Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 06:47:23
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pomoc za programiranje  (Pročitano 5302 puta)
26. Nov 2007, 14:42:47
Ucesnik diskusija


One Door Away From Heaven

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 156
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Nokia N70
Pozdrav,

Prvo sam otvorio temu u podforumu "Mali oglasi", ali su mi onda skrenuli paznju da tamo ljudi malo redje zalaze pa mi je Crowz preporucio da je otvorim ovde.

Znaci, nudim pomoc iz programiranja, prvenstveno za jezik "C", onda za "C++"(na nekom nivou srednje skole), "VB .net"(pravljenje jednostavnih aplikacija za windows), kao i deo VB-a koji se odnosi na pravljenje makro-a u Excelu. Upiti(a nadam se uskoro i ostatak) u Access-u. Mogu i logicko resenje zadatka da dam i za drugi jezik, ako to nekome vredi bez sintakse...
ili ako je nekome potrebno objasnjenje koda nekog zadatka.

Nisam sad neki expert, ali sam voljan da pomognem.

Tako da, ako je nekome potrebna pomoc oko domaceg, ili nekog vezbanja, zadataka, literature i sl neka se javi ovde, ili neka pusti PP pa cu ja da stavim ovde postavku zadatka i resenje.
IP sačuvana
social share
I never loose, I just choose not to win. <Mandy>
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 21
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
LG 
Citat: Lukipela link=topic=287488. msg4412775#msg4412775 date=1196084567
Pozdrav,

Prvo sam otvorio temu u podforumu "Mali oglasi", ali su mi onda skrenuli paznju da tamo ljudi malo redje zalaze pa mi je Crowz preporucio da je otvorim ovde.

Znaci, nudim pomoc iz programiranja, prvenstveno za jezik "C", onda za "C++"(na nekom nivou srednje skole), "VB . net"(pravljenje jednostavnih aplikacija za windows), kao i deo VB-a koji se odnosi na pravljenje makro-a u Excelu.  Upiti(a nadam se uskoro i ostatak) u Access-u.  Mogu i logicko resenje zadatka da dam i za drugi jezik, ako to nekome vredi bez sintakse. . .
ili ako je nekome potrebno objasnjenje koda nekog zadatka.

Nisam sad neki expert, ali sam voljan da pomognem.

Tako da, ako je nekome potrebna pomoc oko domaceg, ili nekog vezbanja, zadataka, literature i sl neka se javi ovde, ili neka pusti PP pa cu ja da stavim ovde postavku zadatka i resenje.


mene neko treba da nauvi kako da pravim upite u ekselu ima li na netu neki prirucnik
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

bla bla truc

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 348
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
Nokia 5200
Hej, Lukipela, ne mozemo se dopisivati sa privatnim porukama,nego samo  ovako.
Dakle ja jos uvek ucim C jezik i treba mi pomoc kako da napravim speech engine. to moze biti i dos program ili win32.
Ja sam mislio da to uradim ovako,da snimim sva slova, znaci sa mikrofonom  ( a,b,c,d ....)pojedinacno  i da uradim tako da sa scanf() cita slova koja sam uneo i pusti zvuk koji je definisan za svako slovo,znaci ja ukucam a on pusti zvuk za a, ja ukucam marko a on cita slovo po slovo samo brzo i to izgleda kao govor, a na space dugme "sleep(2);"
nadam se da nista ne naplacujes, jer inace nemogu da ti platim Smile
IP sačuvana
social share
Sta ce mi potpis?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


