Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 30
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pitanja u vezi iPhone programa samo ovde!  (Pročitano 327300 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.0.249.89
mob
HTC One
Ljudi, treba mi neki programcic pomocu kojeg mogu da brojim poslate sms-ove a da ga resetujem kad god hocu. Presao sam na postapaid paket, pa da mogu da pratim.

Ima neki SMS Helper... on mi broji karaktere/broj poruka kada ih kucam i ponudi mi kada saljem poruku opciju "Are you sure" sto mi koristi posto dosta puta u zurbi pogresim broj.

Problem je sto nema counter.

Edit:

Sad se smorih. Ranije nisam obracao paznju ali sada videh da ovaj brojac za trajanje razgovora sto ga ima Recent/CallLog Delete ne fercera bas najbolje. Ladno pre prvog minuta pokazuje tacno u sekundu... nakon toga pokazuje samo okruglo, minut, 2 minuta, 5 minuta itd.

Ima li neki programcic koji omogucava da ti ostane pun zapis, sa tacnim trajanjem razgovora?
« Poslednja izmena: 04. Mar 2010, 12:48:53 od Coolrunner »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5920
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Apple iP5
Ja sam našao program koji se zove baš tako SMSCounter, više informacija o njemu i screenshot-ovi se mogu videti ovde: link


Edit: zar ne može preko nekog broja (koda) da ti stigne poruka direktno od MTS-a koliko ti je minuta i SMS-ova ostalo?
« Poslednja izmena: 04. Mar 2010, 12:58:27 od Ardzuna »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Лонг лив ћирилица!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 6247
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Nokia Lumia 1020
Edit: zar ne može preko nekog broja (koda) da ti stigne poruka direktno od MTS-a koliko ti je minuta i SMS-ova ostalo?
Ne treba se pouzdati u to Smile
IP sačuvana
social share
Молим паметније да више не попуштају.
Стање је веома критично.
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.0.249.89
mob
HTC One
Edit: zar ne može preko nekog broja (koda) da ti stigne poruka direktno od MTS-a koliko ti je minuta i SMS-ova ostalo?
Ne treba se pouzdati u to Smile

E bas to, imam ja proveru stanja. Ali em sto sam skeptican em sto obicno do nekog 5-10 u mesecu ne mozes proveriti.

Problem sa brojanjem poruka resih preko BiteSMS, jos samo da nadjem neki koji tacno broji trajanje razgovora... odnosno, da se pravilno izrazim, ovaj broji pravilno dok razgovor traje, ali ga memorise na pune minute.

Imate li ikakvu ideju?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5920
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Apple iP5
Ja sam bio na Telenor postpaid-u par meseci i uvek kada bih pozvao određeni operatorski kod (ne sećam se koji beše), stizalo mi je tačno koliko mi je minuta i poruka ostalo.
Ali s obzirom da koristim i internet dodatak, na postpaid-u iz nekog razloga nisam mogao da kontrolišem koliko mi je MB ostalo pa sam zato raskinuo ugovor i vratio se na prepaid. Izvinjavam se na off-u Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.0.249.89
mob
HTC One
Ja sam bio na Telenor postpaid-u par meseci i uvek kada bih pozvao određeni operatorski kod (ne sećam se koji beše), stizalo mi je tačno koliko mi je minuta i poruka ostalo.
Ali s obzirom da koristim i internet dodatak, na postpaid-u iz nekog razloga nisam mogao da kontrolišem koliko mi je MB ostalo pa sam zato raskinuo ugovor i vratio se na prepaid. Izvinjavam se na off-u Smiley

Nije bas off. Radi se o usluzi koju zelimo da pratimo i trazimo odgovarajuci App za Iphone koji to moze.

Elem, ima milion iskustava... gomila ljudi koji imaju 064/5/6 mi kazu da je sve ok i da nemaju utisak da su ikada bili zavrnuti za potrosene minute... ali ima i onih koji tvrde da jesu i ne mali broj onih koji su zbog toga raskinuli ugovore.

