Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Policija u kući našla mrtvu šestogodišnju devojčicu  (Pročitano 11464 puta)
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Otkud znas da je fuksa?

Otkud znas sta je stvarno bilo?

Mi imamo novinare koji su najgori sljam i najgori lesinari... i pri tome im dozvoljavamo da nam kroje misljenje kako zele... Cista manipulacija...
Svi objavljeni tekstovi su puni manipulativnih ideja... losa majka, vanbracna deca, zapustenost... svi elementi da se baci kamen...

Novinari su postali i tuzilac i sudija... nema istine do njihove istine...


Meni samo nije jasno, sta su radile te komsije, kada vide da je dete gladno i prljavo... Kada sam ja bila mala, a to je bilo pre 20-tak godina, svi su pazili na sve... Iako je to bilo opterecavajuce, nije se moglo desiti da neko dete iz komsiluka bude gladno i prljavo, sa modricama a da se taj isti komsiluk ne alarmira...

Npr. moja majka je jedno vreme radila do kasno.. i iako sam bila poprilicno samostalna sa 7-8 godina, cim bi poceo da pada mrak, moje komsije bi me uhvatile za ruku i pazili dok se moja majka ne javi ili dodje po mene... Isti slucaj bi bio kada bi mi kao klinci odcunjali negde... odmah te hvata za ruku i pita gde ides i ciji si (ako te ne pozna)...

E, to je onaj momenat u kome se vidi sva "propast" danasnjeg drustva...

Zato.. Bravo za komsije i rodbinu! Jedan veliki aplauz...  Smile Smile Smile Smile
Pokazali su koliko im je zaista stalo do te devojcice...




Znash kako Anea. Svi ovde mozemo da upiremo prstom dok nekome ne iskopamo oko ali chinjenica je da je davno proshlo vreme o kome ti prichash kada su se svi trudili da paze i vaspitavaju decu. Danas su jedino vazna sredstva, u vidu novca, drushtveni polozaj i uticaj. A do toga se dolazi kako god ko ume ne birajuci sredstva.

Sloboda, liberalizam, evropeistvo su nashim politicharima najvishi ideali. Eto do chega dovodi preterana sloboda. Neka deca rade shta hoce, zene neka radjaju pa zapostavljaju, klinci nek se vaspitavaju na ulici.

Ako ti mislish da je strogo vaspitanje osnova za zdravo drushtvo, onda, veruj mi, da si u manjini.

Shto se tiche novinara, oni su posebna pricha. To shto oni uglavnom pishu u najbolju ruku ravno je fikciji. A osim toga medijima se ponekad vishe veruje nego zdravom razumu. Televizor i novine su postale neka vrsta nove religije.

A ko bira vlast, ako ne svi mi...

Opet ta prica - krivi su politicari...

Molim lepo, izbori su na cetiri godine... glasaj protiv ovoga...
Na izborima 1996. i 2000. se glasalo protiv Milosevica, a ne za DS...
Tako i sada... mozes da glasas za promenu, ako ti je lose...
Ali, koliko vidim.. nikome nije lose... pa se nista i ne desava...
A istorija je pokazala da ako postoji kriticna masa svasta moze da se desi... samo... sto ocigledno ta kriticna masa ne postoji...


Odgovornost je na svakom gradjaninu. Najlakse je skrenuti pogled.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Na kraju glavno popljuvati politicare za sve. Kad uzmu dete, e, onda eto drzava prodaje decu, kad ne uzmu dete pa se ovako nesto dogodi, opet ne valja. Eto, politicari su zaduzeni da vire kod svakog stanovnika Srbije i gleda kako on zivi, a opet ako bi to teoretski i krenulo, onda se politika previse petlja u privatni zivot  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 481
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Otkud znas da je fuksa?

Otkud znas sta je stvarno bilo?

Mi imamo novinare koji su najgori sljam i najgori lesinari... i pri tome im dozvoljavamo da nam kroje misljenje kako zele... Cista manipulacija...
Svi objavljeni tekstovi su puni manipulativnih ideja... losa majka, vanbracna deca, zapustenost... svi elementi da se baci kamen...

Novinari su postali i tuzilac i sudija... nema istine do njihove istine...


Meni samo nije jasno, sta su radile te komsije, kada vide da je dete gladno i prljavo... Kada sam ja bila mala, a to je bilo pre 20-tak godina, svi su pazili na sve... Iako je to bilo opterecavajuce, nije se moglo desiti da neko dete iz komsiluka bude gladno i prljavo, sa modricama a da se taj isti komsiluk ne alarmira...

