Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 14:21:11
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Platiti strast?  (Pročitano 13515 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.51
mob
Nokia 
ne kažem da nema istine u ovome što si napisao,ali je jedno....80 i kusur % čista generalizacija. koliko sam informisana,samo kurve primaju pare za sex
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.51
meni nije jasno zasto neki ljudi misle da pare sve resavaju...
neko pametan ovdje ... jednom rece ...zasto ljudi misle da i onima koji imaju brdo para
sve se zene same skidaju i ljepe se za njih..ili tako nesto.... Smile
ne mogu se sjetiti ...bilo je to davno... Smile

znam nekoliko slucajeva gdje je ribama nudjen novac..ne bukvalno...
ali likovi su ludili za njima...a usput ti likovi imaju vile, zamkove, parkove, hotele i ostale pm... Smile
pa su ga ispusili..a one zavrsile sa sasvim obicnim momcima...i sad voze se u corsici ... Smile
a ne u izvikanim mercedesima... Smile znam ja zasto.. Smile
zato sto te zene nisu svrake da ih privlace razni sjajni predmeti... Smile
mada sam siguran da su ti likovi mogli da imaju prolaz... da su znali drugacije da im pridju...
i da su uspjeli da ubijede te zene...da te zene nece zavrsiti kao desetci zena prije njih...
Smile

IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.50
lapsuse, podsecas me na ono kada momak prilazi devojci i kaze:

- Hipoteticki, jel bi se ...... sa mnom za milion dolara.

- U, milion dolara je dosta, bih.

Onda momak vadi 10 dolara iz dzepa i kaze:

- A za 10 dolara.

- Ma sta ti pada na pamet nisam ja...

- Vec smo utvrdili sta si, jos samo da se iscenjkamo.

Smile

U stvarnosti to nije tako. Retko koja bi htela da joj bacis pare i kazes "Skidaj se." To o cemu ti pricas je novcana sigurnost kome u danasnje vreme tezi skoro svako zivo bice i to bas i nema veze sa jeftinim kurvanlukom i sponzorustvom po kome ces nekoj baciti pare i bice tvoja.

Novcana sigurnost je drugo. Skoro svako bi zeleo da ima nekog uz sebe ko zaradjuje dosta i sa kim moze da se slaze i zivi. To su cisto neke nase zelje u tekovinama savremenog sveta koji zahteva novac kao sredstvo kojim ces voditi zivot. Problem je u sledecem: Samo zato sto bi to mozda neko zeleo ne znaci da ce i dobiti to isto a ni da ce uopste pokusati da do toga dodje na taj nacin o kome pricas.
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
"nepristojna ponuda" vredja zene (vecinu) pa samim tim bi imala mnogo manju prodju nego recimo tip koji poseduje milione i pokusava na druge nacine da osvoji zensku.

Moje misljenje o tome je porazno za zenski rod... ja takodje mislim da skoro svaka zena pada na moc i na bogatstvo..

To ne pali u slucajevima kada je lik koji poseduje moc i bogatstvo - stoka ili nasilnik ili kompletno jezivo ruzan ili jezivo debeo ili nesto slicno estetske prirode, mada na mnogim primerima smo videli da i to ne pije vodu preterano, samo dok placa.

Razlog kada zena nece dati prednost onome ko ima moc i novac u odnosu na onog koji to nema, je da je ona sama materijalno situirana dovoljno da i bez njega moze da opdmiruje sve svoje potrebe i hirove ili eventualno ako medju njima nema apsolutno nikakve privlacnosti i ona prosto ne moze da vidi sebe "u krevetu" sa njim, jer je fizicki odbija.

Te price o tome kako je ljubav primarna emocija, niko ne osporava uopste, ali ce zena pre teziti da je dostigne sa nekim ko "ima" nego sa nekim ko "nema".

Osim u slucajevima adolescencije ili malo nakon toga kada jos uvek nije usla u stadijum kad pocinje da shvata da se od ljubavi ne zivi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 6.0
to nije tema. Smile
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
stfu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 6.0
dobro, da prilozim dokaz mojoj tvrdnji.

elem, u glavi mi sad prica mog drugara koji tako voli povremeno da obidje prijateljice noci ne bi li dobio malo secera, jel.

Da skratim, po zavrsetku jedne partije sa kurvom, udje on tu u pricu sa njom i pita u fazonu 'koliko matorani dolaze, cuo je da su oni dosta brojni. jbg, ne da zena, ili je umrla ili je nikad nije ni imao a nije lako naci vrsnjakinju za kres kombinaciju i te fore pa ljudi plate da se malo isprazne'. i tu ona njemu isprica za matorijeg lika koji ju je tako uneredio od kurca da je videla sve zvezde. valjda je matori dobro opremljen a i zna sta radi, plus kaze da je to odradio sa takvim gustom da mu je na kraju rekla: 'slusaj, ja za ovo ne mogu da ti uzmem pare. evo ti pare nazad; idi i nemoj vise mene da trazis.' Smile

dakle, sta se tu desilo? pa strast naravno. primila se devojka. bilo je licno. u kom trenutku je postalo tako ja ne znam. ali ocigledno da jeste. da nije bilo strasti ona bi mu uzela pare ko i svakom drugom starom kurvaru.

Teorema dokazana!

Dejo on top! (Again) Smile

Everybody else:

Bow!

Smile
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.51
mob
Nokia 
Leba mi,i ti si se primio na temu k'o ta teta na dekicu  Smile
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 6.0
Priznaj da ti se svidela prica? Smile

Nema, to 'ja mislim..', 'moje misljenje..','ja..', to vise ne prolazi na forumima. Egocentricno proseravnje. Koga briga sta TI mislis? Daj neku pricu jebote! Ljudi se vezuju za price...

Moze i dobra slicica... Smile
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.51
mob
Nokia 
ma fascinirana sam  Smile wow kakva priča,da l je moguće? Smile
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 14:21:11
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.103 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.