Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Policajac Silovao dete do smrti  (Pročitano 26050 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Srbija šokirana ubistvom deteta, građani poručuju
Vratite smrtnu kaznu
Advokat Mališe Jevtovića, Svetozar Vujačić, izjavio je da su njegov branjenik i majka ubijene Katarine - Ana Filipović, bili krajnje mirni i hladni kada su prvi put pozvani u policiju. Odbrana će tražiti da osumnjičeni kao kaznu dobije lečenje na psihijatriji

Nemam nikave veze sa zločinom i nisam to uradio. Zgrožen sam celom pričom"-stalno ponavlja Mališa Jevtović (31), uhapšen pod sumnjom da je u subotu, u šumi na Zvezdari, silovao kćerku svoje ljubavnice Ane Filipović (26), trogodišnju Katarinu Janković, koja je od zadobijenih povreda iste večeri preminula. Ovu priču Jevtović je ponovio i svojoj majci Veri i bratu Ivici, koji su ga posetili u istražnom zatvoru.

Dok je majka sedela u kafani, Jevtović, koji se predstavlja kao bivši pripadnik "crvenih beretki", odveo je devojčicu u žbunje, tukao je po glavi i nad njom se iživljavao jedan sat. Tek kada je devojčica poplavela, ljubavnici su je odveli do KBC-a "Zvezdara", ali je devojčica iskrvarila zbog rascepa jetre i drugih unutrašnjih organa. Obdukcijom je utvrđeno da je devojčica duže vreme bila seksualno zlostavljana. Ljubavnici, međutim, nisu mogli da objasne otkud modrice na telu deteta.
   
      

Predsednik Tadić: Teže sankcije

Povodom ovog zločina javnosti se obratio i predsednik Srbije Boris Tadić:
- Ne obraćam se javnosti isključivo kao predsednik Srbije, već i kao otac, jer sam duboko potresen monstruoznim zločinom nad malom Katarinom Janković. Ovakva zlodela moraju biti najstrože sankcionisana, a država mora da pooštri kaznenu politiku za počinioce i saučesnike svakog zlostavljanja i maltretiranja u porodici - rekao je Tadić.
Predsednik Srbije upozorio je javnost na dramatičan porast ovakvih slučajeva i pozvao nadležne državne organe, sve građane Srbije i čitavu našu javnost, da obrazuju zajednički front u prevenciji i sasecanju ovakvih kriminalnih dela u samom korenu.
- Obaveza je svakog građanina da blagovremeno reaguje na najmanju naznaku nasilja, posebno nad decom, koje se dešava u njihovom neposrednom okruženju - naveo je predsednik Boris Tadić.
      
      
      
   
   
      

Ćerku više ne želim da vidim

Darja Filipović, baka ubijene Katarine i majka Ane, kaže da je Katarina živela s njom i mužem Rodoljubom, i da je kod Ane odlazila samo povremeno, kad bi oni bili sprečeni da brinu o njoj.
- Da sam samo znala šta će se desiti... Pazila sam je kao malo vode na dlanu, a stradala je za tih nekoliko dana dok sam ja bila bolesna. Za tog Mališu nisam ni znala ko je. Dolazio je nekoliko puta, a Ana ga je predstavljala kao druga.
Darja kaže da se još jedino nada da će i Mališa Jevtović i njena ćerka dobiti zaslužene kazne.
- Bar da nikad više ne izađu na slobodu, ako već nema smrtne kazne. A možda je čitav život na robiji i gora kazna. Ne znam, samo da ih više ne vidim...
      
      
      
   

Advokat Svetozar Vujačić, koji zastupa Mališu Jevtovića, potvrdio je da je njegov branjenik napadnut u zatvoru i da je zbog bezbednosti smešten u samicu.
- Ja sam mu nagoveštavao da do toga može doći i on je i sam to znao. Zatvorenici su ga napali i dobio je batine, ali je zatvorska uprava brzo reagovala i sprečila veći incident. On je, inače, fizički vrlo jak i mislim da je dobro. Što se tiče psihičkog stanja, on je u krajnjoj konfuziji i odbrana će se bazirati na tome da mu se odredi mera obaveznog lečenja na neuropsihijatriji - kazao je Vujačić i naveo da su i Jevtović i Filipovićeva bili krajnje mirni i hladni i kada su prvi put pozvani u policiju, a i drugi put kada su zadržani i privedeni istražnom sudiji.