No leaf clover

Zodijak
Pol
Poruke 183
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Hej, Lukipela, ne mozemo se dopisivati sa privatnim porukama,nego samo  ovako.
Dakle ja jos uvek ucim C jezik i treba mi pomoc kako da napravim speech engine. to moze biti i dos program ili win32.
Ja sam mislio da to uradim ovako,da snimim sva slova, znaci sa mikrofonom  ( a,b,c,d ....)pojedinacno  i da uradim tako da sa scanf() cita slova koja sam uneo i pusti zvuk koji je definisan za svako slovo,znaci ja ukucam a on pusti zvuk za a, ja ukucam marko a on cita slovo po slovo samo brzo i to izgleda kao govor, a na space dugme "sleep(2);"
nadam se da nista ne naplacujes, jer inace nemogu da ti platim Smile
Puno srece! Lepo si rekao da ce to da lici na govor. Svaka rec i recenica ima svoju intonaciju. Ne mozes istim tonom govoriti slova na pocetku i na kraju reci. Probaj, pa ces videti. Uostalom, imas u Windowsu Start -> Programs -> Accessories -> Accessibility -> Narator pa vidi kako to zvuci. Uzmi u obzir da su taj program pisali programeri iz Majkrosofta koji su, ma koliko losi bili, ipak "malo" bolji od tebe.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Knowledge is a deadly friend,when noone sets rules

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 333
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
pa dobro ne treba to da bude neki super program. Pusti coveka da se igra.
E da sta sam ja hteo da pitam. Da li neko zna da li postoji i kako se koristi neka funkcija (pod ovim mislim sintaksni prototip), koja otvara file na disku, naravno ne mislim na fopen(),vec na primer funkcija koja ce sa odgovarajucim argumentima da otvori neki drugi program(tipa startuje neki .exe file,pokrene igricu, otvori word...). Moze i C#,nije problem. Ovog sam se setio kad si rekao da hoces da pustas snimljene filove. Kako ces da ih otvoris i pustis.
« Poslednja izmena: 17. Feb 2008, 00:17:15 od dreadknight »
IP sačuvana
social share
Sebe vidim kao demona koji je dosao da promeni svoju okolinu,koristeci se sredstvima koje je savremeni covek odbacio.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

bla bla truc

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 348
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
Nokia 5200
Puno srece! Lepo si rekao da ce to da lici na govor. Svaka rec i recenica ima svoju intonaciju. Ne mozes istim tonom govoriti slova na pocetku i na kraju reci. Probaj, pa ces videti. Uostalom, imas u Windowsu Start -> Programs -> Accessories -> Accessibility -> Narator pa vidi kako to zvuci. Uzmi u obzir da su taj program pisali programeri iz Majkrosofta koji su, ma koliko losi bili, ipak "malo" bolji od tebe.
daj bre ja sam pocetnik, samo malo isprobavam, nekako mora da se pocne, u ostalon na greskama se uci.
dakle sve sto meni treba je kako da pustim wave sound i to je to Smile
trazio sam po netu danima ali nista nije radilo,nijedan source
« Poslednja izmena: 17. Feb 2008, 12:22:22 od ilikeinvivo »
IP sačuvana
social share
Sta ce mi potpis?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Knowledge is a deadly friend,when noone sets rules

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 333
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Pa to sam ja i pitao...kako ces to pustiti
IP sačuvana
social share
Sebe vidim kao demona koji je dosao da promeni svoju okolinu,koristeci se sredstvima koje je savremeni covek odbacio.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

bla bla truc

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 348
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
Nokia 5200
Citat
Pa to sam ja i pitao...kako ces to pustiti
Znas sta bi moglo da uspe, ja sam davno skidao konverter mp3 to exe. kad nesto konvertujes to je aplikacija koja je samostalna, znaci ne treba ti nista da bi je pustio.mislim da konverter tezi oko 1.5 mb.
pa bi moglo jednostavno na fopen(). napravis da ako pritisnes a on pokrene a.exe.
Sta mislite o ovoj ideji?
« Poslednja izmena: 19. Feb 2008, 21:04:53 od ilikeinvivo »
IP sačuvana
social share
Sta ce mi potpis?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

bla bla truc

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 348
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
Nokia 5200
Inace konverter je besplatan, neznam kako se zove,samo potrazi na google-u Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Sta ce mi potpis?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Nokia 6120
EXEmp3 1.2, u pitanju je Shareware program...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 06:47:23
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.