Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pomoć! The system administrator has set policies to prevent this installation.  (Pročitano 3335 puta)
05. Nov 2008, 00:41:36
Clan u razvoju

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 37
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Samsung D880 Duos
Na kompjuteru gde je account zaštićen šifrom sam pokusao da instaliram Quick Time i Java ali sam dobio sledeće obaveštenje: The system administrator has set policies to prevent this installation. Da li neko zna kako da resim ovaj problem?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Pozuri polako

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 814
Zastava Banja Luka
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
BlackBerry , Apple iPhone
Jel mozes da otvoris cmd?
IP sačuvana
social share
Edit by shone83: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia 
Pa obrati se svom sistem administratoru. To mi deluje logično.  Smile
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Carpe diem

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3413
Zastava Behind your back
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Daj jos podataka. Ciji je to racunar, tj. gde se nalazi? Ko ga jos koristi? Da li je umrezen i na koji nacin? Ako se radi o tvom kucnom racunaru koji samo ti koristis onda si najverovatnije zapatio neki virus, u suprotnom da bi ti pomogli potrebno je jos detalja.
IP sačuvana
social share
Have no fear, Harmon is here!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 37
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Samsung D880 Duos
To je administratorski nalog i mogu da otvorim sta god hocu. Ne radi se o mom kucnom racunaru nego o racunaru u jednoj organizaciji. Ima ih nekoliko i svi imaju isti problem. Mislim da medjusobno ti racunari nisu umrezeni.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Carpe diem

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3413
Zastava Behind your back
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Administrator u toj organizaciji je putem polisa zabranio instalaciju odredjenih ili svih programa. Ako zaista imas administratorski pristup racunaru onda pokreni gpedit.msc. Opcije za podesavanje Windows instalera se nalaze pod Computer Configuration/Administrative templates/Windows Components/Windows instaler i pod User Configuration/Administrative Templates/Windows Components/Windows Instaler. Naravno, pored ovih moguce je da su jos neke polise aktivirane.
IP sačuvana
social share
Have no fear, Harmon is here!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 37
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Samsung D880 Duos
Administrator u toj organizaciji je putem polisa zabranio instalaciju odredjenih ili svih programa. Ako zaista imas administratorski pristup racunaru onda pokreni gpedit.msc. Opcije za podesavanje Windows instalera se nalaze pod Computer Configuration/Administrative templates/Windows Components/Windows instaler i pod User Configuration/Administrative Templates/Windows Components/Windows Instaler. Naravno, pored ovih moguce je da su jos neke polise aktivirane.

Objasni mi sta je gpedit.msc. Gde se nalazi Computer Configuration/Administrative templates/Windows Components/Windows instaler i pod User Configuration/Administrative Templates/Windows Components/Windows Instaler???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia 
Ja bih ipak pitala sistem administratora da ti dozvoli instalaciju. Nije on bez potrebe stavio sve te zabrane.
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 37
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Samsung D880 Duos
Ukapirao sam!  Smile Idem na RUN i ukucam gpedit.msc i tamo je sve ovo sto si ti naveo. Hvala ti, mislim da cu resiti problem ali cu svakako javiti st sam uradio.
Hvala Harmon26 jos jednom...

Ja bih ipak pitala sistem administratora da ti dozvoli instalaciju. Nije on bez potrebe stavio sve te zabrane.

Veruj mi, bez ikakve potrebe je postavio zabrane...



[Edit by Livingston: Pisanje poruka zaredom je protiv pravila Burek Foruma, jer se na taj nacin narusava tok diskusije, a preglednost i kvalitet teme znacajno smanjuju.]
« Poslednja izmena: 05. Nov 2008, 11:58:39 od Livingston »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 37
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Samsung D880 Duos
Rešio sam problem i to bas onako kako je Harmon26 napisao. Hvala Harmon26 najbolji si!!! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.