Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 104
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Miladin Kovacevic ~ Poternica za srpskim studentom  (Pročitano 83223 puta)
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.50
mob
Apple iPhone SE 2020
Razlika izmedju tog i ovog primera je u tome sto je u slucaju marinca ispostovana zakonska procedura, a ovaj nas je pobegao.. Smiley

Doduse... to je samo primer koliko su americke granice zaista sigurne...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
Nokia ispo iz modu
a niko se ne pita odakle STO HILJADA dolara njegovim roditeljima da plate kauciju?! Nije ovde u pitanju da li je taj 'student', ne znam ni kako da ga nazovem, prebio amerikanca, vec je drugo ljudsko bice onesposobio za ceo zivot, ako decko stvarno jeste u komi. Sa kojim pravom?! Zapitajte se malo pre nego sto pocnete da branite tog neizivljenog skota sta bi bilo da se vase dete naslo na putu takvom maminom i tatinom sinu?! Smile


Јел су теби украли те паре па треба ми да се питамо одакле им? Да разјаснимо неке основне ствари... Лепо пише да га је американац први ударио... Ако ниси спреман да добијеш батине онда немој ни да удараш први.


Razlika izmedju tog i ovog primera je u tome sto je u slucaju marinca ispostovana zakonska procedura, a ovaj nas je pobegao.. Smiley

Doduse... to je samo primer koliko su americke granice zaista sigurne...


А та процедура гласи где год американац направи неко срање не може му нико ништа већ ће да му суди суд у његовој усраној америци који ће по правилу да га ослободи, опомене или у најбољем случају осуди неком смешном казном.

Ако им је толико стало до целе приче зашто још увек нису послали званичан захтев нашим дротовима да се дотични ухапси и да му се суди?  Smile
« Poslednja izmena: 03. Jul 2008, 15:30:44 od twice »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
dulisha svaka cast  Smile
Ovim je dokazano da je nastavljena kampanja protiv srbije, u NY svaki dan neko pogine od metka, tucom ili juce sto se dogodilo zena u bolnici cekajuci da je primi  lekara pala je na pod niko nije hteo da jo pridje sat vremena ali kad su posle toga dosli bilo je kasno zena je preminula i da ode u takvu drzavu da mu se sudi nikako ima ovde da mu se sudi.
Nije samo problem Kovacevic nego dali je vlast poslusna ili ne to je glavno pitanje ja mislim.
A sto se tice izrucenja to netreba kometarisati dokazace se da je amer bio pijan, drogiran i da je zapoceo tucu tako da nema nista od sudjenja jedino moze da dobije odstetu od osuguranja i oni mu nece platiti kad bude dokaza da je bio pijan, drogiran i da je zapoceo tucu.
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.50
mob
Apple iPhone SE 2020
@twice

Zato sto oni za razliku od nase zemlje stite svoje gradjane...
Najvise sta mozes da dobije u bilo kom konzulatu nase zemlje je - sendvic...
Obavezna pravna pomoc je misaona imenica...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
Nokia ispo iz modu
И овог момка треба управо сада заштити од хајке коју су дигли у америци против њега. На првом месту испоштовати устав и судити му овде. На њима је да нам доставе доказе на нама је да му судимо.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.50
mob
Apple iPhone SE 2020
Zato postoje pravila o ekstradiciji... Smiley
Nasi momci se sastanu sa njihovim momcima i odrede gde ce se suditi i po kojim zakonima... Smiley
Elem... da... za mene je ovaj slucaja vrlo jednostavan.... jedan nadobudni americki klinac je udario jednog nadobudnog srpskog klinca koji ga je razvalio od batina i zatim otisao da kukumaci kod mame i tate... Beverli Hils...
Posto je nasa drzava kakva je... doslo je do diplomatskog skandala...

Sve u svemu... kako god da se zavrsi... mama i tata ovog nadobudnog srpskog klinca ce dozivotno da placaju odstetu...  Smile



IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


???

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3144
Zastava Kapiri Mposhi
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
HTC 
a niko se ne pita odakle STO HILJADA dolara njegovim roditeljima da plate kauciju?! Nije ovde u pitanju da li je taj 'student', ne znam ni kako da ga nazovem, prebio amerikanca, vec je drugo ljudsko bice onesposobio za ceo zivot, ako decko stvarno jeste u komi. Sa kojim pravom?! Zapitajte se malo pre nego sto pocnete da branite tog neizivljenog skota sta bi bilo da se vase dete naslo na putu takvom maminom i tatinom sinu?! Smile

a sto bi se bilo ko zapitao odakle ljudima 100 000 dolara??? svaki roditelj ce naci nacina da svoje dete izvuce iz bilo koje lose situacije pogotovu ovakve kad se cela jedna bolesna nacija, cija deca cesto uzmu tatino oruzje i odu u skolu da bi pobili sto vise vrsnjaka,  digla protiv decka stranca koji je uzvratio udarac jednom kurcevitom amerikancu koji ga je prvi napao. mozda su ljudi digli kredit, pozajmili pare, a uostalom ceo zivot rade u americi.