Tema: Brojac trajanja poziva kako bih znao da li me kradu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


...za tebe sam Shapke!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1658
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Ant.com
mob
Samsung , dobio od MTS-a
Ovako, ona MobileLog aplikacija koju sam spominjao radi to što ti hoćeš:
za svaki poziv koji si primio/uputio pamti tačno u sekund koliko je trajao,
imaš gore tabove primljeni/pozvani/propušteni/svi pozivi, kako promeniš tab dole piše ukupno trajanje svih poziva tog tipa...

Njena "bagovitost" koju sam spominjao je samo to što sa vremena na vreme ne osvežava odmah tu listu poziva, nego mora da se ugasi pa upali. Meni je to predstavljalo problem jer sam standardnu Recents listu poziva iPhone-a zamenio sa All tabom koji sam spominjao gore. Za korišćenje kao bilo koje druge aplikacije je sasvim ok, i dalje je koristim.

Ali mislim da tebi ukupno trajanje poziva koje si napravio neće ništa reći, jer koliko znam svi operateri u okviru svojih paketa zaokružuju trajanje na minut. Kod telekoma je jedini način provere taj da tražiš listing uz svaki mesečni račun (samo popuniš zahtev, džabe je ili nekih 50 din, važi neograničeno tj dok ga ne odjaviš).
IP sačuvana
social share
There are 10 kinds of people in the world:
those who understand binary and others who don't.



Smoke-free with the eGo-T
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.0.249.89
mob
HTC One
Ovako, ona MobileLog aplikacija koju sam spominjao radi to što ti hoćeš:
za svaki poziv koji si primio/uputio pamti tačno u sekund koliko je trajao,
imaš gore tabove primljeni/pozvani/propušteni/svi pozivi, kako promeniš tab dole piše ukupno trajanje svih poziva tog tipa...

Njena "bagovitost" koju sam spominjao je samo to što sa vremena na vreme ne osvežava odmah tu listu poziva, nego mora da se ugasi pa upali. Meni je to predstavljalo problem jer sam standardnu Recents listu poziva iPhone-a zamenio sa All tabom koji sam spominjao gore. Za korišćenje kao bilo koje druge aplikacije je sasvim ok, i dalje je koristim.

Ali mislim da tebi ukupno trajanje poziva koje si napravio neće ništa reći, jer koliko znam svi operateri u okviru svojih paketa zaokružuju trajanje na minut. Kod telekoma je jedini način provere taj da tražiš listing uz svaki mesečni račun (samo popuniš zahtev, džabe je ili nekih 50 din, važi neograničeno tj dok ga ne odjaviš).

Hvala, probacu.

Sto se tice tarifiranja kod Telekoma, sve ispod prvog minuta se tarifira kao minut... nakon prvog minuta se obracunavaju i sekunde... znaci, princip je 60+1  Smile

Tako da mi programcic bas znaci... sve ispod minut racunam kao minut, sve preko sabiram i lako cu znati koliko sam od "ogormnih" 150 minuta  spucao.

Nego, jel ima ta app u Cydiji ili?

Edit: Instalirah neki krekovani iz Cydije, videcemo sta i kako radi.
« Poslednja izmena: 04. Mar 2010, 21:05:53 od Coolrunner »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


...za tebe sam Shapke!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1658
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Ant.com
mob
Samsung , dobio od MTS-a
Tu iz Cydie sam i ja stavio, vidi kako će ti raditi. Ali ti kažem, najbolje ti je da odeš i tražiš listing, to je najsigurnije.
Pozdrav
IP sačuvana
social share
There are 10 kinds of people in the world:
those who understand binary and others who don't.



Smoke-free with the eGo-T
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.0.249.89
mob
HTC One
Radi super, sad mi je dodao sekunde i na stare pozive koje sam imao u listi  Smile

Samo ne znam koji ce mi ova lista poruka, al nek stoji... vazan mi je brojac.

P.S. Trazio sam i listing, besplatno je i stizace mi na kraju svakog meseca zajedno sa racunom... ali ja volim da imam sa cime da uporedim.

Hvala puno  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 30
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.108 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.