Npr. moja majka je jedno vreme radila do kasno.. i iako sam bila poprilicno samostalna sa 7-8 godina, cim bi poceo da pada mrak, moje komsije bi me uhvatile za ruku i pazili dok se moja majka ne javi ili dodje po mene... Isti slucaj bi bio kada bi mi kao klinci odcunjali negde... odmah te hvata za ruku i pita gde ides i ciji si (ako te ne pozna)...

E, to je onaj momenat u kome se vidi sva "propast" danasnjeg drustva...

Zato.. Bravo za komsije i rodbinu! Jedan veliki aplauz...  Smile Smile Smile Smile
Pokazali su koliko im je zaista stalo do te devojcice...




Znash kako Anea. Svi ovde mozemo da upiremo prstom dok nekome ne iskopamo oko ali chinjenica je da je davno proshlo vreme o kome ti prichash kada su se svi trudili da paze i vaspitavaju decu. Danas su jedino vazna sredstva, u vidu novca, drushtveni polozaj i uticaj. A do toga se dolazi kako god ko ume ne birajuci sredstva.

Sloboda, liberalizam, evropeistvo su nashim politicharima najvishi ideali. Eto do chega dovodi preterana sloboda. Neka deca rade shta hoce, zene neka radjaju pa zapostavljaju, klinci nek se vaspitavaju na ulici.

Ako ti mislish da je strogo vaspitanje osnova za zdravo drushtvo, onda, veruj mi, da si u manjini.

Shto se tiche novinara, oni su posebna pricha. To shto oni uglavnom pishu u najbolju ruku ravno je fikciji. A osim toga medijima se ponekad vishe veruje nego zdravom razumu. Televizor i novine su postale neka vrsta nove religije.

A ko bira vlast, ako ne svi mi...

Opet ta prica - krivi su politicari...

Molim lepo, izbori su na cetiri godine... glasaj protiv ovoga...
Na izborima 1996. i 2000. se glasalo protiv Milosevica, a ne za DS...
Tako i sada... mozes da glasas za promenu, ako ti je lose...
Ali, koliko vidim.. nikome nije lose... pa se nista i ne desava...
A istorija je pokazala da ako postoji kriticna masa svasta moze da se desi... samo... sto ocigledno ta kriticna masa ne postoji...


Odgovornost je na svakom gradjaninu. Najlakse je skrenuti pogled.

Opet greshish, ali nisi ti kriva shto ne znash. Nije tako jednostavno, mora da se poznaje istorija i sociologija da bi se shvatilo, ali objasnicu ti najjednostavnije shto mogu.

Danashnje politichare ne bira narod ili ako ih bira on ih najmanje bira.

Demokratija je drushtveni poredak u kojem svi gradjani zajedno odluchuju i donose zakone i biraju izaslanike i ljude koji ce direktno da vladaju. Dakle, demokratija nije oblik drzavne vlasti vec drushtveni poredak. Ako je drushtvo demokratsko drzava ce, dakle, biti republika.

E sada da bih ti ukazao zashto ovo shto danas nazivamo demokratijom uopshte nije demokratija, moram da napravim paralelu. Vratimo se u staru Grchku, u Atinu. U Atini, skupshtina je donosila zakone a skupshtinu su chinili svi odrasli mushkarci koji su sluzili vojsku. Bash zbog toga ta drzava je imala izuzetnu moc i energiju, jer se svo slobodno gradjanstvo bavilo drzavnim i politichkim poslovima. Dakle, bez njih(skupshtine) nikakav zakon nije mogao biti izglasan.

Biti izabran od takve skupshtine za neku magistraturu ili mesto u drzavnoj upravi kao shto je recimo bio strateg(general) nosilo je ogromnu odgovornost. Pozivanje na odgovornost deshavalo se upravo onda kada je isticao mandat za tu poziciju. Pritom, niko nije mogao da ima istu funkciju uzasotpce dva ili vishe puta zbog toga shto moraju da polazu rachune za ono shto su uradili dok su sluzili tu funkciju. U nemogucnosti da ispune svoje zadatke, zbog kojih su i bili izabirani na te funkcije, ljudi su bili proterivani iz drzave a neretko i osudjivani na smrt. To znachi, da u to vreme, laichki recheno, nije moglo kao danas, da se kenja i kenja i nishta da se ne ispunjava a onda kada dodje vreme da se sidje sa vlasti idu rechenice tipa:,, Pa uradili smo koliko smo mogli'' ili ,,bice bolje drugi put glasajte za nas''

Zashto sam sve ovo objasnio?

