Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 06:31:55
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: popovi-lopovi  (Pročitano 4176 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1364
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
LG 
u ja znam 3 popa a jedan od njih drzi kladionicu... pa sad vi vidite... kao ima kladionicu sa nekim njegovim ortakom... kao pola-pola... strasno... ova 2 bi se mogla nazvati popovima ali nije to to... ja sam cuo da pop, ako je pravi pop, mislim onako da nije gresan i to, (ne znam kako da objasnim ali me razumete, valjda) mora da nosi drveni krst oko vrata, a sva 3 nose zlatni krst... taj sto drzi kladionicu ima zlatni krst sa zlatnom kajlom i nekim crvenim draguljem ili ne znam sta je ispod krsta...  jebiga... takva nam je zemlja...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9;M
nose zlatni krst...

Hip hop popovi  Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1364
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
LG 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9;M
dobro da ne nose sat ko chuck d Smile
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
pozdrav od makija iz krusevca, do sada nisam ucestvovao na forumu Bureka , ali ova tema mi je bas dala povod:

kao prvo !, najveca greska naseg sistema je sto nema zakon o poreklu imovine,popovi u rasinskom okrugu ne kradu , oni otimaju i ucenjuju, tako da smo mi tu gamad kao i vecina komsija najurili iz kuce,.

zamislite samo slucaj decka koji je nastradao na motoru  , apop posle opela bez skrupula protestvuje i cenjka se zato sto mu je cifra od 80 eur bedna za opelo , kada sam dete trebao da krstim pop se nasao uvredjenim zato sto sam ja protestvovao kod glavnog paroha  zbog svadbe , za svadbu je odrao kuma sa 50 eur , starog svata sa 50  a roditelje moje i moje supruge sa po 30 eur pa na upit kada da krstimo dete on je moje ukucane nazivao ludacima. naravno preko telefona smo se isprepucavali,, brat bratu covek zaradi za pola sata 160 eur, mislim da ni majkl dzekson toliko ne zaradjuje po satu. . . . , jednom recju ima raznih ali mislim da popovi su prljavi ljudi uglavnom hvataju na tragicne situacije i izuzetno dobro igraju na primitivizam naroda,.
u rasinskom okrugu niko od popova ne fura los  autic  uglavno od 15 000 eur pa navise ,  , plus ovaj je trtljao po komsiliku kako je jedva sakupio za 3 meseca da kupi nov auto od 20 000 eur , ne kazem da treba da gladuju  ali sam ja pristalica teorije da je bolje investirati u neku bolnicu , sirotiste , nego u neke zidine ili namestaj za popovski hram ili sta ja znam vec .

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 364
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Bosch 3322
ovo je tacno! kod mene u mestu je prilikom bozicnog obracanja procitao iz spiska imena onih koji su donirali najvise para crkvi a za ostale je rekao da se "opamete", bas tim recima! sad ako sam ja sirotinja i nemam da dam 500 evra kao neki nego dam 200 dinara, koliko mogu, zasto se moje ime nije pomenulo?! fazon je u tome sto to ide od vajkada! pa koji su to ljudi proglasavani za svece i muchenike nakon smrti?! oni koji su davali najvise para crkvi ili da se izgradi ili kasnije nakon gradnje (pricam o srednjevekovnoj Srbiji) Evo jos jednog primera, moja tetka, veliki vernik, posti i sve to, zena ima 70 i kusur godina, od malih nogu stalno u crkvu, ikone po kuci sve po propisu, pop dolazi svake godine u kucu da sveti vodicu da sveti kolac za slavu, ma 300 chuda i sad kad je trebao da krsti njenog unuka, pop se naljutio jer je moja tetka imala "samo" 50 evra da mu da jer je "tarifa" 80 evra! To je neka nova moda, jer koliko mene secanje sluzi nista se crkvi nije nikad placalo vec je to bila tvoja dobra volja, to jest nista nije imalo tarife kao sad, tako da ja pljujem po tim "popovima". I onako je ta religija na ove prostore doneta iz Vizantije, zna se koji smo i ciji mi narod, mnogo stariji od hriscanstva i pravoslavnog i katolickog!
« Poslednja izmena: 15. Maj 2008, 14:25:03 od Yog-sothoth »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Lopovcine nevidjene  Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 06:31:55
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.