Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Za koju stranku/koaliciju ćete glasati na izborima 2012?
DS
SNS
DSS
URS (nekada G17+)
SPS+JS+PUPS
SRS
LDP+SPO
LSV
Stranke manjina
Dveri
Pokret Radnika i Seljaka
Neka druga stranka/koalicija
Necu glasati
Ponisticu/nepravilno cu popuniti listic
Idi dole
Stranice:
1 ... 246 247 249 250 ... 258
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Predpredizborna kampanja za izbore 2012. godine  (Pročitano 341736 puta)
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
Tadić: Izbori presudni za Srbiju

Beograd -- Predstojeći izbori imaju presudni značaj za narednih 10 godina u Srbiji, izjavio je jutros predsednički kandidat Demokratske stranke Boris Tadić.

"Mislim da su ovo izuzetno važni izbori, imaju presudni značaj imajući u vidu narednih 10 godina u Srbiji, prateći ekonomske pokazatelje spoljno-političke tendencije i izazove sa kojima se Srbija suočava svih ovih godina", kazao je Tadić za Radio televiziju Srbije.

On je izrazio uverenje da je u Srbiji uspostavljen sistem koji daje rezultate u privlačenju stranih investicija, tehnološkoj obnovi zemlje i makroekonomskoj politici.

"Mislim da smo na dobrom putu, putu stabilnog razvoja", kazao je doskorašnji predsednik Srbije i naveo da je Srbija za razliku od drugih zemalja bolje izašla iz krize.

"Zato su ovi izbori veoma važni, da li ćemo imati kontinuitet promena, napretka ili neizvesnost za koju mogu da kažem da bi bila porazna za srpsko društvo", dodao je Tadić.

On je kazao da ne postoji mogućnost ekonomskog razvoja ukoliko Srbija ne nastavi spoljnu politiku koju je vodila u prethodne četiri godine.

"Moramo nastaviti ovu regionalnu politiku i ta spoljna politika je jedna od ključnih pretpostavki ekonomskog razvoja. Sa njom dolaze i investicije", rekao je Tadić i dodao da ona podrazumeva i napredak u evropskim integracijama Srbije.

Izvor: B92
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
Koliko stranke troše u kampanji


Beograd -- Za ovogodišnje izbore biće izdvojeno mnogo više novca nego na prethodnim izborima. Samo na bilborde je potrošeno 1,3 miliona evra, piše Politika.

Međutim, samo DS i SNS mogu da računaju na po pet miliona evra iz budžeta, kaže Nemanja Nenadić, iz Transparentnosti Srbija.

Posle nešto manje od dva meseca kampanje, danas, poslednjeg dana pred izbornu tišinu, sa sigurnošću se može reći samo to da će učesnici izbora u izveštaje o finansiranju uneti veće iznose nego u prethodnim izbornim ciklusima.

Razlog za to nije ukidanje limita za prikupljanje sredstava iz privatnih izvora nego, prema rečima Nemanje Nenadića, programskog direktora Transparentnosti Srbija (TS), činjenica da sada dobijaju mnogo više novca iz budžeta, pa će se potruditi da nađu račune i troškove koji će „opravdati” iznose koje su dobili i koje će tek dobiti iz državne kase.

Ako izborni rezultati budu slični onome što pokazuje većina istraživanja javnog mnjenja – da će dve najjače liste biti one koje predvode Srpska napredna stranka i Demokratska stranka i da će se upravo njihovi lideri naći u drugom krugu predsedničkih izbora – onda će ove dve liste prijaviti barem oko pet miliona evra, jer bi otprilike po toliko sredstava mogli da dobiju iz budžeta, procenjuje Nenadić. On kao poređenje navodi podatak da su, prema prijavljenim troškovima, u kampanji za parlamentarne izbore 2007. godine stranke potrošile ukupno 10 miliona evra.

