Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Policajac interventne jedinice ubio kolegu u centru Novog Sada  (Pročitano 7254 puta)
Jet set burekdzija


'bem li ga

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9627
OS
Windows 7
Browser
Chrome 30.0.1599.69
mob
SonyEricsson xperia m2
Jocic ga je oporavio?  Smile
Ajde mani se.
IP sačuvana
social share
"Da je ustaša rođen u Srbiji bio bi četnik. Da je četnik rođen u Hrvatskoj, bio bi ustaša. Da je hrišćanin rođen pre 2500 godina u Grčkoj, verovao bi u Zevsa. Da je musliman rođen pre 3500 godina u Egiptu, verovao bi u Ozirisa. Vaša nacionalnost i veroispovest zavise od vremenskog i geografskog položaja na kojem ste rođeni. Nacije i religije su izmišljene da vas razdvajaju, da se zbog istih ubijate, a da se ratnoprofiterska bagra bogati na vašim jeftinim životima."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 30.0.1599.69
mob
Samsung 111111
Citat
ali nis.. to stvarno moras da budes veliki fan sa ogromnom dioptrijom i otporan na gnusobu

Pa sve zavisi u kom se drustvu kreces,radnici na mesalici se ne druze sa neurolozima ili djubretari sa inzenjerima..
Mozda mi iz Nisa ne pricamo pravilno verovato i smesno.Pa se i ne bavimo nekim lepim zanimanjima.Nismo ni bogati..Ali da smo gnusni i nekulturni,to je smesno.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Bizarna igra smrti: Voleo da pištoljem plaši ljude, ubio druga metkom u glavu

A. Lalić/H. Dunđerov    | 08. 10. 2013. - 21:55h | Foto: R. Getel    |
Pripadnik novosadske policije Aleksandar Simić (31) ubijen je hicem iz pištolja u noćnom klubu “Tapas”, gde je radio kao obezbeđenje. Simića je ubio njegov kolega policajac Miodrag Ristić (33), koji je zajedno sa njim radio u tom lokalu. Nakon što ga je pogodio direktno u glavu, Ristić je pokušao samoubistvo, u čemu su ga sprečili drugi zaposleni.


Noćni klub „Tapas“, u kojem je ubijen Aleksandar Simić
Ristić i Simić su, saznaje „Blic“, bili prijatelji i radili su zajedno u interventnoj, ali i po noćnim klubovima. Juče, sat posle ponoći sedeli su sa prijateljima, a za stolom je bilo i nekoliko devojaka.
 
Niko od prisutnih nije video da su se prijatelji policajci, koji su te večeri bili van dužnosti, prethodno posvađali. Međutim, pijane igre sa oružjem Ristiću, kažu očevici, nisu bile strane.
 
Citat

Ristić otvoreno prizivao nasilje
U posao s obezbeđenjem Simića je uveo baš Miodrag Ristić. Na Fejsbuk profilu Ristić se hvalio „alfa romeom”, tetovažama orla na leđima orla i vuka (simbola Jedinice za specijalne operacije) na desnoj mišici iznad koga je dodao imena dve ćerke. Fotografije haškog optuženika Ratka Mladića i prvooptuženog za ubistvo premijera Zorana Đinđića, Milorada Ulemeka Legije, uredno je objavljivao paralelno sa slikama svoje dve ćerkice. U statusima je sejao mržnju prema Albancima, Hrvatima i homoseksualcima, a samo ove godine u tri navrata, u toku afere sa spomenikom u Peći, pred najavu Parade ponosa i pred reprezentativne utakmice protiv Hrvatske, otvoreno je pozivao na nasilje i linč.
- Pre “Tapasa” su bili u drugom lokalu gde je osumnjičeni takođe vitlao oružjem. Navodno mu je bilo smešno da gleda kako se ljudi uplaše kada im oružje uperi u glavu - kaže izvor “Blica”.
 
Pijana igra se završila kada je pištolj opalio i zrno pogodilo Simića direktno u glavu. Preminuo je na licu mesta.

- Pao je kao pokošen. Niz lice mu se slivala krv. Prvo su svi zanemeli od šoka, a zatim su neke devojke počele da vrište, dok su drugi gosti u panici napuštali lokal - kaže jedan od gostiju.
 
Kada je video da je ubio prijatelja, Ristić je pokušao samoubistvo.
 
- Prebledeo je, počeo da jauče i plače, a zatim je uperio pištolj sebi u slepoočnicu - priča sagovornik “Blica”.
 
