Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 201 202 204 205 ... 864
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pozovite 92 ~ Vesti iz crne hronike  (Pročitano 1331232 puta)
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Apple iPhone SE 2020
Kosovska policijska služba zaplenila ilegalno oružje
Autor: Tanjug | 23.03.2008 - 11:40

Kosovska policija zaplenila je 17 komada oružja i više od 100 komada municije različitog kalibra u Lipljanu i u blizini sela Crnoljevo u opštini Suva Reka, saopšteno je danas iz štaba Kosovske policijske službe u Prištini.

Policija je sinoć najpre otkrila i zaplenila 35 pištolja kalibra 6,35 mm i 52 metka istog kalibra, u pretresu automobila marke golf kod sela Crnoljevo, na putu Lipljan - Prizren.
Po nalogu istražnog tužioca, policija je potom u kući uhapšenog vozača automobila u Lipljanu pronašla još jedan pištolj kalibra 7.62 mm i 46 metaka, kao i pušku i 29 komada municije.
Uhapšenom, čiji identitet nije naveden, određen je pritvor u Prištini od 72 sata. Policija sumnja da se radi o oružju namenjenom ilegalnom tržištu u Albaniji.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Apple iPhone SE 2020
Ne zna se zašto je Nenad Veselić digao ruku na sebe
Zapalio se pred majčinim vratima

Autor: H. D. | 23.03.2008 - 00:00


Novosađanin Nenad Veselić (33) zadobio je teške telesne povrede kada je pokušao da se ubije spaljivanjem, juče nešto pre 13 sati ispred stana svoje majke u Veselina Masleše 134 u Novom Sadu. Veselić je odmah nakon tragedije prenet u Klinički centar Vojvodine, gde su mu konstatovane teške telesne povrede opasne po život i gde je odmah započeta hirurška intervencija.

Motivi ovog pokušaja samoubistva još uvek nisu poznati, a zvanično saopštenje istražnih organa tek se očekuje.
- Šta je bilo? Pokušao je da se ubije! - prvo je što odgovara Nenadova majka Nevenka V., koja je oko 13 sati, kada je njen sin pokušao samoubistvo, bila ispred zgrade. Na četvrti sprat, gde se događaj odigrao, stigla je tek kada je dim potpuno sakrio pogled i čula je samo krike svog sina.
Prema prvim informacijama, koje za sada nisu potvrdili ni u policiji ni u sudu, Nenad se najpre polio benzinom, a potom i zapalio, i to pred bratom Željkom. Pod bolovima, izleteo je iz stana u hodnik na četvrtom spratu, gde ga je nekoliko minuta kasnije i zatekla ekipa hitne pomoći koja ga je obložila vlažnim plahtama i hitno prenela na Urgentni centar. Na Institut za pulmologiju u Sremskoj Kamenici odmah je prenet i Nenadov brat Željko jer je udahnuo suviše ugljen-monoksida, pa mu je bila potrebna inhalacija. U hodniku su se, nakon uviđaja, još mogla videti ćebad kojom su spasioci pokušavali da ugase vatru. Zidovi su potpuno zagaravljeni, a gareži ima duž celog stepeništa.
- Osetila sam jak miris benzina i čula buku. Kroz špijunku sam videla da iz njihovog stana kulja dim, a vatra je bila po hodniku. Čula sam krike i odmah sam pozvala vatrogasce i policiju. U prvom momentu pomislila sam da je u stanu izbio požar, jer upravo su komšije izvodile neke radove u stanu, pa sam to povezala. Vrlo brzo su stigli i jedni i drugi, a lekari su mladića obmotali plahatama i odneli. Sve je mirisalo ne benzin - priča prva komšinica Verica, čiji se stan nalazi preko puta onog u kome se odigrala tragedija.
O motivima ovog pokušaja samoubistva za sada se samo se nagađa, čak ni Nenadova majka Nevenka ne ume da objasni postupak svog sina. U izvorima bliskim istrazi može se čuti da je Nenad V. posegao za samospaljivanjem iz revolta čiji se koreni još ispituju, ali i da je mladić odranije bio poznat policiji. Isto ponavljaju i komšije.
U Urgentnom centru Kliničkog centra Vojvodine kažu da je Nenad V. gotovo odmah odnet na operaciju, koja je završena oko 15.30, a da je potom smešten na odeljenje reanimacije. Mladić je, kažu dežurni lekari, donet sa povredama opasnim po život, tako da se prognoze još uvek ne mogu davati.
U stanu u kome je pokušao samoubistvo, kako pričaju komšije, Nenad V. nije živeo poslednjih deset godina. A koliko komšije imaju uvid, u poslednje vreme i nije bio čest gost.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Apple iPhone SE 2020
Palio automobile po Novom Beogradu molotovljevim koktelima
Autor: FoNet | 22.03.2008 - 18:58

Beogradska policija uhapsila je Marka Š. iz Surčina zbog sumnje da "molotovljevim koktelima" zapalio četiri automobila u noći između 21. i 22. marta.