Za razliku od tog antichkog vremena demokratije danas, u nashoj ,,demokratskoj drzavi'' skupshtina se sastoji od 250 ljudi koje bira ,,narod''. Da bi oni bili izabrani ne postoji donja granica glasacha koja mora da izadje na glasanje vec zakon funkcionishe po principu ,,ko izadje, izadje i to je dovoljno'' Shto znachi da petoro ljudi moze da glasa i od toga se pravi skupshtina. S obzirom na to Anea, i s obzirom na taj zakon, gradjani ove drzave nemaju nikakav mehanizam kojim bi mogli da izvedu politichare na odgovornost za ono shto jesu ili nisu uradili. Zakljuchak je da ce se oni smenjivati i raditi shta god zele dok su na vlasti dok skupshtina od 250 poslanika bude sluzila tome da njihove partijske kolege primaju platu 4 godine a nemoraju u skupshtini ni da sede da bi bio izglasan neki zakon. Da, tako je, proveri ako mi ne verujesh.

Chemu sada sve ovo? Nije shto ljudi neshto ne zele pa ne mogu da promene, vec nemaju nikakvu moc i sredstvo da to uchine osim da se uzme oruzije u ruke. Zato shto je sistem takav da je truo i treba ga menjati iz korena ali ja pre svega mislim da ta kritichna masa o kojoj ti prichash ne da ne postoji nego se ni izdaleka ne nazire. Ko ce da ratuje za za promenu i za zdravije drushtvo. Pederi koji paradiraju ulicama, huligani koji ih biju, delikventi koji se drogiraju?

Tako da, veruj mi, ne biramo mi nikoga, to za biranje je velika iluzija. Vec su politichari nashli sistem kojim se oni samo malo permutuju gore na vlasti a narod nesvestan glasa. Glasao, ne glasao isto mu se hvata, nema nikakvu moc.



« Poslednja izmena: 01. Feb 2012, 21:53:03 od WSeeker »
IP sačuvana
social share
If you are strong feign weakness. If weak, pretend strength. Whatever your position, conceal it from the enemy, and he will waste his armies fighting his own phantoms.

Warhammer 40k - Tactica Imperium
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 481
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
.
« Poslednja izmena: 01. Feb 2012, 21:50:41 od WSeeker »
IP sačuvana
social share
If you are strong feign weakness. If weak, pretend strength. Whatever your position, conceal it from the enemy, and he will waste his armies fighting his own phantoms.

Warhammer 40k - Tactica Imperium
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
U staroj Grckoj je bilo i robova...
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Žena
Poruke 17676
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.0
хммм

@WSeeker

Пишеш нешто што не знаш.
Пишеш о политици.
Ова девојчица нема никакве везе са политиком, већ искључиво са "мајком" која није бринула о њој и која је пријавила смрт свог детета тек ујутру и није ни устала (ако је била ту) кад је дете чудно дисало.
И ово није од јуче (тачније од кад је дошла "демокартија") већ охооооооооооооооо!
Одувек је било неодговорних родитеља, који су тек тако рађали децу, остављали било куда или их убијали.
Разлика некада и сада је за толико што су некада све службе биле одговорније него сада.
Не мислим да то има икаве везе са политиком, већ искључиво са нама, који окрећемо главу од свега што нам личи на нешто овако, јер Боже мој гледамо своја посла.
Отуђили смо се.
+
Социјани радници не раде савесно свој посао и што неко рече да нациналне мањине су више заштићене него ми.

Што наравно не оправдава ову "мајку".!




IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
Ko ce da ratuje za za promenu i za zdravije drushtvo. Pederi koji paradiraju ulicama, huligani koji ih biju, delikventi koji se drogiraju?
Am... na primer - ti?  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
HTC One
Joj,kada vidim laike koji pricaju o politici, antici, demokratiji, drze lekcije... ali kada pomenesnesto na psihologiji onda krenu da ti govore "nemate pojma sa medicinom, to je moj fax..." izgleda kao i svaki drugi... uskorocemosaznati da je ujedno vozac autobusa/selektor reprezentacije/taksista/dipl. ekonomista i jos sto sta.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Ma stara fora: "Ih, da je meni vlast, sredio bih ja to sve, samo da mi daju sat vremena"  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 481
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Joj,kada vidim laike koji pricaju o politici, antici, demokratiji, drze lekcije... ali kada pomenesnesto na psihologiji onda krenu da ti govore "nemate pojma sa medicinom, to je moj fax..." izgleda kao i svaki drugi... uskorocemosaznati da je ujedno vozac autobusa/selektor reprezentacije/taksista/dipl. ekonomista i jos sto sta.  Smile

Ja sam studirao istoriju.
IP sačuvana
social share
If you are strong feign weakness. If weak, pretend strength. Whatever your position, conceal it from the enemy, and he will waste his armies fighting his own phantoms.

Warhammer 40k - Tactica Imperium
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.