Kada je reč o parlamentarnim izborima, zakon nalaže da se za parlamentarne izbore iz državne kase izdvoji 0,1 odsto, odnosno nešto malo više od 844 miliona dinara. Po Zakonu o finansiranju političkih aktivnosti, 20 odsto ove sume isplaćuje se podjednako svim izbornim listama pre izbora, a veći deo će pripasti strankama koje uđu u parlament i raspodeliće se srazmerno broju mandata svake od njih.

Za sprovođenje predsedničkih izbora iz republičkog budžeta biće izdvojeno ukupno 1,39 milijardi dinara, od čega su 843 miliona dinara predviđena za finansiranje izborne kampanje (ostalo ide za potrebe Republičke izborne komisije). A za pokrajinske izbore iz budžeta AP Vojvodina izdvojeno je 54,9 miliona dinara, po 27.450.000 za izbore po proporcionalnom i po većinskom sistemu.

Nenadić je još pre mesec dana izračunao da će, prema gruboj proceni, za predstojeće izbore biti izdvojeno 17,4 miliona evra, računajući republički, pokrajinski i lokalne budžete. To je mnogo više nego prethodnih godina, a Vladimir Goati, predsednik TS, kaže da su parlamentarne stranke, promenivši odgovarajući član Zakona o finansiranju političkih aktivnosti, praktično udvostručile zahvatanja iz budžeta.

Koliki će, međutim, biti rashodi stranaka u ovoj kampanji još nema nikakvih procena. Nenadić za naš list kaže da je Transparentnost Srbija uradila samo istraživanje o troškovima zakupa bilborda koji su najzastupljenije sredstvo predizborne promocije. TS je izračunao da su stranke od 26. marta do 20. aprila za bilborde potrošile 670.000 evra, uz ocenu da bi sa drugim krugom predsedničkih izbora na ovaj vid reklamiranja mogli da potroše ukupno oko 1,3 miliona evra.

Ističući da nema utisak da su stranke u ovoj kampanji bile aktivnije nego ranije, on ukazuje da treba računati s tim da su neke cene u međuvremenu povećane (zakup prostora, cena goriva i medijskog predstavljanja...).

Ako se uzmu u obzir „prepucavanja” stranaka u vezi sa troškovima, izgleda da je u ovoj kampanji gomila novca otišla na predizborne spotove. Pljuštale su optužbe između DS-a i SNS-a o cenama „prljave kampanje” kao i između URS-a i LSV-a na temu ko je više potrošio na reklamiranje. Reč je o milionima evra koji se „stavljaju na dušu” suparnicima.

Precizan uvid u troškovnik svih lista i kandidata trebalo bi posle izbora da ima Agencija za borbu protiv korupcije, a Nemanja Nenadić navodi da će i TS posle izbora dati procene o troškovima kampanje na televizijama, računajući i regionalne i lokalne TV stanice.

Ukazujući na prošlonedeljnoj konferenciji za novinare da se teško prati trag novca u kampanji, Nenadić je naveo da će se, primera radi, teško izračunati koliko je sredstava iz lokalnih budžeta otišlo za promociju lokalnih vlasti isključivo u svrhu aktuelne kampanje. TS je naveo i da od Ministarstva finansija nije mogao da dobije podatke o prikupljanju izbornog jemstva – nisu objavljeni podaci o tome da li su jemstva prihvaćena i šta je podneto kao jemstvo.

Pored toga, uočeno je da koalicije ili nemaju posebne sajtove ili na njima ne objavljuju podatke o primljenim većim prilozima, što važi i za grupe građana i za nove aktere na političkoj sceni. Nenadić je naveo da je indikativno da neke stranke koje su ranije objavljivale veći broj donacija sada to uopšte ne čine (na primer SNS i G 17 plus), što, kako je rekao, verovatno ukazuje na zanemarivanje te zakonske obaveze.


