Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 05:38:50
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8 10 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Počela je bežanija  (Pročitano 11127 puta)
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 6.0.472.63
A ni Cehinjama nista ne fali Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
Kuponi za sve zivo, to kada sam prvi put videla, pomislila sam ovo je El Dorado. To je za nas naucna fantastika. Kuponi za prehranu, za aktivnosti i za kulturu. Valjda ima i za jos nesto ... mozes da odes i kod zubara na kupon. U restoranima kuvana hrana nikad jeftinija, o pivu da ne pricamo. Ko hoce da kuva - savrseno, hrana je jeftinija u prodavnicama nego u Srbiji (bar ono sto sam ja videla, a videla sam dosta). Samo sto vecina radnog stanovnista nema potrebu da kuva 30 dana u mesecu kad imaju primanja koja im pokrivaju i nekoliko puta nedeljno rucak u jeftinijim lokalnim restoranima sa lokalnom kuhinjom.

ALi ajde, ja necu da pricam, ima nasih ljudi u inostranstvu koji zive lose, koji se nisu snasli ... ali jbg ne mozes ni da ocekujes da ces bez ikakve skole ili zanata ili veze da nadjes posao od 5000 evra .. ja doduse jos nisam upoznala naseg coveka od negde preko da znam da jedva krpi za zivot. Pa vratio bi se ovde majku mu valjda ... ovde je izgleda svima med i mleko, sto su ljudi ludi da se muce u inostranstvu. Verovatno mazohisti jbg  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
mob
Nokia 
Citat
ALi ajde, ja necu da pricam, ima nasih ljudi u inostranstvu koji zive lose, koji se nisu snasli ... ali jbg ne mozes ni da ocekujes da ces bez ikakve skole ili zanata ili veze da nadjes posao od 5000 evra .. ja doduse jos nisam upoznala naseg coveka od negde preko da znam da jedva krpi za zivot. Pa vratio bi se ovde majku mu valjda ... ovde je izgleda svima med i mleko, sto su ljudi ludi da se muce u inostranstvu. Verovatno mazohisti jbg 

nisu se snasli jer nece da rade , sve im je ispod casti . preko se od socijalne pomoci zivi pristojno .
jbg, oni koji rade za par godina kupe ovde nekretninu , osim sto tamo isplacuju hipoteke , da bi imali gde da zive kad se vrate u Srbiju jednog dana .

u kanadi se skola ne placa, nemaju deca knjige u prvom i drugom razredu . tek u trecem kupuju i knjige uopste nisu skupe .
sve je kod nas 3 puta skuplje bar sto se skolskog pribora tice, garderobe , hrane....
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 6.0.472.63
ma ajmo svi u kanadu i cesku Smile ko jebe Srbiju  Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
Nije tako, ali ajde  Smile Neka bude, da je svuda u Evropi losije a da je u Srbiji najbolje, nema veze, meni je i ovde pristojno lepo.

Slažem se sa tobom, samo mi objasni što onda naši veliki evrounionisti i čekači belog šengena koji su onoliko lepršali krilima pre 2 godine danas nisu napolju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 6.0.472.63


Sve govori. Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10

Slažem se sa tobom, samo mi objasni što onda naši veliki evrounionisti i čekači belog šengena koji su onoliko lepršali krilima pre 2 godine danas nisu napolju.

Zato sto ovde mora da se radi, a ne palamudi po ceo dan.
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
napisala sam post pa obrisala, nebitno je  Smile svako ima svoje misljenje, kome je lepo ovde neka bude ovde, ko hoce da radi i zaradi neka ide preko i svima je lepo.

svi ljudi koje ja poznajem da su kukali za belim sengenom putovali su cim su se granice otvorile, mnogi su otisli preko da rade, to je proces koji traje, ne odlazi se u inostranstvo sa kofercetom da "dobar dan, ja doso", osim ako nisi poludeo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
mob
Nokia 

Slažem se sa tobom, samo mi objasni što onda naši veliki evrounionisti i čekači belog šengena koji su onoliko lepršali krilima pre 2 godine danas nisu napolju.

Zato sto ovde mora da se radi, a ne palamudi po ceo dan.

istina.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62

Slažem se sa tobom, samo mi objasni što onda naši veliki evrounionisti i čekači belog šengena koji su onoliko lepršali krilima pre 2 godine danas nisu napolju.

Zato sto ovde mora da se radi, a ne palamudi po ceo dan.
Ziva istina

Drugar je bio pa se vratio. Ustekao je dosta ali nije imao vremena da posteno ode u WC a kamoli da izadje da vidi nesto. Ako hoces postenu paru moras da radis kao crnac Smiley
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8 10 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 05:38:50
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.