Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 19:40:08
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Porsche Panamera  (Pročitano 33838 puta)
Zvezda u usponu

Lamborghini Gallardo owner wannabe.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1713
Zastava NS
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
Ako ima znak porschea, onda je porsche, i to pravi.

Subjektivna stvar, stvar licnog misljenja, principa... Smile
Ne, ovo je objektivno, to sto si ti tvrdio je subjektivno.
IP sačuvana
social share

You buy a Ferrari when you want to be somebody. You buy a Lamborghini when you are somebody. Frank Sinatra
Ferrari fag Someone who, for reasons unbeknownst to those outside of the Ferrari fag clique, displays an incomparable affection for the Ferrari automobile brand by wearing or displaying the most ridiculous of Ferrari-branded products, typically in groups of three or more products at a time so their loyalty is not questioned. Many Ferrari fags do not even own Ferrari automobiles.


  Где престаје логика ту почиње Србија! Живели!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Hahaha...

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1969
Zastava Banja Luka
OS
Linux
Browser
Mozilla
mob
Nokia 6280
Ne, ovo je objektivno, to sto si ti tvrdio je subjektivno.

Ocigledno nisi razumio! Smile To kako ti (ne konkretno TI) tumacis nesto je subjektivna stvar. Ja mislim da Panamera bez obzira sto ce imati znak Porsche-a nije "pravi" Porsche, jer je to ipak stvar principa, ukusa i uopste licnog misljenja. Dok ti ne mislis tako. U tome je stvar! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


vidi već sam godinu dana na bureku :)

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 2935
Zastava Banjaluka
OS
Linux
Browser
Mozilla (Ubuntu-feisty)
Ako ima znak porschea, onda je porsche, i to pravi.

Subjektivna stvar, stvar licnog misljenja, principa... Smile
Ne, ovo je objektivno, to sto si ti tvrdio je subjektivno.

ajde molim te objasni po čemu je ta tvoja rečenica objektivna, tržiš se neke tvrdnje na najgori mogući primitivni način, isto kao što seljaci kažu ma merdžo je merdžo i gotovo, tako i ti čim ima znak porsche-a odma je dobar
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Lamborghini Gallardo owner wannabe.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1713
Zastava NS
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
Prijatelju, nemojmo filozofirati, vidi ovako: kada neka fabrika stavi svoj znak na neki svoj proizvod time je jednoznacno odredjeno da je taj prizvod produkt te fabrike. Nije mi uopste jasno o cemu se sad ovde vodi rasprava. Te A klasa nije Mercedes, pa Cayenne nije Porsche, pa 924 nije Porsche, pa ovo pa ono. Ajde reci mi koje to osobine Porschea Panamera nece imati? Znaci vremena se menjaju, pod ekonomskim pritiscima danasnjice proizvodjaci se moraju odluciti za proizvodnju nekonvencionalnih proizvoda, a sve zarad prezivljavanja na trzistu. Sta sad, Ferrari je nekad proizvodio 2000 automobila, sad proizvodi 6000 i sad nije Ferrari, jer toboz nije toliko ekskluzivan i blabla. Po takvim tvrdnjama jedini "pravi" VW je Buba, a Ferrari nije "pravi" otkad je poceo da proizvodi automobile koji su legalni za ulicu, a ne samo za trkacke staze. Jer setimo se, Ferrari je poceo da prodaje i pravi drumske automobile da bi finansirao svoje takmicenje u auto sportu.
« Poslednja izmena: 08. Jun 2007, 11:59:36 od dragvorl »
IP sačuvana
social share

You buy a Ferrari when you want to be somebody. You buy a Lamborghini when you are somebody. Frank Sinatra
Ferrari fag Someone who, for reasons unbeknownst to those outside of the Ferrari fag clique, displays an incomparable affection for the Ferrari automobile brand by wearing or displaying the most ridiculous of Ferrari-branded products, typically in groups of three or more products at a time so their loyalty is not questioned. Many Ferrari fags do not even own Ferrari automobiles.


  Где престаје логика ту почиње Србија! Живели!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Hahaha...

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1969
Zastava Banja Luka
OS
Linux
Browser
Mozilla
mob
Nokia 6280
Prijatelju, nemojmo filozofirati, vidi ovako: kada neka fabrika stavi svoj znak na neki svoj proizvod time je jednoznacno odredjeno da je taj prizvod produkt te fabrike. Nije mi uopste jasno o cemu se sad ovde vodi rasprava. Te A klasa nije Mercedes, pa Cayenne nije Porsche, pa 924 nije Porsche, pa ovo pa ono. Ajde reci mi koje to osobine Porschea Panamera nece imati? Znaci vremena se menjaju, pod ekonomskim pritiscima danasnjice proizvodjaci se moraju odluciti za proizvodnju nekonvencionalnih proizvoda, a sve zarad prezivljavanja na trzistu. Sta sad, Ferrari je nekad proizvodio 2000 automobila, sad proizvodi 6000 i sad nije Ferrari, jer toboz nije toliko ekskluzivan i blabla. Po takvim tvrdnjama jedini "pravi" VW je Buba, a Ferrari nije "pravi" otkad je poceo da proizvodi automobile koji su legalni za ulicu, a ne samo za trkacke staze. Jer setimo se, Ferrari je poceo da prodaje i pravi drumske automobile da bi finansirao svoje takmicenje u auto sportu.