Vujačić je dodao da u incidentu u zatvoru Jevtović nije imao kontakta s ocem nesrećne devojčice, koji se takođe nalazi na izdržavanju kazne jer Uprava strogo vodi računa i ne postoji mogućnost da se oni sretnu.
Jevtović je, inače, kada ga je policija ispitivala, kazao da je devedesetih godina bio pripadnik Jedinice za specijalne operacije (JSO) MUP-a Srbije i da je imao čin potpukovnika. Bio je na brojnim ratištima posle čega se zbog psihičkih problema i postvijetnamskog sindroma lečio u bolnici za mentalno zdravlje u Palmotićevoj ulici 2000. godine. Poslednjih godina radio je kao autolimar u "Gradskoj čistoći", dok je Filipovićeva radila u knjižari "Plato" na Studentskom trgu.

MUP Srbije je, međutim, demantovao da je Jevtović ikada bio kod njih u radnom odnosu, tako da nije mogao da stekne ni čin potpukovnika, međutim ne saopštavaju da li je radio neke druge poslove za policiju.

Njegov advokat Svetozar Vujičić kaže da je Jevtović na saslušanju u policiji i istrazi rekao da je bio u Jedinici za specijalne operacije u Kuli i da je bio na brojnim ratištima. Zanimljivo je da je na saslušanju u policiji inspektorima rekao da je završio srednju mašinsku školu i Višu školu unutrašnjih poslova, te da je po zanimanju pravnik. Međutim, kod istražnog sudije Dragana Ćesarovića nije pominjao da ima viši stepen obrazovanja, već da je završio mašinsku školu i da radi u "Gradskoj čistoći". Njegov advokat navodi da mu je Jevtović rekao da je zadnjih godinu dana radio kao autolimar, a honorarno i kao obezbeđenje u nekim klubovima i splavovima.

Jevtović je pre dve godine u Trećem opštinskom sudu optužen za krađu mobilnog telefona, ali taj postupak trenutno miruje. On je tada i negirao da je počinio krađu. Advokat Vujačić navodi i da Jevtović nije uhapšen, već da je sa majkom devojčice otišao na zakazani razgovor u SUP.

- Ne znam da li bi se tako hladnokrvno ponašao neko ko je počinio tako monstruozan zločin. Jevtović i Filipovićeva su prethodono veče bili na ispitivanju u SUP-u, posle čega su su pušteni. Rečeno im je da dođu sledećeg dana, u 12 sati, a Mališa je mene pozvao ujutro jer sam ga branio u postupku pre dve godine. Popili smo piće u jednom kafiću, a oni su se ponašali normalno. Tada mi je Ana rekla da joj je dete umrlo zbog penilicinskog šoka, i da su zbog toga pozvani policiju - kaže advokat.
Mališa tvrdi da je sa Anom u vezi dve godine, dok je ona izjavila da su zajedno godinu dana.
   
      

Kazna do 15 godina

Jevtović se tereti za obljubu i protivprirodni blud sa smrtnom posledicom, a Filipovićeva za saučesništvo. Ivana Ramić, portparol Okružnog suda, kaže da je za ova dela zaprećena minimalna kazna od 10, a maksimalna 15 godina zatvora. Neki pravnici smatraju da Jeftović najmanje može dobiti 10 godina zatvora, a o najvećoj kazni se još ne može govoriti pošto je postupak u fazi istrage. Međutim, advokat Jovica Kosić kaže da ako veštaci neuropsihijatri utvrde da je Mališa Jeftović u trenutku izvršenja krivičnog dela bio bitno smanjene uračunljivosti, sud može mu može odrediti obaveznu meru psihijatrijskog lečenja u zatvorskoj bolnici.
      