Izvor: B92
« Poslednja izmena: 03. Maj 2012, 09:17:12 od cg_ac »
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 677
OS
Linux
Browser
Opera 11.52
Saradnja SNS i DS nije nemoguća

Saradnja SNS i DS nije nemoguća
 AUTOR: A. IVANIŠEVIĆ

 Novi Sad - Funkcionerka SNS Jorgovanka Tabaković prilikom jučerašnje posete Novom Sadu nije isključila mogućnost da ta stranka i DS nakon izbora zajedno formiraju skupštinsku većinu.

 Tabakovićeva, koja je i kandidatkinja koalicije oko SNS za premijerku, kaže da je „spremna da povuče svoju kandidaturu u korist nekoga iz DS, ukoliko bi to bilo za dobro građana Srbije“.

 Na pitanje Danasa da li je i pod kakvim okolnostima moguća postizborna koalicija dveju najvećih stranaka, ona je odgovorila:

 „U politici je sve moguće. Nedavno me je novinarka pitala da prokomentarišem nezamislivu ponudu Čedomira Jovanovića, koji je pozvao Borisa Tadića i Tomislava Nikolića da se dogovore zarad dobra Srbije. Ja sam se tim pitanjem zaprepastila. Zašto bi to bilo nezamislivo i nenormalno. Pa, oni su dva ključna čoveka u Srbiji. Borim se da nenormalne stvari preobratim u normalne. Danas je sve nenormalno, normalne stvari su izuzetak, a ja hoću to da promenim“, istakla je Tabakovićeva.

http://www.danas.rs/danasrs/politika/saradnja_sns_i_ds_nije_nemoguca.56.html?news_id=239391




Znaci, glas za SNS je glas za DS. Hvala lepo, ja biram neku trecu opciju.


« Poslednja izmena: 03. Maj 2012, 09:40:31 od erik81 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 12.0
mob
Nokia 6300
Предизборна пропаганда у јеку, посипају се "улице" ризлом  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
Isti kandidat na dve liste

Novi Sad -- Savez vojvođanskih Mađara protestovao je danas jer se jedan kandidat na lokalnim i na pokrajinskim izborima nalazi na listama različitih koalicija.

SVM je u saopštenju za javnost precizirao da kandidat Arpad Katona na predstojeće lokalne izbore u Subotici izlazi na listi "Izbor za bolji život - Boris Tadić", pod brojem 22, dok na pokrajinskim izborima izlazi u izbornoj jedinici 56 pod brojem 5, ali tu kao kandidat koalicije SPS-PUPS-SDPS.

"Ne može biti nesporazum, budući da identično nije samo ime kandidata, nego i zanimanje i adresa stanovanja", naveo je SVM.

Ta stranka je ocenila da nije reč o kršenju zakona ali jeste reč o nemoralnom činu.

"Beskrupulozno je što postoje političke snage koje zbunjivanjem pokušavaju vojvođanske Mađare da odvrate od podržavanja mađarskih stranaka koje zastupaju nacionalne interese", navodi se u saopštenju za javnost.


Izvor: B92
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 18.0.1025.151
mob
Samsung SGH-E590
Ali kako nije sramota ovog dveronju, prvo objavi vest kako SNS nikako nece sa DS-om, a onda stavi komentar kako ce ici zajedno.



Sa vama uvek komedija! Smile
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
Srbija nije više na raskrsnici Zapad ili Rusija

Bez obzira na rezultate predsedničkih i parlamentarnih izbora u Srbiji, Beograd će ići u Evropsku uniju, sačuvavši pri tom odnose sa Moskvom, ocenjuje danas moskovski dnevnik Komersant.

"Građani Srbije prvi put posle svrgavanja Miloševićevog režima ne stoje na raskrsnici Evropa ili izolacija, Zapad ili Rusija. Niko od
osnovnih kandidata ne stavlja pod sumnju ni veze sa Moskvom, ni strateški kurs ulaska Srbije u EU", navodi list.

Dnevnik navodi da je u tom smislu ostala u prošlosti epoha Miloševića, "sa agresivnim nacionalizmom i traženjem posebnog srpskog puta".

