Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pismo podrške dr Vojislava Šešelja Tomislavu Nikoliću  (Pročitano 8972 puta)
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 954
Smile
Него да те питам има ли нешто што је било који радикал рекао а да то по твоме није антирадикалска пропаганда?
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 351
Наравно да има, рецимо Маја Гојковић понекад, али у глобалу је све то иста прича.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ne verujem ja ni u kakva istraznivanja, verujem u to sto su mi 5 ljudi za koje sam znao da su radikalski glasaci rekli da nece izaci na izbore... a i ja se nesto premisljam
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 954
Добро ако ћемо искрено није ти први пут да се премишљаш Wink. Иначе нећу да те питам зашто, твоје ставове узимам као временску прогнозу, ако кажу да ће бити топло и суво онда супер, ако најаве кишу и кажу да ће бити хладно `би га, шта је ту је, не вреди бунити се нити питати за разлог, вероватно ни они сами не знају Smile.
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 954
Citat: kopernik
Наравно да има, рецимо Маја Гојковић понекад, али у глобалу је све то иста прича.

Ајде мало да истерујем мак на конац  Smile , па да те питам шта си овим мислио. Јел на крају `све то иста прича` или се слажеш са ставовима Маје Гојковић? Не може и једно и друго, имаш контрадикцију у једној јединој реченици Wink.
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Prosli put sam se premisljao i premislio da je on najbolje resenje, i sada mislim da je on najbolje resenje, ali isto tako mislim da nije dovoljno dobro, jer medju onim imbecilima uopste nije tesko biti najbolji.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 47
Radikal napisao:
... за разлик од тебе и осталих таквих као ти који ће умрети искомплексирани, стидећи се свога народа, свога порекла, покушавајући да буду оно што нису и да се додворе онима који неће да их прихвате.

Ne mislim da vise vredim od drugih koji su ostali u Srbiji time sto zivim na Zapadu. Nemam nikakvih kompleksa ko sam i odakle sam. Nikad se nisam stideo svog porekla i nikad nisam precutao odakle sam. Uvek sam ponosno govorio o svojoj zemlji. Sam Bog zna koliko sam vremena potrosio da uverim neke ljude ovde  (neki su i bili prilicno dobro obavesteni) o tome kako smo mi propatili i da situacija podele na dobre (Hrvate i muslimane) i na lose (Srbe) nema osnova.
Seseljeve sulude izjave i Miloseviceva samoubistvena politika su samo potvrdjivale i davale snagu onome sto su neke PR agencije (radeci za hrvatsku i muslimansku stranu) provlacile po medijima.

Verujem u Boga i pravoslavne sam vere (krsten sam jos dok sam imao mesec dana, to te itekako zanima, pretpostavljam).

Radim u instituciji koja se bavi vrhunskom tehnologijom i moja tvrdnja o tehnoloskom zaostajanju Srbije itekako ima tezinu.
Nikom nisam morao da se dodvorujem da bi me prihvatio na poslu ili bilo gde ovde.

LePenove pristalice su se borile na hrvatskoj strani (pitaj dobrovoljce SRS-a). Ja sam licno gledao reportazu Sky televizije 1992 godine gde su bili intervjui sa tim dobrovoljcima iz LePen-ove partije. Posle su oni ispali heroji time sto su drzali natpise! Svaka cast!

Radikal napisao:
...У самом уставу Републике Ирске стоји да има територијалне претензије према суседној држави и да територију Северне Ирске сматра делом своје државе...

R. Irska je trazila mirno ujedinjenje sa Severnom Irskom, a nema nikakvog pominjana ujedinjenja preko nasilnih sredstava. Pri tom mora biti konsenzus na obe strane (R. Ireland i N. Ireland) (treci stav u ustavu, vidi http://www.taoiseach.gov.ie/upload/static/256.pdf).

Dalje saradjivale su sa UK:
...Irish governments have sought the peaceful unification of Ireland and have cooperated with Britain against the violent conflict between paramilitary groups in Northern Ireland known as the Troubles... (http://en.wikipedia.org/wiki/Republic_of_Ireland)

Ne secam se da ste pominjali samo politicka sredstva do skora. Jel' to menjate cud?

Radikal napisao:
...за разлик од тебе и осталих таквих као ти који ће умрети искомплексирани, стидећи се свога народа, свога порекла, покушавајући да буду оно што нису и да се додворе онима који неће да их прихвате...

Naravno, time sto druge vredjas samo pokazujes da imas malo samopostovanja. Ti bolujes od toga da si uvek u pravu i da svakom slepo naturas svoja misljenja. U pravu si, kompleksi su gadna stvar.