      
      
   
   
      

Komšije ga ne poznaju

Mališa Jevtović živi u Ulici vojvode Brane 57 sa majkom Verom i bratom Ivicom. Njihov stan je u dvorištu koje dele sa još tri porodice. Neki od komšija su zaprepašćeni onim što su o Mališi saznali iz medija, dok neki čak tvrde da ga ne poznaju, iako stanuju u istoj kući.
- Živim ovde osam godina. Naša komunikacija svodila se na to da se javimo jedno drugom u prolazu. Viđala sam njega i tu devojku o kojoj pišu novine. Ni sa kim drugim nikad ga nisam videla. Ja sa njim nisam imala problema - kaže komšinica Tijana Pavlović.
Takođe, niko od stanara te ulice s kojima smo razgovarali ne zna da se Jevtović lečio u Institutu za mentalno zdravlje u Palmotićevoj ulici, ni čime se bavio.
- Poznajem ga čitav život, ali o njemu malo toga znam. Nisam čula da je ovde iko sa njim imao problema, niti bih ikad pomislila da je u stanju da počini nešto ovako strašno - kaže komšinica iz susedne kuće.
Komšija iz zgrade preko puta rekao je i da je Jevtović uživao drogu. Prema njegovim rečima, majka je živela u strahu od Mališe, ali nikad nije čuo da je iko od komšija imao problema s njim. Juče je ekipa Glasa pokušala da razgovara sa porodicom, ali niko nije otvarao vrata stana niti odgovarao na telefonske pozive, iako su se iza vrata jasno čuli koraci.
      
      
      
   
Ekipa Glasa
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
mob
Samsung e730
Citat
Mališa Jevtović zaposlen je kao komunalni radnik u "Gradskoj čistoći". Njegove kolege šokirane su saznanjem da su godinama radili sa zločincem.
- Šokirani smo! I dalje ne možemo da verujemo da je mogao tako nešto da uradi! Imao je korektan odnos sa kolegama, voleo je puno da priča - kaže jedan od Mališinih kolega iz zemunskog pogona.
Dragan Ignjatović, direktor "Gradske čistoće", potvrdio je za Kurir da Jevtović radi u ovom preduzeću kao čistač ulica od 1996. godine.
- On je disciplinovan radnik, nikada nije pravio probleme, niti je bio kažnjavan. Nije se posebno isticao ni u pozitivnom ni u negativnom smislu. U poslednje vreme bio je zadužen sa čišćenje centralnih zemunskih ulica, što znači da smo imali poverenja u njega. Jedino što mogu da istaknem jesu njegova česta bolovanja. Neka odsustva pravdao je završetkom školovanja - objašnjava Ignjatović.

E, sad, ovo pise u Kuriru... Znaci, i MUP laze, a i ovi iz Gradske cistoce su sigurno potplaceni...
A opet, mozda je on zaista bio u JSO, ali je bio undercover agent koji je infiltriran u GC, i to na poslovima asanacije terena koji je bio pun leseva neduznih civila, zrtvi zverskih akcije koje je sprovodio JSO...
Irony: off.

Pricu da je bio clan JSO je rekao sam optuzeni... To sto advokat prica je sasvim normalno ponasanje advokata kome je po sluzbenoj duznosti "uvaljen" ovaj idiot i sada mora da se hvata za slamku ne bi li ispostovao nacela advokatske etike.
IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Advokat neće da brani ubicu deteta

BEOGRAD - Advokat Svetozar Vujačić izjavio je juče da je povukao punomoćje za odbranu Mališe Jevtovića, osumnjičenog za obljubu i protivprirodni blud nad trogodišnjom K. J koja je od posledica povreda preminula. "S obzirom na tragičnu sudbinu trogodišnje Katarine Janković, način nanošenja povreda i uzrok smrti, kao čovek i kao roditelj nisam pronašao nijedan racionalan razlog da osumnjičenog Jevtovića i dalje branim, a da mi pritom savest bude mirna", rekao je Vujačić agenciji Beta.

On je istakao da ga je na takvu odluku naveo moral, bez obzira na to što je, kako je dodao, kao profesionalac obavezan da pruži pravnu pomoć svakoj osobi koja to od njega zatraži.

"Svesno kršim kodeks advokatske etike, prvi put za 22 godine advokatskog staža u definitivnom i čvrstom uverenju da sam ja, pre svega, čovek i roditelj, pa tek onda advokat", rekao je Vujačić. On je, na osnovu svoje dugogodišnje advokatske karijere, procenio da suđenja neće ni biti, da bi moglo da dođe do obustavljanja krivičnog postupka i da Jevtović bude upućen na lečenje i čuvanje u ustanovu zatvorenog tipa.