Komersant dodaje da je ambasada Rusije u Beogradu, bez obzira na to, "odlučila da stane na stranu jednog kandidata", što na kraju nije
pomoglo ni tom kandidati, ni reputaciji Rusije.

Dnevnik piše da sva istraživanja javnog mnjenja ukazuju da su glavni favoriti dosadašnji predsednik Boris Tadić i lider Srpske napredne
stranke Tomislav Nikolić, koji će ući u drug krug.

Za Nikolića list navodi da je njegova pozicija posle raskida s radikalima pretrpela suštinsku evoluciju, i da se danas njegova
spoljnopolitička koncepcija malo razlikuje od Tadićeve, koji "ima reputaciju prozapadnog liberala".

Dnevnik piše da na parlamentranim izborima takođe nema jasnog favorita i da će i koalicija oko Nikolića i Tadićev blok morati da traže saveznike.

Dodaje se da tu ulogu može da odigra lider socijalista Ivica Dačić, "politički naslednik Slobodana Miloševića".

"Eksperti smatraju da će Dačić podržati onog kandidata koji će socijalistima ponuditi vise portfelja u budućoj vladi, koju će, verovatno i predvoditi", piše dnevnik.

List navodi da je Dačić uoči izbora aktivno igrao na rusku kartu, da je početkom aprila bio u Moskvi, i nedavno u Nišu otvorio rusko-srpski centar za vanredne situacije.

"Na ruskom pravcu niko od osnovnih pretendenata nema očigledno preimućstvo. Dok je Tadić bio predsednik, potpisani su krupni sporazumi o kupovini Naftne indistrije Srbije i izgradnji Južnog toka. Nikolić vidi u Rusiji glavno tržište za Srbiju i spas za njene proizvođače", zaključuje Komersant.


Izvor: B92
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
Nikolić: Vodili smo čistu kampanju

Beograd -- Predsednički kandidat koalicije "Pokrenimo Srbiju" Tomislav Nikolić kaže da je ta koalicija vodila čistu predizbornu kampanju i da izbore čeka sa optimizmom.

On je rekao da se EU korektno ponašalka u izbornoj kampanji.

"Mi smo imali potupno čistu kampanju, građanima smo predstavili šta želimo da uradimo, zarekli smo se da ćemo neke poslove da uradimo i od toga nećemo da odustanemo", rekao je Nikolić novinarima posle razgovora s Beograđanima kod tržnog centra "Ušće" na Novom Beogradu.

On je kazao da će ispuniti dugove prema građanima Srbije, poput borbe protiv kriminala, mita i korupcije, borbe za radna mesta i razvoj sela.

"Ništa ne može da nas zaustavi, naša pobeda biće mnogo veća nego što očekujete u svojim snovima", kazao je Nikolić i dodao da je kampanja naprednjaka bila najbolja i najubedljivija.

"Sa puno optimizma kao nikada do sada čekam izbore a ta energija mi je došla od naših aktivista koji sa terena nemaju šta negativno da nam prenesu", istakao je Nikolić.

U Srbiji u ponoć počinje izborna tišina pred predsedničke, parlamentarne, pokrajinske i lokalne izbore u nedelju, 6. maja.
Privi sastanak sa Angelom Merkel

Nikolić je izjavio da bi voleo da njegova prva poseta nekoj od zemalja EU po izboru za predsednika Srbije, bude poseta Nemačkoj i razgovor sa kancelarkom Angelom Merkel.

Nikolić je, u razgovoru sa aktivistima i građanima u Beogradu, rekao da želi da uspostavi drugačije odnose sa Nemačkom, koja je "lider EU", i sa kojom je moguće ostvariti značajnu saradnju na planu investicija i koja može da pomogne da građani Srbije žive bolje.

"Čini mi se da ugled Nemačke među građanima Srbije neopravdano pada. Nemačka mnogo čini za nas, ali nije potrebno da prednjači u nekim zahtevima oko Kosova i Metohije, pošto građani Srbije onda misle da je to jedina saradnja sa Nemačkom", smatra Nikolić.