Marko Š. (1987) zapalio je četiri vozila na Novom Beogradu, nakon čega je uhapšen. On je od ranije poznat policiji, zbog besposličenja i drskog i siledžijskog ponašanja, navodi se u saopštenju policije.
Dodaje se da je Marko Š. osumnjičen za više krivičnih dela izazivanja opšte opasnosti, a u toku je operativni rad na prikupljanju i drugih dokaza, zbog sumnje da je počinio još neka krivična dela.

Njemu je određeno policijsko zadržavanje, nakon čega će uz krivičnu prijavu biti priveden dežurnom istražnom sudiji, kaže se u policijskom saopštenju.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 18034
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
HTC 
    
Uhvaćen pomahnitali napadač
Identifikovan mladić koji je sekirom napao učenika
Policija je identifikovala mladića koji je juče sekirom napao maturanta Sedme beogradske gimnazije i slučaj je prosledila nadležnom tužilaštvu.



Iz MUP-a je saopšteno da je mladić koji je sekirom naneo telesne povrede u predelu grudnog koša maturantu M.G (19), samo identifikovan i da se čeka potez tužilaštva. Slučaj je prosleđen tužilaštvu, rečeno je Tanjugu u MUP Srbije, ali nije otkriven identitet počinioca. Učenika M.G. je juče oko 11 časova, u Ulici Gradište ispred broja 18, napao mladić, kada je sa još dve učenice te gimnazije krenuo ka kiosku u blizini škole.



Izvor:Pink
IP sačuvana
social share
    
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 18034
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
HTC 
Zaplenjena maruhuana svercovana u srpskom kamionu


Mađarska policija zaplenila je na graničnom prelazu Tompa marihuanu u vrednosti od 96.900 evra, sakrivenu u kamionu srpskih registarskih tablica, saopštila je pogranična policija.

Policijski psi tragači nanjušili su drogu sakrivenu u pregradama za alat sa obe strane kamiona, kao i iza vozačevog sedišta.

Zaplenjeno je 20 paketa marihuane, ukupne težine 11 kilograma, prenela je agencija MTI.

Vozač srpske nacionalnosti, koji je tvrdio da je prevozio čelik u Poljsku, priveden je.



Izvor:RTS
IP sačuvana
social share
    
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 18034
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
HTC 
Razbojnik umalo ranio policajca



NOVI SAD – Niz od sedam razbojništava izvršenih u proteklih nekoliko meseci na području grada obelodanjen je u nedelju rano ujutro, kada je policija uhapsila dvojicu mladića nakon njihovog upada u diskont "Ljubago" na Bulevaru oslobođenja 43. Prilikom akcije hapšenja jedan od osumnjičenih pucao je u policajca. Na sreću, niko nije povređen.

Prema nezvaničnim informacijama GL, incident se dogodio sat vremena posle ponoći, kada je prijavljeno da dvojac pravi nered oko diskonta koji se nalazi nekoliko stotina metara od glavne policijske stanice. Kako je ista prodavnica nedavno već opljačkana, u strahu od nasilnika radnici su juče odbili da otkriju bilo kakav detalj koji bi ukazao na neprijatan scenario koji se dogodio, sem što su potvrdili da je policija vrlo brzo intervenisala.

Policija je uspela sprečiti razbojnike da urade nešto gore od pljačke, budući da su mladići bili naoružani. Naime, interventna jedinica ih je primetila kada su već bili u begu. Kako su se policajci rasporedili da im nijedan od pljačkaša ne bi izmakao, jedan od mladića je izvukao pištolj i otvorio paljbu na prvog policajca koji je krenuo za njim.

– Mislim da je momak u crnom ispalio nekoliko hitaca. Stajao sam na terasi i video policajce koji su išli ka njemu. Ubrzo sam se sklonio jer nisam znao gde može da zaluta metak – ispričao je očevidac incidenta T. R. dok je hajka trajala na Bulevaru kralja Petra Prvog.

Kroz kompleks zgrada razbojnik se provukao do Majevičke ulice, nedaleko od novosadskog porodilišta, gde ga je pretekla grupa policajaca.

