Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 05:02:09
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Preporuka za advokata  (Pročitano 25250 puta)
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Nokia ispo iz modu
Da... ali zaboravljas tu i one silne zalbe i ganjanja do Vrhovnog suda i nazad... Smiley
A... uvek je tu i ona anegdota sa ocem i sinom advokatima... Smiley


Добро то је сад већ зајебанција.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 615
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6;M
hehe stvarno ste experti za advokaturu, nema sta
IP sačuvana
social share
jos uvek nema dokaza da je tadic poslao zenu u ludnicu, iako se to tvrdilo na par strana, jos uvek twice ne zna da mi odgovori na dva pitanja, jos uvek orfanelin ne zna da objasni kako ce da zabrani ono sto je vec zabranjeno - mozda je resenje da kao maks78 pobegnu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Apple iPhone SE 2020
prosvetli nas...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Nokia ispo iz modu
prosvetli nas...


Немој молим те он да нас просветљује.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 615
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6;M
prosvetli nas...

to sve sto ste napisali, moze da kaze bilo koji diletant. advokati su bili jedni od prvih koji su stradali u svim totalitarnim rezimima. ako danas uzmes novine (pri tome ne mislim bukvalno danas) videces da jedini advokati koji se pojavljuju su oni koji brane legiju i ostalu ekipu kao sto su na primer advokati milivojevic i vukasovic. oni em sto nisu najbolji u svojoj struci, em sto su saradnici drzavne bezbednosti, em su kriminalci.

advokat ima znacajnu ulogu u svakom drustvu. njegov posao je da resava razlicite zivotne probleme i da se bori za prava ugrozenih. kada se nekome brutalno krse prava i kada protiv sebe ima drzavu, jedino sto mu ostaje je advokat.

sporost u pravosudju, korupcija, kriminal potice od takvih likova kao sto su milivojevic i vukasovic, koji inace u pocetku karijere i nisu bilo advokati vec policajci (vukasovic).

ali vi bi to, i mnogo vise, trebali da znate ako ste pravnici
IP sačuvana
social share
jos uvek nema dokaza da je tadic poslao zenu u ludnicu, iako se to tvrdilo na par strana, jos uvek twice ne zna da mi odgovori na dva pitanja, jos uvek orfanelin ne zna da objasni kako ce da zabrani ono sto je vec zabranjeno - mozda je resenje da kao maks78 pobegnu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Apple iPhone SE 2020
Ti si rekao za profesore Pravnog fakulteta u Beogradu i advokate koji saradjuju sa njima da se bave nadripisarstvom.  Smile
Takodje, ako si i ti sam pravnik, morao bi da znas da pravne klinike koje se bave pruzajem besplatne pravne pomoci postoje svuda u svetu.
Ja sam apsolutno za to, jer ne smatram da ako gradjanin kome je potrebno da dobije pravni savet mora da plati harac koji namecu neki nasi advokati.

Toliko.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 615
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6;M
Ti si rekao za profesore Pravnog fakulteta u Beogradu i advokate koji saradjuju sa njima da se bave nadripisarstvom.  Smile
Takodje, ako si i ti sam pravnik, morao bi da znas da pravne klinike koje se bave pruzajem besplatne pravne pomoci postoje svuda u svetu.
Ja sam apsolutno za to, jer ne smatram da ako gradjanin kome je potrebno da dobije pravni savet mora da plati harac koji namecu neki nasi advokati.

Toliko.

eto opet pricas o onome sto ne znas. bas suprotno - najbolji advokati i ne naplacuju pravni savet, osim naravno ako se ne radi o nekim specijalnim poslovima (ali to je druga tema). drugo, ja ne znam kako funkcionise ta klinika, ali znam ko moze da se bavi zastupanjem - advokati i profesori koji predaju pozitivno pravne predmete.

i ne namecu advokati harac, vec oni koji su najbolji pomazu ljudima, cak i kada nemaju da im plate. e sada na vama je na koga cete da se ugledate, a ako ste vec i pravnici otvorite kancelariju i pokazite kako se to radi.

harac namece drzava i advokatima i onima koji udju u spor zato sto je ceo sistem pravosudja takav - kakav je.
IP sačuvana
social share
jos uvek nema dokaza da je tadic poslao zenu u ludnicu, iako se to tvrdilo na par strana, jos uvek twice ne zna da mi odgovori na dva pitanja, jos uvek orfanelin ne zna da objasni kako ce da zabrani ono sto je vec zabranjeno - mozda je resenje da kao maks78 pobegnu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Apple iPhone SE 2020
Ti si za profesore Pravnog fakulteta u Beogradu i advokate koji saradjuju sa njima rekao da se bave nadripisarstvom...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 615
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6;M
Citat
Ti si za profesore Pravnog fakulteta u Beogradu i advokate koji saradjuju sa njima rekao da se bave nadripisarstvom...

meni je prvo drago da nisi dovela nista drugo u pitanje osim toga. drugo, ti si ovde preporucila pravnu kliniku da bi se zaobisli advokati i ta zamerka je bila upucena tebi a ne advokatima
IP sačuvana
social share
jos uvek nema dokaza da je tadic poslao zenu u ludnicu, iako se to tvrdilo na par strana, jos uvek twice ne zna da mi odgovori na dva pitanja, jos uvek orfanelin ne zna da objasni kako ce da zabrani ono sto je vec zabranjeno - mozda je resenje da kao maks78 pobegnu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Nokia ispo iz modu
Citat
Ti si za profesore Pravnog fakulteta u Beogradu i advokate koji saradjuju sa njima rekao da se bave nadripisarstvom...

meni je prvo drago da nisi dovela nista drugo u pitanje osim toga. drugo, ti si ovde preporucila pravnu kliniku da bi se zaobisli advokati i ta zamerka je bila upucena tebi a ne advokatima


Не него ти слабо размишљаш. Навела их је као место на ком ће их најбоље упутити коме даље да се обрате.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 05:02:09
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.064 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.