Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 12:23:48
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 26
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prebijene ustase  (Pročitano 22791 puta)
30. Avg 2006, 22:26:07
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 738
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
PREBILI HRVATE
Nakon što su u aprilu Srbi povratnici u Donjem Lapcu istukli policiju, u subotu 19. avgusta u lokalu "Pink" došlo do novog masovnog srpsko-hrvatskog okršaja
BEOGRAD - Četiri meseca nakon što su policajci u ličkom gradiću Donji Lapac dobili batine od Srba povratnika, u subotu uveče došlo je do nove masovne tuče Srba i Hrvata. Ovaj put u lokalu "Pink"! Kako Kurir saznaje, tuči je prethodio napad petorice Hrvata na Tibora Fira, vlasnika lokala "Pink". Hrvati su, inače, građevinski radnici preduzeća MK "Bonafide" iz Pregrade, koji rade na obnovi srpskih kuća.
Pošto je napadnut, u Firovu odbranu skočili su lokalni Srbi. U opštoj tuči Hrvati su izvukli deblji kraj, tako da je jedan od radnika završio u zadarskoj bolnici zbog potresa mozga. Prema rečima Tibora Fira, hrvatski radnici u njegov lokal nisu došli da piju, već da se tuku.
- Razbili su sto, a kad sam ih upozorio da to ne rade, udarili su me bocom po glavi. Kao vlasnik lokala nisam zaslužio da njih sedmorica skoče na mene i da me iscipelare. Nisu oni došli pijani, nego su se došli da naprave incident. Morao da se sam branim, a policija je na kraju rekla da sam ja za sve kriv - kratko je prokomentarisao Fir, na čijem su licu vidljivi tragovi tuče.

Povodom tuče u Donjem Lapcu tamošnja policija je podnela pet prekršajnih prijava. Zasada samo protiv radnika preduzeća MK "Bonafide", jer su narušavali javni red u lokalu "Pink". U policiji ističu da kriminalistička istraga ovog slučaja još nije gotova, a kako Kurir saznaje, tokom jučerašnjeg dana pretučeni Hrvati bili su u policiji na prepoznavanju Srba koji su ih istukli.

Jovo Vukša, predsednik opštine Donji Lapac, odbio je da prokomentariše poslednji srpsko-hrvatski incident.
- Znam da je došlo do masovne tuče između Srba i Hrvata, ali u ovom trenutku ne želim ništa da kažem jer još nisam video policijski izveštaj - rekao je Vukša.

Pretučeni Hrvati kažu da su jedva izvukli živu glavu i da u lokal nisu došli kako bi izazvali incident.
- Došli smo da popijemo piće. Neko od gostiju namerno je razbio čašu ili bocu, a gazda nam je psovao majku ustašku. Nisam mogao da pređem preko toga, pa sam ga udario šakom u glavu. Tada je počela tuča i na nas je skočio celi lokal - izjavio je posle tuče Dejan Pranjić, jedan od pretučenih radnika. Drugi pretučeni je Marko Nikolić, a treći Antonio Nikolić, koji je zbog potresa mozga zadržan u bolnici u Zadru.


  Ne sklanjaju se ni policiji

Grupa momaka iz Donjeg Lapca sukobila se 17. aprila s policijom ispred kafića "Trokadero", kada je jedan policajac povređen. Do sukoba je došlo zbog crveno-belog dresa Crvene zvezde. Delije iz Lapca Dragi Kosanović i Duško Krtinić, koji su učestvovali u tom incidentu posle toga su bili gosti fudbalera Crvene zvezde, ali ih je voljeni klub u međuvremenu zaboravio. Naime, klub za koji bi, kako kažu, i glavu dali ostao je gluv na njihove pokušaje da dođu do karata za utakmicu Zvezda - Milan.
- Probali smo na sve načine, zvali smo upravu, igrače koji su nas pre nekoliko meseci ugostili, ali uzalud - razočarani su oni.


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 738
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Jaki su mi ti hrvati. Mnogo brojniji, a opet ne mogu da istuku Srbe. Inace secam se 1995. kada su ustase slavile "oluju" i tada su govorili kako je srpski narod poklekao pod silom. Sreca njihova sto su tada srpski politicari prodali Krajinu. Kroz celu istoriju su se uvlacili evropskim drzavama samo da bi stvorili svoju "lijepu domovinu". Nikad nisu sami mogli da pobede Srbe, a evo to se i danas dokazuje koliko su oni nesposobni i koliko mala kolicina Srba je jaca od hrvatskih radnika.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Onda je goloruki narod otvorio paljbu iz tenkova...
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1032
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
 Smile
IP sačuvana
social share
"Uspjeh nije slučajan"
"Uspjeh je stanje uma.
Ako želite uspjeti, sami sebe
počnite smatrati uspješnim"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


