Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Poznati brendovi kod nas najskuplji: zarada na odeći i 400 odsto!  (Pročitano 8401 puta)
Moderator
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4310
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.15
Ima Nike, Adidas patika za 3000 u Deichmann-u, ali ne kod nas svi hoce air max 1 OG za 50 eura, a one u UK kostaju 100+ funti.

Pa normalno da je NIKE odeca skuplja u Srbiji, kada je mnogo lakse prodati je ovde nego u Italiji. Tamo sportsku odecu nose samo klosari i stranci. Smile

Naravno i air max je samo kod nas popularan. Uostalom ja kupujem samo jednobojne ili jednostavnih dezena (prugaste) dukseve i nikako nisu klosarski, e sada sto ima ljakse koji idu u suskavcima od svadbe do sahrana, i nose to i na -20 i na +30 to je problem određenih ljudi.
A šta u Italiji svi furaju D&G, Gucci i to?
« Poslednja izmena: 09. Jun 2013, 10:25:05 od telep »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

kimi, from d rezistens

Zodijak
Pol
Poruke 2559
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 21.0
први пут чујем  да сви хоће такве најк  Smile

Имају Италијани супер марке које код њих спадају у средњу класу Сисли, бенетон,  Геокс. А што се спортске гардеробе тиче и италијани и шпанци, британци погово, а  видим и наши лагано почињу све више да се окрећу специјализованим бредовима за воду и снег, О нил, Квиксилвер (Рокси), Буртон, Билабонг. Док  се у УСД (одакле су дошле) ове марке много слабије носе и доста су јефтинје него у ЕУ. Најк и адидас су постали улична мода, тако да је сада ултра популарно да носиш пословну кошуљу, исцепане фармерке и дречаво црвене најке, седиш у кафичу и испијаш коктеле  Smile
IP sačuvana
social share
не вреди будали објашњавати да је будала
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.64
Znam coveka koji stampa najk majice koje posle prodaju po radnjama za 3000-4000 , cak im udari i original deklaraciju  Smile

Kupim tu istu majicu kod njega za 800 kinti Smile

Mislim da je to veci problem od skupoce.
« Poslednja izmena: 09. Jun 2013, 11:10:38 od Orfanelin »
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 21.0
marze,carine lopovska drzava samo se pravdaju  Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

kimi, from d rezistens

Zodijak
Pol
Poruke 2559
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 21.0
Znam coveka koji stampa najk majice koje posle prodaju po radnjama za 3000-4000 , cak im udari i original deklaraciju  Smile
мислим да свако од нас зна бар по једног таквог човека. И ако ти он лично не каже - није оригинал, не би провалио да је гледаш одавде до бесконачности

ја све то купујем у делтином најку, али ако је само мајица у питању на панчевачком бувљаку има најк, адидас и сл. мајица за по 800 кинти. Ништа им не фали. 100% памук, носиш једном, бациш на прање, баш као што би урадио и са оном од 4.000. Има сада она серија најк мајица са црно-белом апликацијом фотографије,  сумњам да би ту неко могао лако да прекопира  Smile
IP sačuvana
social share
не вреди будали објашњавати да је будала
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.64
Sve moze samo je pitanje da li mu se isplati, a tu verovatno mnogo skupa i neisplativa proizvodnja Smile

Ja preko 2000 za majicu necu da dam, skoro sam za neku pierre cardin dao 2100 i to je neki maximum Smile Ovo se naravno odnosi na polo majice, posto za normalne majice ne isplati se dati vise od 1000 dinara  Smile
« Poslednja izmena: 09. Jun 2013, 11:42:58 od Orfanelin »
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

kimi, from d rezistens

Zodijak
Pol
Poruke 2559
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 21.0
ја не разумем шта значи не исплати се. Скоро сам са колегиницама водила расправу да ли је скупо шишати се за 3.400. И каже мени колегиница ти стално везујеш косу теби се то не исплати. Шишање за те паре је хир, било да је носиш везану или да имаш дуборез на глави од по метра. Свако може да се ошиша за 500 кинти, а све преко, а и ово од 3.400 је чист хир.

Тако и за гардеробу,  ти можеш да купиш мају за 1000, кошуљу за 2000, све преко није да ти се не исплати, него је хир који можда себи можеш да испуниш. Као и то што ћеш данас ручати у скупом ресторану 200грама меса, а за те паре си могао да купиш кило и да једеш код куће. Или да попијеш у фенси кафани два мала пива, а мого си за те паре да купиш картон за код куће. Битно је балансирати хирове Smile
IP sačuvana
social share
не вреди будали објашњавати да је будала
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.64
Ne isplati se sa aspekta kvaliteta i cene. Nisam ja tako razmisljao pre, ali sam naucio kroz zivot da je bolje da platim voz 150 dinara nego autobus 500, da je bolje da u njujorkeru kupim majicu za 500 nego u najku za 3000. Odrediste je isto, mozda se malo vise pomucis al na istom si zavrsio. Jer kada odem negde na rostilj ta majica ce da zavrsi na podu a ja u jezeru, isto ce da se isprlja i najk i njujorker majica  Smile


Kad sam imao 17-8-9 godina, bilo je dosta kradenih stvari od preko i tu se stvarno isplacivalo da kupis farmerke, naocare... Sada toga skoro i da nema. Nije problem u tome sta mogu da priustim sta ne, nego je problem sto mogu da imam 3 majice ili da imam jednu  a kvalitet i estetika su prakticno isti.
« Poslednja izmena: 09. Jun 2013, 12:03:22 od Orfanelin »
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

kimi, from d rezistens

Zodijak
Pol
Poruke 2559
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 21.0
па наравно, разумемо се. Ти си за поло мајицу пјер кардин дао 2.100 и то је већ хир. Напапијри, хилфингер, гант су још мало скупље, али видим да их мушкарци баш носе у свим приликама.

Поента, наравно да нећеш купити маркирану пиџаму или мајицу за роштиљање, али ове за рођендане, изласке, школе, послове, ћеш мало и преплатити тј испунити себи неки хир. Да ли она кошта 2000 или 10000 све једно је, јер је свакако прецењена. Да ли шишање кошта 1.700 или 3.400 свакако је хир, може да те шиша другарица или комшиница бесплатно

Иначе што се тиче мојих мајица 90% њих су клупске и 10% оне мало озбиљније које вртим за посао
IP sačuvana
social share
не вреди будали објашњавати да је будала
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.4
Browser
Safari 536.30.1
mob
Apple iPhone SE 2020
Kaftan tunika u prodavnicama 2500+
Kaftan tunika u mojoj izvedbi - 350 dinara... materijal 100% pamuk (Italteks) i konac...

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.