Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 02:48:05
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Preminuo Dobrica Erić  (Pročitano 31817 puta)
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
Da ste vi meni zivi i zdravi, ali Aleja velikana je zatvorena posle Drugog svetskog rata.  Smile
Sto se tice resto preseravanja o tome gde mu je mesto, da ste ikakvi postovaoci rada i dela, znali biste da je Gruza za njega bila centar sveta... i valjda je neko napokon nekome ispostovao poslednju zelju...

Da su pitali Sabana za zivota... cisto sumnjam da bi oni uopste i hteo da ga sahranjuju po Aleji...


J. se ti i tvoje činjenice   Smile

Nemoj da mi kvariš moralni outrage, ja sam gospodin patriota čovjek ne gledam nemoralne i nekvalitetne rijaliti šouove.

Mislim da se razumijemo nije da ja čitam te nekakve knjige a naročito ne poeziju (pederski!),
 (nit me zanima snobovski tenis niti štreberska elektrotehnika)

Ali čini mi se da je on ono bio patriota i lijepa mu je ona patriotska pesma.

To potpuno mjenja stvari. Treba da bude kanonizovan sa svim ostalim Velikim Srbima, pardon zaslužnim građanima, bez obzira na zanimanje, naciju i želje. Pogotovo nije bitno šta je on želio, ovde se radi o nacionalnom interesu.

Ako je živio i radio u nacionalnom interesu, tako je shvaćen i ima tako i da bude sahranjen.

Šta se ti tu udubljuješ  odpraave u njegove pjesme i želje, naopako.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 9
Veliki covek sjajan, velika tuga pocivaj u miru..... Smile
IP sačuvana
social share
Želite li stvoriti nešto veliko, uložite u to celi život.
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 02:48:05
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.