Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 08:21:22
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Plata od 65 $  (Pročitano 2730 puta)
06. Dec 2010, 17:12:40
Hronicar svakodnevice


Rođen sam u srbiji, od toga ću i umreti !

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 507
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.15
mob
Siemens 
  Slušam malopre vesti na RTS i nemogu da verujem svojim ušima predsednik unije poslodavaca preti da će da poništi potpis na kolektivni ugovor .Kao razlog navodi da imaju jako loše uslove poslovanja u Srbiji , čak navodi primere nekoliko privetnika iz Novog Pazara koji su otvorii pogone u Kini gde ih je dočekao  lokalni političar i rekao im da nije bitno šta rade i kako ali moraju redovno da isplaćuju platu u visini od 65 $ .


    Gospodo poslodavci da li vi očekujete da i mi ovde u srbiji radimo za tu platu ? Smile  Da svi vi lepo odete u Kinu  i nemojte se vraćati nikada pustite nas da umremo od gladi bez vaših plata . Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Pa oces da kupujes jeftinu robu, budi spreman da jeftino i radis  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
pa,da,to im je sad nova fora za sve- Kenjazi.

prvo su premestili svu proizvodnju tamo kod njih(nasi i ne,ali strane firme da),a sada bi da primenjuju slicno i ovde.

u Evropi vec pocinju s tim budjavim forama "neces da radis za bednu platu?nema problema,Kenjaz oce".

jer,kod njih je ipak dosta Kenjaza,koji prozdiru i firme,i karijere,i zato tamosnji poslodavci mogu da daju ultimatum-da ponude belcu posao za bednu platu,a ako on nece,uvek ce se naci neki blesavi Kenjaz koji oce.a,belca,naravno,ko jebe.

briga njih sto ce im ti termiti prozdrati jednog dana drzavu,a na kraju i njih same.ne moze se to njima objasniti.njima je samo para u glavi.kako zaraditi,a ustedeti sto vise.

sreca pa kod nas i nema tolko Kenjaza,i jos nisu toliko masovno poceli da prozdiru karijere i firme,ali,nazalost,jednog dana ce verovatno i nas to deocekati...

kad je svet trebao da reaguje,dok su se termiti kotili kuci,nije.vec je naprotiv,uzeo i preselio sve kod njih.
sad nek se suocava sa posledicama.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Fazon je da svi oce jeftine lap topove, mobilne, televizore, kompove, odecu ali nece niko jeftino da radi
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


In the Beginning was the Command Line

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6758
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Samsung Galaxy IIs
pa,da,to im je sad nova fora za sve- Kenjazi.

prvo su premestili svu proizvodnju tamo kod njih(nasi i ne,ali strane firme da),a sada bi da primenjuju slicno i ovde.

u Evropi vec pocinju s tim budjavim forama "neces da radis za bednu platu?nema problema,Kenjaz oce".

jer,kod njih je ipak dosta Kenjaza,koji prozdiru i firme,i karijere,i zato tamosnji poslodavci mogu da daju ultimatum-da ponude belcu posao za bednu platu,a ako on nece,uvek ce se naci neki blesavi Kenjaz koji oce.a,belca,naravno,ko jebe.

briga njih sto ce im ti termiti prozdrati jednog dana drzavu,a na kraju i njih same.ne moze se to njima objasniti.njima je samo para u glavi.kako zaraditi,a ustedeti sto vise.

sreca pa kod nas i nema tolko Kenjaza,i jos nisu toliko masovno poceli da prozdiru karijere i firme,ali,nazalost,jednog dana ce verovatno i nas to deocekati...

kad je svet trebao da reaguje,dok su se termiti kotili kuci,nije.vec je naprotiv,uzeo i preselio sve kod njih.
sad nek se suocava sa posledicama.

Jedan od jako, jako retkih slucajeva kada cu se sloziti sa tobom.
IP sačuvana
social share
Vi mora da ste od baba culi o kuratosti Rusa, cim ih ne vadite iz usta...