Moj pokojni pradeda je skoro ceo svoj zivot bio politicka emigracija u Australiji (i to ona koja je u pocetku podrzavala Seselja dok nije postao komunista po drugi put). Kada je Seselj 1996 hteo da se sretne sa mojim pradedom (posto su se ranije upoznali u Australiji) on je to odbio rekavsi da se Seselj nije ono sto je bio. Moj pradeda je kao pripadnik bivse Kraljeve vojske bio zarobljenik u nemackom logoru Stalag i uvek je govorio da treba svim nacionalnim manjinama dati prava po evropskim standardima. Da nije i on bio sumnjiv da nije pravi Srbin?

E, Radikalu, prvo stvarate izmislite teze koje nemaju realnost, a onda na osnovu njih izvodite zakljucke, pa kada vam ne odgovaraju vise onda jos nesto izmislite i tako u krug. Uvek imate o svemu sto vam se ne dopada sud zasnovan na konstrukcijama i izmisljotinama.
IP sačuvana
social share
Ukupna inteligencija svih ljudi na planeti je KONSTANTA. Stanovnistvo se uvecava!
**********************************
The devil finds work for idle hands to do.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Nije problem u davanju manjinama prava ... problem je sto m,anjinama koliko god da das nije im dosta.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 954
Citat: Volshebny
Seseljeve sulude izjave i Miloseviceva samoubistvena politika su samo potvrdjivale i davale snagu onome sto su neke PR agencije (radeci za hrvatsku i muslimansku stranu) provlacile po medijima.

Шта је то конкретно `самоубиствена политика`? Јел можда мислиш да је `самоубиствена политика` не прихватити страну војску на читавој територији своје државе или можда нисмо требали да пуцамо на авионе који нас бомбардују и убијају наш народ? На које то конкретно Шешељеве `сулуде` изјаве мислиш?

Citat: Volshebny
Radim u instituciji koja se bavi vrhunskom tehnologijom i moja tvrdnja o tehnoloskom zaostajanju Srbije itekako ima tezinu.

Да али нема основу тврдња да технологију можемо `увести` једино са запада. Потпуно је неутемељено говорити да земље као што су Русија и Кина немају технологију, а оне између осталог располажу најсавременијим технологијама које су потребне за свемирске пројекте. Проблем није толико у могућности набавке технологије колико у сретствима за њено куповање и реализацију.

Citat: Volshebny
Nikom nisam morao da se dodvorujem da bi me prihvatio na poslu ili bilo gde ovde.

Опет бркаш лончиће, није ми ни на крај памети да се бавим тиме да ли је и како неко тебе лично прихватио. Оно што сам ја рекако се очигледно односило на прихватање читавог нашег народа и државе, на безуспешно полтронско додворавање претходне власти својим налогодавцима са запада. Тебе се то лично тиче искључиво као заговорника те идеје безусловне сарадње са западом, по цену било каквог понижавања.

Citat: Volshebny
LePenove pristalice su se borile na hrvatskoj strani (pitaj dobrovoljce SRS-a). Ja sam licno gledao reportazu Sky televizije 1992 godine gde su bili intervjui sa tim dobrovoljcima iz LePen-ove partije. Posle su oni ispali heroji time sto su drzali natpise! Svaka cast!

Питао добровољце СРС-а и кажу да је то глупост Wink. Ти нацисти и припадници којекаквих НС покрета који су се борили на страни Хрвата немају никакве везе са Ле Пеном. Ле Пен је француски националиста, противник идеологије национал-социјализма и тих скинерских будалаштина о белој раси. Како си уопште закључио да се ради о добровољцима ЛеПенове партије? И ја сам гледао више тих `документараца` о тим нацистима који су ратовали за Хрвате и нико нигде није ни спомињао ЛеПена. Ево део онога што је ЛеПен рекао када је делегација Националног фронта Француске била у посети Српској радикалној странци у јануару 1997. године: `Моја посета има двоструко значење. Најпре желим да изразим братску солидарност са Србијом и српским народом, традиционалним пријатељем Француске. Такође, хтео бих да кажем да српски народ не би требало да меша осећања француског народа са изјавама државне власти. Прави пријатељи, када се нађете у тешким ситуацијама, исказују вам разумевање и поверење, они вам пружају подршку...`. Ево и дела онога што је Жан-Мари Ле Пен рекао на скупу у препуној хали Пинки у Земуну: `Јутрос смо са председником Шешељем и нашим пријатељима обишли Француско гробље у Београду. И једни и други видели смо да ту заједничку прошлост ништа не може избрисати. Земља која се напила крви бораца и ратника који су се борили за заједничке идеале и заједничку будућност, та земља не уме да лаже. Свим Србима који су толико патили и који и дан данас пате због ове тешке ситуације у којој су се нашли, желим да истрају и сачувају српску нацију на прави начин...`. Све у свему, чак и да је оно што ти причаш тачно (као што није Wink) морао би да признаш да је онда то још већи успех СРС да од непријатеља, који по твоме чак ратују против нас, направимо пријатеље који овако лепо причају о нама.


