Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 05:17:45
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pomoc! Lexmark x2650  (Pročitano 1914 puta)
16. Jan 2010, 18:08:20
Ucesnik diskusija


Knjga je svetinja....Svetinja se ne dira

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 133
Zastava Osecina.To je kod Valjeva
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.17
Molim vas pomozite! Lexmark sam kupio pre godinu,i tako stampaci istrosio ketridze.Dao sam jednom coveku da ih napuni i on ih je napunio.Kada sam stavio ketridze stampac ih neprepoznaje.Probao sam da ih pritisnem ali dobro sam ugurao.MOLIM VAS  Smile i dali ikako moze ovo da se popravi ili cu morati da kupim nove Molim vas
 Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
The next time you think your having a bad day,imagine this:
You're a siamese twin,your brother is gay.......
your not.
He has a date coming over tonight.
Your only have one Ass
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1348
Zastava Сурдук
OS
Windows Vista
Browser
Safari 3.0.195.38
mob
Nokia N97 Mini
Ja imam X1270 i sam ih punim i rade.
Ne znam sta nece kod tebe?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 2055
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.266.0
Crko ti je ketridz.Smiri dozivljaje sa smjescima(sad sam htio da prijavim moderatoru ali nadam se da ce sami vidjeti)Nista uvredljivo koliko puta su ih meni skinuli  Smile
« Poslednja izmena: 17. Jan 2010, 17:50:27 od Lazar@ »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Knjga je svetinja....Svetinja se ne dira

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 133
Zastava Osecina.To je kod Valjeva
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.17
Ja imam X1270 i sam ih punim i rade.
Ne znam sta nece kod tebe?
Ma gledo sam malo po netu i video da samo crni moze da se puni i treba da se nesto iglom radi, da se nesto probusi.Ali ovaj u boji nemoze.Citao sam jos da ketridzi #14 i #15 (koje ja imam) I sebi imaju neki cip.Pa kolko mi punili ketridze dzaba jer ti cipovi salju kompjuteru da su ketridzi prazni ali su ustvari puni.Nasao sam jos da da za moj stampac mogu i jos ketridzi korise pune a to su: #14a i #15a ali kazu da kostaju vise od stampaca.#14 i #15 kostaju 39$. Smile
IP sačuvana
social share
The next time you think your having a bad day,imagine this:
You're a siamese twin,your brother is gay.......
your not.
He has a date coming over tonight.
Your only have one Ass
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 2055
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.266.0
Ja na canon mogu da ih napunim 2-3 puta i onda da ih mijenjam a kostaju po20e.Sam stampac sa originalni ketridzima 30e(stampac,skener,fotokopir u 1) Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1348
Zastava Сурдук
OS
Windows Vista
Browser
Safari 3.0.195.38
mob
Nokia N97 Mini
Citat
Ma gledo sam malo po netu i video da samo crni moze da se puni i treba da se nesto iglom radi, da se nesto probusi.Ali ovaj u boji nemoze.Citao sam jos da ketridzi #14 i #15 (koje ja imam) I sebi imaju neki cip.Pa kolko mi punili ketridze dzaba jer ti cipovi salju kompjuteru da su ketridzi prazni ali su ustvari puni.Nasao sam jos da da za moj stampac mogu i jos ketridzi korise pune a to su: #14a i #15a ali kazu da kostaju vise od stampaca.#14 i #15 kostaju 39$. Smile

Ja imam 17(crni) i 27(kolor) i oba punim i rade.
Ne treba nista da se busi, samo da se otvore i da se sa spricom sipa boja. Bar je tako kod mene!!! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 2055
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.266.0
na neke ketridze mora busilicom da se busi zbog debelog poklopca  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 05:17:45
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.