Beogradska policija saopštila je 21. jula da je trogodišnja devojčica K. J, umrla pošto joj je Mališa Jevtović (31) iz Beograda naneo teške telesne povrede. Jevtović je osumnjičen za krivično delo obljube i protivprirodnog bluda, a istražni postupak je u toku. Istražni sudija Okružnog suda u Beogradu odredio je Jevtoviću jednomesečni pritvor. Jevtović, koji je bio u vezi sa majkom devojčice Anom Filipović, u više navrata je njenu trogodišnju kćerku odvodio u šetnju na skrovita mesta u Zvezdarsku šumu i dok je majka čekala, seksualno se iživljavao nad devojčicom, udarajući je pritom snažno rukama i nogama po glavi i telu.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
E, sad, ovo pise u Kuriru... Znaci, i MUP laze, a i ovi iz Gradske cistoce su sigurno potplaceni...
A opet, mozda je on zaista bio u JSO, ali je bio undercover agent koji je infiltriran u GC, i to na poslovima asanacije terena koji je bio pun leseva neduznih civila, zrtvi zverskih akcije koje je sprovodio JSO...
Irony: off.

Lepo je da ti verujes "nasoj narodnoj miliciji" sve sto kaze.

Ja im ne verujem.

I, naravno, ne samo njima -- ali njima skoro nista, jer to su 85% isti oni ljudi od 9. marta

A narocito nekakvim JSO-ima, BIA-ma, UDBA-ma itd.

Tima ne verujem ni jednu jedinu rec.

A i CIA-i, Mosadu, MI 5-u, MI 6-u, onom-ruskom-kako-se-zvase-nasledniku-KGB-a itd.  mozda verujem svaku 50-60. rec.

Mnogo pre nekom maloumniku i ubici.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
mob
Samsung S7
E, sad, ovo pise u Kuriru... Znaci, i MUP laze, a i ovi iz Gradske cistoce su sigurno potplaceni...
A opet, mozda je on zaista bio u JSO, ali je bio undercover agent koji je infiltriran u GC, i to na poslovima asanacije terena koji je bio pun leseva neduznih civila, zrtvi zverskih akcije koje je sprovodio JSO...
Irony: off.

Lepo je da ti verujes "nasoj narodnoj miliciji" sve sto kaze.

Ja im ne verujem.

I, naravno, ne samo njima -- ali njima skoro nista, jer to su 85% isti oni ljudi od 9. marta

A narocito nekakvim JSO-ima, BIA-ma, UDBA-ma itd.

Tima ne verujem ni jednu jedinu rec.

A i CIA-i, Mosadu, MI 5-u, MI 6-u, onom-ruskom-kako-se-zvase-nasledniku-KGB-a itd. mozda verujem svaku 50-60. rec.

Mnogo pre nekom maloumniku i ubici.

Ne razumem sta si ti to doziveo tog 9 marta???Jel si dobio batine ili sta?Ali ovim tvojim postovima totalno ides off topic........nije u pitanju ni CIA,UDBA ni 9 mart , vec pricamo o monstruoznom ubistvu jedne male devojcice.
Najvise se zlocina i desi zbog ljudi koji veruju maloumnicima i ubicama jer bas zbog tog slepog poverenja oni i jesu na ulici slobodni.
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
U CZ-u povećane mere bezbednosti ispred samice Mališe Jevtovića
Sprema se linč ubice deteta

BEOGRAD - Mališa Jevtović (31) iz Beograda, koji je 16. jula, u Zvezdarskoj šumi, do smrti silovao trogodišnju Katarinu Janković, i dalje se nalazi u samici Centralnog zatvora u Beogradu. Kako saznajemo, pritvorenici prave plan za njegov linč. Uprava zatvora povećala je mere bezbednosti u zatvoru i ispred samice u kojoj je Jevtović.

Njemu je posle saslušanja kod istražnog sudije određen pritvor od 30 dana, jer je osumnjičen za obljubu i protivprirodni blud nad trogodišnjom Katarinom Kajom Janković, koja je usled zadobijenih povreda preminula ovog vikenda. U pritvoru je i majka zlostavljane devojčice, Ana Filipović (26), koja je osumnjičena da je kršila porodične obaveze i za saučesništvo u zločinu.

