Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 43
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Predsednica SAD : Hilari Rodam Klinton (pu-pu-pu , neće valjda)  (Pročitano 65995 puta)
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 42.0.2311.90
Pobedjuju republikanci ovaj put, distanija Bus dominira  Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 37.0
mob
LG Nexus 5
Zena da bude predsednik? Cak je i crnac bolja opcija. Smiley

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 44.0.2358.0
mob
Motorola 
The coming decade of Hillary

izvor : https://www.chroniclesmagazine.org/the-coming-decade-of-hillary/

autor : Srđa Trifković


It is idle to pretend: Hillary R. Clinton will be the next president. A nation capable of electing, and then re-electing, Barack Hussein Obama is perfectly ready to make the most influential woman in the world the most powerful person on this planet.

The math is on her side (and let us not imagine that the Evil Party will select anyone but her). Millions of real Americans are dying every year, and a new melange – including millions of recently naturalized Third World welfare-scroungers, and further millions of native-born, identity-challenged postmodernians – are taking their place.

Even if the GOP were to field a decent, hard-working, self-made patriot willing to challenge her Weltanschauung (a most unlikely prospect), she would prevail. The electorate in the swing states has been moving her way, relentlessly, for years. The Republican candidate will be some Jeb Cruz-Rubio figure, devoid of interesting ideas and courage. Her 2016 victory will be convincing.

No likely opponent will challenge her on Benghazi, a skeleton if there ever was one, because that would require revisiting the entire rationale of “engaging” jihadists in pursuit of idiotically defined Middle Eastern objectives – a Republican specialty par excellence.

Yes, Jeb Cruz-Rubio will mention those e-mails, to no effect, but he will not dare challenge Mrs. Clinton on the 1996 fib about her landing at Bosnia’s Tuzla airport under sniper fire. That could open her husband’s Balkan can of worms, on which there is a vile bipartisan narrative firmly in place.

On foreign affairs, he will have to try and out-hawk this liberal-interventionist hawk on steroids, whose disregard for long-established international norms and mechanisms in diplomatic practice – evident during her tenure at the Department of State – was as revolutionary on the global scene as Obama’s presidency has been domestically.

Of course he will not challenge her un-American, corporatist, liberal-fascist paradigm that demands permanent cultural revolution at home and permanent “engagement” abroad, because the GOP is on the same page. No, he will not challenge a foreign policy that is part-Ribbentrop, part-New Age. Any outcome desired by Hillary Clinton was as nonnegotiable two years ago as it will be for the future GOP candidate. Any opposition to the will of the “international community” will be to both more than a personal affront, it will be an insult to “history” and to the one exceptional nation.

Jeb Cruz-Rubio will subscribe to the same paradigm 101 percent, and perhaps accuse her of not being duly diligent in its application. For both, to lie for the higher truth is a virtue, and to enforce the lie is a test of will – but she will hold the ace of “experience.”

Yes, this woman will be our next president. She deserves it, of course, being the embodiment of the post-1945 generation, which grew up in Ike’s cuddled decade of apparent certainties, spoilt and egged on by an elder generation of idiots blissfully unaware of the budding vampire in the upstairs bedroom. The baby boom, the harbinger of “change” when it came of age in the 1960s, “has turned America into a bloody imperial hegemon [abroad] and a bankrupt Spy State at home where financialization and the one-percent thrive, half the populations lives off the state and real main street prosperity has virtually disappeared from the land.”

Like all gothic story monsters, Hillary is us.
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 37.0
Sto se mene tice ja sam vec rekao da nema veze ko je u kabinetu, jer su sve to marionete, ali ima veze nivo jebanja ostatka sveta. Da su upali Republikanci sa kretenom Romnijem, imali bi jos jedno 10 dodatnih ratova.  Sto se tice trenutne konkurencije, jedino mozda Rand Paul ima neku shansu da se suprostavi Klintonovoj, ali to je vise slava zbog njegovog oca Ron Paul-a, koji je jedini ako se ja secam bio protiv napada na Srbiju, i ostatka sveta, jer je Liberterijanac, ali naravno posto ne postoji sistem trece partije (da se igramo da su Demokrate i Republikanci drugaciji) on je naravno ispusio.

