Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 14:05:31
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 37
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Portret: Nenad Čanak ~ Insajder  (Pročitano 76079 puta)
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Nokia E
Ma nerivarju me bre ljudi koji drobe o postenju i o kradji koja je izvedena nad ovim narodom a zive u skupim vilama stanovima i vozaju se automobilima koje ja mogu samo da sanjam jos meni kao narodu govore da sam stoka, o njima nikad nista lepo necu da kazem! Smile
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Ma nerivarju me bre ljudi koji drobe o postenju i o kradji koja je izvedena nad ovim narodom a zive u skupim vilama stanovima i vozaju se automobilima koje ja mogu samo da sanjam jos meni kao narodu govore da sam stoka, o njima nikad nista lepo necu da kazem! Smile

ali oni koji imaju vile za koje znas da su stecene kriminalom a narod nazivaju nebeskim su za tebe sta!?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
sta drugo i ocekivati od stoke kao sto je canak nego da maltretira trudnice... Smile

e slobo,slobo...da si bar odstrelio ovog smrada sve bi ti bilo oprosteno Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Citat
Kako u Stradiji prolaze ovakvi ljudi:

Studirao je filozofiju, a završio Ekonomski fakultet, specijalizovao globalni marketing i mikroračunarske mreže. Čak je 1987. godine napravio najveću računarsku mrežu u SFRJ. Završio je odsek za flautu i klavir. Svira i gitaru. Komponovao je muziku za radio-drame i filmove, sarađivao sa „Električnim orgazmom” i „Lav hantersima”. Pisao najpre poeziju, pa kratke priče. Bio novinar. Objavio više knjiga. Mogao je da se nadmeće u plivanju i skakanju padobranom sa visine od tri hiljade metara. Radio je kao konobar i svirao po kafanama.

i pevao na pinku   Smile

krmak je nus proizvod slobe tako da je to još samo jedna zamerka više slobi

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4858
Zastava negde u srpskim brdima
OS
Windows Vista
Browser
Opera 10.00
mob
BlackBerry bold
canak je pravi covek na pravom mestu, ali sa totalno poresnim stavom!
umesto da se stara o interesima vojvodjana, celokupnu svoju snagu i trud ulaze u duplu birkokratizaciju vojvodine po socijalistickim nacelima.
IP sačuvana
social share
red zivot
nered smrt
nametnuti red, nered
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 795
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Kako u Stradiji prolaze ovakvi ljudi:

Studirao je filozofiju, a završio Ekonomski fakultet, specijalizovao globalni marketing i mikroračunarske mreže. Čak je 1987. godine napravio najveću računarsku mrežu u SFRJ. Završio je odsek za flautu i klavir. Svira i gitaru. Komponovao je muziku za radio-drame i filmove, sarađivao sa „Električnim orgazmom” i „Lav hantersima”. Pisao najpre poeziju, pa kratke priče. Bio novinar. Objavio više knjiga. Mogao je da se nadmeće u plivanju i skakanju padobranom sa visine od tri hiljade metara. Radio je kao konobar i svirao po kafanama.


ovako:

KRME

Крмача дебела , чекали су да се опраси у тој кући

Debeli dripac. Doduse pametni dripac, a tim i opasniji...

мој потпис..


zasto!?:

Свет паланке јавља се као идеално прост, јер као идеално сигуран свет, затворен у самог себе, и познат себи, он је предвиђен унапред, а свака делатност у њему је нужно предвиђена, и то у свом проверено најефикаснијем, најбржем и најекономичнијем виду


 Smile .. Muzikalni vepar  Smile .... krmak koji je savladao notnu skalu ...... svinja koja filozofira  Smile ....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Apple iPhone SE 2020
Marija Vasić, bivša supruga lidera LSV-a: Čanak mi oteo dete!

Preko veza u sudu uzeo mi sina Milana (10)! Tvrdi da sam loša majka, a on mu je kupio snajper i tera ga da kolje svinje


Marija Vasić-Čanak (34), bivša supruga lidera Lige socijaldemokrata Vojvodine Nenada Čanka, u ispovesti za Press tvrdi da joj je  bivši muž preko svojih političkih veza u Centru za socijalni rad i Opštinskom sudu u Novom Sadu oduzeo sina Milana (10)! Marija kaže da joj je Čanak čak onemogućio da se na sudu bori za starateljstvo nad svojim sinom!

Marija se od Nenada razvela 2001. godine, a njeni problemi su, kako kaže, počeli kada je  lider LSV  saznao da ona ima novog partnera i da je ostala u drugom stanju.