ja sam za da izrucimo ovog momka da mu se sudi u americi
ali tek kad oni nama izruce njihove pilote koji su prosipali bombe po nasoj deci da im mi sudimo ovde
IP sačuvana
social share
MALO NAS JE - AL SMO GOVNA!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 364
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.15
mob
Bosch 3322



Јел су теби украли те паре па треба ми да се питамо одакле им? Да разјаснимо неке основне ствари... Лепо пише да га је американац први ударио... Ако ниси спреман да добијеш батине онда немој ни да удараш први.



koliko ti imas godina?! Iz tvog rasudjivanja ne bi se reklo da imas puno, ali da ti ovako kazem, mamica i tatica tog kretena su te pare ukrali i meni i tebi i tvojoj mami i tati i mojima, jer sigurno nisu posteno zaradili da tako olako plate sinu kauciju, a verovatno su i zesci mafijasi kada je konzul za tog sincica stavio svoju glavu u torbu i izdao drugi pasos. Mislis da bi tebi izdao novi pasos da se vratis kuci?! Varas se bato, zavrsio bi medju crncima u sing singu.
1. sto se tice tuce, da razjasnimo - jedno su batine a drugo je lika smestiti u komu. Taj 'student' se na drugom coveku izivljavao posteno.
2. mani me tih 'studenata' sto odu tamo kao neke razmene putuj i radi i ostala sranja, da su to neki studenti zavrsavali bi ovde fakultet a ne isli po americi
i pod 3. poslednje ali ne i manje vazno je cinjenica da takvi kao sto je taj kreten i onaj sto je ubio onu svedjanku premijera i svi ostali koji su pljackali i pravili sranja po inostranstvu sami napravili ugled nase Srbije takav kakav je i zbog takvih nas stranci gledaju ovako kako nas gledaju sada! Zar mislite da bi na nas gledali lose da je taj student nekome spasao zivot tamo umesto ugasio ili da je nekome vratio ukradeno umesto sto je ukrao?!

sad ti razmisli o tome kako nas bas takvi kreteni predstavljaju u svetu i u kakvom svetlu pa ih i dalje brani!
Sve sto jedan biolog, doktor, umetnik, sportista i gomila drugih vrednih i postenih ljudi napravi, usere jedan retard koga posle nalozeni klinci dizu u nebesa pod parolom "srbi su im krivi za sve" Smile Smile Smile
a niko se ne pita odakle STO HILJADA dolara njegovim roditeljima da plate kauciju?! Nije ovde u pitanju da li je taj 'student', ne znam ni kako da ga nazovem, prebio amerikanca, vec je drugo ljudsko bice onesposobio za ceo zivot, ako decko stvarno jeste u komi. Sa kojim pravom?! Zapitajte se malo pre nego sto pocnete da branite tog neizivljenog skota sta bi bilo da se vase dete naslo na putu takvom maminom i tatinom sinu?! Smile

a sto bi se bilo ko zapitao odakle ljudima 100 000 dolara??? svaki roditelj ce naci nacina da svoje dete izvuce iz bilo koje lose situacije pogotovu ovakve kad se cela jedna bolesna nacija, cija deca cesto uzmu tatino oruzje i odu u skolu da bi pobili sto vise vrsnjaka,  digla protiv decka stranca koji je uzvratio udarac jednom kurcevitom amerikancu koji ga je prvi napao. mozda su ljudi digli kredit, pozajmili pare, a uostalom ceo zivot rade u americi.

ja sam za da izrucimo ovog momka da mu se sudi u americi
ali tek kad oni nama izruce njihove pilote koji su prosipali bombe po nasoj deci da im mi sudimo ovde

daj da vidim tog gidru jugoslovenskog ramba koji iz jednog udarca "vracenog" (po tvojoj prici) coveka posalje u komu! ako ceo zivot rade u americi onda je taj student iz amerike jel?! pa da onda mu je dobra srbija kad napravi sranje da ima gde da pobegne, a da nije napravio sranje boleo bi ga k.... za vas koji ga ovde branite na sva zvona!


p.s.

sto se tice one slike dajte neki link, to sam ja mogao napraviti u fotoshopu
« Poslednja izmena: 03. Jul 2008, 17:33:14 od Yog-sothoth »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
Nokia ispo iz modu
Yog-sothoth шта уопште да ти одговорим на оволику гомилу глупости. Звоне ми јаја како ће свет да ме гледа и шта ће да мисли о мени, а посебно ме заболе курац шта ће о мени да мисле они који су сејали бомбе по мојој земљи и убијали мој народ, исти они који и дан данас сеју смрт по целом свету како им се дигне курац.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
Yog-sothoth шта уопште да ти одговорим на оволику гомилу глупости. Звоне ми јаја како ће свет да ме гледа и шта ће да мисли о мени, а посебно ме заболе курац шта ће о мени да мисле они који су сејали бомбе по мојој земљи и убијали мој народ, исти они који и дан данас сеју смрт по целом свету како им се дигне курац.  Smile
Smile
to i meni prvo prolazi kroz glavu kad procitam nesto ovako .... ali opet ako malo bolje razmislis..... Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 104
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.