Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7 9 10 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Policija pretukla goste kladionice  (Pročitano 17137 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
Jedan ima americki pasos, mozemo ocekivati intervenciju Hilari Klinton.
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Don't fuck with me!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 24298
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
Nokia E71
Citat
Momci se malo sirili pa popili par samara. Jaka stvar.
Tako pricas jer verovatno vuces komplekse sto nikad nisi smeo da se siris ni kao ti momci.
Citat
Da je srece i da panduri malo ozbiljnije rade svoj poso mnoge gradske dzukele bi prosle slicno.
Mislis ovako? cccc dzukela jedna, sram ga bilo hoda ulicom  Smile

Loznica - Borka Burmazovića (36), inženjera tehnologije iz Loznice, u utorak u 18.30 sati na trotoaru Bulevara Dositeja Obradovića presreo je nepoznati muškarac, koji ga je, pokazujući legitimaciju i uz povike: „Policija, pokaži ličnu kartu“, oborio na zemlju, pretukao, da bi se tortura zatim nastavila i u policijskoj stanici u Loznici. Prvo sam pokušao da izvadim novčanik sa dokumentima, ali me je taj muškarac uhvatio za ruku, zbog čega sam pomislio da je reč o pljački. Nisam ni slutio da je stvarno policajac. Bio je u civilu, i kad sam pokušao da mu se otrgnem, obuhvatio me je oko tela, oborio na zemlju i zavrnuo ruku na leđima. Počeo sam da vičem u pomoć, nadajući se da će me neko čuti i pozvati policiju, jer sam i tada verovao da me je napao pljačkaš. Ležao sam oboren, a on me je udarao po glavi, pesnicom u desno oko, i sve vreme mi psovao majku narkomansku. Ne znam ni koliko puta me je udario po leđima i nogama, da bih zatim čuo neku ženu kako viče da je zvala policiju i da me napasnik pusti. Ponadao sam se spasu, ali uzalud, ni slutio nisam šta me tek čeka po dolasku policajaca - priča Burmazović, pokazujući povrede na licu i telu. Posle nekoliko minuta, kako tvrdi Burmazović, dok je ležao na trotoaru, primetio je dvojicu muškaraca kako prilaze. Jednog sam prepoznao jer sam ga video u policiji kad sam vadio pasoš. Ugledao sam i policijski automobil i pomislio da je spas na vidiku. Nisam ni bio svestan da su mi lisice već na rukama, da su mi skinuli patike. Da ne spominjem pogrdne reči i poglede prolaznika kao da sam najveći kriminalac. Sve vreme sam ponavljao da je greška i da me identifikuju što pre - uzrujano priča Burmazović. Kaže da su ga zatim ubacili u automobil i odvezli do policijske stanice.


- Onaj koji me tukao, seo je pored mene. U zgradu policije sam ušao bos, sa lisicama, pantalone i majica su mi bili iscepani i prljavi. Onda je na stepenicama taj koji me je tukao rekao da me vode „tamo gde me niko neće čuti“. Postavili su me na klupu. Molio sam da provere ko sam, ali me niko nije slušao, a taj isti muškarac me je ponovo nekoliko puta udario šakom po glavi. Usledio je udarac sveskom, a zatim je uzeo suvu tikvu koja je visila na zidu i olupao mi je o glavu. Tad mi je rekao: „Ti ćeš mene da udaraš“, iako mu se nijedne sekunde nisam suprotstavio. Drugi muškarac, koji je bio tu, samo mi je nekoliko puta rekao da ćutim, a treći je kucao nešto na papiru nudeći mi da to potpišem. Pisalo je da sam se, opirući se, udario policajca u civilu. Zamolio sam da to isprave, da napišu da sam mislio da sam žrtva pljačke, ali mi je rečeno da neću izaći napolje dok to ne potpišem. Pretili su mi krivičnom prijavom i privođenjem u Šabac. Na kraju sam potpisao. Isti onaj koji me je tukao, odveo me je zatim do izlaza. Tu mi je rekao da idem i „pamet u glavu“ - kaže Burmazović. Agonija je, prema njegovim rečima, trajala od 18.30 do 20 sati.