У вези Ирске (да не цитиранм све):
Не видим шта си паметно рекао сем што си потврдио управо оно о чему сам ја причао и уједно сам себе демантовао у ставу да су наше територијалне претензије препрека сарадњи са Европом. Овде је очигледно из онога што си управо ти изнео да се ради о најочигледнијој територијлној претензији Републике Ирске према Великој Британији, та територијална претензија је изражена кроз највиши акт једне државе, кроз њен устав, што има неупоредиво већу тежину од неких изјава или програмског опредељења странака. Како у програму СРС тако ни у једној изјави челника СРС нико никада није помињао да ћемо ми започети неки рат, напротив, небројено много пута, појашњавајући своје ставове, сви руководиоци СРС су јасно говорили да се за остварење својих циљева боримо искључиво политичким средствима и мирним путем.


Citat: Volshebny
Naravno, time sto druge vredjas samo pokazujes da imas malo samopostovanja. Ti bolujes od toga da si uvek u pravu i da svakom slepo naturas svoja misljenja. U pravu si, kompleksi su gadna stvar.

А зар набеђивање некога да је кољач и убица није вређање? За разлику од тебе моји коментари су засновани искључиво на ономе што си сам рекао. Зар ниси сам изнео став да од сарадње на равноправним основама нема ништа него да треба безусловно сарађивати са западом, иако они то не желе, иако су нас бомбардовали, иако постављају неправедне услове и траже од нас да прихватимо неку кривицу, да прихватимо да смо злочинци иако чињенице говоре да смо жртве злочина, да прихватимо да будемо прокужени и прогањани само зато што смо бранили свој народ? Зар то за шта они покушавају да нас набеде није нешто чега би се требало стидети да је истина? Зар прихватање њиховог инсистирања да нам је потребно преваспитавање, да од примитивних Балканаца треба да еволуирамо у добре и фине Европљане, није одрицање свога порекла, понижавајуће прихватање да смо ми лоши и недостојни њиховог друштва? Зар такав твој став није прихватање да будеш оно што ниси (као припадник Српског народа, ово нема никакву личну конотацију), зар то није додворавање онима који неће да те прихвате? Као што видиш то што ти доживљаваш као вређање је чиста логичка последица твојих ставова, ја ти само те твоје ставове приказујем у мало дугачијем, реалнијем светлу.
Што се тиче тога ко је у праву то нема потебе ми да коментаришемо, свако може да види ко је изнео више конкретних аргумената а ко се користи флоскулама и фразама које немају основе у чињеницама. И опет грешиш ако мислиш да је теби хоћу да наметнем свој став. Мишљење је лична ствар појединца све док га јавно не изнесе, од тог тренутка је подложно коментарисању и полемици, као демократа са демократског запада би требао тога да си свестан а не да те један радикал кога сматраш тоталитарним екстремистом учи демоктарији. Мени није на крај памети да мењам твоје мишљење и ставове, него када их јавно изнесеш ја користим своје демократско право да аргументовано демантујем оно што не стоји.

Citat: Volshebny
Moj pokojni pradeda je skoro ceo svoj zivot bio politicka emigracija u Australiji (i to ona koja je u pocetku podrzavala Seselja dok nije postao komunista po drugi put). Kada je Seselj 1996 hteo da se sretne sa mojim pradedom (posto su se ranije upoznali u Australiji) on je to odbio rekavsi da se Seselj nije ono sto je bio. Moj pradeda je kao pripadnik bivse Kraljeve vojske bio zarobljenik u nemackom logoru Stalag i uvek je govorio da treba svim nacionalnim manjinama dati prava po evropskim standardima. Da nije i on bio sumnjiv da nije pravi Srbin?