Plaši se dečjeg plača

Marija najpre priča o tome kako je izgledao život sa Nenadom Čankom.



- Nenad i ja smo se uzeli 1998. godine, a sin nam se rodio januara sledeće godine. O tome kakav je Nenad otac najbolje govori to da mi se posle rođenja deteta uopšte nije posvećivao, nije obraćao pažnju ni na mene, ni na dete. Objašnjavao mi je da od sina beži, jer se boji dečjeg plača! Razveli smo se 2001, kada sam na sudu dobila presudu da meni pripada dete, a da Nenad ima prava da sina viđa svaki drugi vikend. Ni to pravo nije koristio, sve dok Milana nije slučajno sreo ispred pozorišta u Novom Sadu. Naš sin je tada imao dve i po godine! Usledila su traljava viđanja zavisno od njegovog raspoloženja. U stvari, Nenad je otkrio da ima sina tek kada je mali pošao u školu... Pošto je Nenad pasionirani lovac, mogao je da ga vodi u lov. Kupio mu je i snajper i učio ga kako da zakolje svinju jer se „tako postaje muškarac" - priča Marija, koja je profesor sociologije u Novom Sadu.

Marija kaže da je  želela da dete raste kraj oca i da se nije strogo pridržavala sudske presude prema kojoj je Nenad mogao svakog drugog vikenda da viđa dete, već je dozvoljavala susrete kad god je Nenad hteo i mogao.

- Kada sam dozvolila da viđa sina koliko želi, Nenad je uzvratio tužbom da mi oduzmu starateljstvo nad sinom. Ali, nikakvog sudskog procesa nije bilo, već je sudija Opštinskog suda u Novom Sadu Mirjana Rodić, oslanjajući se na izveštaj Centra za socijalni rad, koji vodi Gojko Vujnović, inače kadar LSV, donela privremeno rešenje kojim mi se oduzima sin! Sve je to urađeno za devet dana, bez ikakvog sudskog procesa! Nenadova tužba mi nije ni uručena, već je poziv ubačen u poštansko sanduče, i to tuđe! Komšinica je ovaj poziv pronašla dva dana pred ročište, koje je bilo zakazano za 3. jun, a ja se nisam pojavila jer mi tužba nije uručena! Pritom, nijedan advokat iz Novog Sada nije hteo da uzme moj slučaj kad su videli o čemu se radi! Morala sam zato da angažujem advokata iz Beograda - priča Marija.

Prema savetu pravnika, Marija počinje strogo da se pridržava prve presude prema kojoj Nenad Čanak može dva puta mesečno da viđa dete.

- Kada se naš sin u nedelju, 7. juna, javio Nenadu i rekao mu da neće doći kod njega, otac mu je odgovorio da ima „pet minuta da odluči s kim će živeti"! A kada je pozvao drugi put, rekao je meni: „Dolazim za sedam minuta! Da je Milan pred zgradom!" Tada sam pozvala policiju, koja je Nenada i njegovog vozača zatekla na našoj kapiji. Čak su i prijavu protiv njega napisali. Ali, sutradan mene zovu iz Centra za socijalni rad na razgovor jer, eto, „ne dozvoljavam viđenje oca i deteta". Radnici centra su od direktora, koji je kadar LSV, dobili zadatak da me ispitaju i naprave izveštaj. Socijalni radnik Milena Pejanović tražila je da se vidi i sa detetom, i da ona i psiholog razgovaraju s njim. Nasamo!  - priča nam Marija.

Posle ovog razgovora Centar za socijalni rad donosi izveštaj, a deset dana kasnije na osnovu tog izveštaja sudija Opštinskog suda Mirjana Rodić donosi privremeno rešenje kojim se Mariji oduzima dete i pre nego što joj je uručena tužba i pre nego što je počeo sudski proces!


- Rešenje suda da mi se oduzima dete doneo mi je 19. juna na vrata lično Nenad Čanak. Pošto u tom sudskom rešenju piše da žalba ne odlaže izvršenje, on je odmah odveo dete! Nisam mu mogla ništa! I dok ljudi godinama čekaju suđenje, meni su oduzeli dete za 12 dana, od 7. do 19. juna, i to bez ročišta - kaže Marija.

Trudnoća je mana

Inače, u privremenom sudskom rešenju kao razlog zbog koga se Mariji oduzima dete navodi se njena trudnoća!?!

