Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Poznati brendovi kod nas najskuplji: zarada na odeći i 400 odsto!  (Pročitano 8358 puta)
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.110
Ко хоће и може за статусни симбол (а то је баш то, скупо курчење), да да велике паре - нека га. Квалитетне и јевтине ствари могу да се нађу и мимо марке.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4310
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.15
Kvalitet a jeftino ja kod nas nisam nasao, sto ne znaci da je skupo odma i kvalitetno. Npr. pamucne trenerke, jednostavno ove nase "marke" Nexus itd. su realno preskupe u odnosu na nike, adidas, puma, jer meni traju 3 meseca maksimalno. Bile su zimus Fila, Kappa i Umbro trenerke na snizenju za 1700 dinara i garantovano ce trajati duze od ovih nasih "brendova" i neces izgledati kao da te nanela poplava. Inace smesno mi je kada vidim ove devojke sve u LV obucene, a njihov money clip kosta 400+ eura. Ili ovi sto setaju air max od sanera za 60 eura pa se jos uvrede kada im kazem da je to fejk.
« Poslednja izmena: 10. Jun 2013, 00:34:32 od telep »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.15
Skoro je u medijima bio onaj snimak gde direktor neke konfekcijske/modne kuće priča o cenama tih ''skupih i ekskluzivnih proizvoda''.

Kaže ''Ljudi,sve to,čak i najskuplje i najkomplikovanije stvari...kao što je...  [ne mogu da se setim koji je brend bio,da li Armani...]  se pravi za 10-20 evra.Ko misli da za to treba da vam naplati više od 30 evra,taj vas debelo pljačka''. Tako nešto je rekao.

Pokušaću da nađem snimak,ali dosad nisam uspeo.Ne bi me čudilo da je ''zakopan'' kao i mnoge druge stvari i izjave koje su postale nepoželjne i izbrisane iz arhiva.
Pa to je po meni generalno u redu. Ocu "Armani" i da neko to odelo sasije po mojim merama tj. specijalno za mene, pa cu i da platim. Oni su pokazali da to rade kvalitetno, ja sam spreman da platim taj kvalitet i ajd zdravo. Ali da je puvanje u neku ruku, puvanje je.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 21.0
Pa to je po meni generalno u redu. Ocu "Armani" i da neko to odelo sasije po mojim merama tj. specijalno za mene, pa cu i da platim. Oni su pokazali da to rade kvalitetno,

Eeeeee,ovde kreće zajeb.  Smile

Ja kolko sam imao prilike da čujem,a i lično vidim,ovde ta viša cena gotovo nikad ne znači i viši kvalitet.
Kvalitet može da bude samo isti.Neretko čak i gori od ''casual'' i ''obične'' ponude. Ali bolji... jako retko.

Najbolji primer su pantalone. Farmerke i trenerke. Imaš ona fensi sranja od 8.000 u Knezu,sa sve nekim dodacima i ukrasima... koja se poraspadaju posle pola godine. A imaš i dobre stare Pazarce koje kupiš za 8 puta manje pare,eventualno daš 300 kinti za prepravku i em su ti po meri,em ti traju.A izgledaju super i ima n različitih modela i tipova.
A trenerku imam neku matoru,najobičniju,čist pamuk,koju sam trošio i drndao 6 punih godina kao kućne, radne,ili pantalone za trening.I još se ne daju.A znaš ko ih je napravio? Neki ModniTex, Pančevo.  A onda pogledam ona plastična sranjca u ''oficijalnim'' radnjama i zgrozim se.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.15
Ma to da, i utvrdili smo da cena/kvalitet kod nas(pa i po svetu) nije pravilo. Cisto kazem da bi taj kvalitet i trebao da ima bolju cenu ako je stvarno kvalitet i da je to u redu...

I da se zna sta je sta i da za manje pare dobijes i manji kvalitet. Ali jbg, vecinom nije tako i vecinom smo prepusteni slobodnoj proceni za to.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 402
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 21.0
E, taj moditet pančevo pravi dobre stvari. Nego mnogi svetski brendovi ovde ne prodaju aktuelnu kolekciju, već stvari od pre dve-tri sezone i to one koje se nisu prodale na zapadu. Gledam na sajtu ecco i batta cipele, a u njihovim radnjama u ušću toga nema. Neka nemačka firma koja pravi zimske jakne ima svoju robu u sport impulsu ali to uopšte nije ono što im je na sajtu predstavljeno kao aktuelna sezona.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.4
Browser
Safari 536.30.1
mob
Apple iPhone SE 2020
Pa to nije nista novo... A da stvar bude jos bizarnija, istim se poslom bave i Kinezi u bloku 70...
Kupe kontejner garderobe neke modne kuce i onda valjaju dok ima...
Secam sam da sam jedne godine u onim kutijama za 300-400 dinara pronalazila kupace kostime od H&M i M&S do Victoria's Secret... Dobar deo tih modela je mogao da se pazari i u prodavnici... u isto vreme...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


I am a naughty Leonora.

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 19397
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.110
mob
Nokia 
To vis meni nije jasno  Smile na koju foru je kod nas sve skuplje, a na sve to, najmanje plate u evropi.
« Poslednja izmena: 10. Jun 2013, 13:23:42 od leonora87 »
IP sačuvana
social share


Never stop showing someone how much they mean to you. 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 21.0
To vis meni nije jasno  Smile na koju foru je kod nas sve skuplje, a na sve to, najmanje plate u evropi.

Pa,kao i u svakom biznisu i uređenju - sirotinja je ta koja najmanje dobija,a najviše ispašta.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5782
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.110
mob
Samsung Galaxy S2
To vis meni nije jasno  Smile na koju foru je kod nas sve skuplje, a na sve to, najmanje plate u evropi.

Prvi razlog su marze, a drugi je da ne mogu da uzmu 10 000 neceg vec samo 1000 jer nisu
sigurni da moze da se proda - rezultat ne ostvare popust na kolicinu.
IP sačuvana
social share
I have ... a cunning plan. It's as cunning as a fox who's just been appointed Professor of Cunning at Oxford University.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.057 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.