Njegov partner uhapšen je desetak minuta kasnije u ulici Heroja Topića u istom kvartu.

Oba nasilnika privedena su u stanicu PU Novi Sad, gde im je određen 48-satni pritvor do saslušanja kod dežurnog istražnog sudije. Trenutno se, kako saznajemo, sumnjiče za krivična dela razbojništva, pružanje otpora službenom licu, odnosno ometanje službenog lica u obavljanju poslova bezbednosti, te izazivanje opšte opasnosti.



Izvor:Gradjanski L.
IP sačuvana
social share
    
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 18034
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
HTC 
Mladić se zapalio ispred porodičnog stana



NOVI SAD – Nenad V. (33) iz Novog Sada zadobio je teške opekotine opasne po život u subotu oko 13 sati, nakon samozapaljivanja ispred porodičnog stana na četvrtom spratu zgrade u ulici Veselina Masleše 134 u Novom Sadu. Mladića je ekipa hitne medicinske pomoći prebacila na Odeljenje urgentne hirurgije Kliničkog centra "Vojvodina", gde se lekari bore za njegov život. Kako nezvanično saznajemo, Nenad V. je polio sebe benzinom ispred stana u kojem žive njegova majka i brat sa suprugom i dvoje dece, pa se zapalio. Tom prilikom povređen je i jedan muškarac iz zgrade, koji se nagutao gustog dima u hodniku. Srećom, vatra se nije proširila na stanove.

– U ranim popodnevnim satima na Urgentnu hirurgiju dovezen je mladić s teškim opekotinama opasnim po život. Veliki deo njegovog tela bio je u opekotinama, te smo ga morali odmah operisati, a zatim je prebačen na reanimaciono odeljenje Plastične hirurgije – rekao je u subotu za naš list načelnik Urgentne hirurgije dr Zoran Đermanov. On nije želeo da precizira koji je stepen opekotina zadobio mladić, međutim, kako smo nezvanično saznali, nesrećnom čoveku su samo tabani ostali čitavi.

Komšije su pomislile da je nešto eksplodiralo u stanu

Vatrogasci su dobili dojavu o vatri u 12.55 sati. Kako smo saznali od dežurnog dispečera novosadske vatrogasne brigade, stanari su im javili da su čuli eksploziju, nakon čega je izbio požar. Vatrogasci su stigli za nekoliko minuta, međutim, nisu imali posla, jer je ekipa Hitne pomoći već zbrinula mladića ugasivši vatru koja je zahvatila njegovo odelo, tako da se ona nije proširila.

– Na četvrtom spratu zgrade, od eksplozije su visile žice od električne instalacije, ali kad smo stigli, vatre nije bilo. Obišli smo zgradu i ustanovili da ne postoji opasnost od požara. U eksploziji i samozapaljivanju povređene su dve osobe i njih je zbrinula ekipa Hitne pomoći – rečeno nam je u vatrogasnoj brigadi. Stanare zgrade je veoma uznemirilo samozapaljivanje mladića u hodniku. Pričaju da su, kad su čuli eksploziju, prvo pomislili da se nešto dogodilo u stanu broj 16, gde živi porodica Nenada V. Pošto porodica renovira stan, komšije su u prvi mah pomislile da je u toku radova nešto eksplodiralo u stanu. Međutim, svi su osetili miris benzina i odmah posle eksplozije čuli užasne jauke iz hodnika. To su se čuli krici Nenada, koji se zapalio. Komšije pričaju da Nenad već godinama ne živi s majkom i bratom.

"Nisam smela da otvorim vrata!"

Vera Radanov, koja stanuje na četvrtom spratu te zgrade, ispričala nam je da je najpre čula eksploziju, a zatim je kroz špijunku videla vatru i dim. Učinilo joj se da dolazi iz stana preko puta u kojem žive majka i brat Nenada V.

– Kada sam pogledala kroz špijunku, učinilo mi se da se zapalio komšijski stan, jer se odatle dimilo, a širio se i miris benzina. Onda sam čula da neko stravično zapomaže. Nisam smela da otvorim vrata, jer sam se bojala da ću napraviti promaju te tako prouzrokovati ponovnu eksploziju. Otrčala sam do telefona da pozovem vatrogasce i Hitnu pomoć, ali sam od straha zaboravila njihov broj. Međutim, neko ih je već pozvao. Videla sam kako su komšiju umotali u da bi ugasili njegovo odelo. Strašno! – ispričala je Radanova.