Meni je i dalje simpaticno to da se Srbi vise brinu sta se dogadja na drugom kraju sveta, a u Srbiji govna do guse i nikom nista.  Da su Srbi bili pametni pa tokom Jugoslovenske ere da su razvili svoj Nuklearni program i imali jedno 200-300 bojevih glava niko se ne bi usudio da prdne na ovom prostoru, ali posto nisu eto ti sad.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 44.0.2358.0
mob
Motorola 
Meni je i dalje simpaticno to da se Srbi vise brinu sta se dogadja na drugom kraju sveta, a u Srbiji govna do guse i nikom nista.

  Ne bi mene briga bilo ko će tamo pobediti,ali sam svestan koju će lovu Šiptari suknuti za njenu kampanju,a za tu će lovu nešto i dobiti zauzvrat...
  Jedino se uzdam u neki masivni moždani udar koji bi je onesposobio i zaustavio,zato što se o 2 manja svojevremeno već šuškalo.
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 41.0.2272.118
mob
Samsung 111111
Ne razumem kako mislis da Srbima ne para usi da ce neki Klinton opet da bude predsednik drzave koja tezi da nas istrebi ko stetne  Smile
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 37.0
Meni je i dalje simpaticno to da se Srbi vise brinu sta se dogadja na drugom kraju sveta, a u Srbiji govna do guse i nikom nista.

  Ne bi mene briga bilo ko će tamo pobediti,ali sam svestan koju će lovu Šiptari suknuti za njenu kampanju,a za tu će lovu nešto i dobiti zauzvrat...
  Jedino se uzdam u neki masivni moždani udar koji bi je onesposobio i zaustavio,zato što se o 2 manja svojevremeno već šuškalo.
Nama ce ona da jebe kevu, to je sigurno, ovoga puta mnogo jace, jer kad je mogla da radi na tome da sjebe Gadafija, i ostalu ekipu, moze i nas jos i vise.  Mi dok god smo mete bez zastite, bez ikakvog nacina odbrane, kako na politickom polju tako i na vojnom nas ce da kljucaju i da raspracavaju do smrti.

@Jasikasi
Ja razumem tu zabrinutost, ali ja ne pricam samo o ovoj temi, vec u globalu. Kad pogledas koliko ima tema sta se deshava preko, i istih ovih u Srbiji koje niko ne resava, ja se samo zapitam sta je ljudima vaznije.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 37.0
Ona ako postane preCednik SAD ja ću biti sledeći predsednik Srbije,tako da.... Smile
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 41.0.2272.118
mob
Samsung 111111
Nisam ja zabrinut ni najmanje,jer Ameri nemaju potrebe da nas siluju kad upravljaju nama Smiley
Mislim,mi i onako radimo sta oni kazu jos od pada Milosevica.

Jedna druga stvar je interesantna a vezana je za to sto pominjes da se Srbi bave svetskim problemima  Smile

Srbija nije bas plodno tle za demokratiju-vladavinu naroda..vise smo podlozni drugim oblicima.
A opet svakodnevno svi gradjani ucestvuju u tome sta nasa vlada radi i koji je politicar gde i sta razi za drzavu.
Dok Ameri kao kolevka demokratije nema pojma ni ko su Srbi ni zasto nas je njihova drzava bombardovala.

Ludilo  Smile
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 37.0
Ludilo jeste.  Ja samo posmatram da posvecenost posmatranju situacije u svetu koliko je ok, toliko i nije, jer zaboravljaju se pravi problemi. 

Sto se tice Amera, to je istina, vecina ne zna ni koliko drzava sacinjava zemlju u kojoj zive, kamoli bilo sta drugo.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 43
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.