Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Posledice narkomanije (nije za gadljive i osetljive !!!)  (Pročitano 11264 puta)
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1842
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6;M
ajde sad lepo postavite slike raspalih pluca od pusenja, raspale jetre od alkohola, raspalog zeluca od brze hrane, raspalog kurca od polnih bolesti, pa da svima malo zagorcate zivot Smile

e da, ne zaboravite slike raspalog mozga od televizije i skole Smile
IP sačuvana
social share
So I say live and let live. That's my motto. Live and let live. Anyone who can't go along with that, take him outside and shoot the motherfucker. It's a simple philosophy, but it's always worked in our family...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung XYZ1004
Masis poentu prijatelju  Smile

Nije cilj da se nekome zgadi zivot, vec da mu se zgade narkotici! I bas naprotiv, ovakvim slikama se nikome ne zgadjuje zivot, nego te tera da ga jos vise cenis!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1842
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6;M
Masis poentu prijatelju  Smile

Nije cilj da se nekome zgadi zivot, vec da mu se zgade narkotici! I bas naprotiv, ovakvim slikama se nikome ne zgadjuje zivot, nego te tera da ga jos vise cenis!  Smile

ne ceni se zivot, nego stvari koje ga cine, materija koja izaziva osecanja... bez materije, nema osecanja, tvoj zivot je prazan... sam zivot je kao papir po kojem crtas... ne postoji ni lose, ni dobro, sve dok postujes zakon "zivi i pusti druge da zive" jer zivot treba da bude subjektivan dozivljaj svega... na kraju, zato smo svi dobili samo po jedan zivot, ne da ga prozivim kako su mi rekli, vec kako ja hocu... a ako vec treba da se osudjuje bilo sta na ovoj planeti, to je temelj, pa samim tim i citava civilizacija... "narkomanija" je samo jedan mali detalj u velikom mozaiku i ovakve slike samo stvaraju strah... pa ako je ovoj civilizaciji cilj da uliva strah od narkomanije, ili bilo cega drugog, sebi samoj, onda samo napred...

zivot ce se kad tad zavrsiti, pitanje je samo koliko ti vremena treba da se zadovoljis, i da li ces ga potrositi na svoj nacin ili je poenta zivota, "ne zelim da umrem", ono sto nas vodi za ruku citavu vecnost...

narkomanija nije ni problem, ni bolest, vec samo drugacije shvatanje zivota...
IP sačuvana
social share
So I say live and let live. That's my motto. Live and let live. Anyone who can't go along with that, take him outside and shoot the motherfucker. It's a simple philosophy, but it's always worked in our family...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2595
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 1.5
 Smile

Jedino ovaj deo "narkomanija nije ni problem, ni bolest, vec samo drugacije shvatanje zivota..." mi se ne svidja, to nije shvatanje zivota, vec zabluda o zivotu.
« Poslednja izmena: 20. Sep 2007, 15:58:48 od maleckaa »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
Apple Iphone 5
@ontopic
Klasika, mada sto neko reche, kao da je neko ove fotke malo "doterivao".
Na poslu vidjam mnogo gore stvari, tako da mi ovo...nista spec.
P. S. To naravno ne znaci da ove fotke nisu zasu.
« Poslednja izmena: 20. Sep 2007, 16:00:16 od ZvezdasBG »
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung XYZ1004
Masis poentu prijatelju Smile

Nije cilj da se nekome zgadi zivot, vec da mu se zgade narkotici! I bas naprotiv, ovakvim slikama se nikome ne zgadjuje zivot, nego te tera da ga jos vise cenis! Smile

ne ceni se zivot, nego stvari koje ga cine, materija koja izaziva osecanja... bez materije, nema osecanja, tvoj zivot je prazan... sam zivot je kao papir po kojem crtas... ne postoji ni lose, ni dobro, sve dok postujes zakon "zivi i pusti druge da zive" jer zivot treba da bude subjektivan dozivljaj svega... na kraju, zato smo svi dobili samo po jedan zivot, ne da ga prozivim kako su mi rekli, vec kako ja hocu... a ako vec treba da se osudjuje bilo sta na ovoj planeti, to je temelj, pa samim tim i citava civilizacija... "narkomanija" je samo jedan mali detalj u velikom mozaiku i ovakve slike samo stvaraju strah... pa ako je ovoj civilizaciji cilj da uliva strah od narkomanije, ili bilo cega drugog, sebi samoj, onda samo napred...