Majka je radila u bašti kad se sin zapalio

Majka nastradalog mladića Nevenka V. nije znala da nam kaže šta se tačno dogodilo s njenim mlađim sinom i zašto je hteo da skrati sebi život. U momentu nesreće nije bila kod kuće, već je radila u svojoj bašti. Kada je Nevenka došla kući, njen sin se već zapalio.

– Hteo je da se ubije, eto šta se dogodilo! – rekla nam je ona na vratima svog stana. Priča da je videla gust dim kako dolazi sa sprata gde stanuje i da je čula strašno jaukanje, kao i komšije kako viču da se donesu voda i ćebad.

– Prvo sam pomislila da je stariji sin Željko, s kojim zajedno stanujem, radio nešto oko struje i da se tom prilikom nešto zapalilo u stanu. Zbog gustog dima u hodniku jedva sam stigla do četvrtog sprata. Tada sam ugledala mlađeg sina i komšije oko njega dok ćebadima i vodom gase njegovo odelo koje je gorelo. Stigla je i hitna medicinska pomoć, koja je ubrzo odvezla sina umotanog u ćebe – rekla je Nevenka. Od policije u subotu nismo mogli da dobijemo informacije o toj nesreći zbog istrage koja je bila u toku.




Izvor:Gradjanski L.
IP sačuvana
social share
    
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Apple iPhone SE 2020
Sahranjen sudija Dragiša Cvejić
Tata, obećavam ti sve petice
Autor: Suzana Božinović | 24.03.2008 - 07:16



KNJAŽEVAC - Ivan Stojadinović, Denis Ivanović i Elvis Čataković osumnjičeni su za ubistvo predsednika knjaževačkog Opštinskog suda Dragiše Cvejića, saznaje nezvanično „Blic“. Oni su uhapšeni u petak, nekoliko sati posle eksplozije bombe u kojoj je stradao sudija Cvejić, a sinoć su privedeni istražnom sudiji. Trojica osumnjičenih Knjaževčana od ranije su poznati policiji po kriminalnim radnjama.
Ivan Stojadinović

Sudija Cvejić nastradao je u petak ujutru, kada je otvorio dvorišnu kapiju ispod koje je bila postavljena bomba M-75. Sudija Cvejić zadobio je teške povrede stomaka i nogu. Nažalost, uprkos naporima lekara niške klinike, sudija Cvejić preminuo je u petak popodne. Na njegovoj sahrani, juče popodne u Knjaževcu, okupilo se više stotina meštana iz cele Timočke krajine.
Prijatelji sudije Cvejića odavale su mu poslednju počast uz reči da je bio čovek za primer, sudija koji je doprineo razvoju knjaževačkog sudstva, divan otac i suprug... Denis Ivanović

Telegrami saučešća stigli su iz cele Srbije. Na knjaževačkom groblju čuli su se samo uzdasi i jecaji najbliže rodbine i prijatelja. Najteže je bilo kada je osmogodišnji sin sudije Cvejića Janko nad kovčegom uputio poslednje reči ocu: „Tata, volim te. Obećavam ti da ću imati sve petice a ti misli na nas i čuvaj nas kao i do sada.“
- Poginuo je kao heroj, braneći pravdu - govorile su kolege sudije Cvejića. Za njim je ostala neutešna porodica i časno ime...
Inače, zvanične potvrde o privođenju trojice osumnjičenih još nema. Ni policija ni sud nisu dali saopštenje o imenima osumnjičene trojke, niti o motivu zločina koji je potresao javnost. Elvis Čataković

- Ja ne znam da li se protiv osumnjičenih vodi neki postupak i ništa ne mogu da kažem. Nemam informacije o tome da su oni upućivali ikakve pretnje - bilo je sve što je juče rekao sudija knjaževačkog Opštinskog suda Miodrag Radosavljević.
Nezvanično, policija je osumnjičene odmah dovela u vezu sa zločinom ali se još čeka potvrda njihove umešanosti na osnovu tragova DNK, koji su nađeni na krpi u koju je bila umotana bomba. Policija pretpostavlja da je bombu postavio Ivan Stojadinović, a da su mu osumnjičeni Ivanović i Čataković pomogli u zločinu. Policija je, prema nezvaničnim informacijama, imala saznanja da jedan od osumnjičenih nabavio bombu. Nijedan od njih trojice, na saslušanju u policiji, nije priznao zločin.
Majka osumnjičenog Stojadinovića je ubeđena da joj je sin nevin.
- On jeste imao problema sa zakonom. Bio je u valjevskom zatvoru godinu i po dana jer je jednog čoveka pretukao motkom. Znam da je sada uhapšen ali sam sigurna da on nije ubica. Policija je pretresla našu kuću. Odneli su nešto, nisam videla šta. Moj Ivan je završio dve godine srednje škole i nikada nije radio. Živimo od moje penzije i ponekog dinara koji Ivan zaradi u nadnici - priča majka osumnjičenog Stojadinovića.
Denis Ivanović živi sa babom Darinkom starom 83 godine, koja ga je odgajila nakon što mu je otac nastradao u požaru, a majka ga napustila i preudala se. Ivanović iza sebe ima dva braka i dvojicu sinova. Nekoliko godina je živeo u Italiji, a prema nezvaničnim saznanjima, bio je i u zatvoru zbog krađa.
Elvis Čataković je rođen u Švajcarskoj, gde mu i sada živi otac, dok on sa majkom, suprugom, koja je profesorka nemačkog jezika u osnovnoj školi, i jednogodišnjom ćerkom živi u stanu.

