Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Policajac udario "decaka" jer nije hteo da plati kartu u GSPu  (Pročitano 10078 puta)
10. Sep 2011, 23:59:41
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
Policajac udario dečaka u stomak jer nije imao kartu za GSP
Vladimir Maričić, Nikola Šević | 10. 09. 2011. - 12:24h izmena vesti 15:54h | Komentara: 251

M. I. (16) nije ni slutio da će njegov pokušaj da se vozi bez karte u autobusu GSP prekjuče biti povod da policajac fizički nasrne na njega. Dečak nije zadobio ozbiljnije povrede, ali je njegov otac ogorčen jer, kako kaže, niko iz policije nije ljudski reagovao zbog bahatog ponašanja njihovog službenika.

Incident se dogodio prekjuče na Zelenom vencu, dok se M. I. vraćao iz škole autobusom na liniji 52.


S. I, otac napadnutog dečaka, pokazuje lekarski izveštaj o povredama svog sina

Kako M. I. nije imao kartu za prevoz kontrolor mu je rekao da mora da napusti vozilo. Prema njegovim rečima, on se nalazio na prednjim vratima i pokušavao da ubediSmile ) kontrolora da mu progleda kroz prste u trenutku kad se pored autobusa parkirao saobraćajni policajac na motociklu. Iako mu nije pružio nikakav povodSmile ), dok ga je legitimisao, policajac ga je iz čista mira krvnički udario pesnicom u stomak i tom prilikom mu izbio vazduh, a vrhunac njegove bahatosti bio je kad je dečaku iz torbice uzeo hemijsku olovku i stavio je u svoj džep.

- Naredio mi je da izađem iz autobusa i stavim stvari na rezervoar od motocikla. Nakon što sam odložio dokumenta i dva mobilna telefona privukao me je i snažno zabio pesnicu u rebra. Bio sam uplašen i nisam mogao da verujem šta se dogodilo. Zatim je uzeo moju zdravstvenu knjižicu i rekao kontroloru da mi napiše kaznu što je ovaj i uradio - priča M. I, koji se posle inicidenta osetio osramoćeno.

MUP: Ispitaćemo slučaj

Kako “Blic” nezvanično saznaje u MUP-u Srbije je napravljena službena beleška o incidentu, koja je nakon toga prosleđena unutrašnjoj kontroli.

- Ukoliko se ispostavi da je naš pripadnik prekoračio službeno ovlašćenje očekuje ga kaznena mera propisana zakonom. Ne želimo da komentarišemo incident dok se on ne ispita u potpunosti, kako ne bi uticali na istražne radnje i krajnju odluku koja bude doneta. Svakako da ovo nije nešto što se događa često - rekli su u MUP-u Srbije.

Međutim, dečak je bio dovoljno pribran i zapisao registarski broj motocikla, a zatim pozvao svog oca S. I. i ispričao mu šta se desilo. S. I. je istog trentuka prijavio slučaj policiji, a zatim odvezao sina u Hitnu pomoć gde su lekari ustanovili da dečak oseća bol kad hoda i udiše vazduh.

U policiji je S. I. rečeno da o slučaju postoji službena beleška i pozvali ga da sutradan dođe u zgradu MUP-a na Bulevaru despota Stefana. Razočaran njihovom reakcijom odlučio je da se obrati medijima kako bi skrenuo pažnju jer ne želi da se slična situacija ponovi još nekome.

- Nemam nameru da tužim bilo koga, ali sam kao bivši policajac, ogorčen jer se niko iz stanice u kojoj dotični policajac radi nije oglasio. Očekivao sam da makar neko pozove i pita kako je moje dete posle svega. Žena i ja još uvek brinemo da se zdravstveno stanje našeg sina ne pogorša zbog stresa koji je doživeo jer je pre samo nekoliko meseci imao mononukleozu, a od 1999. ima kožno oboljenje vitiligo koje izaziva depigmentaciju kože - kaže S. I. i dodaje da niko nema pravo da se nasilnički ponaša, a naročito ne policija.

http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/276229/Policajac-udario-decaka-u-stomak-jer-nije-imao-kartu-za-GSP



Jadan mali,em nije uspeo da zastrasi kontrolore,em jos dobio batine,em jos ostao bez hemijske.  Smile

Nego... fin outfit ima.  Smile Majcica ispod koje je verovatno i neka kajlica,pa torbica,pa narukvica...i samo dva mobilna...  Smile
« Poslednja izmena: 11. Sep 2011, 00:00:53 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
Istina, dva mobilna a doktori ustanovili da on oseca bol, sa cime su izmerili to?  Smile
A da li mu je cale bio kakve ruke, ko to zna
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ушло у крв и довиђења.... ФКЦЗ <3

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 13239
Zastava Београд
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 7.0
mob
Alcatel One Touch Idol X
Citat
.i samo dva mobilna...

Можда у овој причи стварно нешто смрди, али то што је носио два мобилна, ништа не значи. Па и сам некад носим два мобилна, један "главни", а други углавном неки јефтинији, али са повољним тарифним пакетом  Smile
« Poslednja izmena: 11. Sep 2011, 00:47:33 od Bassnectar »
IP sačuvana
social share
 
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!                                   �
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
Citat
.i samo dva mobilna...

Можда у овој причи стварно нешто смрди, али то што је носио два мобилна, ништа не значи. Па и сам некад носим два мобилна, један "главни", а други углавном неки јефтинији, али са повољним тарифним пакетом  Smile

Dobro,dobro,to stoji,imam ja jednog ortaka koji nosi nekad i tri  Smile Smile ,a opet je sasvim normalan momak.

Ali... za ovog bas i ne bih rekao da je sav fin i posten.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Monstrum

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8918
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
treba istrebiti po kratkom postupku sve koji nece da plate karte gsp-a.
« Poslednja izmena: 11. Sep 2011, 01:06:25 od Promaseni »
IP sačuvana
social share
Sta da radim sutra?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
Eto, covek ima dva mobilna al nema za kartu, al zato svercanje a cale bivsi pandur, vaspitanje je to, sve posteno Smile
« Poslednja izmena: 11. Sep 2011, 01:10:39 od Maradic »
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
mob
LG Nexus 5
To su oni, cuveni, GSP krimosi koji ce se potuci ako ih isteraju iz autobusa. Jos je on pokusavao da "ubedi" kontrolore da ga puste da se vozi. Smiley

Al dobro, nek tuzi drzavu, pa parama od odstete moze da kupi skuter, a za dve godine mu babo moze kupiti auto, tako da vise nece morati da trpi represiju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Flock 2.6.2
u orginalnom tekstu nista nije podvuceno niti crveno boldovano.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 13.0.782.220
mob
Nokia krntija
 Smile
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.220
Sve to naglavačke izbaciti iz autobusa... ko god ne plati kartu... ali direkt na lobanju da padne Smile
« Poslednja izmena: 11. Sep 2011, 01:41:33 od Tepachenko »
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.