Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Posle merenja srednje brzine - dodatni presretači i radari  (Pročitano 9510 puta)
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Ako vozis peglicu.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
nema puno peglica na ovom svetu koje mogu da idu brzinom od 100 kmh..namjenski sportski modeli...
i uglavnom samo frizirane i nadogradjivane masine...

sto  se  mene tice ja i na 200 ne osjecam adrenalinsku reakciji pa ni na malo vecim brzinama uopste u automobilu...
mogu voziti auto kojom god brzinom...koju blokada dozvoljava ...bez i najmanjeg uzbudnjena...na bilo kojem autoputu...

a na motoru i na 50 osjetim adrenalinsku reakciju a kamoli na 4 z i malo jos vecim brzinama...

i vecina automobila na ulicama srbije i bosne i hercegovine  nije u stanju da sigurno vozi preko 100/120kmh...po nasim putevima i autoputevima...

i upravo takva vozila ..stara po 20 i kusur godina...ona su najveca opasnost za sva druga vozila  koja mogu da raviju i brzine preko 180 kmh i sigurno se voze po nasim putevima...pri tolikim brzinama...



IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Гробари Нови БеГе

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4919
Zastava Blokovi batice...
mob
Nokia 5800 express mus
Ja bih voleo da vidim prosecne brzine kod sluzbenih vozila (ministara i ostalih) da izbace takve podatke i informacije.

A i ko nama garantuje da su uskladjeni nazovi "satovi". Da taj sistem funkcionise. Zato i postoji bazdarenje uredjaja itd. Jedan minut razlike bi nekome mogao da znaci a da ne govorimo o vise. Na osnovu CEGA mere vreme.

A sto se tice ogranicenja, nas itekako moze da zadovolji 130. Sta reci za deonicu Brno - Prag gde se nalaze ploce kao da se vozi na makadamu sto u zivotu nisam video ogranicenje 130. Auto leti iznad puta.
« Poslednja izmena: 07. Sep 2017, 18:48:53 od nikolapfc89 »
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
to je druga prica....nemozes da se mjeris po ministrima...i sl..

ali svrha svega je..da se gleda  vreme ulaska na jednu naplatnu rampu i vreme dolaska  na drugu  rampu..
pogleda se razdaljina izmedju dve naplatne rampe...pogleda se broj predjenih kilometara i vreme za koje si presao kilometrazu..
i izracuna se prosjecna brzina...

ako si ti presao 100 kilometara za sat vremena ..jasno je da si vozio prosjecnom brzinom od 100 kmh...
a ako si 100 kilometara presao za 30 minuta
jasno je da si vozio prosjecnom brzinom od 200 na sat.. Smile
i onda ces da najebes... Smile

a mozda i nije tako...ja sam cuo da je to tako...i ne znam ja to bas  najbolje..nisam ja iso u ckolu za 200 na sat   Smile Smile Smile
treba pitat strucnjake ...ove sto voze kola 200 na sat ...uuu krivinu..200 na sat...po citavom svetu... Smile Smile Smile

Smile
« Poslednja izmena: 07. Sep 2017, 19:36:53 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Гробари Нови БеГе

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4919
Zastava Blokovi batice...
mob
Nokia 5800 express mus
Hocu da kazem ko kaze da sam usao u 10:01 i izasao u 10:38? Sat, kompjuter, impulsni davac? Ne mozes da meris preko necega sto nije ispitano/bazdareno/odobreno.

to je druga prica....nemozes da se mjeris po ministrima...i sl..

Znam, ali jbg, nije fer i realno. Nemaju oni nikakve ingerencije i ovlascenja da krse zakon. Na drumu su isti kao ti, ja ili bilo koji drugi ucesnik u saobracaju. Prema tome, ako ce neki djavo da kaze da sam sa tagom prosao tad izasao tad, onda molim lepo i njima.
« Poslednja izmena: 07. Sep 2017, 20:54:20 od nikolapfc89 »
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
ovo za satove je tacno,moze jedan sad da zuri drugi kasni i sta onda,pa na lukoil bernzinskim pumpama svi satovi zure namerno su tako podeseni(fiskalne kase) a ostej i problem gubitka kartice
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
kako da ne...nidje veze sa mozgom...
nije to veker...
nema mogucnosti da kasni...
digitalna su vremena...i sistemi su uskladjeni...
i kad sat  fula ..eto da kazemo da se moze desit..iako je mala vjerovatnoca...i nece fulati vise od par sekundi...

ne vidim u cemu je problem...
mozda mozes imati problem prvi put...ili turisti mogu da imaju problem..
prilagodis brzinu kretanja i cao...

dozvoljena brzina kretanja je recimo  120 kmh
imas 50 kilometara izmedju tacke a i tacke b...
izracunaj...i drzi se proracuna i resen problem...

kada se gleda prosjecna brzina ..ako si se kretao brzinom od 124 kmh to je priblizno 120 kmh..i nece te zakaciti sankcija...
dakle postoji tolerancija...
a sve preko 124 kmh spada pod prekrsaj...

tj tako bi trebalo da bude....
a posto se radi o prosjecnoj brzini i vremenu provedenom u vooznji izmedju tacke a i tacke b...
i posto se radi o automatskom biljezenju ....te i slanju podataka o prekrsaju u nadlezni centar...
vjerovatno ce sve preko 120 kmh - sankicionisati...

« Poslednja izmena: 08. Sep 2017, 09:17:09 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
tako mali perica zamislja merne sisteme,pa fiskalne kase nisu uskladjne iako imaju gprs,a vremena izmedju 2 sata na 2 naplatne rampe mogu da se razlikuju i desetak minuta,sta cemo recimo prilikom promene racunanja vremena ili prelaska iz jedn vremenske zone u drugu ko je to uskladio,mogucnost zloupotrebe ovog sistema je veliki a mogucnost varanja jos veci,na autoputu treba staviti ako su vec hteli da ogranice brzinu automatske radare sa kamerama i resen posao sve ovo ostalo je zamajavanje
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
a covjeka...   Smile   Smile

pises budalasti sve u htijenju da pokazes da nesto znas
a zalosno je sto je dovoljan samo  jedan pogled
i jasno je da nemas pojma o cemu pises... Smile


nema tu nikakvog zamisljanja ...tako je kako je ...drugacije ne moze biti  Smile

Smile
« Poslednja izmena: 08. Sep 2017, 17:01:28 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
satovi su uskladjeni u centralnom sistemu nadzora koji ti ocitava registraciju i zabelezi vreme kad si prosao pored kamere na ulazu i izlazu tako da karticu mozete slobodno i pojesti nema nikakave veze sa ovim sistemom,a tek glupost sa cekanjima na pumpama necu ni da komentaris jer koja ti je poenta jurcanje ako ces potrositi isto vremena onda vozi kolko ti je ogranicenje i nema sta da razmisljas
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.