Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 09:52:27
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pomoc  (Pročitano 11204 puta)
26. Jul 2019, 00:18:34
Jet set burekdzija


...on kaze zivela droga a ja ziveo Burek....

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7269
Zastava
mob
Nokia 
Pozdrav svima  Smile 

Treba mi pomoc, vec dugo-bas dugo  Smile nisam obarao pa ponovo instalirao Windows na compu, sigurno vec par godina  Smile  trenutno mi je instaliran Win 7  ..... Ne zelim da obaram sistem jer nemam ni vremena a  i nesto me mrzi  Smile pa me interesuje da mi neko kaze-da predlog , sta bih mogao da instaliram od programa da malo ocistim Komp od svih tih nepotrebnih stvari koje su se godinama skupljale  Smile . Neka vasa licna iskustva, mozda nesto u podesavanjima treba da promenim..... Svaki predlog je dobro dosao.  Smile   
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21966
Zastava La45.2590  Lo19.8330
mob
Apple iPhone 12, S21
Ne postoji program koji ce ti pocistiti sve sto se nakupilo u sistemu - na zalost!
Imas vise programa koji svi zajedno, uz pokoje cackanje po sistemu - mogu da ti pomognu.

CCleaner za brisanje tmp fajlova, za sklanjanje startup stavki, i uninstall svih mogucnih nepotrebnih programa je za to ok.
Disk cleanup opcija u samom windowsu za brisanje masu stvari koje je sistem nakupio.
Patch cleaner za brisanje nepotrebnih i dupliranih/zastarelih windows installer-a
Disk defragment obavezno.
Brisanje i iskljucivanje hibernacije...
I onda dodje onaj deo - prckanje po servisima, ako imas znanja, da iskljucis ono sto ti ne treba i ne koristis, pa onda vidis kakvo ti je realno stanje.

Koliko je star, i koja je tacna konfiguracija?

Iznenadio bi se, ali desetka je daleko bolja za stariji hardver, od sedmice...Bolje je optimizovana, i laksa, za divno cudo, tako da je preporucujem, ako se ipak nakanis na reinstalaciju. U vecini slucajeva kroz update pokupi sve drajvere, mada uvek preporucujem da se taj deo odradi peske...
Smile
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


...on kaze zivela droga a ja ziveo Burek....

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7269
Zastava
mob
Nokia 
Star je racunar , imam 2 gb rama  , skoro sam promenio procesor sad je trenutno neki AMD Phenom X4...A sistem nisam radio sigurno nekih 5-6 godina, naravno u medjuvremenu sam nekad skidao te programe za brisanje nepotrebnih fajlova, radio Disk defragment....  Smile
Probacu ovo sto  si ti gore naveo da odradim pa cu videti kakvo ce biti stanje.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21966
Zastava La45.2590  Lo19.8330
mob
Apple iPhone 12, S21
Sretno i ako treba sta dalje, javljaj  Smile
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Igraj i pobedi,ponosno se vrati!!!

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 261
Zastava Novi Beograd
mob
Sony xperia tipo
Pozdrav treba mi pomoc ako neko zna imam YTD od januara placen i PRO dodatak na godinu dana ali vec poslednjih par dana sta god pokusam da skinem ne moze vec u statusu stoji...Failed(2) .The video you have requstedis not available.
I kad izadjem pojavise iskakajuca poruka YTD videodownloader pro will continue running in background.
Da li zna neko kako da resim problem?
Hvala unapred.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21966
Zastava La45.2590  Lo19.8330
mob
Apple iPhone 12, S21
Sa obzirom da je premium verzija u pitanju, cimaj kreatore, moraju imati neku podrsku.
Oni ce najpre znati sta se desava, i imaju mehanizme za dijagnostiku.
Smile
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11
Podrzavam sta chelavi1 kaze za win10 u odnosu na 7.
Sam imam drugi racunar sa 2gb rama, x5450 i nekom starom bednom MSi 775 plocom.
Do skoro sam imao 6gb rama ali sam stap od 4 prebacio u drugi komp, pojacanja radi.
Mislio sam da ce posle toga drugi da radi uzasno ali sam se iznenadio kako ok radi, bolje nego nekad 7.
Optimizacija rama je u startu mnogo bolja.
A s obzirom da nisi odavno radio ssitem verovatno se svasta tu nesto nakupilo.
Neki likovi preporucuju da sistem treba obnoviti na svakih 6 meseci, mada i ne mora po meni.
Ja obicno radim kad izadje novi veliku update windows-a(creators, fall creators itd).
Ostalo ti je sve receno, CCleaner, Revo uninstaller, defragmenter, ja nasao neki OOdefragmenter, cini mi se radi bolje od originalnog windowsovog.
Imas takodje onaj advanced cleanup meni, samo nazalost ne znam radi li to na win10, kucas cleanmgr /sageset:50 u run, izaberes sta ce da cisti, pa zatim komandu cleanmgr /sagerun:50 .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 09:52:27
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: Pomoc

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.