Sve to stoji sto si napisao, ali to je tvoje misljenje, znaci nikako ne moze biti objektivno. Eto, blaCkie87 i ja se ne slazemo sa tim jer imamo drugacije misljenje po tom pitanju. Kljucna stvar je u tome sto ja pravim razliku izmedju "pravi" i pravi, a ti ne.

Na kraju bezze raspravljamo sta je objektivno, a sta subjektivno. Najbolje da stanemo ovdje, ako vec nemamo nesto konkretno napisati na temu Panamere.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


U can't handle the truth!!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2336
Zastava Ormar tvoje cure
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Samsung S4
Kada bih imao para ja znam da bi u mojoj garazi mogao samo biti parkiran Porsche GT3 Turbo i/ili Lamborghini Gallardo!!! Sve ostalo je daleko iza!!! To je moje misljenje, a o ukusima se ne raspravlja!!  Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile




Homer Simpson: Kids, you tried your best and you failed miserably. The lesson is, never try.     Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
I don't need to get a life. I'm a gamer. I have lots of lifes!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


~ Shabaniqus Vulgaris ~

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 12758
Zastava Sabac
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Nokia 6120c
Ako ima znak porschea, onda je porsche, i to pravi.

Subjektivna stvar, stvar licnog misljenja, principa... Smile
Ne, ovo je objektivno, to sto si ti tvrdio je subjektivno.
upravo tako... objektivno, ovo je porsche, pravi ga porsche, ima znak porsche, pise porsche pozadi, u saobracajnoj pise porsche... subjektivno, ovo za nekog nije porsche...

po meni ovo je veliki plus za porsche koji je u poslednjih 50 godina promenio dizajn svojih automobila vrlo... nimalo... definitivno najlenji dizajnerski studio u auto industriji je izbacio nesto sto izgleda drugacije i, za razliku od cayen-a, lici na nesto... to je povod da se proslavi  Smile
IP sačuvana
social share

You know what? Screw you guys I'm going home... Wait, I am home... Screw you guys I'm getting off line...
Najbolji imperator na svetu
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Hahaha...

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1969
Zastava Banja Luka
OS
Nepoznat
Browser
SEC-SGHD830 1.0
mob
Nokia 6280
kako god... kao sto rece fucked_up - o ukusima ne vrijedi raspravljati.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Lamborghini Gallardo owner wannabe.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1713
Zastava NS
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Ako ima znak porschea, onda je porsche, i to pravi.

Subjektivna stvar, stvar licnog misljenja, principa... Smile
Ne, ovo je objektivno, to sto si ti tvrdio je subjektivno.
upravo tako... objektivno, ovo je porsche, pravi ga porsche, ima znak porsche, pise porsche pozadi, u saobracajnoj pise porsche... subjektivno, ovo za nekog nije porsche...

po meni ovo je veliki plus za porsche koji je u poslednjih 50 godina promenio dizajn svojih automobila vrlo... nimalo... definitivno najlenji dizajnerski studio u auto industriji je izbacio nesto sto izgleda drugacije i, za razliku od cayen-a, lici na nesto... to je povod da se proslavi  Smile
Eto vidis sine, slusaj burek mudrijasa, mozda i naucis nesto Smile. Nego, uvek sam za konstruktivnu diskusiju, a moj stav o konkretnom vozilu je iznet u mom prethodnom postu.
IP sačuvana
social share

You buy a Ferrari when you want to be somebody. You buy a Lamborghini when you are somebody. Frank Sinatra
Ferrari fag Someone who, for reasons unbeknownst to those outside of the Ferrari fag clique, displays an incomparable affection for the Ferrari automobile brand by wearing or displaying the most ridiculous of Ferrari-branded products, typically in groups of three or more products at a time so their loyalty is not questioned. Many Ferrari fags do not even own Ferrari automobiles.


  Где престаје логика ту почиње Србија! Живели!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Hahaha...

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1969
Zastava Banja Luka
OS
Linux
Browser
Mozilla
mob
Nokia 6280
Eto vidis sine, slusaj burek mudrijasa, mozda i naucis nesto Smile.

 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 19:40:08
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.