Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Posle mog sina, ubijeno još devet vojnika zbog Mladića  (Pročitano 10985 puta)
Jet set burekdzija

Бранилац државе

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9228
Citat
Mozda i ne moze bolje, nepismen narod i ne zna za drugo.

Није лепо да себе називаш неписменим Smile Добро, то је истина али опет... Smile

Него дилберу...изгледа да си напокон научио кад се речца "не" пише спојено а кад одвојено Smile

Ти за било кога да кажеш да је неписмен Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 22. Dec 2017, 18:20:12 od Мргец »
IP sačuvana
social share
"Једном су ми пустили Балашевића. Од тада сам у бесповрат изгубио пословну способност."


Неки лик са Твитера  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Mislim da pogresno razumes rec narod. To ti je "svi osim mene" ili "svi osim mene i tebe". Sem kad se obracas narodu. Onda narod znaci "mi". Ili u popularnoj izreci " jebu ovaj narod". Tu ti je narod "mi" ali isključivo mi jebani
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
mob
Samsung 111111
Citat
Sa druge strane su pocinjeni zlocini - nesto zbog cega treba kaznjavati.

Haradinaj, HR Generali, Naser i svi ostali koji su cinili zlocine nad Srbima se ne slazu sa tobom.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011

To o cemu pricas je posao drzave i njenih sluzbi. Monopol nad sredstvima prisile treba da ima drzava.

Dobro, ako pogledamo kakvi ljudi vladaju ovom zemljom, mozemo zakljuciti da ovo nije drzava.

Sa trece strane, SNS i Vucica je na slobodnim demokratskim izborima na vlast doveo upravo
ovaj narod.

Mozda i ne moze bolje, nepismen narod i ne zna za drugo. Njima je mozda "vrh" da gleda kako
neka budaletina preti okolnim drzavama na TV i da posle kukaju kada se neko sranje desi..
to su u sustini "patriJote".

Ne preti nama nikakva opasnost. Ti migranti nemaju drzavljanstvo Srbije ili bilo koje balkanske zemlje,
znaci ... mogu da ih deportuju kada im padne na pamet.

Te evropske drzave ce to i uraditi, sa tim da ce malo probrati i od tih migranata, zadrzati one malo pametnije.

jeste ih doveo narod ali su oni jednoga dana zaspali i probudili se prosvetljeni misleći da se i narodu desilo isto.
nema tu nikakve filozofije, sns jeste nastavak ds-a, sprovodi istu politiku, samo malo agresivniju jer nema opozicije.
dakle možemo govoriti o izmanipulisanom narodu od petog oktobra, posle toga nije važno ko glasa već ko broji glasove, kako reče drug džugašvili.
naravno država ima raznih pogodnosti šta joj se može, al ajd da vidimo da li sme da zaštiti državu i narod ili samo sme da udara po sopstvenom narodu.
ti migranti nemaju državljanstvo ... za sada je samo jedna porodica javno dobila državljanstvo jer je glava porodice moler jbt. srbija se susrela sa nedostatkom radne snage. ko zna koliko ih je do sada dobilo državljanstvo samo se krije. bilo je tema o upisu njihove dece u naše škole. ostali će dobiti državljanstva nakon izbora.
zašto ih nemci ne deportuju kada su prilično agresivni prema njihovim građanima ?
jesu opasnost samo ti još nisu zakucali na vrata.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
ove demokrate i liberale...

oni kad ih salju tamo na obuku...oni ih uce samo sta da ponavljaju...

i oni to i rade...

tako da tu nema nikakve zabune...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
Ajde, jedan mladic vise manje zbog mladica, tu je negde  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.