Konkretno, u ovom rešenju stoji da je „u razgovoru radnika Centra za socijalni rad sa maloletnim detetom utvrđeno da ono izražava veću naklonost prema očevom okruženju i naselju gde otac živi". I dodaje da se „tužena nalazi u sedmom mesecu trudnoće, sa smanjenim mogućnostima majke u posvećivanju i bavljenju detetom"!?!

- Kako sam to manje majka zato što sam trudna? Da li je argument za oduzimanje zato što je dete bolje raspoloženo u očevoj sredini?! Pa, to je strašno! Eto, šta može da vam se desi u Srbiji ako vam je protivnik neko iz vlasti! Upozoravam žene šta sve može da im se desi. Mogu da vas proglase nesposobnom, mogu da vam uzmu dete, mogu da preskoče sve formalno-pravne norme, da vladavinu prava svedu na vladavinu moći, mogu da vas kao ženu potpuno diskriminiše... - ogorčena je Marija.

Emotivni invalid

Marija Vasić, na pitanje zašto joj Nenad Čanak „otima dete" osam godina nakon što je njoj dodeljeno starateljstvo, odgovara da je on „emotivni invalid koji živi u čankcentričnom sistemu":

- Niko u njegovom okruženju ne sme da počinje rečenice negacijom. Dobija otkaz istog momenta. Prema meni se ponaša kao prema odbeglom robu, nisam više u sistemu, drznula sam se. Legitimno je da se dva roditelja bore oko starateljstva nad detetom, ali legalnim sredstvima. Tema za državu je to što ja nemam nikakva prava zato što je on svojim političkim vezama iskorumpirao sve okolo. Dete mi je oduzeto čistim nasiljem. Ovo je nepravda! - kaže Marija.

B. Bojić

Izvor: Press
« Poslednja izmena: 23. Jun 2009, 13:31:35 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Nokia E
Ma nerivarju me bre ljudi koji drobe o postenju i o kradji koja je izvedena nad ovim narodom a zive u skupim vilama stanovima i vozaju se automobilima koje ja mogu samo da sanjam jos meni kao narodu govore da sam stoka, o njima nikad nista lepo necu da kazem! Smile

ali oni koji imaju vile za koje znas da su stecene kriminalom a narod nazivaju nebeskim su za tebe sta!?
Na kog konkretno mislis kazi imenom i prezimenom sta se pravis veverica odakle ja znam na kog mislis ima raznih "pesnika" u ovom narodu! Ako mislis na cedu  i njegovu skoransju aferu sa vilom da mislim da je isti olos kao canak ako mislis na jelasica i njegovu vilu da mislim d aje isti olos kao canak, ako mislis na tadica o njemu ne bih nista da kazem sve sto bih krenuo da pricam ne znam kad bih se zaustavio, oces o njegovom zadriglom partneru dacicu mozda, on je je debeli olos... ima olosa i sljama kolko volis nema postenih ljudi to je muka...
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Једна стара радост - Зора Новог дана

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6599
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Вау Smile Smile

Citat
Sudeći po podacima iz njegove biografije, ne bi se moglo reći da se u svemu tome našao slučajno. Jer Nenad Čanak ima zavidna teorijska znanja, ali i školu kafane. Studirao je filozofiju, a završio Ekonomski fakultet, specijalizovao globalni marketing i mikroračunarske mreže. Čak je 1987. godine napravio najveću računarsku mrežu u SFRJ. Završio je odsek za flautu i klavir. Svira i gitaru. Komponovao je muziku za radio-drame i filmove, sarađivao sa „Električnim orgazmom” i „Lav hantersima”. Pisao najpre poeziju, pa kratke priče. Bio novinar. Objavio više knjiga. Mogao je da se nadmeće u plivanju i skakanju padobranom sa visine od tri hiljade metara. Radio je kao konobar i svirao po kafanama. Jedino je svom pokojnom ocu priznavao da bolje kuva, ali nikome da pravi bolje od njega kobasice od divljači. Kulinarskom umeću naučile su ga baka i tetka. Hedonista je i uživanja ne propušta.

Прави човек ренесансе, као Леонардо рецимо Smile
Мало питањце: А ко му је писао биографију?!?
IP sačuvana
social share
У свом срцу он чува путеве мира, али ипак држи своје оружје у приправности... То је живот самураја, начин на који зарађује своју одећу, храну и заклон; при том се његово срце одмара, а он је спреман да на дуге стазе отплаћује своје обавезе према господару и свој дуг према родитељима...
Наша храброст у рату плашила је странце. Нас странци никада нису поробили, нити су нам одузели земљу.
Јамага Соко
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 795
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Dopuna biografiji : krmak je i kidnaper .  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 37
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 14:05:31
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.