Prema prvim informacijama, stravičan zločin počinjen je 16. jula u subotu, u Zvezdarskoj šumi, gde su Jevtović i Filipovićeva odveli devojčicu u šetnju. Međutim, priča koju su ispričali policiji, a u utorak i istražnom sudiji Okružnog suda je drugačija. Naime, osumnjičeni sve negiraju i tvrde da je devojčica povrede zadobila pošto je pala sa kreveta, posle čega su je oni odmah odveli u KBC "Zvezdara". Posle tri sata dete je umrlo na odeljenju , a lekari su zbog stravičnih povreda koje je imalo na telu slučaj prijavili policiji. Jeftović pred policijom tada izjavljuje da su optužbe da je obljubio devojčicu "budalaštine" i da je "zgrožen", te da "o tome ne želi da razgovara".

Lekari iz Gradske bolnice odmah su posumnjali da je dete zlostavljano jer je imalo prepoznatljive povrede po telu. Posle obdukcije, koja je urađena u Institutu za sudsku medicinu, biće poznato više detalja. Kako Glas saznaje, devojčica je imala brojne povrede unutrašnjih organa, naprslu jetru, a utroba joj je bila gotovo pokidana. Leđa su joj bila modra, a po obrazima je imala tragove prstiju, najverovatnije usled stezanja.

Jevtović je bio u vezi sa Anom Filipović i više puta je njenu trogodišnju ćerku odvodio na skrovita mesta u Zvezdarsku šumu i, dok je majka čekala, seksualno se iživljavao nad devojčicom, udarajući je pritom snažno rukama i nogama po glavi i telu. Ana Filipović se duže vreme nematerinski ponašala prema devojčici, tukla je i kinjila bez razloga, navodi se u saopštenju policije.

Advokat Svetozar Vujačić prekjuče je odbio da zastupa Jevtovića.
- S obzirom na tragičnu sudbinu deteta, način nanošenja povreda i uzrok smrti, kao čovek i kao roditelj nisam pronašao ni jedan racionalan razlog da osumnjičenog Jevtovića i dalje branim, a da mi pri tom savest bude mirna - rekao je on.

On je istakao da je takvu odluku doneo iz moralnih razloga , bez obzira na to što je, kako je dodao, kao profesionalac obavezan da pruži pravnu pomoć svakoj osobi koja to od njega zatraži.
- Svesno kršim kodeks advokatske etike, prvi put za 22 godine staža, u definitivnom i čvrstom uverenju da sam ja pre svega čovek i roditelj, pa tek onda advokat - dodao je Vujačić.
Ekipa Glasa
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
Ne razumem sta si ti to doziveo tog 9 marta?Jel si dobio batine ili sta?Ali ovim tvojim postovima totalno ides off topic........nije u pitanju ni CIA,UDBA ni 9 mart , vec pricamo o monstruoznom ubistvu jedne male devojcice.
Najvise se zlocina i desi zbog ljudi koji veruju maloumnicima i ubicama jer bas zbog tog slepog poverenja oni i jesu na ulici slobodni.

Nemoj ti da projektujes to sto ti slepo verujes nekome --  a u ovom slucaju verovatno pandurima -- na to da neko drugi slepo veruje bilo kome drugome.

Lepo ti pise "mnogo pre maloumnicima i ubicama" tj. nego policiji bilo koje zemlje. Ne pise "iskljucivo" ili "potpuno", nego samo "mnogo vise".

Dakle: policiji verujem 0% a maloumnicima i ubicama 15%

a ako si isao/isla i u osnovnu skolu, morao/-la bi da znas da je 15 beskonacno mnogo vece od 0.


Najzad, ono sto je tebi off topic, nije nekom drugom.

Za mene je ovo tema o tome da je bivsi pripadnik JSO-a izvrsio gnusno ubistvo -- a eto u ovom slucaju male devojcice, cime je to ubistvo jos mnogostruko brutalnije.

Ali prva rec naslova je "policajac" -- dakle to je tema, a sve ostalo je rema.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ispovest majke osumnjičenog za ubistvo trogodišnje K. J.

