Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 11:05:52
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ponovo cu biti sama nekoliko meseci....  (Pročitano 5476 puta)
Hronicar svakodnevice


tezi nemogucim da bi ostvario moguce!!!

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 507
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
eto samo da javim onima koje interesuje da se jos nije javio ...kakav osecaj praznine poludecu  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by crni scorpion: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Nokia 
mikimitro..jedno pitanje..tipicno balkansko  Smile ...imas li ti neku prijateljicu ?  Smile..mislim ne mogu bas reci da smaras ali odakle ideja da citav forum zna svaki delic tvog privatnog zivota ? Smile

ok..nedostaje ti ..ali znala si cime se bavi..na to si pristala kad si se udala za njega ..cemu sada shizenje ? sem toga imas puno dece pa se zabavljaj sa njima..verujem da nije dosadno .... Smile

jos nesto..da je meni muz pripadnik neke vojne formacije nikad ne biuh to rekla...nego recimo da je trgovacki putnik...ovakve stvari se ne govore  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


tezi nemogucim da bi ostvario moguce!!!

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 507
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
1.Sto se tvog pitanja tice prijatelje imam(ako ko moze da kaze da ovde ima pravih prijatelja) ali nih nikad dosta ...ali kad bolje razmislim....Nikad ne nađoh druga koji bi bio tako društven kao samoća"

2.ja ne sizim nego samo zelim da podelim moje iskustvo sa drugima i eventualno nadjem nesto pozitivno u vasim primedbama ili podrskama....i jos nesto jako je lako reci "sam si pao sam se ubio" Smile

3.nevolim lagati ...ja sam jako iskrena i previse se dajem ...osim toga niceg loseg nema u tome sto sam rekla ...rekla sam dovoljno da bi sete mogli razumeti strahove sa kojima mogu ziveti ipak biti trgovacki putnik nije to tako opasno ..;niko nebi razumeo zasto mi je tesko... Smile
IP sačuvana
social share
Edit by crni scorpion: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Nokia 
1.ne razumem ljude koji svoju najdublju intimu iznose tako olako na forumima...ali ,boze moj,ima nas svakakvih ....nekome je to zaista potrebno..kao tebi.

2.lako je reci ali je problem da se kao tako receno i prihvati.cini mi se da u tebi cuci neko dete zeljno paznje od strane muza.a imas ih troje kojima moras da se posvetis i das im duplu paznju jer im otac nije cesto kuci.kao da nisi odrasla ..dovoljno.opet kazem ima nas razlicitih.zene cesto zude za paznjom cak i previse da nekada budu ljubomorne cak i na svoju decu.upravo iz navedenog razloga.

3.tvoja iskrenost je zaista ali samo zaista tvoj problem.jako se cudim da se do sada,pa i na ovom forumu zbog toga nisi opekla.svoje tajne deli samo sa sobom tad imas najvise sanse da ostanes nepovredjena.
cenim iskrene osobe ali ih smatram nepromisljenima u isto vreme.

moj savet je:saberi se,tuguj u sebi,ne dozvoli da se vidi,stisni zube i cuti narednih 100 godina.... Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


tezi nemogucim da bi ostvario moguce!!!

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 507
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
 e sad po ovome sto si rekla  mogla bih zakljuciti (posto ti vec analiziras mene) da se ti plasis svega ,da nisi iskrena i da si sama  da nemas dece da nikada neces dopustiti da ti bilo ko udje u srce niti zelis pokazivati svoje slabostii sto je jos gore da mislis da je to opravdano posto su si ljudi na ovoj zemaljskoj kugli ili zli ili  nepromisljeni ...prihvati cinjenicu da je isto tako to samo ali samo tvoj stav i problem i da ako se ja razlikujem od tebe ili tvojih misljenja nemora da znaci da nisam u pravu niti da ti gresis ...srecom pa nismo svi isti ...opusto se malo.... jedan je zivot ,pa sta iako se opeknes ,pa sta iako ispadnes budala i ako nisi naj naj u svemu i ako jednostavno trebas ljudcu rec ili ruku kad ti je tesko ...ljudcki je ...smrtnici smo ...ja sam veliki utopista i verujem u ljude...
ps .o cemo ti pricas jer vidim da si dugo na forumu kad nepricas o sebi ? Resavas tudje probleme ,pricas li o mukama ostalih jer si ti bez problema  jer si ti naj ?ili samo imas srece?ili jednostavno nezelis da pricas o sebi da bi ostala nedostizna i kako te niko nebi upoznao i samim tim, posto vidm da mislis da su svi losi ,povredio?   Smile
ipak je interesantno to sto nismo svi isti imamo o cemu pricati  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by crni scorpion: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Nokia 
Ја бих нешто да додам.
Не желим да се ова тема претвори у препуцавање између вас две.
Микимитро је отворила своју тему и изнела оно што је мучи, на шта свакако има право.
Онај ко жели да јој помогне, да добронамеран савет или јој да подршку, слободан је да то учини.
Онај који то не жели, може да прескочи ову тему и оде на Хајде да анализирамо једни друге, па тамо може да даје своју анализу ако то жели.
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


tezi nemogucim da bi ostvario moguce!!!

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 507
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
hvala ti liv ....
IP sačuvana
social share
Edit by crni scorpion: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
LG Google Nexus 5
tebi je potreban odmor s njim, vas dvoje sami, zajedno .. bez ikog ...

pod hitno.
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Nokia 
Citat
  e sad po ovome sto si rekla  mogla bih zakljuciti (posto ti vec analiziras mene) da se ti plasis svega ,da nisi iskrena i da si sama  da nemas dece da nikada neces dopustiti da ti bilo ko udje u srce niti zelis pokazivati svoje slabostii sto je jos gore da

 Smile Smile Smile Smile

nicega se na zemaljskoj kugli ne bojim .... Smile Smile Smile

imam dete ,imam brak  Smile Smile Smile Smile

a ti si vise nego smesna  Smile Smile Smile
crkoh od smeha od kolicine tvog utopizma  Smile Smile Smile Smile Smile

livingston ...zar nisam imala savet za nju ? Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


tezi nemogucim da bi ostvario moguce!!!

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 507
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
Citat
e sad po ovome sto si rekla mogla bih zakljuciti (posto ti vec analiziras mene) da se ti plasis svega ,da nisi iskrena i da si sama da nemas dece da nikada neces dopustiti da ti bilo ko udje u srce niti zelis pokazivati svoje slabostii sto je jos gore da

 Smile Smile Smile Smile

nicega se na zemaljskoj kugli ne bojim .... Smile Smile Smile

imam dete ,imam brak Smile Smile Smile Smile

a ti si vise nego smesna Smile Smile Smile
crkoh od smeha od kolicine tvog utopizma Smile Smile Smile Smile Smile


samo sam zelela da ti pokazem kako se mozemo prevariti ako osobu kritikujemo jer smo na osnovu par redova mislili da je poznajemo ...ipak sam u tome uspela ...nadam se da si se ubedilau to da nemozes pricati o drugima ako vec o sebi nepricas ...i da nemozes poznavati druge ako sebe nepoznajes...poljubac  Smile
drago mi je sto sam te nasmejala


 
tebi je potreban odmor s njim, vas dvoje sami, zajedno .. bez ikog ...

pod hitno.
 
rado bih ja ....
« Poslednja izmena: 10. Nov 2007, 20:15:49 od mikimitro »
IP sačuvana
social share
Edit by crni scorpion: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 11:05:52
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.