Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 11. Maj 2024, 23:11:06
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 9 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pljuvačina!  (Pročitano 9433 puta)
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 318
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Nokia 
Аскете,

Није проблем, бар што се мене тиче, суочавања са злочином. Свестан сам ратних злочина које су чинили моји сународници, укључујући и злочин у Сребреници (који не сматрам геноцидом). Али, суд у Хагу је досадашњим одлукама сам себе прогласио за суд којем правда није циљ. Стога, ниједан мој сународник не заслужује да се у њему појави.

Ceo taj problem sa Hagom je skroz nakaradno postavljen, zato sto se svaki od tih "heroja" napljackao za vreme rata, i sada svaki ima dovoljno kinte da plati svoje ljude u policiji, da plati svoje novinare, da finansira razna udruzenja... I zato i kod nas i u HR i u BiH i na Kosovu stvara u javnosti slika o tome kako su to ljudi koji su zaduzili svoj narod, i koji ne treba da se predaju, ili, ako se  vec predaju, onda bar da ih prodamo tribunalu za dobre pare... Pa na sta to lici? Ili su heroji i ne damo ih - ili su bagra koju od koje treba sto pre ocistiti zemlju... Svaki drugaciji stav znaci da ti je neko tutnuo kintu da tako pricas, ili da nasedas na price koje plasire neko kome je tutnuta kinta za to...
Sta mene boli uvo sto su pustili Haradinaja... To je njihova sramota... Postoje spijuni, postoji tajna policija, postoje ljudi koji se brinu o tome da zlocince koji su izbegli zakon stigne kazna, o tome ne treba narod da brine - je l' Pavelic uhvacen i osudjen? Nije. Ali ga je stigao metak od kojeg je mesecima umirao upisan i usran, bas kao sto je i zasluzio... To se tako radi u zemljama koje drze do sebe - ali, da bi neka zemlja bila zemlja koja drzi do sebe, i da bi bila postovana, mora prvo da ocisti svoje dvoriste... Ako se kao neke jajare budemo cenjkali oko stvari kao sto su ratni zlocini, i prodavali optuzene, nikada nas niko u svetu nece postovati kao narod i drzavu....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


ja sam musko-

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1673
Zastava nedodjija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
mob
SonyEricsson f500i
 8)ja mislim da mi necemo vise nikog izruciti ,i zbog haradinaja,a i dali smo i previse ,ta oholost da traze ljudske glave,zedj za srpskom krvlju,nece vise biti sargarepe,ostali nek salju svoje,i ja sam zagovornik da kao nekad tajna policija likvidira drzavnog neprijatelja,ali nema vise tih vremene,kad smo rokali ustase po evropi....
IP sačuvana
social share
volim i ja vas .... 90.1 fm
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Dolphins are gay Sharks!!!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11811
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12;
mob
Nokia E50
...

Obzirom na naslov i uvod u temu kao i njen nastavak...ma sve...

Lock...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 9 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 11. Maj 2024, 23:11:06
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: ina veran Pljuva
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.