On je dodao da pojedini gradovi u Nemačkoj imaju veći budžet nego cela Srbija i da, kada se to uzme u obzir, "onda shvatite gde vam je mesto i kako sa drugim ljudima treba da razgovarate".

Nikolić je ocenio da se Evropska unija tokom ove kampanje ponašala "veoma korektno", jer, kako je rekao, prvi put kandidat Demokratske stranke nije imao nikakvu direktnu podršku iz Brisela, i dodao da takvu podršku na ovim izborim nije imao niko.

On je dodao da SNS želi saradnju i sa EU i Rusijom kao "iskonskim partnerom Srbije".

"Računamo na investicije sa istoka i sa zapada. Nećemo da ih delimo na one koje nam trebaju i koje nam ne trebaju, svako je dobrodošao. Naša politička ideja će na teritoriji Srbije spojiti istok i zapad.", poručio je Tomislav Nikolić.

On je naveo da će pobeda SNS biti mnogo veća nego što simpatizeri te stranke očcekuju "i u snovima" i istakao da je ta stranka vodila potpuno čistu kampanju, tokom koje je građanima prestavila šta je to što želi da uradi, a to je borba protiv kriminala, mita i korupcije, borbu za radna mesta, bolji život na selu, pomoć deci, poljoprivrednicima i starima.


Izvor: B92
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Alcatel 
Предизборна пропаганда у јеку, посипају се "улице" ризлом  Smile
Bogami se i asfaltira.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
Jovanović za saradnju sa DS

Beograd - Predsednički kandidat Koalicije "Preokret" Čedomir Jovanović izjavio je danas da želi sarađuje sa Demokratskom strankom, ali sa onakvom kakva je bila kada je izašao iz nje 2003. i koja simbolizuje politiku Zorana Đinđića.

- Ideja Zorana Đinđića je dovoljno široka i velika i za nas i za njih, ali ne mogu da pravim kompromise koji su obeležili njihovu politiku prethodnih godina - rekao je za RTS Jovanović, koji je i lider Liberalno-demokratske partije (LDP).

- Možemo da radimo na novim poslovima o kojima sam razgovarao sa ljudima. Ne možemo da se složimo oko ideje da još četiri godine prokockamo zadovoljni činjenicom da smo između sebe podelili Srbiju u toj postizbornoj koaliciji - rekao je Jovanović.

Upitan o potencijalnim partnerima "Preokreta" predsednicima DS i SNS Borisu Tadiću i Tomislavu Nikoliću, Jovanović je odgovorio da se oni "ponašaju na isti način" i da bi i "i jedni i drugi naše glasove".

Jovanović je rekao da mu je drago što Nikolić danas o mnogim temama govori drugačije nego što je to bio slučaj u prošlosti.


On je ukazao na neophodnost ustavne reforme zemlje, jačanje evropske orijentacije Srbije i davanje "mnogo jačeg odgovora od onih koje daje jedna vladajuća koalicija na čitav niz ozbiljnih problema".


- Te strategije moraju biti izraz našeg opredeljenja koji će vrlo jasno govoriti o načinu života koji Srbija želi da živi u vremenu dužem od mandata jedne vladajuće koalicije. Za to nam je potreban Nikolić - istakao je Jovanović.


Uoči predstojećih izbora 6. maja, Jovanović je ocenio da je potrebno definisanje jasnog plana i da su potrebne političke reforme koje stvaraju preduslove za ozbiljne ekonomske i reforme u sektorima obrazovanja, zdravstva, založivši se za odgovaran odnos prema isplati penzija i selu.

Izvor: Blic

Jebo te Djindjic vise...dal ces nekada nesto pametnije da kazes  Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 246 247 249 250 ... 258
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Nova godina Beograd :: nova godina restorani :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Sudski tumač Novi Beograd

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.