Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pravda za Jutku - profil botova na fb protiv Marije Lukic  (Pročitano 11519 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 17114
oce udje u rijaliti...

On je vec u rijalitiju kao i svi mi.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Odloženo suđenje Jutki, deljene navodno fotografije Lukić u donjem vešu
Nenad Božović10.04.2019. |13.55

Suđenja bivšem predsedniku opštine Brus Milutinu Jeličiću Jutki odloženo je jer Jeličićeva advokatica nije mogla da prisustvuje suđenju. Nastavak suđenja je počeo uz svojevrstan skandal. Naime, Jeličićeve pristalice su pre početka suđenja podelile fotografije na kojima se vidi telo žene u donjem vešu za koju tvrde da je Marija Lukić.

Veliko interesovanje javnosti izazvao je nastavak suđenja Milutinu Jeličiću za seksualno uznemiravanje Marije Lukić. Oko stotinak pristalica i jednih i drugih okupilo se ispred Osnovnog suda. Ipak, sudnica je bila premala da ih sve primi, pa su mnogi ostali u hodniku suda.

Pred početak suđenja, Jeličićeve pristalice iskoristile su priliku da podele eksplicitne fotografije Marije Lukić.

"Reč je o fotografijama koje su bile na mojim profilima na društvenim mrežama. Dobila sam upozorenje, i to mogu da potvrdim porukama, da su od određenih ljudi tražili montažu mojih fotografija kako bi me degradirali u javnosti. A sve zato jer nemaju nikakvih dokaza u sudskom postupku", rekla je Lukić.

Borivoje Borović, punomoćnik Marije Lukić, je rekao da je reč o fotografijama na kojima je Marija sa porodicom, ali su članovi bukvalno isečeni sa njih i kao takve su montirane.

Grupa žena koje koje daju podršku bivšem predsedniku opštine, okupila se i ispred suda u Brusu. Kada je Jeličić izlazio iz suda, dobio je gromoglasan aplauz podrške. A u trenutku dok su Marija Lukić i Borivoje Borović davali izjave medijima, žene su povicima želele da ih nadjačaju.

Sudija Mladen Tipsarević je na početku suđenja pročitao dopis koji je dobio od Jeličićeve advokatice Irene Đorđević u kojem je pisalo da ona neće moći da prisustvuje pretresu jer u isto vreme ima suđenje u Višem sudu u Nišu.

Jeličić je potvrdio da je obavešten o tome, ali i da nije bio siguran da li će advokatica doći u Brus. On je rekao i da zbog toga ne može da daje izjave niti odgovara na pitanja.

Advokat Borović je rekao da se protivi odlaganju.

"U pitanju je manipulacija. Došle su svedokinje koje bi kroz svoje svedočenje kao i Marija potvrdile da se isto dešavalo i njima. Te žene su vrlo ugrožene žene i njima se preti u Brusu. Morao se naći način da ovo suđenje bude brzo i efikasno", rekao je Borović.

Sudija Mladen Tipsarević je odložio glavni pretres za 27. maj u 11 sati, na kojem će se čuti reči svedoka. Pretres će moći da bude održan i bez prusustva optuženog Milutina Jeličića.



Izvor: N1
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 17114
Sve bi ovo bilo izbegnuto da Marija "trpela torturu" dve godine.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
 
inace za nepojavljivanje advokata odma zavrsiti sudjenje sa maksimalnom kaznom i dovidjenja
« Poslednja izmena: 11. Apr 2019, 18:33:17 od fredikruger »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Vala bas. Otezu ko da im odgovara
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
jel uso?
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2747
Nece taj biti osudjen dok je Vucic na vlasti ... Nije da Vucica boli tuki za Jutku, nego mora da bilduje lojalnost kod ovih njegovih kerova, tako sto im pokazuje da su nedodirljivo dok su sa njim.  Inace kolko sam video Jutka tipican primer rasprostranjene zablude da ne jebe lep, nego uporan.
« Poslednja izmena: 11. Apr 2019, 23:06:08 od Srebrni Letač »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
pa vakih kurava sto se lepe za te majmune na vlasti imamo u svakoj drzavnoj ustanovi

a jutka je poseban primer treba imati zeludac da legnes sa likom kome je kvazimodo uzor lepote
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Žena iz priloga N1 o skupu podrške Jutki tvrdi da je sama otišla iz preduzeća
N1 Beograd15.05.2019. |19.15 >21.21