- Otišao sam kući i porodica me je ubedila da odem kod lekara, ali dva minuta nakon što sam kročio u bolnicu pojavila su se dvojica policajaca u uniformi i sa njima isti oni koji su me priveli, u civilu. U strahu sam samo rekao da sam pretučen, i to pred policajcima koji su stajali pored mene. Onog policajca koji me je tukao tada sam još jednom pitao zašto se sve ovo desilo, na šta mi je rekao da sam bio sumnjiv i da sam samo pogoršao situaciju dolaskom kod lekara. Lekari su konstatovali povrede na leđima, kolenima i glavi, a ovih dana ću ići i na specijalističke preglede. Radim pošteno u firmi, svi me cene kao stručnjaka, u komšiluku ne postoji čovek koji će reći nešto ružno o meni. Sad sam u strahu, plašim se i za porodicu - ogorčen je Borko. On dodaje da nikada nije imao ni najmanji konflikt, nikada se nije tukao, da je porodičan čovek i da ga je ovakva neprijatnost šokirala. Njegov otac Obrad kaže da ovako nešto nije mogao ni da sanja.


- Ceo život sam učio decu da budu poštena i ponosan sam na Borka, za koga svi imaju samo reči hvale - kaže otac Obrad.


Advokat Cvetko Marić, koji zastupa Burmazovića, kaže da ne znaju ime muškarca koji se predstavio kao policajac, ali da će unutrašnja kontrola MUP-a to morati da ispita, budući da su podneli krivičnu prijavu.


- Reč je o delima iznuđivanje iskaza, zlostavljanja i mučenja koja je izvršilo službeno lice, a to su dela koja se gone po službenoj dužnosti. Ovo nije privatna stvar povređenog i nadamo se da policija neće skrivati ovakve osobe, da će se saznati ko je to učinio, posle čega će slučaj biti procesuiran - kaže advokat Marić. U Policijskoj stanici Loznica niko nije želeo da komentariše premlaćivanje Burmazovića.
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Hahaha, koja budala od policajca...  Smile
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia ispo iz modu
Боже ме сачувај, свакојаке џукеле данас раде у полицији.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
LG Nexus 5


Udri ga kolega da zaradimo 'leba.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Бог чува Србе.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2032
Zastava Pančevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
To nije nista novo, u Srbiji nema ni trunke profesionalizma u policiji, imam licno neprijatno iskustvo mada nista nisam bio kriv, naprotiv.  Smile
IP sačuvana
social share
Тврд је камен за онога ко на њему спав'о није,
jа сам рођен на камену зато камен мекан ми је.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3134
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.10


Udri ga kolega da zaradimo 'leba.  Smile

a ti si kao drugaciji od njih?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
LG Frizider
Crowz je ovaj sa fantomkom, krenuo da rusi grad i tako te neke zle stvari vezane za prebijanje pedera Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3930
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
Ovakva slika je trebala da bude i u toj kladionici, lisice na ruke pa krivična prijava ako su zaista napali policiju kao što policajci tvrde. Čak i da su napali policajce, posle hapšenja nema šta njih neko da bije ili šamara, takav je zakon i mora da se poštuje. Policajac koji ne poštuje zakon više nije policajac, ili barem ne bi trebalo da bude. Verovatno će se i ovo zataškati, osim ako mediji ne budu insistirali na rešavanju slučaja, to je jedini način da se u Srbiji nešto reši.
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6212
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
...i na kraju nece biti nista ni od Zemunskog ni od Loznickog slucaja, mozda ce, ako mediji budu malo pritiskali, dobiti neki premestaj i... u Srbiji svakog cuda za tri dana... do nekog novog slucaja...
...imao sam slican slucaj 1992. kad je mene i drugara ispendrecio pandur dok smo stajali na crvenom (bili smo u drugarovom kabrioletu)... znaci, iz cista mira je prisao i poceo da nas pendreci ne navodeci razlog, bili smo u soku, da ne duzim, kad je dosao sebi poceo se izvinjavati kako mu se ucinilo da imamo okaceno zastavicu SPO na retrovizoru  Smile Smile Smile  ... isli smo u urgentni, tu je dosao kao neki inspektor, ispitivao nas, sta, kako, uglavnom sve se na tome zavrsilo...
...tako ce biti i sa ovim i sa svim buducim slucajevima, jer policija je u ovoj drzavi pocela i zakone da donosi, prvo saobracajni, a sad ce i ovaj o prisluskivanju i kontrolisanju poste... nek' nam je Bog u pomoci...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7 9 10 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.