heroj ulice

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1874
Zastava Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Motorola v360v
Jaki su mi ti hrvati. Mnogo brojniji, a opet ne mogu da istuku Srbe. Inace secam se 1995. kada su ustase slavile "oluju" i tada su govorili kako je srpski narod poklekao pod silom. Sreca njihova sto su tada srpski politicari prodali Krajinu. Kroz celu istoriju su se uvlacili evropskim drzavama samo da bi stvorili svoju "lijepu domovinu". Nikad nisu sami mogli da pobede Srbe, a evo to se i danas dokazuje koliko su oni nesposobni i koliko mala kolicina Srba je jaca od hrvatskih radnika.
kae bre?.. imaš komplekse?.. opsjednut si ustašama vidim.. valjda ih i sanjaš.. pametnije bi ti bilo da gledaš svoje a tuđe ostavi na miru..  Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 356
Zastava Singidunum
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Siemens c72
kae bre?.. imaš komplekse?.. opsjednut si ustašama vidim.. valjda ih i sanjaš.. pametnije bi ti bilo da gledaš svoje a tuđe ostavi na miru.. Smile
Da, da. Najbolje da su Srbi opsednuti ustasama. Mi o vama pricamo samo kad se desi ovako nesto (dakle kada ima razloga), a vi o nama pricate mnogo, mnogo cesce (i za sve su vam Srbi uglavnom krivi). Malo, malo pa na HRT-u vidim neke emisije posvecene prethodnom ratu, i vecina tih emisija sluzi samo za prikazivanje Srba kao najgorih zlocinaca (emisije su obicno u sledecem sastavu: neko od hrvatskih eksperata, neko od Balija koji samo kukaju "dosli Cetnici i pobili, dosli Cetnici i pobili,...", plus najgori beogradski olos iz nevladinih organizacija). Tako nesto na RTS-u usmereno protiv Hrvata mozes da vidis jako retko (cak se i ne secam dal sam uopste video tako nesto). Sto je najgore i na pojedinim nasim televizijama mozes da vidis slican program kao na HRT-u.

Ovo oko kompleksa necu ni da komentarisem, poznato je da su Hrvati najiskompleksiraniji narod u regionu (iz brojnih razloga).

Tako da kad se sve sabere, nemoj napadati coveka zbog onoga sto je napisao kad nemas dobre protivargumente.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 738
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0

kae bre?.. imaš komplekse?.. opsjednut si ustašama vidim.. valjda ih i sanjaš.. pametnije bi ti bilo da gledaš svoje a tuđe ostavi na miru.. Smile
Citat

Pa da sam opsednut ustasama isao bih na neki hrvatski forum a ne na ovaj. A sto se tice vasih kompleksa ne vredi govoriti jer se vec sve zna. Koliko si iskompleksiran i opsednut Srbima pokazuju tvoji postovi na Srpskom nacionalistickom forumu koji nema veze o hrvatskoj, vec se ovde raspravlja o srpskim greskama o proslosti koje ne smeju da se ponove (npr. davanje Krajine) i o boljoj buducnosti Srbije i Srpstva.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


heroj ulice

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1874
Zastava Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Motorola v360v
1. poruka za winter: te emisije na hrtu su posvečene najviše tome da se ne zaboravi što je bilo jer to nije lako zaboravit i oprostit.. a vas u srbiji boli ona stvar za taj rat kad se nije dogodio na vašem teritoriju nego na našem.. da je vašu državu neko napao i vi bi više pažnje posvetili tome.. 2.
poruka za željko: o kakvom ti davanju krajine pričaš.. sad buš još rekao da ste nam ju poklonili,a.. hahaha.. shvati da krajina nepostoji,to je samo dio jedne države koji ste vi nasilno okupirali a mi smo oslobodili ono što je naše..
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 738
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Prvo ne secam se kada je tj. nikada Krajina nije bila u sastavu hrvatske. Doduse ne znam da je hrvatska ikada bila samostalna drzava za razliku od Srbije. Tako da ne razumem o kakvom ti napadu na tvoju "lijepu drzavu" govoris a narocito Krajina je bila oblast u kojoj je vecina stanovnistva bilo Srpstvo. Vasa ona nikad nije bila a uskoro tj. u buducnosti nece ni biti vasa. Sreca vasa sto su vam srpski politicari poklonili Krajinu jer koliko ja znam vi niste pobedili srpsku vojsku vec se ona sama povukla posle velikog pritiska velikih sila i posle dogovora starih dobrih partijskih drugova t. predsednika dve drzave. To o cemu govoris da je Krajina hrvatska oblast malo si se zajebao to je zbog toga sto je tu granicu namestio predsednik SFRJ koji je bio vase nacionalnosti a koga su greskom podrzavali Srbi. Ko nam je kriv umesto da smo 1918. godine oslobodile samo svoje teritorije i namestili Veliku Srbiju mi smo morali da oslobodimo i vas i namestimo usranu Jugoslaviju koja je samo nesrpskim narodima odgovarala.
A hrvatska je kao i danas uvek zavisila od drugih naroda i sila ne samo od Srba u Jugoslaviji vec i ranije su se uvek uvlacili u dupe silama (madjari, austrijanci, nemci itd.) koji su im davali neku malu autonomiju. Moze se reci da je i dan danas hrvatska zavisna od drugih drzava. To znaci dupelisci ostaju dupelisci. Bas me zanima kome ce te lizati dupe i uvlaciti se u dupe u narednih 50 godina.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

zoki4ever-kuzis

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 52
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung d-500
Jaki su mi ti hrvati. Mnogo brojniji, a opet ne mogu da istuku Srbe. Inace secam se 1995. kada su ustase slavile "oluju" i tada su govorili kako je srpski narod poklekao pod silom. Sreca njihova sto su tada srpski politicari prodali Krajinu. Kroz celu istoriju su se uvlacili evropskim drzavama samo da bi stvorili svoju "lijepu domovinu". Nikad nisu sami mogli da pobede Srbe, a evo to se i danas dokazuje koliko su oni nesposobni i koliko mala kolicina Srba je jaca od hrvatskih radnika.
Nego sta nego su ih pobijedili...Pa zar ste zaboravili "Oluju"....ili mozda "Jasenovac"??? Srbi su htjeli Veliku srpsku Krajinu a za uzavrat dobili "Oluju"...... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 26
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 12:23:48
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.104 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.