Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 01:06:31
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Plavi ekran i blokira se ceo komp  (Pročitano 5047 puta)
05. Sep 2008, 13:21:00
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 202
Zastava beograd
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.50
mob
Apple iphone 5s
Problem je sto mi se pregrejava komp(proverio) i onda izbaci plavi ekran i zablokira se, i to iskljucivo na igricama...softverski nije sigurno...testirao sam masinu 48sati sa raznim programima i nije se resetovao,a kad pokrenem recimo World Conflict posle 20 min puf Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1454
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
HTC Diamond
Pa kada vec znas da se pregreva zasto ne vratis default vrednosti (ako si ga overlock-ovao) ili ga malo procistis i pomogucstvu promenis kulere koji uopste nisu skupi........
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 202
Zastava beograd
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.50
mob
Apple iphone 5s
Pa trazio sam preporuku...Savet za kupovinu racunara....

Kako da ugradim i koje extra hladjenje za memoriju(geil 2x1gb), graficku(Asus 8600GT ), cpu(E4500 775 slot) i da zamenim napajanje 400w

i sve je na osnovnim vrednostima
« Poslednja izmena: 05. Sep 2008, 13:32:03 od mastika »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1454
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
HTC Diamond
A da nam ti procitas temperature u Everestu ..Ili iz bios-a nam procitaj temperature i napisi konfiguraciju....
Samo pre toga otvori kuciste,poskidaj sve i usisaj...Onda skini kuler od procesora i ocisti ga od prasine...Lepo sve proguvaj pa pokreni komp i vidi temperature!!!Ako to ne pomaze onda razmisljamo o kupovini dobrog hladjenja!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 202
Zastava beograd
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.50
mob
Apple iphone 5s
Veruj mi sve sto moze da se uradi je uradjeno
temp. MB - 52 C ; temp. CPU - 68 C  kuler preko 2000 obrtaja...ako ima veze baterija je malo ispod normale 

Saljem config.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Plavi ekran moze da puca iz vise razloga,ja cu nabrojati njih par:RAM memojija je neispravna,hard disk ima bad sektor,maticna ploca je neispravna i naravno windowsu treba jedna dobra stara reinstalacija. a sto se tice temperature. . . mozes pokusati sa kulerom koji na vodeno hladjenje,jeste da je skup al ako ti je stalo do tog racunara on bi trebao da regulise problem a ako ne onda je tu uvek hladjenje tecnim amonijakom  :D
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 202
Zastava beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Apple iphone 5s
koji kuler?...gde da ga kupim?Kojim programom  da testiram memoriju?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Nokia 6120
Za savete oko kupovine, top tema. Wink
Za testiranje memorije MemTest 86+ ili GoldMem. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 202
Zastava beograd
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.50
mob
Apple iphone 5s
Konfiguracija : Maticna ploca Asus P5B Plus; cpu E4500 core duo 2 775 ; GPU Asus GeForce 8600GT 512 MB DDR3 ; Memorija 2 x 1GB Geil ;Kuciste Euro case 400W ; Monitor Acer 19" wide i HDD Western digital sata2 320GB WD3200KS, 7200rpm, 16 MB
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Са Партизаном до смрти!!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2413
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Evo ja sam danas instalirao windows ponovo zbog ovog problema.Mislio sam da je napajanje pa sam danas kupio novo od 450W.Ne znam vise sta je sa kompom.Nedavno sam uzeo novu maticnu,cpu,memoriju i stalno se javlja smrdljivi BSOD  Smile
Mislim da je u pitanju memorija.Imam 2 gb ddr2 800mhz koje rade na dual chanelu.Marka memorije je Blitz (ne pitajte ni sam ne znam koja je to marka).
Uglavnom sad sam ostavio samo 1gb memoriju u sistemu pa cu da vidim dal je do toga.Ako bude rado komp bez problema narednih 2-3 dana (a meni se SBOD javlja svaki dan) onda cu da reklamiram memoriju.Imam garanciju na 10 godina za memoriju.
IP sačuvana
social share
Balkan Special Forces CoD4 mod
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 01:06:31
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.