Sumnjivo je to...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Fazon je da svi oce jeftine lap topove, mobilne, televizore, kompove, odecu ali nece niko jeftino da radi
netacno,jeftini laptopovi,mobilni,televizori,kompovi i odeca su danas moguci i bez Kenjaza i (toliko) jeftine radne snage.

to je pod jedan,a pod dva-jedno je jeftino,a drugo je potrosno smece.ovo danas sto se pravi,i uredjaji,i kola,i elektronika,sve... to nije "jeftino",to je potrosno smece.

dakle,radije bih ja platio ves masinu cak i 30.000,ako znam da je kvalitetna i da ce da traje,nego 10.000 kada znam da ce vec za godinu dana da se pokvari.

ceo svet je postao prvo rob namerne "politike potrosnog smeca" kako je ja zovem,a onda i u opasnosti od sirenja Kenjaza,koji su za svoje razmnozavanje na poklon dobili brdo fabrika i tehnologija.

i sve to zbog sebicnosti par stotina miliona ljudi sirom sveta,i pohlepe par stotina bogatih kretena,koji su u stanju i ceo svet da dovedu u opasnost za par godina,samo da bi oni sledeceg meseca mogli da budu u listi top 10 bogatasa sveta.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Pada mi na pamet ovo, ko je spreman da radi ovako, ali ce svi da kupe jeftine karte i lonce:



IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
u vezi prvog klipa-sta reci drugo sem... Kenjazi. najopicenija nacija sveta.

inace,ja kazem opet-sve je to danas moguce i bez jeftine radne snage.tj-bez premestanja fabrika u te vukojebine i opadanja njihovog kvaliteta.

ali,jbg,to se ne moze objasniti bogatim egomanijacima.

u istoriji je bilo puno ludaka,ali samo su oni uspeli da bukvalno shvate i ostvare ono "posle mene potop".
samo sto su se malo zeznuli-taj potop,koji ovaj put nece biti od vode,nego od Kenjaza,ce doci mnogo ranije nego sto su oni mislili.pa ca da kukaju samo tako,ali bice kasno.

razlog zasto pisem sad to,tj-kako sad veze to ima sa temom,jeste to sto ce se ta usrana fora "pa,znas,Kenjaz ce da radi za duplo manje" sve cesce cuti u Evropi narednih godina.i bas me zanima kako ce onda ti pileci mozgovi reagovati na to.oce li i tada biti srecni i radosni sto Kenjazima razmnozavanje tako dobro ide...  Smile
« Poslednja izmena: 06. Dec 2010, 18:17:22 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Rođen sam u srbiji, od toga ću i umreti !

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 507
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.15
mob
Siemens 
Nije reč ovde samo o jeftinoj radnoj snazi Smile nego o velikom profitu Smile.Malo im ovde kod nas što na godišnjem nivou na euro zarade još jedan Smile nego hoće da zarade dva pa i više .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
i sve to zbog sebicnosti par stotina miliona ljudi sirom sveta,i pohlepe par stotina bogatih kretena,koji su u stanju i ceo svet da dovedu u opasnost za par godina,samo da bi oni sledeceg meseca mogli da budu u listi top 10 bogatasa sveta.

Tih par stotina bogatih kretena ne bi postojala da nema pohlepe miliona ljudi koji kupuju jeftino. Kada pogledas recimo skup alat (recimo busilica ili slicno) sve je od 300-400 evra pa nadalje, stim da imas 24 sata servis ako ti rikne masina, donesu ti na ruke. Slicnu masinu kupis za 30-40 evra ali je bacis posle 10 sati rada sa njom. Ja sam hteo da probam taj "kineski kvalitet" i kupio za dva evra dzepnu led lampu. Posle dva meseca cackanja i kontakt spreja u smece. Kupio dzepnu lampu za 25 evra, nemacka proizvodnja, evo je, posle tri godine jos radi, samo menjaj baterije a posto je LED to traje.

dakle,radije bih ja platio ves masinu cak i 30.000,ako znam da je kvalitetna i da ce da traje,nego 10.000 kada znam da ce vec za godinu dana da se pokvari.
bogatasa sveta.

Da, ali opet najveci broj ljudi bi se odlucio za jeftino pa makar i kratkovido. Drugo, niko ne kupuje garderobu da traje godinama vec vecinom sezonu pa je baca.
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 08:21:22
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: china made Plata

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.