zivot ce se kad tad zavrsiti, pitanje je samo koliko ti vremena treba da se zadovoljis, i da li ces ga potrositi na svoj nacin ili je poenta zivota, "ne zelim da umrem", ono sto nas vodi za ruku citavu vecnost...


Poenta price je da su roditelji (pa donekle i drustvena zajednica u kojoj zive) ti koji trebaju da usmere decu na pravi put i da ih vaspitavaju. To sto cu mom detetu kroz pricu pa i pokazujuci mu ove slike ogaditi i svaku pomisao na droge ne znaci da cu ga uskratiti za to "divno iskustvo probanja svega u zivotu!" Zivi i pusti druge da zive i gledaj ih kako se raspadaju ko na slici je super filozofija, ali onda kad postanes zavisnik nemoj da kukas drugome da ti pomogne i leci te (troseci novac cele drzave)
Da li mislis da neki klinac zaista moze sam da zakljuci da li je droga nesto dobro ili lose? I da ga treba pustiti da narkomaniju sam dozivi i donese subjektivan zakljucak o tome?  Smile

Citat
narkomanija nije ni problem, ni bolest, vec samo drugacije shvatanje zivota...
..Ovo nije vredno komentara....  Smile Smile Smile    Smile

@maleckaa
ajde lepo priznaj da si bila jedan od "modela" na slikama   Smile
« Poslednja izmena: 20. Sep 2007, 17:07:09 od I Posle Mene JAA »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Future Sound Of London

Zodijak
Pol
Poruke 1283
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
  verovatno su počeli sa cigaretom i votkom na rodjendanskoj žurci. eto, jel sam sad malo jasniji?
@ontopic
Klasika, mada sto neko reche, kao da je neko ove fotke malo "doterivao".
Na poslu vidjam mnogo gore stvari, tako da mi ovo...nista spec.
P. S. To naravno ne znaci da ove fotke nisu zasu.
Da, ja to reče. i podsećam na film "Rekvijem za san". To je taj fazon.
« Poslednja izmena: 20. Sep 2007, 17:21:05 od DJedai »
IP sačuvana
social share

There's danger on the edge of town
Ride the kings highway, baby
Weird scenes inside the gold mine
Ride the highway west, baby
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1842
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6;M
@ I Posle Mene JAA

covek, ako si ti navucen na zivot, ne znaci da svi oko tebe moraju da budu... ako se neko opredelio za narkomaniju umesto sporta, to je njegov problem... veruj mi, kad bi primenili filozofiju "zivi i pusti druge da zive" ovaj svet bi bio 10 puta bolje mesto... meni je jedino krivo sto je evolucija izuzetno spora i necu docekati takav svet...
IP sačuvana
social share
So I say live and let live. That's my motto. Live and let live. Anyone who can't go along with that, take him outside and shoot the motherfucker. It's a simple philosophy, but it's always worked in our family...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Nepoznat
Browser
Opera 8.01
mob
Nokia 
Valjda je normalno da neko bude "navucen na zivot", a ne na drogu. Taj koji se drogira ne unistava samo sebe vec i sve oko sebe, pocevsi od porodice! Nije mi normalno da neko promovise zloupotrebu droga, cak ni da afirmativno govori o njoj!
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
Nokia 5610
Valjda je normalno da neko bude "navucen na zivot", a ne na drogu. Taj koji se drogira ne unistava samo sebe vec i sve oko sebe, pocevsi od porodice! Nije mi normalno da neko promovise zloupotrebu droga, cak ni da afirmativno govori o njoj!
Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.