Žena iz priloga N1 o skupu podrške Jutki tvrdi da je sama otišla iz preduzećaIzvor: N1
Radnica JKP "Rasina" u Brusu Vukosava Đokić, koja je u martu na skupu podrške Milutinu Jeličiću izjavila za N1 da je došla na skup jer joj je rečeno da dođe, nakon objave Marije Lukić na Tviteru da je proglašena tehnološkim viškom, tvrdi za N1 da je sama otišla iz preduzeća.

U telefonskom razgovoru, Vukosava Đokić nam je rekla da je ona dobrovoljno otišla iz firme u kojoj je radila 18 godina.

"Odlučila sam da dobrovoljno odem. Biću na birou za zapošljavanje do decembra i onda ću da primam penziju pokojnog muža. Nemojte više da me zovete. Ostavite me na miru", rekla je ova žena za N1.

Ivan Jeličić direktor JKP "Rasina" iz Brusa rekao je za N1 da je Vukosava Đokić sama tražila da ode iz preduzeća.

"Vukosava će primati penziju od pokojnog muža. Sama je tražila da ide iz JKP uz novčano obeštećenje", napisao nam je Jeličić u SMS poruci.

Marija Lukić kaže da je nakon što je objavila da je žena proglašena tehnološkim viškom, Vukosavi najverovatnije rečeno šta da izjavi.

"Njena izjava se uopšte ne slaže sa onim što je meni rekla i što sam napisala na Tviteru. Sigurno su joj rekli šta da izjavi", rekla nam je Lukić.

Podsetimo, Marija Lukić je na Tviteru objavila fotografiju Vukosave Đokić iz priloga N1, uz komentar: "Sećate se ove žene, sa 'spontanog' skupa podrške Jutki? One jedine, koja nije znala da sakrije istinu? Proglašena je TEHNOLOŠKIM VIŠKOM! Direktor JKP 'Rasina', u kome je radila, je Jutkin bratanac."

Lukić je dodala da je istovremeno i besna i tužna.

 Sećate se ove žene, sa "spontanog" skupa podrške Jutki? One jedine, koja nije znala da sakrije istinu? Proglašena je TEHNOLOŠKIM VIŠKOM! Direktor JKP "Rasina", u kome je radila, je Jutkin bratanac.
Besna sam i tužna, istovremeno. I retoričko pitanje: Dokle više???


"Zvala sam je. Kaže da će biti na birou dok ne stekne uslov za muževljevu penziju, u decembru, koja će iznositi oko 12.000. Imala je 27.000 platu i jedva preživljavala. Šta će sada? Muž joj je umro pre godinu, sin joj se leči od alkoholizma, na poslu je bar imala neku interakciju", navela je Lukić.

Podsetimo, radnica JKP "Rasina" je na navodno spontanom skupu podrške Milutinu Jeličiću, za N1 rekla:"Rekli su mi (da dođemo ovde). Naš šef javno-komunalnog preduzeća, ovde je i direktor naš. (Rekli su) da dođemo na ovaj skup danas da podržimo našeg predsednika opštine, što zarađujemo koru 'leba i parče 'leba i naš život. Šta da ti kažem dalje, mora se radi. Jeste hladno, ali mora se izdrži."

Jeličiću se trenutno sudi za seksualno uznemiravanje po prijavi njegove nekadašnje sekretarice Marije Lukić. Njen slučaj bio je inicijalna kapisla da se još neke žene koje su doživele neprijatnosti i koje je Milutin Jeličić seksualno uznemiravao, osnaže. Tako je krivičnom prijavom, prvobitno bilo obuhvaćeno sedam žena.

Na kraju je optužni predmet, međutim, pokrenut samo zbog Marije Lukić.



Izvor: N1
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
Јес, досадило јој леба да једе.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.