U tom momentu jedan od mladića koji je bio sa njima u društvu je pokušao da otme oružje i spreči policajca da se ubije. U koškanju pištolj je još jednom opalio. Metak je udario o zid, odbio se i pogodio jednog mladića, koji je, srećom, prošao sa lakšom povredom šake. Zaposleni su Ristića, koji je sve vreme vikao da želi da se ubije, držali dok nisu došli policajci.
 
- Udarao je glavom o „maricu“, vrištao da želi da umre. Na kraju je odveden na odeljenje psihijatrije, gde je i zadržan - kaže sagovornik “Blica”.
 
Ristić i Simić su se poznavali godinama i bili su u dobrim odnosima. Simić je, tvrde njihovi poznanici, bio mirne prirode. U Novi Sad je stigao iz Batočine i bio je student Pravnog fakulteta za privredu i pravosuđe.
 
Bio je privržen bratu i majci, kojoj je otvoreno pokazivao zahvalnost što je sama othranila njega i brata. Otac mu je takođe bio policajac koji je poginuo na dužnosti.
 


Aleksandar Simić bio nagrađivan
Ispred porodične kuće nastradalog policajca Aleksandra Simića, u njegovoj rodnoj Batočini, juče su se okupili prijatelji, kolege i članovi familije. Majka Svetlana i baka Nadežda su bile neme od bola. Zla vest koju su čule u svitanje sasekla ih je.
Nebojša Karišić, drug iz detinjstva, kaže za nastradalog policajca da je bio pošten i dobar momak.
- Otišao je u Novi Sad pre pet godina. Hteo je tamo da radi. Tamo mu živi i brat. Čuli smo se često, a pre nekoliko dana mi je rekao da će doći u Batočinu da obiđe familiju. Planirali smo da se vidimo, ali nažalost, eto šta se dogodilo - kaže Karišić, koji je takođe policajac.
Dragan Biočanin, koji je nekad radio u policiji i dobro poznaje nastradalog Simića, kaže da je on „bio više puta nagrađivan kao pripadnik policije od kako je otišao u Novi Sad“.
- On je samo dobijao nagrade i nikada nije bio kažnjavan. Jedno vreme je bio i predsednik jednog od policijskih sindikata. Planirao je porodicu sa devojkom Sanjom - kaže Biočanin. [N. Radišić]

Izvor: Blic

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19870
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 30.0.1599.69
mob
Sony 
Burazer jednog mog drugara je u interventnoj, skroz na mestu i kul lik..  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 30.0.1599.69
mob
Samsung SGH-E590
Interventna je puna psihopata...
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 24.0
Kako ono kažu Ameri - What happens in Vegas,stays in Vegas. E,ja isto mislim i za te klubove i splavove i bagru koja obitava u njima.  Šta se dešava u klubovima,ostaje u klubovima. Smile
Tako da što se mene tiče,slobodno nek se sav taj ološ unutra poubija međusobno. I posetioci i ''opasni momci'' i obezbeđenje i dileri i vlasnici,svi...   Apsolutno me zabole.  Smile

Ionako 90% bolida i ide tamo da bi se makljalo i iživelo.Epa,eto im.  Smile
« Poslednja izmena: 09. Okt 2013, 14:38:05 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


'bem li ga

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9627
OS
Windows 7
Browser
Chrome 30.0.1599.69
mob
SonyEricsson xperia m2
Citat
Ionako 90% bolida i ide tamo da bi se makljalo i iživelo.

Glupost.
U celoj toj ulici imas sto kafica,i sa mnogo opustenijim varijantama pa opet imaju ovakva obezbeđenja.
IP sačuvana
social share
"Da je ustaša rođen u Srbiji bio bi četnik. Da je četnik rođen u Hrvatskoj, bio bi ustaša. Da je hrišćanin rođen pre 2500 godina u Grčkoj, verovao bi u Zevsa. Da je musliman rođen pre 3500 godina u Egiptu, verovao bi u Ozirisa. Vaša nacionalnost i veroispovest zavise od vremenskog i geografskog položaja na kojem ste rođeni. Nacije i religije su izmišljene da vas razdvajaju, da se zbog istih ubijate, a da se ratnoprofiterska bagra bogati na vašim jeftinim životima."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 24.0
Jebeš ti taj ''provod'' i odmor gde ti trebaju tri pavijana ispred da bi sve proteklo kako treba.  Smile


I gde treba da se obučeš ko Mile Ljakse Kitić i pukneš ne znam ni ja kolko para samo da bi ušao i popio neke dve bedne flašice za bebe.  Smile  Samo se pitam kad će da uvedu 0,10 flaše.  Smile


