Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 10:21:20
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pomoc za word  (Pročitano 3341 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 284
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
Vas dvojica ostavite se toga. Pomazite ljudima, ali ne na taj nacin.  Smile


U redu druze, ja sam pomogao a on umjesto da ponudi drugo resenje, napada mene.



Ti si izgleda najpametniji ovde lepo čovek naglasi da je problem samo u naslovnoj strani a da mu treba na svim ostalim ....

Naime, ne znam kako da namestim da mi se header/footer pojavljuju od zeljene stranice. TJ, ne zelim da mi se broj stranice pojavljuje na naslovnoj stranici

to se rešava tako što
iz menija View izaberite Header And Footer.
Pojaviće se paleta alata Header And Footer.
Na paleti alata Header And Footer, pritisnite dugme Page Setup.
Page Setup
Pojaviće se okvir za dijalog Page Setup.
U okviru za dijalog Page Setup pritisnite jezičak Page Setup da biste otvorili
istoimenu karticu.
Pojaviće se okvir za dijalog Page Setup.
U okviru za dijalog Page Setup otvorite karticu Layout.
U području Header And Footer u polje za potvrdu Different First Page unesite
znak za potvrdu i pritisnite OK.
Pojaviće se okno za uređivanje First Page Header. Neka ono ostane prazno.
Na paleti alata Header And Footer pritisnite dugme Close.
Zaglavlje prve stranice biće uklonjeno.

i gotova priča

malo se kontroliši i na drugim temama se praviš najpametniji samo tvoje je ispravno

ne želim da se raspravljam niti da dalje širim ovo .....

pozdrav
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 223
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
HTC Diamond
error pa jel ti znas citati ili ne, to je bilo prvo pitanje na koje je dobio odgovor a zatim je postavio drugo na koje sam mu odgovorio. procitaj sve postove prije nego sta pises....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 284
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
Pa naravno  da sam odgovorio na sva pitanja oko uređenja Header And Footera elem ako upišeš nešto drugo a ne ostane prazno to će se pojaviti na prvoj strani a na ostalim stranama obrišeš i imaš Header And Footer samo na prvoj stani ....


rekoh da ne želim da se raspravljam i ponudio sam drugo rešenje , ovo tvoje je na mišiće rešenje kucati sivom bojom tako da nema razloga za ljutnju ili neko pametovanje
 


pozz
« Poslednja izmena: 26. Nov 2008, 22:46:13 od error.exe »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 223
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
HTC Diamond
Postoji li opcija u wordu da se podesi da header i footer budu npr. samo na prvoj stranici a ne na svim?

Izvini jesi li ti to dao resenje za ovo pitanje, rekao sam ti da procitas na sta je odgovoreno. Ajd sad ili ponudi resenje ili neka ostane "na misice" mada ne znam sta je na misice u tome sto ce se napisati isti sadrzaj na samo jednoj strani i formatirati u sivo.
Naravno da je glupo da raspravljamo ali ti si mene uvrijedio kako sam pametnjakovic sto sam covjeku ponudio rjesenje.

Ajd sad lijepo napisi sta da uradi ili se lijepo izvini ako si covjek....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 284
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
podesi da header i footer budu npr. samo na prvoj stranici a ne na svim?

Pa uradiš ovo što sam napisao znači pozove Header And Foanuotera i ostavi prazan a onda uredi samo za prvu stranu kao što sam napisao i tu upiše šta želi da ima na prvoj strani i to je to dakle čova hoće da uredi Header And Footer na prvoj strani o tome je bilo reči u svim postovima a ako želiš izvinjenje imaš ga ali i ti meni trebaš isto da se izviniš ... tako da ne bih širio ovo dalje niti želim da se prepucavam sa tobom niti sa bilo kim ovde ali malo se kontroliši molim te
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 223
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
HTC Diamond
 


Sva sreca pa postoje svi postovi pa se lijepo moze procitati kako me napadas (na predhodnoj stran citiram: Njemu ne treba na Prvoj strani a na ostalim treba... malo bolje čitaj probleme pa se onda pravi pametani) da objasnjavam covjeku kako urediti samo prvu stranu a ostale prazne,s to je ono napisao u drugom pitanju koje ti nisi vidio sve dok ti tri puta nisam rekao.

Meni ne treba odgovor ja znam sam da uradim, ja sam napisao kako brzo da uradi da ne trazi po opcijama.
Mnogi ne znaju da pronadju chek polje za Different First Page pogotovo u Wordu2007, zato sam napisao tako.

Da sad zavrsimo sa ovim. Svakako izvini, ali ti si me neopravdano napao i jos uvjek to radis, a ja sam samo odreagovao na tvoje postove koji su takvi kakvi jesu. pozdrav
« Poslednja izmena: 26. Nov 2008, 23:32:20 od swichi_md »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 10:21:20
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.