Како је то и када Шешељ постао комуниста? Било би јако лепо од тебе да ми то мало појасниш, или је то само још једна неутемељена фраза коју користиш у недостатку неких бољих аргумената Wink. Што се твога прадеде тиче, да ли је он био нека позната личност, челник неког удружења у дијаспори, па да Шешељ тражи да се са њиме састане? У супротном не верујем да је Шешељ имао жељу и времена 96-е да путује у иностранство да би се баш са твојим прадедом састао. То какав је твој прадеда био човек, какав је био Србин, то ја не могу да знам, а и не видим какве то има везе са овим о чему расправљамо, нити видим због чега је његов став о Шешељу меродавнији од става било кога другог. Иначе једва чекам да видим резултате избора у дујаспори, према мојим сазнањима већина дијаспоре је национално свесна и сигурно је да ће Томина победа у иностранству бити још убедљивија него овде у Србији. Што се тиче права националних мањина не видим шта хоћеш тиме да кажеш. Радикална странка гарантује свим националним мањинама сва права која су и досад имали и која су у многим аспектима на вишем нивоу од европских стандарда.

Citat: Volshebny
E, Radikalu, prvo stvarate izmislite teze koje nemaju realnost, a onda na osnovu njih izvodite zakljucke, pa kada vam ne odgovaraju vise onda jos nesto izmislite i tako u krug. Uvek imate o svemu sto vam se ne dopada sud zasnovan na konstrukcijama i izmisljotinama.

Е још када би конкретно рекао које су то измишљене тезе па да ти неко и поверује Wink. Реци конкретно то и то је `измишљотина`, поткрепи своју тврдњу неком чињеницом, овако филозофирањем у празно ништа не постижеш.
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 47
Radikal napisao:
...Како у програму СРС тако ни у једној изјави челника СРС нико никада није помињао да ћемо ми започети неки рат, напротив, небројено много пута, појашњавајући своје ставове, сви руководиоци СРС су јасно говорили да се за остварење својих циљева боримо искључиво политичким средствима и мирним путем...

Verovatno ti nece biti tesko da se setis Seseljevih izjava o "amputaciji" Hrvatske tako sto ce tadasnja JNA da se proglasi srpskom vojskom i da zajedno sa dobrovoljcima postavi liniju Karlobag-Ogulin-Virovitica kao granicu.
Clan 3 ustava R.Irske ne podrazumeva ijedan nasilan metod radi postizanja ujedinjanja, vec demokratsko i mirno ujedinjenje na referendumu u R.Irskoj i S.Irskoj.
Govorili ste: “Gde su srpske zemlje, tu su srpski radikali”, pa gde su ti radikali u Hrvatskoj?

Radikal napisao:
... Да али нема основу тврдња да технологију можемо `увести` једино са запада. Потпуно је неутемељено говорити да земље као што су Русија и Кина немају технологију, а оне између осталог располажу најсавременијим технологијама које су потребне за свемирске пројекте...

Nikada nisam govorio o bezuslovnoj saradnji sa Zapadom. To je nuzna saradnja koja je nametnuta komercijalnim tehnologijama i ne mora biti bezuslovna. Takve tehnologije neces naci u Rusiji i Kini. Tehnoloski lider u vrhunskoj tehnologiji nije ni Japan, ni Nemacka vec SAD koji daje repere za sve sto je u vezi sa visokim frekvencijama (mikrotalasni sistemi).
Kina je daleko iza Rusije i SAD-a po pitanju svemirske tehnologije, ali ja nesto ne vidim da mi treba da sa nasim skromnim finansijskim potencijalima razvijamao svemirske tehnologije. Dalje, ne postoji nikakava spremnost Rusije ili Kine da nam proda bilo kakvu tehnologiju. Mnogo puta je Rusija nama prodavala uglavnom zastarele vojne sisteme. Evo i primera: tokom 60-ih godina u Rusiji su nabavljeni radarski sistemi P-12, P-15 i P-35, koji su vec tada bili prevazidjeni (jednostruki brisac stalnih odraza, analogna obrada signala, rucno menjanje frekvencije, nemogucnost automatskog javljanja i pracenja itd). Krajem 60-ih je u Engleskoj nabavljen Marconi-jev radarski sistem (onaj koji je i detektovao cuveni F-117, nije to bila ruska tehnologija)  S-600 koji radi na visim frekvencijama (dakle moze da detektuje manji cilj u vazduhu, efektivni radarski presek od samo 2m2 na granici dometa od 400km), skoro kompletna digitalna obrada signala i automatsko pracenje, dvostruki brisac stalnih odraza (MTI-Moving Target Identification sa nekoliko naprednijih modova rada), automatska promena frekvencije... Od tada su nase oruzane snage nabavljale radarsku tehniku iskljucivo od NATO-a. Pocetkom 80-ih uvedeni su u naoruzanje radarski sistemi AN-TPS 63 (2D radar, sa mnogo naprednijim tehnickim karakteristikama), kao i dve godine kasnije AN-TPS 70 (3D radar koji ima antenu sa faziranim antenskim nizom, paralelno procesiranje signala, automatsko pracenje preko 300 ciljeva u vazduhu, kao i detektovanje ARM-a, plazma pokazivace...). Hocu da naglasim da je iste radare americka vojska dobila koju godinu ranije. Saradanja sa Rusijom se ponovo pretvorila u kosmar 1986 godine kada smo nabavili MiG 29. Cinilo se kao dobar posao dok nije isplivala cinjenica da su to polovni avioni i da ubrzo trebaju servisiranje (koje se placa) i sto je jos gore imali su najslabiji radarski sistem koji je bio ugradjivan na prvim modelima.