Samo monstrum je mogao da ubije devojčicu

Ono što je urađeno maloj K. delo je monstruma. Ako se dokaže da je to bio moj sin, neka snosi posledice, neka ispašta, kaže u razgovoru za „Blic“ Vera Jevtović, majka 31-godišnjeg Mališe Jevtovića, uhapšenog zbog sumnje da počinio protivprirodni blud i obljubu nad trogodišnjom K. J. nakon čega je devojčica preminula.

Svakoj majci je teško da prizna da je njeno dete uradilo nešto loše, a kada se desi nešto ovako monstruozno, onda je suočavanje sa istinom još bolnije. I onda je sasvim ljudski od majke čuti da „možda ipak nije on“.

- Pre mesec dana K. je bio rođendan. Mališa je kupio tri pune kese poklona - priča Vera, kao da samu sebe pokušava da ubedi da je nemoguće da se njen sin pretvorio u monstruma. Ali činjenice su surove...

Vera dalje priča da se kao dete Mališa nije razlikovao od vršnjaka. Trenirao je aikido, godinu dana je bio đak bogoslovske škole, završio je zanat za autolimara. Bio je vojnik u Svilajncu, a zatim i specijalac u 63. padobranskoj. Iako o tome nije želeo da priča, Služba državne bezbednosti ga je angažovala da obučava specijalce. Posle vojske, zaposlio se u JKP „Gradska čistoća“ kao čistač. Šta se kasnije desilo u njegovoj glavi, pitanje je na koje njegova majka nema odgovor.

- Ne znam kada je tačno počeo da se zabavlja sa Anom Filipović, jer je ćutao o toj vezi. Pretpostavljam da se izvesno vreme, uporedo s njom zabavljao i s jednom drugom devojkom - kaže Vera.

Vera kaže da je Mališa tog kobnog 17. jula pre podne bio kod kuće.

- U vreme ručka prozvala ga je Ana. Odmah je otišao. Vratio se tek oko 23 sata. Bio je sav bled, izgubljen, popio je tabletu za smirenje. Pitala sam ga šta se dogodilo. Rekao mi je da mu je devojčica skoro umrla na rukama. Ispričao je da je devojčica ispala iz kreveca, da joj je krenula pena na usta, da je gubila svest. Navodno je pokušavao da je oživi, masirao joj je srce, davao veštačko disanje. Zvali su lekare - priča Vera i sama svesna da dokazi do kojih je došla policija govore nešto sasvim drugo.

Vera žali zbog svega što se dogodilo nedužnoj devojčici i izvinjava se njenoj porodici. Majka kaže da nijedan advokat od skoro stotinak koliko su zvali nije hteo da prihvati odbranu njenog sina.

Aleksandra Adžić
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
mob
Samsung e730
Citat
Trenirao je aikido, godinu dana je bio đak bogoslovske škole, završio je zanat za autolimara. Bio je vojnik u Svilajncu, a zatim i specijalac u 63. padobranskoj. Iako o tome nije želeo da priča, Služba državne bezbednosti ga je angažovala da obučava specijalce. Posle vojske, zaposlio se u JKP „Gradska čistoća“ kao čistač.

Eto koja je to nebuloza... Znaci, iz ovoga proizilazi jedna od ove dve verzije:
a) RDB je angazovao doticnog dok je on jos uvek bio vojnik, "guster", clan 63. padobranske
b) RDB je angazovao djubretara (posto smo culi da se u GC zaposlio nakon zavrsetka vojnog roka), who happens to be in 63. padobranska tokom sluzenja vojnog roka.

Koja glupost...

Citat
Njegov advokat Svetozar Vujičić kaže da je Jevtović na saslušanju u policiji i istrazi rekao da je bio u Jedinici za specijalne operacije u Kuli i da je bio na brojnim ratištima. Zanimljivo je da je na saslušanju u policiji inspektorima rekao da je završio srednju mašinsku školu i Višu školu unutrašnjih poslova, te da je po zanimanju pravnik. Međutim, kod istražnog sudije Dragana Ćesarovića nije pominjao da ima viši stepen obrazovanja, već da je završio mašinsku školu i da radi u "Gradskoj čistoći". Njegov advokat navodi da mu je Jevtović rekao da je zadnjih godinu dana radio kao autolimar, a honorarno i kao obezbeđenje u nekim klubovima i splavovima.

Svestran momak, a?

