Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Policija mi upala u kuću zbog šale na Fejsbuku!  (Pročitano 1545 puta)
11. Jul 2015, 11:52:33
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
Browser
Safari 600.7.12
mob
Apple iPhone SE 2020
Policija mi upala u kuću zbog šale na Fejsbuku!

B. Janačković   | 10. 07. 2015. - 21:39h  izmena vesti 08:59h | Foto: D. Milojević/Fejsbuk   

Nikome nisam pretio niti sam pominjao ime premijera Aleksandra Vučića. Status koji sam objavio na Fejsbuku bio je šala, kaže Dejan Milojević (43), građevinski preduzimač iz Aleksinca.


 Dejan Milojević
U njegovu kuću prekjuče ujutro upalo je 20 pripadnika Službe za borbu protiv organizovanog kriminala (SBPOK) iz Beograda, koji su po nalogu Tužilaštva za visokotehnološki kriminal izvršili pretres zbog sumnje da je ugrozio bezbednost premijera Vučića.

- Na mom profilu pod nazivom Tonton Makut 25. juna objavio sam status: „Braćo i sestre, vrag je odneo šalu!!! Dajte da se organizujemo da neko ubije govnara i da oslobodimo zemlju. Dosta je bilo, stvarno!!!“. Iz komentara ispod statusa se jasno vidi da je to bila šala kao što su i brojni sarkastični komentari koje objavljujem na toj stranici. Onda su moji prijatelji u porukama počeli da se šale na tu temu pa sam u jednom trenutku i ja napisao da je sve to šala. Ne verujem da je to policija videla, verovatno me je prijavio neko iz Aleksinca - smatra Milojević.
 
Citat
PEŠAČIO DA GA PRIMI SLOBA

Milojević je 1996. bio jedan od 19 studenata koji su posle izborne krađe na lokalnim izborima pešice išli od Niša do Beograda. Njega i još dvojicu studenata primio je tada lično Slobodan Milošević koji je u razgovoru izgovorio čuvenu rečenicu: „Srbijom neće upravljati tuđa ruka“. Posle 5. oktobra bio je predsednik IO opštine Aleksinac.
On isprva nije znao otkud tolika policija u njegovoj kući, znajući da ništa nije skrivio, ali mu je rečeno da postoji sumnja da je ugrozio bezbednost premijera.

- Nisam ugrozio ničiju bezbednost. Niti imam oružje, niti znam da ga koristim. Pretresli su celu kuću. Plašio sam se da mi nešto ne bude podmetnuto, ali su policajci bili stvarno fer i korektni. Pretres je bio po zakonu sa dva svedoka i u prisustvu mog advokata. Pošao sam sa njima u policiju gde sam se zadržao pola časa radi davanja izjave - objašnjava Milojević.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.132


 Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Бранилац државе

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9228
OS
Windows
Browser
Chrome 43.0.2357.132
Citat
Braćo i sestre, vrag je odneo šalu!!! Dajte da se organizujemo da neko ubije govnara i da oslobodimo zemlju. Dosta je bilo, stvarno!!!“.


Ово је неки Монти Пајтон фазон хумора? Smile
IP sačuvana
social share
"Једном су ми пустили Балашевића. Од тада сам у бесповрат изгубио пословну способност."


Неки лик са Твитера  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.132
Dobra neka sala gde poziva na ubistvo Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
Citat
  Pretresli su celu kuću. Plašio sam se da mi nešto ne bude podmetnuto,

jest jest ima toga... Smile
sagne se policajac i brzo iz carape izvuce kratku cjvuru u kalibru 45 ili 50... tesku 3 kile i podmetne ispod kreveta Smile

Citat
ali su policajci bili stvarno fer i korektni. Pretres je bio po zakonu sa dva svedoka i u prisustvu mog advokata.


svasta  Smile otkud to  Smile

 Smile

« Poslednja izmena: 11. Jul 2015, 18:21:39 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.132
sve u svemu imamo viska policije koja je dokona
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 134
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 39.0
Dobra neka sala gde poziva na ubistvo Smile

pa mogu ti reci da upalila,vidis kako su neki planuli mladuncad od majmuna Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.132
Ne volim da zbijam sale posle kojih mi panduri upadaju na gajbu Smile Doduse svojevremeno su mi uhapsili oca zato sto je popreko gledao pandura, al ovo je ipak previse Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
ma nije to dokonost..takve stvari na fb i uopste na mrezi...love se i provjeravaju odma...

nista oni nisu uradili sto je protivzakonito..protiv zakonito bi bilo da nisu reagovali.... Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.124
mob
Sony 
Niko ne sme da se zeza sa vođom! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.