Informacione i industrijske tehnologije komercijalnog tipa ces uglavnom naci ovde nazalost na Zapadu.
Ovde mozes da kupis i platis mnoge stvari preko interneta, placas racune preko interneta ili masina koje se nalaze na ulicama. Vodis celokupne finansije (Internet Banking) preko net-a. Saobracaj je kontrolisan preko ITS (Intelligent Transportation Systems), u kamione, autobuse (i opciono i u putnickim automobilima) se ugradjuje GPS. Sve telefonske veze su digitalne i neograniceni broadbend internet sa propustom od 1MB kosta oko £32 mesecno (oko 3200 dinara). 3G mobile communication je stvarnost, kao i digitalna televizija i radio.
Jedini kriterijum prilikom zaposljavanja su tvoje sposobnosti (a ne poznanstvo sa politickim licnostima i mito). Imas pravni sistem koji stiti tvoja prava i da sve ono sto ti po zakonu pripada to i dobijes bez provlacenja po sudovima i cekanja u redovima.
Ne kazem da je sve ovde idealno, ali ti je pruzena sansa da sam gradis svoju buducnost.
Kolege Rusi i Ukrajinci sa kojim radim se ne secaju da su imali ovakve uslove zivota u svojim otadzbinama, kao i da su imali vrhunske tehnologije u svakodnevnom zivotu. Kolege Kinezi se jos manje secaju da su imali sve ovo kod kuce.

Nemoj da se plasis da ja toliko volim Zapad da radim protiv Srbije. Ono sto imamo mi kao politicki protivnici ne iznosim ovde u UK. Ocigledno je da se u kljucnim pitanjima ne slazemo i apsolutno ne dozivljavam da hoces da mi nametnes svoje misljenje.

Sto se tice o vezi lePenovih pristalica sa ZNG-om ona je potkrepljena tim reportazama na Sky News-u (neki dobrovoljci su to i rekli), a posle se vrtela na RTS-u u emisiji “24 casa”.

Moj pradeda je bio u Srbiji 1996 godine, dosavsi prethodne godine da na miru provede svoje poslednje dane u otadzbini. Seselj je obilazio lokalne odbore SRS-a (moj deda je tada odavno bio istupio iz SRS-a).

Toma je govorio u SE i sa onim sto je izneo se potpuno slazem. Poznato je da SE priznaje haski tribunal i da je jedan od uslova za prijem bio bas Zakon o saradnji sa haskim tribunalom. Da li to znaci da je Toma priznao haski tribunal?

Ima vise dokaza dokaza da je Seselj komunista, navescu jedan. Sinisa Vucinic je bio visoki funcioner SCP a potom SRS-a. Kada se razisao sa Seseljem osnovao je stranku koja se kolektivno pripojila JUL-u. Desilo se nesto logicno, da se pripoji ideoloski najblizoj stranci. Ukoliko to nije slucaj onda je zaista cudno da je Seselj drzao coveka od poverenja svih ovih godina koji nije delio ista uverenja. Da to nije mozda cuvena Seseljeva naivnost kao u slucaju nije znao kakav je prestolonaslednik, nesporazum sa Vojvodom Djujicem ili saradnja sa Milosevicem dok je ovaj uporno radio na rusenju srpskih nacionalnih interesa, a posle Seselj kobajagi nije znao sta ce od toga biti?
Izgleda da vas je Milosevic tri puta prevario, vi ste se potom ljutili i uvek se vracali njemu, kao da niste shvatali da je njemu cilj ocuvanje sopstvene vlasti, a ne drzavnih interesa.

U svakom slucaju, ni u jednom argumentu iznad nisam nista izmislio.
IP sačuvana
social share
Ukupna inteligencija svih ljudi na planeti je KONSTANTA. Stanovnistvo se uvecava!
**********************************
The devil finds work for idle hands to do.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.