I posle narod nema para...  Smile Al,dobro,šta... važno je zezanje.  Smile  Smile
« Poslednja izmena: 09. Okt 2013, 15:24:24 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
pa niko ne ulaze novac i svoju materijalnu sigurnost..u nesto..sto ce mu grupa neandertalaca..opijenih raznim alkoholnim buckurisima razvaliti i unistiti...
da nema tih pavijana...znamo svi sta bi se desavalo.istoono sto se desava tamo gdje ih nema....

inace...to nije nista cudo...u regionu..gdje jedan dobro obuceni policajac...
radi mjesecno za 400 evra..za platu za koju radi i salterusa u rajfajzen banci...
da posezu za takvim izvorima novca..da kol'ko tolko normalno zive....


ja sam jednom pisao..drugar moj jedan vec dugo zivi u svediji...radi isti posao kao ja sto radim...jos malo..jako malo Smile

samo ja radim za 1200 km..mjesecno...sa svim dodatcima..odvojeni zivot.. i  tako to...
a on radi za fix platu od 3000 evra..i plus svaki sat nocni mu je 3 x placeniji od dnevnog....
tako da on za mjesec dana zaradi oko 6000 evra...sa svim sto ga sleduje..
a isto sve..i njega greje sunce isto koje i mene..i njega drzi u zivotu isti vazduh ko i mene...i tako.....

da ne pricamo o opremi...on nosi garmot gojezerice...sa vibram djonom i ergonomskim uloscima..
sa propusnom membranom i sta znam od 400 evra...
ja nosim cizme od 50 evra...u kojima ti se zimi noga tolko oznoj da moze i da se smrzne ako budes izlozen duzi vremenski period  na minusu Smile

a ljeti noge ti gore....i temperatura tijela ti je visa za cijeli jedan stepen... Smile nego sto bi trebala da bude....

daleko od toga da podrzavam ovo sto je uradio...ovaj lik...
ali zelim da kazem...da to je problem malo dublji
nego sto se misli i ovako bezobrazno definise...
kao da je indivudualan..od osobe do osobe..
sve je vise ovakvih slucajeva...

tim ljudima su zivoti cesto otisli u ku***...brakovi su im se raspali...materijalna situacija je ispod svake mozgom
dozvoljene granice za taj vid zanimanja...opasnost na poslu i stres...i jos pun kurac uticaja..
koje ne razumiju obicni ljudi...ne shvataju da je svaki njegov izlazak na intervenciju...
skoro ravan samoubistvu.,...i da mu zivot zavisi iskljucivo do nivoa njegove pribranosti...

pa tu je prvodjene radnog vremena sa gomilom losih ljudi...slusas svaki dan..sranja..od olosa..gledas gnjusobe koje su pocinili..a sve to utice na mozak...

kad bi jednog kompjuterasa ili onog knjiskig crva...bilo koga... ko nikad nije radio neki "muski posao"
odveo na dve intrvencije...i dva ispitivanja za recimo silovanje ili ubistvo...
on bi treci dan zavrsio na neuropsihijatriji...

nemate pojma kakav je to los  uticaj na zdravlje...

sve u svemu... jako jako zabrinjavajuce....
ti ljudi su od heroja..(sto su u svakom normnalnom nezagadjenom nakardanim ljudskim vrednostima...drustvu...)
postali predmet sprdnje i predmet koji oznacava nesto lose....

jednostavno ako se ovako nastav...  bice i jos gorih stvari...

nema ti nista gore..nego kad radis dobro i savjesno svoj posao ..i kad si x puta stavljao glavu u torbu zbog nekog ko ne moze sam da se zastiti...a dodje ti djubre i olos..koji nikad nista u zivotu nije uradio ni za sebe a kamoli za nekog drugog ..i pljuje po tvom radu...

jedan dan ...da nema tih ljudi....na radnom mjestu...broj svih kriminalnih djela...bi 30- 50 % porastao.
a par dana da ih nema...
eskaliralo bi naselje i kriminalna djela u tolikoj mjeri da ih ni vojska oruzanom silom...
ne bi mogla obuzdati....  duzi vremenski period...dokaz su ti mitinzi i sl...gdje bude nedovoljan broj policajaca...

nisu ljudi svjesni koliko toga se spreci svaki dan...

danasnji covjek ne zna za nesrecu... dok se njemu ne dogodi...i po tome mjeri tudu nesrecu..
nije se meni desilo..boli me ku***....a to se obije o glavu i te kako....
djavo nikad ne spava...i on je uglavnom gospodin...djentlmen..ceka da ga izazoves...
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.064 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.