Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 18:08:41
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: kako treba regulisati zajednicu izmedju istopolnih osoba?
treba ostaviti neregulisano kao i do sada
75%  (27)
treba izjednaciti sa brakom
5.6%  (2)
treba regulisati ali na neki drugi nacin, kao na primer registrovano partnerstvo
19.4%  (7)
Ukupno glasova: 36
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 23
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prava homoseksualaca/ki  (Pročitano 21013 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25

EU: LGB osobe mogu da usvajaju decu


josh jedan razlog da se ne ulazi u EU ...  Smile

 homosexualci imaju pravo na lechenje , a po mom mishljenju to bi trebalo da bude obavezno ...

 inache ,ovo kako je krenulo ,ako njihov broj bude nastavio da raste morace da se primenjuju "druga sredstva"  Smile Smile da bi se nacija spasila od propadanja ...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 615
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6;M
Citat
mnogo je bolja porodica u kojoj je samo jedna majka nego u kojoj dete ima dva oca ili dve majke kakav primer mogu da mu daju?!? jel i ono treba da se pederise?!? jel mislis da bi to dete prihvatila sredina u bilo kojoj drzavi ?

a kakav su tebi primer dali tvoji roditelji? nisi ih valda gledao za vreme seksualnog odnosa pa naucio sta ``treba?`` i otkud uopste ideja da ce dete homoseksualaca/ki biti homoseksualac/ka?

sto se tice sredine slazem se sa tobom, ali treba uociti zasto je to tako i raditi malo vise na izbegavanju nasilja

Citat
josh jedan razlog da se ne ulazi u EU ...  Smile

prvo to nije stvar EU, nego nase unutrasnje pitanje

Citat
Nisam rekao da"nema veze sa politikom",vec da "nije politicko pitanje"...
A ne znam koliki genijalac treba da budes da bi ovo razumeo...

ok ali mogla je da se premesti. nema veze sada je sve ok, nastavljamo sa raspravom
« Poslednja izmena: 26. Jan 2008, 00:44:20 od najsdej »
IP sačuvana
social share
jos uvek nema dokaza da je tadic poslao zenu u ludnicu, iako se to tvrdilo na par strana, jos uvek twice ne zna da mi odgovori na dva pitanja, jos uvek orfanelin ne zna da objasni kako ce da zabrani ono sto je vec zabranjeno - mozda je resenje da kao maks78 pobegnu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
 unutrashnja politika kaze da svakako ne bi trebalo dozvoliti shirenje neprirodnih i dekadentnih procesa u drushtvu ,jer je posledica toga osveta prirode koja se ogleda u tome da drushtvo koje zahvate takvi procesi nestaje.

prema tome - svakako necemo experimentisati na deci da bi utvrdili koliki procenat njih ce da se ugleda na tatu i tatu  Smile ,a kod kojih ce da pobede normalni sexualni nagoni  Smile.

shta vishe - homosexualizam bi ponovo trebalo kriminalizovati u kr.zakonu ,samo shto se prestupnici ne bi vodili u zatvor nego u neku specijalizovanu ustanovu . Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
ne nego vidim da mi se mama i tata poljube kad se vide ili se zagrle  imala je neka podela na muske i zenske poslove npr ne mozes ti o svemu da pricas sa ocem a isto tako ni sa majkom pa onda se oni tu kombinuju u cilju najboljeg vaspitanja Smile
ne bih mogao da zamislim dete koje je normalno a da potice iz "porodice" sa dva oca  Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Sony xperia
Citat
sa dva oca

Ma Orfi i oni se podele ko ve biti "musko" a ko "zensko". Ono, ko dominira i td....

Kuda li ovaj svet ide....  Smile Samo da ovo moje pitanje ne vidi Bozijicovek.   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 615
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6;M
Citat
unutrashnja politika kaze da svakako ne bi trebalo dozvoliti shirenje neprirodnih i dekadentnih procesa u drushtvu ,jer je posledica toga osveta prirode koja se ogleda u tome da drushtvo koje zahvate takvi procesi nestaje.

ne bi trebalo dozvoliti nasilje pre svega, to je dekadentna pojava
Citat
prema tome - svakako necemo experimentisati na deci da bi utvrdili koliki procenat njih ce da se ugleda na tatu i tatu  Smile ,a kod kojih ce da pobede normalni sexualni nagoni

pa vidim da ti bas nemas nesto protiv eksperimenata na onima koji su drugaciji. te hitlerovske metode nemoj da mi podmeces, tako isto, ali isto je i hitler radio. prvo zabranjivao a onda slao na lecenja kod mengelea i gasne komore


Citat
ne bih mogao da zamislim dete koje je normalno a da potice iz "porodice" sa dva oca  Smile

ja znam jednog decka iz porodice dve majke i decko je sasvim normalan, na primer nema ideje da nekog salje na lecenje kao ovaj iznad
IP sačuvana
social share
jos uvek nema dokaza da je tadic poslao zenu u ludnicu, iako se to tvrdilo na par strana, jos uvek twice ne zna da mi odgovori na dva pitanja, jos uvek orfanelin ne zna da objasni kako ce da zabrani ono sto je vec zabranjeno - mozda je resenje da kao maks78 pobegnu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia 5610
Нико нема право да преда дете таквима на усвајање. Можете само да замислите на какве би све проблеме у животу то дете наилазило.
Далеко је од нормалног да неко одраста уз тату и тату или маму и маму.
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 615
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6;M
Citat
Нико нема право да преда дете таквима на усвајање. Можете само да замислите на какве би све проблеме у животу то дете наилазило.
Далеко је од нормалног да неко одраста уз тату и тату или маму и маму.

dete ima pravo da se normalno razvija, a to ce pre moci u porodici nego u nekoj ustanovi. bitno je da je ta porodica normalna, da nema nasilja, da ima zdrave komunikacije, a ne da je drugacije. zasto bi na primer bila bolja porodica koje je ostavila svoje dete pored kontejnera (bio pre par meseci slucaj), nego na primer dve majke koje su normalne?


Citat
A kakve ce sve probelem imati sa drustvom to dete dok odraste

to si u pravu, ali treba raditi na edukaciji, na smanjenju nasilja itd.
« Poslednja izmena: 26. Jan 2008, 01:05:18 od najsdej »
IP sačuvana
social share
jos uvek nema dokaza da je tadic poslao zenu u ludnicu, iako se to tvrdilo na par strana, jos uvek twice ne zna da mi odgovori na dva pitanja, jos uvek orfanelin ne zna da objasni kako ce da zabrani ono sto je vec zabranjeno - mozda je resenje da kao maks78 pobegnu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Zodijak Aries
Pol
Poruke 42390
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.25
A kakve ce sve probelem imati sa drustvom to dete dok odraste
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Bella ciao

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 6200
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Honoseksualizam sam sebe osuđuje na propast iz razloga što nema potomstva. Usvajanjem dece oni vaspitavaju decu da je homoseksualizam normalna pojava, ali homoseksualizam to nije. Razlog je jednostavan nema potomstva i čovek izumire kao ineligentno biće među svim živim vrstama na planeti. Znači ako svi budemo homoseksualci nema daljeg života. I to nije normalna pojava to je bolest. A što se zapada tiče oni u svemu tome vide profit i to je razlog što tamo postoji podrška za homoseksualizam. Što se mene tiče oni neka se pederišu al u Srbiji neće moći javno da se prikazuju neka tu svoju intimu zadrže za sebe Smile
IP sačuvana
social share
Život je lep.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 23
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 18:08:41
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.