Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Popravka zuba-saveti i odgovori ne neka pitanja  (Pročitano 22772 puta)
05. Dec 2007, 16:10:22
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.22
Dakle evo ovako. . . imam kvar na prednjim gornijm sekuticima(izmedju prednja 2 valjda su jedinice-ne znam bash terminologiju) kvar je izmedju njih znaci sa strane i zahvataju oko 15% povrsine

Moja pitanja su sledeca

1. Dal je to preveliki kvar da bi se intervenisalo plombom
2. ono sto me najvise interesuje jeste to koliko su jake te plombe tj ispuni(estetski-bela plomba) znaci bukvalno da ne otpadnu kada perem zube(inace jako temeljno perem zube i jedino su ova dva pokvarena(plus josh jedan kutnjak je krenuo ali kontam za njih se koriste drugaciji ispuni tako da)
 
  Znaci zanima me izdrzljivost tih plombi. . . Kako se one vezuju za zdrav deo zuba(ipak je to strano telo)

3. Koliko to oprilike kosta i ako neko zna dobru ordinaciju u Novom Sadu mogao bi da preporuci


Unapred hvala na odgovorima i pomoci
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 148
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Ja sam imao nevidjenih problema sa zubima, u Beogradu, i nisam mogao da nadjem ni jednog normalnog zubara, sve neki kvazi-doktori. Svaki put kad stave plombu posle 2-3 dana ispadne, im neke koje su trajale i 2-3 godine ali i to opet ispadne. A pricaju ljudi za bi to trebalo duze da traje i da ne ispada od pranja zuba. Ja mislim da dobar, ali DOBAR zubar to moze da resi, kvalitetno, samo je problem naci takvog. Postavio sam ja temu u vezi pronalazenja doktora(i zubara izmedju ostalih), ali niko ne zeli da pise o tome.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.22
E vidish o tome ti pricam...inace jako pazim zube a ovaj kvar se podvukao jer je poceo od nazad tj ne sa prednje nego unutrasnje strane tako da tek kad sam video znakove uspanicio sam se...

  Evo trazim i ja i ono jedino sto sam nasao kao da valja u NS jeste neka Dentaland i to je sve...JEdina deluje ozbiljno...

  Kad bi mi oni stavili plombu ne bi to vise bio moj zub i nista ne moze da bude jako kao prirodno...To me plasi...Inace sve te busilice i bolovi me ne plase...Radio sam i tatoo pa nista(a neki se i toga plase)

   Ako neko zna malo vise o ovome tj cvrstini plombe neka podeli iskustva jako bi mi koristilo...jedino sto znam je to da ja to moram popravljati...nit ce karijes mirovati nit ce se zub regenerirati...(daleko je Star Trek od nas :[115]Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
Sad cu ja laicki odgovoriti:

1. nije
2.ja imam sve bele plombe, vec vise od dve godine i nijedna dosad nije ispala ( da, redovno perem zube  Smile )
tako da, ako nadjes dobrog zubara, valjda ces naici i na dobre bele plombe
3.tu ti ne mogu pomoci

IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.22
Zahvaljujem...Bilo kakav odgovor bio on laicki ili ne dobro dodje...Znaci samo da trazim sto boljeg zubara...Ici cu na sto bolje i skuplje i bogato opremljene ordinacije jer mi pare nisu problem(u nekoj normalnoj granici naravno) kontam da je ipak ozblijna i strucna radnja ona koja mnogo ulaze u svoju reklamu i promociju
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
Pa ne mora to biti pravilo, moj zubar ima sasvim normalnu ordinaciju u zabacenom delu naselja, znaci nista specijalno, a eto jos mi se nije desilo da mi je ijedna plomba ispala.

Zar nemas nekog da ti preporuci zubara ? Druga, poznanika, komsijU ? Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Sto se tice izdrzljivosti plombi, ne brini, imam ja jednu skroz malu na istom mestu o kom ti pricas, znaci gornja jedinica. Ne primecuje se uopste.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 17257
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia the best
o tome je moglo ovde
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
samo ti lepo vidi s rodjacima, drugarima... gde idu kod zubara, i pravac na popravku  Smile
ne ispada to tek tako  Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Ja imam popravljenu jedinicu - sredina zuba prema drugoj jedinici. Uradjeno je belom plombom, ima već 6 godina. Ništa se ne vidi. Što pre popravi zubić da se kvar ne bi proširio  Smile
« Poslednja izmena: 07. Dec 2007, 12:28:10 od Makišon »
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.