Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pomor životinja se nastavlja: posle ptica i riba, rakovi  (Pročitano 8228 puta)
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
hahaha pa moguce, neka advanced vrsta ... helikobakter helikopter  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Univerzum se krije u svakom od nas

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 425
OS
Nepoznat
Browser
Opera Mini 5.1.21051
mob
SonyEricsson 
Užas se nastavlja:

Pomor ptica u Hoptaunu,Australija
 
http://www.perthnow.com.au/news/special-features/hunderds-of-protected-carnabys-black-cockatoo-dead-near-hopetoun/story-e6frg19l-1225817390845

 Ponovo u Italiji:

http://www.blic.rs/m/Vesti/Svet/227974/Mrtvi-golubovi-padali-s-neba-u-Italiji

Čitajuci komentare, a pogotovu kad čovek vidi sliku sa milion riba mrtvih uz obalu tesko je ostati miran.

Nisam neki stručnjak, ali sumnjam na zračenja nekih jakih uredjaja ko zna za koju
namenu...kako drugačije objasniti ribe sa rasprsnutim očima i žabe koje eksplodiraju ?!

Mislim da je nešto kao kad je prejako
podešena mikrotalasna pa jelo sakupljaš krpom sa zidova...sve u svemu
strašno!
IP sačuvana
social share
Lupaćemo glavom u zid-sve dok zid ne popusti.


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.224
mob
Apple iPhone SE 2020
Ciju.. ciju.. tup..
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Univerzum se krije u svakom od nas

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 425
OS
Nepoznat
Browser
Opera Mini 5.1.21051
mob
SonyEricsson 
Čudi me da medjunarodna farmako-mafija nije ove dogadjaje objasnila ptičijim ili ribljim gripom :p

Mada,evo...u Južnoj Koreji kažu,ponovo ptičiji grip.Pa ponovo kažu,pandemija svinjskog...

Što reče neko,možda ovo sve i jeste uvod u smak sveta,ali naše vlasti će to iskoristiti kao idealnu priliku da nam ponovo uvale neke vakcine Smiley[youtube][/youtube]
IP sačuvana
social share
Lupaćemo glavom u zid-sve dok zid ne popusti.


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
ubishe keba-krabu ... basterds.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
...secas li se onog filma,ne znam mu tacno ime.ali znam da su u njemu igrali Dastin Hofman  i Robert De Niro. De Niro je neko mudo u Beloj kuci,a Dastin je neki reziser.i sad radnja filma ide u pravcu kako je otet izmisljeni americki vojnik,pazi sad gde?u Albaniji,egzodus ljudi....sranja.......medjutim diplomatiom uspevaju da oslobode vojnika......ali sve se desava u holivudskom arazmanu,a sve radi,mislim popularnosti predsednika . sve se to kasnije desilo tu i tamo sa malim razlikama.a?sta na imas da kazes?

"Wag the Dog", i vojnik u filmu je bio "Shumaher"  Smile
Odlican film a tek tip sa majicom na kraju filma sa naptisom "Fuck Albanians"  Smile

Inace, mene uhvatila neka viroza u sredu, tako nesto nisam do sada doziveo.  Smile
Uhvatilo me u roku deset minuta, imao sam vremena samo da legnem na krevet. Tacno u sekund znam kad je pocelo, jednostavno "klik" i pocelo da mi bude muka, posle par minuta nisam mogao da drzim vise ravnotezu. Kasnije, cim promenim polozaj i napravim par koraka, automatski bacam peglu a soba se okrece ko da sam popio litru najgore brlje. Cak sam u pocetku mislio da je neki otrov, mada toga dana nisam nista jeo do pocetka simptoma pa je to palo u vodu. Cak ni temperaturu nisam imao.
Terenski lekar mi rekao da je neki virus i da sam mu bio 12 tog poslepodneva, a tip sto im radi kompove u hitnoj sluzbi se isto opruzio u roku od par minuta pa ga odvezli kuci.  Smile Smile
Posle sam razmisljao da se to dogodi na nekom strateskom mestu, stvarno tu si bespomocan.  Smile

...holivud ti dodje kao program u pozoristu.
na repertoaru u narednih pet godina bice .........
batice,te 2012 ima da sprze jedan deo planete,kao drvce sibice.
to ce biti i kraj svetske krize.imace sta narod da radi,mislim na one koji prezive,sve ce se pokrenuti
kao posle II sv.rata ceo svet je bio jedno veliko gradiliste.

Ma nek smanje malo Kineze, za ostalo cemo lako  Smile Smile

Cir na zeludcu moguc je i bez prisustva helikobaktera  Smile

2%?

Ne znam u procentima, ali znam da je moguce, tacnije da se desava cesto. Tako bar kazu lekari, pogotovo na 12opalacnom crevu, kazu stvara se od konstantnog stresa ili pretrpljenog velikog straha ili brige.. cak ga i zovu "brizni cir"  Smile

Ma te sve stvari o nekim bolestima se pricaju ko da su ljudi pre sto godina ziveli sto i kusur godina. Mozda neki jesu ali retki i zavisi od genetike i zivotnih uslova. U srednjem veku su umirali "prirodnom smrcu" sa najvise pet banki, i da su tada davali penziju, ne bi je niko podizao.
Inace, verovatno te sve dzidza bidze u hrani menjaju nesto i izazivaju neke stvari kojih do pre hemije nije bilo ali sve u svemu, danas se ipak zivi dosta duze nego ranije bez hemije.

Prica mi keva da na B92 ljudi ladno komentarisu i razvijaju teorije da se to desava zato sto je oslabila zemljina gravitacija i magnetno polje  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  ja bukvalno ne mogu da verujem ... sta ljudima pada na pamet ...

Pa sada, gravitaciju moze svako da izmeri sa vagom na feder, a magnetno polje ne moze preko noci da oslabi. Ustvari ni ne znam da li staticno magnetno polje moze necim da se oslabi ili neutralise uticaj (samo magnetno polje, ne elektromagnetski talasi).  Smile
A sada ovi na B92 su svi nobelovci  Smile

Inace, bilo je prosle godine nesto sa pomorom riba negde u latinskoj Americi, u nekoj reci pomrle sve ribe, nije bilo otrova a kazu da je usled geotermalnog zagrejavanja vode koje je naglo prouzrokovalo porast broja parazita kod riba. U normalnim okolnostima ribe mogu da zive sa tim parazitima.

Inace:  Smile



Al opet vam kazem ljudi moji, ovo ne ide na dobro a vi kako ocete  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.628.0
mob
I-mate 30 Pro
Shuman se zove.... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Imas pravo  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 6220
Prica mi keva da na B92 ljudi ladno komentarisu i razvijaju teorije da se to desava zato sto je oslabila zemljina gravitacija i magnetno polje  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  ja bukvalno ne mogu da verujem ... sta ljudima pada na pamet ...
Ja mislim suprotno, da je gravitacija postala jaca, i zato padaju price i izvrcu se morske zveri   Smile
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
ma naravno  Smile  Smile  Smile   
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.