Policija čuva sudije
Policija je, nakon saznanja da su još nekoliko sudija dobijale pretnje, odmah uvela celodnevnu policijsku zaštitu sudiji Zoranu Ristiću i zamenici opštinskog javnog pravobranioca Dragani Sibinović, dok zgradu Suda policijske patrole obilaze više puta dnevno.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 18034
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
HTC 
Specijalni sud povukao poternicu
24. mart 2008. | 12:02 | Izvor: Beta
Beograd -- Specijalni sud prihvatio je jemstvo i povukao rešenje o pritvoru Bojane Bajrušević, potvrdila je Maja Kovačević-Tomić.

Bojana Bajrušević je osumnjičena za šverc duvana. Portparol Specijalnog suda Maja Kovačević-Tomić izjavila je Beti da je povlačenje poternice tehničko pitanje i da će policija postupati po nalogu suda koji je u slučaju Bojane Bajrušević uvažio garancije za ukidanje pritvora. Poternica za Bojanom Bajrušević raspisana je prošle godine.

Ona se u subotu vratila u zemlju, nakon što su joj uvažene garancije za ukidanje pritvora i ponuđen status zaštićenog svedoka, piše list Alo.

Bajruševićeva se sumnjiči da je od 1996. do 2001. prikazivala lažnu dokumentaciju za uvoz cigareta koje je prikazivala kao neku drugu robu.

Tereti se i da je službenicima izdavala naloge da na crnom tržištu rasturaju tu švercovanu robu i na taj način stekla veliku dobit.



Izvor:B92
IP sačuvana
social share
    
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 18034
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
HTC 
Pritvor za osumnjičene bombaše
Zogović:O ubistvu Cvejića zasad samo značajne indicije
Trojici osumnjičenih za ubistvo knjaževačkog sudije Dušana Cvejića je određen pritvor do 30 dana, saznaje agencija Beta u pravosuđu u tom gradu. Njima je pritvor do 30 dana određen nakon što im je u 18h istekao policijski pritvor od 48h.



Izvor agencije Beta rekao je da je knjaževačka policija privela I.S, D.I. i E.Č. iz tog grada zbog sumnje da su umešani u ubistvo sudije Cvejića. Prema tom izvoru, sva trojica se sumnjiče da su postavili ili učestvovali u postavljanju eksplozivne naprave na kapiji kuće u Knjaževcu u kojoj je živeo Cvejić. Privedeni su negirali povezanost sa atentatom. Sva trojica osumnjičenih od ranije su poznati policiji, ali se ne zna da li je preminuli sudija učestvovao u eventualnom izricanju presuda protiv privedenih lica. Okružni javni tužilac u Zaječaru Zorin Zogović izjavio je u Knjaževcu da još nema sigurnih dokaza za rasvetljavanje ubistva predsednika knjaževačkog suda Dragiše Cvejića, ali da postoje značajne indicije. Još smo daleko od pravih i sigurnih dokaza , ali postoje značajne indicije , kazao je Zogović novinarima posle vanredne sednice Skupštine opštine i dodao da postoje tri osobe na koje se sumnja . Policija radi veoma intenzivno na prikupljanju dokaza i svih relevantnih činjenica povodom tragičnog ubistva knjaževačkog predsednika suda , kazao je Zogović. On je dodao da će možda tokom sutrašnjeg dana moći da kaže nešto više o prikupljenim dokazima i činjenicama povodom ubistva. Za predsednika Opštinskog suda u Knjaževcu izabran je 7. novembra 2001. godine, a smrt ga je zatekla u obavljanju drugog mandata predsednika tog suda.




Izvor:Pink
IP sačuvana
social share
    
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 201 202 204 205 ... 864
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.122 sec za 14 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.