.112
Pa to je sigurno najlaksi nacin Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 41
OS
Windows 7
Browser
Chrome 49.0.2623.112
mob
Samsung Galaxy S4
Pa to je sigurno najlaksi nacin Smile

Neko mi je negde rekao da bih mogao nakon nekoliko godina nakon sto se vencamo da uzmem njeno drzavljanstvo, ipak eu drzavljanstvo ima vise opcija.. Ako neko zna nesto o tome voleo bih da me malo uputi u sve to..
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows
Browser
Chrome 50.0.2661.75
Kao i svaki stranac posto smo i mi deo Sengena, 3 meseca moze da boravi u svakom slucaju bez ikakvih problema.
Mada po pravilu ide neka procedura prijave privremenog boravka, koji moze da se odugovlaci do isunjenja uslova za stalni boravak.
Ali obrni okreni, zenidba ti ne gine.
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 41
OS
Windows 7
Browser
Chrome 49.0.2623.112
mob
Samsung Galaxy S4
Kao i svaki stranac posto smo i mi deo Sengena, 3 meseca moze da boravi u svakom slucaju bez ikakvih problema.
Mada po pravilu ide neka procedura prijave privremenog boravka, koji moze da se odugovlaci do isunjenja uslova za stalni boravak.
Ali obrni okreni, zenidba ti ne gine.

Upravo me ti uslovi za stalni boravak zanimaju, dakle zanima me sta ona mora da uradi u Hrvatskoj, i sta nas dvoje onda treba da uradimo u Srbiji, sta se desava sa njenom zdravstvenom knjizicom, kartonom, licnom kartom, radnom knjizicom (odnosno kod njih ne postoje radne knjizice), biroom i mnogim drugim stvarima..
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 5470
OS
Windows
Browser
Chrome 49.0.2623.112
Pre jedno mesec ili mesec ipo dana bila je emisija na RTS-u ispovest jednog nislije i njegove zene koja je poreklom sa  Afrikog kontinenta.Mislim da nema veze s kog je kontinenta ili drzave da je procedura ista za sve.
Ukratko receno ona je rodila da li jedno ili dva deteta i jos uvek nema stalno mesto i prebivaliste u Srbiji a i s ostalim stvarima ima problema od decijeg dodatka preko zdravstvenog osiguranja itd... jer nasa birokratije em sto je obimna em s druge starne je veoma spora  Smile .
Koliko se jos secam obracali su se i ministru policije i ne znam na koja sve vrata nisu zakucali i nije im bilo reseno pitanje.
Opet kazem to je bilo pre mesec ili mesec ipo dana da li su do sada resili tu situaciju ili ne ne mogu ti reci s sigurnoscu.
« Poslednja izmena: 19. Apr 2016, 21:20:33 od Jefta1 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 41
OS
Windows 7
Browser
Chrome 49.0.2623.112
mob
Samsung Galaxy S4
Pre jedno mesec ili mesec ipo dana bila je emisija na RTS-u ispovest jednog nislije i njegove zene koja je poreklom sa  Afrikog kontinenta.Mislim da nema veze s kog je kontinenta ili drzave da je procedura ista za sve.
Ukratko receno ona je rodila da li jedno ili dva deteta i jos uvek nema stalno mesto i prebivaliste u Srbiji a i s ostalim stvarima ima problema od decijeg dodatka preko zdravstvenog osiguranja itd... jer nasa birokratije em sto je obimna em s druge starne je veoma spora  Smile .
Koliko se jos secam obracali su se i ministru policije i ne znam na koja sve vrata nisu zakucali i nije im bilo reseno pitanje.
Opet kazem to je bilo pre mesec ili mesec ipo dana da li su do sada resili tu situaciju ili ne ne mogu ti reci s sigurnoscu.

A sta znam, mislim da ne bi trebalo biti toliko komplikovano, kao da je prva iz Hrvatske koja dolazi u Srbiju.. Na koju foru li je Seve ovde? Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows 7
Browser
Chrome 49.0.2623.110
Izvini, ne bih da zvucim grubo, vama dvoma srecu zelim, ali bwe ne razumem teme ovog tipa (pogotovo sto nikad ne znas koliko zaista osoba koja odgovara na ovakva pitanja je upucena u tematiku, i plus, da li se nesto u medjuvremenu menjalo od propisa) - neka ona ode lepo u Hr u njihoh MUP, kako god da se to tamo zove, ti odes ovde u nas i pitate sve sto vas zanima. Ili telefonom zavrsis stvar. Ako ne moze telefonom, a ti lepo otidji u najblizu stanicu tebi licno, ionako ces morati da ides tamo sa njom da se prijavi kada bude dolazila, jedan odlazak vise samo. Taman toliko ces vremena potrositi boraveci ovde cekajuci da ti neko odgovori  Smile
« Poslednja izmena: 19. Apr 2016, 21:41:25 od krouli »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.