Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 16:09:35
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: pitbull  (Pročitano 18679 puta)
Moderator
Legenda foruma


Ponosni vlasnik samog sebe

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 39829
Zastava Ovde sam negde
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.20
Ma, mogu da budi mirni... ali.. ruzni su... bar meni...

ruzni...i meni su  Smile

Posebno sa psima koji bas mogu da naskode (pit-bulovima, nemackim ovcarima, dogama itd.)

sve velike pasmine mogu da naskode Smiley

sve je na coveku tj na vlasniku.. gledao sam x puta na teveju labrador napao dete... a svi znamo kakvi su labradori sa decom...


Ja imam labradora, ali nikad ama bas nikada nisam dozvolio svom sinu da ga jase, da mu vuce rep, da mu cupa usi tj da ga maltretira.... jednom ga je sa svojom malom lopaticom krenuo da udari pa je dobio po guzi od mene Smiley

isto tako...cuko ne smije da dosadjuje mom klincu i da mu dira njegove igracke Smiley

granice su postavljene i ni jedan od njih dvojice ih ne prelazi  Smile

Zlatanova lopta stoji u dvoristu.... mi u kuci...cuko se igra sa svojom loptom, njegovu ne dira Smiley
« Poslednja izmena: 22. Avg 2011, 13:35:08 od klody »
IP sačuvana
social share
Kad vidis me na Bureku odma reci Alal vera 

Wc ne radi
Radovi u toku
Apiš me za Đoku
Smiley

Nije kriza,lakse nac litar ulja i kilu brasna neg pamet..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.50
I bolje je sto je tako, pamte mnogo... Videh slucaj nemackog ovcara koji je zapamtio da ga je dete gadjalo grudvama i kada je bio pusten ujeo je to isto dete za ruku. Opreza nikad dosta...
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.11
znaci , da su pit i staford ustvari jedna te ista pasmina..samo sto je usled klime i vremenskih prilika
i ostalih kontinentalnih razlika na tom podneblju, ta rasa mutirala i pocela da koti
jedinke koje su znatno vislje i teze od svojih surasnika na drugom kontinetu... Smile
i sto je izvorni naziv americki  pit bul terijer zbog nekih stvari i razloga promijenjen u americki staford terijer... :weirdface:i sto je am st.terijer registrovana rasa u kinoloskim savezima a pit bull nije..
meni se to cini kao da su to iste dve rase  samo je jedna legalizovana za uzgajanje
i takmicenja a druga nije zbog svoje istorije...ili ja nesto nisam dobro razumio... Smile
sigurno je to u pitanje...hvala na odgovoru....sad mi je sve  malko jasnije... Smile

ja citav zivot imam pse...odrastao sam uz njih... Smile
nikada ni jedan nije nikoga ugrizao...normalno jesu napadali ljude,tj samo jedna zenka je napala jednog lika dok je imala kucice...milim lika koji je narusio njenu teritoriju i plasila se za kucice...to im je valjda urodjeno..
ali poznajem ljude koji drze ovu pasminu pit bul ...neki od njih su mirni i umiljati kao macici..
a neki bogami nisu i kidisu na sve sto hoda, trci i skakuce....
razlika izmedju njih je bas i vidna razlika u karakteru njihovih vlasnika...
i razlicito su vaspitani , odgojeni iliti dresirani... Smile
rasa kao rasa...jedinka se okoti i kao i sve tek rodjeno je potpuno nevina...
i ako je ti nastavis tako odgajati ona ce i biti takva tokom cijelog svog zivota..
samo nekim ljudima neke stvari nisu polozene u glavi kako treba...pa od pasa prave zvijeri...
kapiram ja sluzbene pse i nacin nihovog odgoja i dresure..ali ne kapiram potrebu za tim stvarima
da se rade i na kucnim ljubimcima...ja volim sve zivuljke tako da ni protiv jedne nemam nista...
pas ako nekoga napadne , povredi pa i ubije...treba vlasnika uspavati  - a ne psa...
i jadno je sto svaka budala moze da ima psa i da ga odgaja..
svicarci su to rijesili na pametan nacin..hoces da imas psa..okej..
ali imas par nekih testova koje moras da polozis da bi dobio dozvolu da cuvas psa..
i apsolutno si zakonski odgovoran za sve sto on uradi... Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.121
Opet ja... u borbi protiv stereotipa.

IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.52
...bash me zanima sta bi bilo sa mackom nekom na ulici...ili onom koja slucajno zaluta u dvoriste... Smile
ovog bezbriznog i naoko bezospasnog pseta... Smile
sve i jedan pas ce atakovati na bilo koju macku na ulici.. Smile
kao i sve i jedan pas sto  nece dirati macu koja je odrasla tu u njegovoj porodici... Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 22
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 15.0.874.121
Au kolko ovde ima akademika.  Ubeđen sam da iko od vas što tako energično napadate na pita, u životu niste ni videli istog.  To je toliko prenaduvana priča o pitovima kako su mašine za ubijanje, najobičnija propaganda.  90% tih slika koje ste postavili sa povredama možda ni nije uradio pit.  Koji god pas, ako je kratkodlaki i nekog ujede, odma ide naslov u novine ''pit masakrirao porodicu''.  Ljdi, jeste pit jaka životinja, al oni uglavnom imaju oko 20 kg, šta mislite šta bi mu se desilo da napadne čoveka i da ga ovaj opali nogom u glavu? Ne bi ostalo od te ubilačke mašine ništa.  Drugo, umeju da budu itekako socijalizovani i sa drugim psima i ostalim životinjama, a pogotovo sa decom i ljudima.

Inače ugriz pit bula ne može da se poredi sa nekim pasminama tipa molosa, tako da i te priče o tonama pritiska koje pit ima pri ugrizu su idiotarija i izmišljotine.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.52
znas kako.. i obicni ris... je tezak od 15 - 30 kilograma..
pa covjek bez oruzja nema nikakve sanse protiv njega...

sto jest jest..price o pitovima su napucane monstuoznoscu...
i svaki pas ugrizom i kidanjem  neke arterije.. moze da ubije ili napravi invaliditet bilo kojem covjeku...
stim sto pit ima celjusti koje ostavljaju gadne povrede  bilo gdje da dodje do ugriza...
i za ugriz bilo kojeg psa...je iskljucivo kriv vlasnik...
ili lice koje je ugrizeno...ni jedna zivotinja nece napasti covjeka iz cista mira...

nepoznatom psu se ne prilazi....a sem toga daleko ima vise zabiljezenih ugriza
nekih manjih rasa ...poput pekinezera ...i drugih...
ili cak labradora...i haskija... njemackih ovcara i rotova...
nego pitova...oni uglavnom nisu agresivni prema ljudima... Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 22
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 15.0.874.121
Ma priča se o jačini ujeda pita u nekim tonama pritiska, kao da je to krokodil, a ne pas.
Ima mnogo mnogo pasa koji imaju jači i razorniji ugriz od pita.
Ponavljam, većina tih slika što su postavljene gde su unakažena deca, nisu od pita. Koji god pas da ujede nekog odmah bude ''pit bull masakrirao nekog''.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Flock 2.6.2
Citat
Ima mnogo mnogo pasa koji imaju jači i razorniji ugriz od pita.
kao na primer ?

Citat
Ponavljam, većina tih slika što su postavljene gde su unakažena deca, nisu od pita.

jesu. gledaj pod "pitbull attack".
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.121
Eve ukucah: "pitbull attack"

IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 16:09:35
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.