Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Политичке разлике у мозгу  (Pročitano 9942 puta)
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Apple iPhone 3Gs
okolina...ne bas.
u mojoj okolini, malo je ljudi liberalnih shvatanja(ima ih, da se razumemo, ali je vise ovih..'drugih')

Nisam mislio u tom smislu.. Recimo, Vrsac je multikulturalna sredina (26 razlicitih nacionalnosti, ako se dobro secam).. Tako da nema puno mrznje prema ljudima drugih vera i nacionalnosti (Radikali osvojili 12 posto na lokalnim) jer je jednostavno nemoguca. Dok se tako nesto vise moze ocekivati u mestima gde je stanovnistvo vise "jednolicno"..  Naravno, ovo je samo moja pretpostavka... izuzeci su cesti i brojni..

ne, to su oni koji streljaju i koji salju u gasne komore.
to su isti oni adolfovi i seseljevi.

zar ne vidis iz texta? Smile
posto si spomenuo ljude liberalnih shvatanja,automatski sam zakljucio(mozda greskom) da su to pripadnici ldp,lsv,nvo bla,bla koji su svi listom fasisti i genocidni zlocinci

Od kada to sto si liberalnih shvatanja podrazumeva da si clan jedne od te dve stranke?
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
kokota@

ne znam da li si primetio sta sam napisao u zagradi...
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Apple iPhone 3Gs
kokota@

ne znam da li si primetio sta sam napisao u zagradi...

Moram da priznam da nisam..Ali opet, pitanje stoji, za sve one koji tako rezonuju (a siguran sam da ih ima..)..
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
kokota@

ne znam da li si primetio sta sam napisao u zagradi...

Moram da priznam da nisam..Ali opet, pitanje stoji, za sve one koji tako rezonuju (a siguran sam da ih ima..)..
pa i ja imam liberalna shvatanja...ali naravno da nisam clan tih stranaka jer ih smatram izrazito autokratskim i fasistickim...
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 482
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
ne, to su oni koji streljaju i koji salju u gasne komore.
to su isti oni adolfovi i seseljevi.

zar ne vidis iz texta? Smile
posto si spomenuo ljude liberalnih shvatanja,automatski sam zakljucio(mozda greskom) da su to pripadnici ldp,lsv,nvo bla,bla koji su svi listom fasisti i genocidni zlocinci
koji su nekome pretili smrcu?
koju su ikoga terali iz svog stana/kuce
koji su sirili medjunarodnu mrznju?
koji su ubijali svoj narod kada su bili na vlasti?

kokota@

ne znam da li si primetio sta sam napisao u zagradi...

Moram da priznam da nisam..Ali opet, pitanje stoji, za sve one koji tako rezonuju (a siguran sam da ih ima..)..
pa i ja imam liberalna shvatanja...ali naravno da nisam clan tih stranaka jer ih smatram izrazito autokratskim i fasistickim...
kao sto rece kolega:
izuzeci su cesti

ali ipak ostaju, samo izuzeci Smile
IP sačuvana
social share
hebi se nadrkani.
jeste, shvatio si.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Nokia 6230
Tema je izuzetno dobra.
Kao i opaska sa ljubi ih cika Adolf.
Ja bih nazvao tata Adolf.
Medutim tesko da se moze tvrditi tako nesto. Sta ako bi bilo, a sta ako ne bi bilo medija. Kako bi ljudi glasali?
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 482
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
pa uzimaju se u obzir i mediji kao 'promenjiva'
mislim da se moze odrediti u ovoj situaciji ko ce kako glasati.

mada, malo su se prosrali ili preterali jer, ipak, vremena se menjaju, kada bi nam sada(zapad) bez razloga lupili sankcije i udarili bombama, pa i ja bih za DSS glasao (ili jos gore)
IP sačuvana
social share
hebi se nadrkani.
jeste, shvatio si.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2595
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
Ima istine u ovoj temi. Radikal (kao primer) ne moze da bude svako. Vrlo su opasni, zato sto imaju previse negativne energije. Ja znam toliko radikala (dakle, oni koji glasaju za njih i one koji su aktivni clanovi te stranke), a i po zakljucima koje sam stekla na ovom forumu o tom tipu ljudi, mogu da kazem sledece o njim: Cenim da barem njih 90% lice jedno (ne fizicki naravno ... mada Smile Smile ) na drugo (po mnogim osobinama). Pre svega, su to ljudi niske svesti, necu da kazem "glupi" jer to ipak nije lepo i nije moj stil, ali ima nesto i u tome, dalje, dosta su mrzovoljni, ne haju za druge u svojoj okolini, lenji i bahati. Bez obzira na to da li su u pravu ili ne, slede svoje sujetom, mrznjom i stereotipima stecene ciljeve, ne birajuci nacin da taj cilj i ostvare. Razmisljaju dosta subjektivno. Zele da ostavre svoj cilj (koji uglavnom pogresan i banalan) bez obzira na to da li ce sebe, nekog iz svoje okoline, ili cak neke osobe sebi bliske povrediti. Medju njima je vrlo malo visoko-obrazovanih osoba

To je ipak osobina, koju nemamo svi i zato mislim da ova tema pije vodu, neke stvari se nasledjuju od svojih predaka, dakle zapisani su u genima.
« Poslednja izmena: 07. Nov 2007, 23:02:04 od maleckaa »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
Ima istine u ovoj temi. Radikal (kao primer) ne moze da bude svako. Vrlo su opasni, zato sto imaju previse negativne energije. Ja znam toliko radikala (dakle, oni koji glasaju za njih i one koji su aktivni clanovi te stranke), a i po zakljucima koje sam stekla na ovom forumu o tom tipu ljudi, mogu da kazem sledece o njim: Cenim da barem njih 90% lice jedno (ne fizicki naravno ... mada Smile Smile ) na drugo (po mnogim osobinama). Pre svega, su to ljudi niske svesti, necu da kazem "glupi" jer to ipak nije lepo i nije moj stil, ali ima nesto i u tome, dalje, dosta su mrzovoljni, ne haju za druge u svojoj okolini, lenji i bahati. Bez obzira na to da li su u pravu ili ne, slede svoje sujetom, mrznjom i stereotipima stecene ciljeve, ne birajuci nacin da taj cilj i ostvare. Razmisljaju dosta subjektivno. Zele da ostavre svoj cilj (koji uglavnom pogresan i banalan) bez obzira na to da li ce sebe, nekog iz svoje okoline, ili cak neke osobe sebi bliske povrediti. Medju njima je vrlo malo visoko-obrazovanih osoba

To je ipak osobina, koju nemamo svi i zato mislim da ova tema pije vodu, neke stvari se nasledjuju od svojih predaka, dakle zapisani su u genima.
ovo ti govoris o fasistima iz ldp-a?......tacna ti je svaka rec Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
Citat
ovo ti govoris o fasistima iz ldp-a?......tacna ti je svaka rec
Морам да признам да ово доста звучи на дотину странку. Smile
« Poslednja izmena: 08. Nov 2007, 11:48:33 od Ghost »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.