Lik je ocigledno opasno poremecen. Znaci, majka kaze da je ucio bogosloviju (ne pominje VSUP), on kaze da je pravnik, koji radi u GC, ima autolimarski zanat, VSUP, a u slobodno vreme je freelancer za JSO???!!!  Smile Ma daaaaaj... "A onda je mrmot zavio cokoladu u foliju..." Jos samo da kaze da po potrebi radi transplantacije kostane srzi na VMA, pa da ima curriculum vitae za prijem u NASA...   Smile

IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Poznanica Ane Filipović otkriva da je Katarina živela u strahu
Dete se plašilo Mališe ko đavola
Mala Kaja je u poslednjih mesec dana govorila: "Plašim se, plašim se", ali na pitanje zašto strahuje od majčinog prijatelja, nije rekla ništa konkretno već je samo ponavljala da ga se boji

BEOGRAD - Katarina Janković mesec dana uoči jezive smrti govorila je da se plaši Mališe Jevtovića, osumnjičenog da je 16. jula do smrti silovao trogodišnju devojčicu, tvrdi poznanica Katarinine majke, Ane Filipović, koja nije zaštitila dete.

- Mala Kaja se često igrala s mojom ćerkicom. Kada bi čula da u razgovoru pominjem njenu majku Anu Filipović i njenog prijatelja Mališu Jevtovića, govorila je: "Plašim se, plašim se". Kada sam je pitala koga se plaši, rekla je: "Mališe". Na pitanje: "Zašto se plašiš Mališe", samo je ponavljala: "Plašim se". Sa Anom nisam bila posebno bliska. Bile smo samo poznanice.

U nekoliko navrata sam je pitala zašto dozvoljava da joj tuđi čovek vaspitava dete, ali je ona uzvraćala: "Mora da se navikne na Mališu". Bila sam svedok kada je Kaja samo na Mališinu pojavu ustuknula kao da vidi đavola - kaže mlađa žena koja živi u komšiluku porodice Filipović.

Naša sagovornica kaže da noćima ne spava posle saznanja da je mala Katarina zverski zlostavljanja.

- Ana i Mališa su izuzetno inteligentni. Oboje su namazani svim bojama i veliki su foliranti. Meni je Ana zamerala zašto dozvoljavam detetu da ide na spavanje u 23 sata, hvaleći se da mala Kaja mora da bude u krevetu tačno u 21 sat. Kada bi na kratko svraćali kod mene, često su potencirali da devojčica ima strogo određen "tajming" za ručak, popodnevno spavanje i igru.

Na osnovu nekih detalja, uviđala sam da vole da lažu, ali to nisam komentarisala, jer su u suštini lagali sami sebe. Jedino mi je žao što je nedužno dete nastradalo. Posle svega što se desilo, mislim da je Ana bila inicijator i da je čak nagovorila Mališu da se reši devojčice. Ako nije htela da gaji to dete, mogla je da ga odvede u dom ili u neku hraniteljsku porodice. Toliko žena muči muku da rodi dete! Ona je kriva više od svog ljubavnika. Kada bih je, recimo, sada videla da prođe ulicom ili kada bih je u dogledno vreme pustili sa lečenja, golim rukama bih joj iščupala srce i to bez trunke griže savesti - ogorčena je naša sagovornica, dodajući da bi sve novine trebalo da objave baš Aninu sliku.

Porodica Filipović je u jučerašnjem razgovoru za Glas rekla da su bacili sve Anine fotografije, kao i sve stvari koje imaju bilo kakve veze sa njom.

- Krivimo je više nego Mališu. Ne želimo više da čujemo za nju. Niti ćemo je obilaziti u zatvoru niti ćemo joj tražiti advokata. Još ne možemo da shvatimo da je mogla tako nešto da uradi, bez obzira na to da li je Mališa zaista bolestan. Familija Katarininog oca nam se nije javljala posle ovog događaja. Drugi deda je, koliko znam, negde u Bajinoj Bašti, dok se baba, posle razvoda, preudala i sada živi u Sloveniji. Dan posle sahrane na grobu smo zatekli dva venca, sa posvetom Kajinog oca. Ne znamo ko ih je doneo, pošto je otac trenutno u pritvoru u beogradskom Centralnom zatvoru - kaže otac osumnjičene Ane Filipović.
S. Dž. S
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.